Проблем, Фарове Passat B5.5

Техническа и сервизна информация за Passat
Aazza_
Мнения: 1
Регистриран на: Сря 25 окт 2023 22:49
Автомобил:
Двигател:

Проблем, Фарове Passat B5.5

Мнениеот Aazza_ » Сря 25 окт 2023 23:02


Здравейте, въпросът ми по следната тема е, че имам проблем при който някак си самите по себеси фаровете са отделени, Някак си просто като погледна самия фар той е на две части Предната пластмаса на фара, и евентуално самият фар,но фарът е отделен от самата пластмаса която го пази отпред, не знам попрницип така се отваря самият фар ли,или просто са залепени,и със годините се износило, и отчупило от самия фар. Като цяло няма счупено ,или ударено просто самият фар е разделен на две части, като цяло двата фара просто на дълги/къси няма значение те са вбити в земята като триъгълник напред, и нищо не свети. Пропаднали надолу, когато съм на място самият фар като не е укрепен за самата пластмаса пред него той трепери от вибрациите на мотора. Та това нещо оправя ли се? Директно нови фарове ли да взимам? Има ли смисъл да обикалям по майстори и т.н? Става въпрос за предните фарове на Passat B5.5 Sedan/Combi защото и двата абвтомобила са така. Дори аз не знам как да ви го обясня. :neutral :cry




Потребителски аватар
Ивайло Димов
предупреждение за БАН
Мнения: 1519
Регистриран на: Пон 31 май 2021 19:02
Автомобил: Seat Toledo
Двигател: 1800 -20V -AGN -1999
Местоположение: Шумен

Re: Проблем, Фарове Passat B5.5

Мнениеот Ивайло Димов » Чет 26 окт 2023 9:45


Качи някоя снимка де ....така описано нищо не се разбира .А Пасат B5.5 по моргите бол ,винаги може да намериш запазени фарове.



Върни се в “Passat”

Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: BTTN и 181 госта