Мултимедия за Б7 комби ?

Техническа и сервизна информация за Passat
Colapsar
Мнения: 2
Регистриран на: Нед 23 юли 2023 9:22
Автомобил:
Двигател:

Мултимедия за Б7 комби ?

Мнениеот Colapsar » Нед 23 юли 2023 10:33


Здравейте колеги! Имам следния казус : преди 6 месеца си купих колата Б7 комби 2.0 тди 140кс 4х4, но ми липсват някои неща, като мултимедията във жабката. Имам кабелчето със номера (5N0 035 554 B / 4211 VVL) , но самото устройство идея нямам какво е. Дали е хард диск, дали е плейър някакъв? За съжаление ми дава някаква грешка ,когато се опитам да кача снимки (HTTР грешка). Отделно ми трябва оста за захващане на резервната гума (не за патерица) във багажника. Също така си търся желязна джанта за резервната гума, 5х112 за 17 цола, не знам офсети и подобни, предполагам стандартна? Ще съм ви благодарен за всякаква информация и помощ!




milenski_77
Мнения: 581
Регистриран на: Съб 20 дек 2008 18:05
Автомобил: Passat B7 variant
Двигател: CFFB
Местоположение: Оряхово

Re: Мултимедия за Б7 комби ?

Мнениеот milenski_77 » Нед 23 юли 2023 19:52


Колега първо кажи с каква мултимедия си, защото тива в жабката може да се окаже излишно да го търсиш (при мен е за връзка с Айпод).
За оста за резервната гума погледни това
Just found this amazing item on AliExpress. Check it out! BGN22.72 | TAIHONGYU Car Accessories Spare Tire Hold Down Bolt Wing Nut Screw fit for VW Passat B6 B7 CC 3CD 803 899
https://a.aliexpress.com/_m0CzbgS


Colapsar
Мнения: 2
Регистриран на: Нед 23 юли 2023 9:22
Автомобил:
Двигател:

Re: Мултимедия за Б7 комби ?

Мнениеот Colapsar » Вто 25 юли 2023 7:18


Колега благодаря за отговора! Медиата ми е по книжка RNS 310 или 315. За жабката най-вероятно е хард диск за навигацията, а забелязах, че имам слот за мемори карта и мисля да използвам този вариант. Относно оста за резервната гума, мисля, че тази е за патерица, понеже и аз търсих в нета и ми излизат 2 дължини, а тази е късата
Лек ден



Върни се в “Passat”

Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 32 госта