Passat B6 Хром Лайсни

Техническа и сервизна информация за Passat
ipstoychev
Мнения: 1
Регистриран на: Сря 25 мар 2015 10:39
Автомобил:
Двигател:

Passat B6 Хром Лайсни

Мнениеот ipstoychev » Сря 25 мар 2015 10:47


Здравейте приятели.Имам питане относно хром лайсните около прозореца на Пасат 6 комби.На мойте целият хром е почнал да се лющи и искам да ги сваля и примерно ако е възможно да се свали хрома и да се облепят с фолио или да се хромират наново.Въпроса е че ми казаха че лаисните са вулканизорани с уплутненията и ако се свалят от уплътненията няма да могат да се залепят.Ако е възможно помогнете с евентуално решение!Предварително благодаря!




Потребителски аватар
b60_460
Мнения: 103
Регистриран на: Вто 16 сеп 2008 11:36
Автомобил: Passat B6 1.9 TDI
Двигател: BXE 2006
Местоположение: Бургас

Re: Passat B6 Хром Лайсни

Мнениеот b60_460 » Чет 26 мар 2015 22:42


Лично на мен варианта с облепяне с фолио ми се вижда най-удачен.Не мога да ти кажа колко ще струва но бих те насочил към хората които затъмняват стъкла.Тук в Бургас човекът , който затъмни моите разполага с голямо разнообразие от фолиа и може да промени визията на всеки елемент по колата вътре и вън.Освен това имаш и избора да не ги правиш отново хромирани а примерно карбон , пиано лак или в цвета на купето.


Потребителски аватар
VW_passatOR
Мнения: 229
Регистриран на: Пон 19 яну 2015 21:43
Автомобил: VW Passat B6
Двигател: 2.0 TDI 2005 BMP

Re: Passat B6 Хром Лайсни

Мнениеот VW_passatOR » Чет 26 мар 2015 23:03


Не съм сигурен че е удачно решение, но за облепване от тоя тип имам алуминиева лепенка с ширина около 5 см струва около 7 лв и е дълга ако не се лъжа 50 м. Взима се от магазини за строителни материали. Възможно е да има и по-тясна и по-близка до ширината на лайсните съответно и на по-ниска цена но в магазина в който търсих нямаше. Аз я взимах за да модифицирам хром лайсните на задната броня но в последствие не се получи и сега ми е почти нова без приложение.



Върни се в “Passat”

Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: dispatch и 60 госта