СКОРОСТИ,ДИФЕРЕНЦИАЛ или друго

Техническа и сервизна информация за Passat
Потребителски аватар
HEAD
Мнения: 99
Регистриран на: Вто 10 юли 2007 8:08
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: София

СКОРОСТИ,ДИФЕРЕНЦИАЛ или друго

Мнениеот HEAD » Нед 27 яну 2008 21:10


Здравейте колеги нужен ми е съвет,за който ще съм ви благодарен!Проверих с търсачката,но не можах да си обясня моя проблем!Колата започна да вие от веднъж много странно!Проблема се появява когато колата /ПАСАТ 1.8 МИ АБС/ е в движение и е на скорост или по инерция!На място работи перфектно също и скоростите се включват супер!Масло в ск.кутия има не е от лагери по предницата проверено е,а и колата е много пазена!Ако някой е имал сходен проблем нека помогне!Виенето се чува ясно и отчетливо но ми е трудно да определя от къде точно и от какво! :( :( :(




Потребителски аватар
zfa159
Мнения: 7882
Регистриран на: Сря 31 яну 2007 12:16
Автомобил: SX4 M16A B4 Syncro AGG
Двигател:
Местоположение: София
Контакти:

Мнениеот zfa159 » Нед 27 яну 2008 22:44


Щом го има само в движение или е диференциал или е лагер на колело.По-скоро е от лагер понеже диференциала едва ли ще започне да вие от един път.И да има масло въпроса е колко е читаво така че помисли кога си го сменял за последно ;)
Иначе много по-вероятно е да е лагер на главина.Предна или задна - при задните често се случва да се чува виене отпред и по принцип се локализира трудно.Задните са по 7лв а предните още незнам (не съм стигнал да ги сменям още).
Успех!


Потребителски аватар
dlug
Мнения: 2510
Регистриран на: Вто 10 юли 2007 18:19
Автомобил: Passat B5.5 2003 1.9 TDI
Двигател: AVB
Местоположение: София

Мнениеот dlug » Пон 28 яну 2008 1:59


При мен имаше виене от лагер в скоростната кутия. Кутията долу, нови лагери и всичко се оправи



Върни се в “Passat”

Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Volkswangel и 47 госта