Проблем с Алармата на Пасат 1.8 Моно 1994 г

Техническа и сервизна информация за Passat
Потребителски аватар
mladen_79
Мнения: 28
Регистриран на: Чет 13 дек 2007 9:42
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: Раковски

Проблем с Алармата на Пасат 1.8 Моно 1994 г

Мнениеот mladen_79 » Чет 13 дек 2007 14:35


Здравейте колеги ,имам следния проблем:Колата ми си има оригинална аларма(италянска) имам и клуч с който се пуска и се спира от сирената, обаче немога да пусна алармата в смисъл , че нямам дистанционно или нещо друго което липсва и аз незнам какво е.Клуча ми е с двата бутона за откл. и закл. работеше си докато не смених батериите , след като ги смених спря да работи,пробжвах да го препрограмирам както е обяснено в специалната тема в форума ,но за съжаление нещата не се получават,разглобихъ цялото огледало приемника си е на мястото кабели всичко е ок но не иска да се програмира.Та въпроса ми е може ли от това че не работи заключването и отключването от ттова да се ебава алармата.Ходих в пловдив на 2-3 места но от там ми казват че трябвало да се свали старата аларма и да се сложи нова ,ОК обаче алармичката си е здрава защото тръгнах да мия мотора и се разпищя яко и добре , че носех клуча за алармата с мен иначе щеше да е страшно.Моля ви за съвет и ако знаете някой читав сервиз в Пловдив където могат да ми оправят проблема ще съм много благодарен.Това е !




Потребителски аватар
dmitko
Мнения: 465
Регистриран на: Вто 21 дек 2004 14:51
Автомобил: Tiguan II 4Motion
Двигател: CZEA 2016
Местоположение: София

Мнениеот dmitko » Чет 13 дек 2007 15:13


И моята кола е взех в този вариант - двата бутона на ключа са за управление на централното, допълнителното ключе е за вкл-изкл на алармата отпред на сирената, но липсваше дистанционното. Общо взето нищо не може да се направи или би струвало доста скъпо, просто трябва да се махне тази аларма и да се сложи нова. Все пак каското пази колата а не алармата...
А моята беше с автономно захранване и обемни датчици... но какво да се прави няма я вече.


Потребителски аватар
mladen_79
Мнения: 28
Регистриран на: Чет 13 дек 2007 9:42
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: Раковски

Мнениеот mladen_79 » Чет 13 дек 2007 15:35


Тя и моята си има обемни датчици и според мен всичко е ОК ама знае ли се.Наи интересното е че диода за алармата свети постоянно но много слабо а не пулсира както би трябвало да е нормалното положение.


Потребителски аватар
vaskoto1
майстор Падна ли ми!
Мнения: 11995
Регистриран на: Пон 12 юли 2004 16:34
Автомобил: Passat B35i
Двигател: AGG
Местоположение: София
Контакти:

Мнениеот vaskoto1 » Чет 13 дек 2007 15:47


не е ОК.
сменяй!


Потребителски аватар
mladen_79
Мнения: 28
Регистриран на: Чет 13 дек 2007 9:42
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: Раковски

Мнениеот mladen_79 » Чет 13 дек 2007 18:11


ОК пичове азбрах че от тая аларма нищо няма да излезе ,мерси жсе пак на отзовалите се!


Потребителски аватар
Ico74
Мнения: 179
Регистриран на: Вто 10 яну 2006 21:34
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: Пловдив
Контакти:

Мнениеот Ico74 » Чет 13 дек 2007 21:13


и аз имам същата аларма искам само да попитам ако е откача и я махна поне да не стои там ще работи ли колата без нея


Потребителски аватар
dimo69
Мнения: 66
Регистриран на: Сря 24 окт 2007 10:21
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: Враца

Мнениеот dimo69 » Чет 13 дек 2007 22:45


виж само да не е свързана към делкото и да е с имобилайзер



Върни се в “Passat”

Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: kiko26 и 41 госта