passat b5 почернели фарове

Техническа и сервизна информация за Passat
Потребителски аватар
syncro fen
Мнения: 50
Регистриран на: Съб 15 мар 2008 23:40
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: Пампорово

passat b5 почернели фарове

Мнениеот syncro fen » Нед 23 мар 2008 1:12


Дайте съвет за почернелите /изгорели/ фарове на "пасатора" ми В5. Чувал съм, че пастиране с шлайф паста подобрява състоянието, ама донякъде и за кратко. Ако спасението е в новите фарове, дайте идея какви да бъдат, от къде и колко пари струват, горе-долу? Струва ли си да купувам разни "ангелски очи" или оригинални?

Ако някой има инфо, моля да го сподели!

Благодаря на всички предварително и Поздрави!!!




Потребителски аватар
CoZmO
Мнения: 676
Регистриран на: Вто 29 яну 2008 17:28
Автомобил: Passat Golf Scirocco Allroad A6C4
Двигател: PG EX EG BAU CAS AEL
Местоположение: София
Контакти:

Мнениеот CoZmO » Нед 23 мар 2008 9:51


Колега, мога само до ти кажа, че в Хеед Ауто имат наличност на ФК Ангелски очи комплект с мигачи, аз към тях съм се запътил... Цената е около 400 лв. ;-)

Изображение
Изображение

Красавци... ;-)


Потребителски аватар
Radoslav_Radev
Мнения: 141
Регистриран на: Съб 20 авг 2005 10:57
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: София

ре,,,,,,,,,,,

Мнениеот Radoslav_Radev » Нед 23 мар 2008 11:05


:D да,колегата е прав за ангелските очи,цената е кам 450 лв заедно с мигачите ,и аз сам с тях от 2г,но взети от дъчманскорвлез на профила ми в гаража и виж как стоят на колата,направо си вземи,ако виздаш проблеми при свързването,обади се да ги сложим :dance:


Потребителски аватар
Layer
Мнения: 6405
Регистриран на: Пон 29 яну 2007 20:15
Автомобил:
Двигател:

Мнениеот Layer » Нед 23 мар 2008 11:42


http://www.bgtuning.com/catalog/index.php

и аз съм на това дередже,и смятам тези дни да се обзаведа.


Потребителски аватар
jafara
Мнения: 949
Регистриран на: Нед 14 май 2006 21:41
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: София

Мнениеот jafara » Нед 23 мар 2008 16:22


Дам ама тва FK-то мноо конденз праи, такаче помислете преди тва ;)


Потребителски аватар
syncro fen
Мнения: 50
Регистриран на: Съб 15 мар 2008 23:40
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: Пампорово

Мнениеот syncro fen » Нед 23 мар 2008 16:46


Сега разбрах за още един недостатък на FK-то; с тях губиш опцията ел. регулиране нивото на късите светлини!


Потребителски аватар
jafara
Мнения: 949
Регистриран на: Нед 14 май 2006 21:41
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: София

Мнениеот jafara » Нед 23 мар 2008 17:01


syncro fen написа:Сега разбрах за още един недостатък на FK-то; с тях губиш опцията ел. регулиране нивото на късите светлини!


Еееее верно ли .... ебати тъпото така ... толкова много пари за фарове пък да не можеш да ги регулираш ... тъпо :dontknow:


Потребителски аватар
tresto
Мнения: 188
Регистриран на: Нед 23 сеп 2007 17:10
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: Самоков-Бургас

Мнениеот tresto » Нед 23 мар 2008 19:31


То и аз искам да ги сменявам,но още не мога да се спра на модел,така че ако някой колега който е сменил вече,оргиналните си с "ангелски" нека сподели мнение за (+) и (-) на фаровете и евентуално цена....(Б5)
:hmmmm


Потребителски аватар
longora
Мнения: 2153
Регистриран на: Сря 15 мар 2006 12:18
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: София
Контакти:

Мнениеот longora » Нед 23 мар 2008 21:50


Защо просто не си вземете оригиналните фарове. Или примерно такива фарове на Б5 дето заводски са с ксенон ... те са си много хубави и няма да имате никакви проблеми с регулиране и конденз :)


Потребителски аватар
jafara
Мнения: 949
Регистриран на: Нед 14 май 2006 21:41
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: София

Мнениеот jafara » Нед 23 мар 2008 22:22


longora написа:Защо просто не си вземете оригиналните фарове. Или примерно такива фарове на Б5 дето заводски са с ксенон ... те са си много хубави и няма да имате никакви проблеми с регулиране и конденз :)


:да: атакам, кажи им кажи им :)


Потребителски аватар
Dan4ote
Мнения: 1056
Регистриран на: Сря 08 дек 2004 10:31
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: Перник
Контакти:

Мнениеот Dan4ote » Пон 24 мар 2008 0:03


syncro fen написа:Сега разбрах за още един недостатък на FK-то; с тях губиш опцията ел. регулиране нивото на късите светлини!

Нема такова нещо, поне при мойте.
1. Няма конденз
2. Имам ел. регулиране
3. Идеята на longora за оригиналните фарове също е много, много добра


dimitar iv
Мнения: 243
Регистриран на: Вто 10 апр 2007 16:04
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: София

Мнениеот dimitar iv » Пон 24 мар 2008 10:02


Аз също се бях насочил към Ангелски очи на FK. Но след едно запитване към тях ми охладиха страстите - няма светлина за мъгла в тях. А аз не искам да се разделям с тази опция. Ако някой знае други фарове но да си има и за мъгла моля да ме светне. А колко пари са оригиналните фарове ?


rk
Мнения: 87
Регистриран на: Сря 02 май 2007 14:42
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: София

Мнениеот rk » Пон 24 мар 2008 10:22


еми на ДЕПО ментаците виж
примерно тези лупи на снимката са 400лв комплекта
Изображение


Потребителски аватар
CoZmO
Мнения: 676
Регистриран на: Вто 29 яну 2008 17:28
Автомобил: Passat Golf Scirocco Allroad A6C4
Двигател: PG EX EG BAU CAS AEL
Местоположение: София
Контакти:

Мнениеот CoZmO » Пон 24 мар 2008 10:25


dimitar iv написа:Аз също се бях насочил към Ангелски очи на FK. Но след едно запитване към тях ми охладиха страстите - няма светлина за мъгла в тях. А аз не искам да се разделям с тази опция. Ако някой знае други фарове но да си има и за мъгла моля да ме светне. А колко пари са оригиналните фарове ?


Не мога да си обясня, защо да няма светлини за мъгла, като това е самия халоген и предполагам някакво реленце или нещо подобно... Наистина ли изчезват и фаровете за мъгла, я някой с ангелски очички да разясни... ;-)


Потребителски аватар
syncro fen
Мнения: 50
Регистриран на: Съб 15 мар 2008 23:40
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: Пампорово

Мнениеот syncro fen » Пон 24 мар 2008 10:52


CoZmO написа:
dimitar iv написа:Аз също се бях насочил към Ангелски очи на FK. Но след едно запитване към тях ми охладиха страстите - няма светлина за мъгла в тях. А аз не искам да се разделям с тази опция. Ако някой знае други фарове но да си има и за мъгла моля да ме светне. А колко пари са оригиналните фарове ?


Не мога да си обясня, защо да няма светлини за мъгла, като това е самия халоген и предполагам някакво реленце или нещо подобно... Наистина ли изчезват и фаровете за мъгла, я някой с ангелски очички да разясни... ;-)


Незнам колко са оригинални по BG магазините, но стандартен фар за Пасат В5 /необурудван/ произведен и с щемпел на HELLA, струват 165 лв. Става въпрос за този модел фарове с който Пасатите излизат от завода. Ел. машинките се продават отделно, но в случай, че старите си работят, трябва само да ги прехвърлиш на новите фарове!
Малко е странна цената за уж истинска HELLA, ама знам ли какво да кажа??? :roll:



Върни се в “Passat”

Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: A999, ViceroyF16 и 64 госта