Снежинка на дисплея на климатроника

Техническа и сервизна информация за Passat
IvanZag
Мнения: 99
Регистриран на: Пон 18 фев 2008 10:34
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: София

Снежинка на дисплея на климатроника

Мнениеот IvanZag » Пон 18 фев 2008 10:42


Излиза ми снежинка на дисплея на климатроника, а нямам представа какво показва. Някой може ли да ми каже защо се появява.Благодаря предварително :)




Потребителски аватар
gr_kanev
Доктора
Мнения: 5650
Регистриран на: Пон 09 окт 2006 9:01
Автомобил: VW Transporter T5 2006
Двигател: AXD
Местоположение: Търговище

Мнениеот gr_kanev » Пон 18 фев 2008 13:10


1. :welcome_to_group
2. Избягвайте дублирането на теми. Ползвайте ТЪРСАЧКАТА преди да пишете или проверявайте в темата FAQ в Основен раздел. - това е т.3 от правилата на форума, които си се съгласил да спазваш при регистрацията си.
3. За да се избягват грешки за в бъдеще попълни си профила - за колата, или пък поне споменавай в темата каква е.
Ако погледнеш какво е времето навън, може и да се сетиш защо се появява (всъщност и това го пише в поне една от темите по въпроса).


Slartie
Мнения: 61
Регистриран на: Нед 18 фев 2007 1:42
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: София

Мнениеот Slartie » Сря 20 фев 2008 8:36


снежинката пред външната температура ти препоръчва да си седиш в колата на топло... :wink:


Потребителски аватар
radotom
Модератор
Модератор
Мнения: 19563
Регистриран на: Пет 10 мар 2006 19:42
Автомобил: Sharan 7M
Двигател: AFN
Местоположение: Пловдив

Мнениеот radotom » Сря 20 фев 2008 12:13


Slartie написа:снежинката пред външната температура ти препоръчва да си седиш в колата на топло... :wink:

:lool :lool :lool :lool :lool Хааа.. хо, хаа!
Уникален си, брат!
Директно за бисерите! :applause: :applause:


IvanZag
Мнения: 99
Регистриран на: Пон 18 фев 2008 10:34
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: София

Мнениеот IvanZag » Чет 21 фев 2008 8:57


Благодаря на всички за отговорите. Аз първоначално си помислих че като излезна тази индикация на дисплея ще вали сняг, обаче този ден не валеше. Но може би час след като излезна снежинката заваля сняг и валя чак докато не спрях климатроника. Сега се чудя какво да правя тази машина на времето. Страх ме е да не предизвикам някакви глобални промени в времето и да затрия цялото човечество. Все пак ще се жертвам няма да включвам климатроника в името на планетата. :lol:


fisherman_bg
Мнения: 14
Регистриран на: Чет 14 фев 2008 0:07
Автомобил: VW Passat V6 TDI
Двигател: AFB 2000г
Местоположение: София

Мнениеот fisherman_bg » Пет 22 фев 2008 13:26


petur petrov написа:Благодаря на всички за отговорите. Аз първоначално си помислих че като излезна тази индикация на дисплея ще вали сняг, обаче този ден не валеше. Но може би час след като излезна снежинката заваля сняг и валя чак докато не спрях климатроника. Сега се чудя какво да правя тази машина на времето. Страх ме е да не предизвикам някакви глобални промени в времето и да затрия цялото човечество. Все пак ще се жертвам няма да включвам климатроника в името на планетата. :lol:

+++++++++++++++++
Колега бих те помолил да дойдеш април месец на Боровец и да си включиш климатроника да валне малко сняг и покараме ски на хубави писти без камъчета!
Ако стане номера може май месец да повториш процедурата!


Потребителски аватар
TDI-RS
Мнения: 675
Регистриран на: Пет 01 сеп 2006 18:21
Автомобил: RS TDI
Двигател:
Местоположение: Ловеч

Мнениеот TDI-RS » Пет 22 фев 2008 13:37


ае не знам, ама ако е така можеш да продадеш пасатора на хората от поддръжка на ски пистите
щя са на кяр с тея цени на машините за сняг!



Върни се в “Passat”

Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: loopman и 185 госта