малко смешен въпрос за пасат

Техническа и сервизна информация за Passat
Потребителски аватар
sklimoto
Мнения: 261
Регистриран на: Пет 04 яну 2008 21:07
Автомобил: Pasat 5.5 variant
Двигател: 1.9 avf-2005g
Местоположение: Русе

Мнениеот sklimoto » Сря 02 апр 2008 19:46


Ами то това алалма ли е. При заключен автомобил с отворен прозорец си отварям предния капак без никакъв проблем без да се включи алармата.Чак като запаля колата също през прозореца се включва една смешна свирчица от задния ляв калник.Колата е пасат В5 2000Г ХАЙ-ЛАЙН С ВСИЧКИ ЕКСТРИ-Дано крадците не четат какво съм написал.




Потребителски аватар
AngelVT
Мнения: 17
Регистриран на: Сря 30 май 2007 8:42
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: Велико Търново

Мнениеот AngelVT » Чет 03 апр 2008 12:13


Fr3nzY,

Застрахователят ми е Витоша, както и твоя, сега им викат Уника :) .

Добавък Х от договора, т. 1 гласи: "Условие за застраховане на МПС по този добавък е МПС да е с монтирана алармена система, а МПС от марките Ауди, Фолксваген, Мерцедес, произведени до 1998 г. включително, Шкода, произведени след 1997 до 2001 включително, БМВ, Тойота Ланд Круизър, произведени до 2001 включително, да и с допълнително монтирана алармена система, освен фабрично монтираната."

Аз също имах малки пререкания, но не със застрахователя, а с поставящите стикерите и маркиращите. След което отидох в офиса им с бумагите, дата на производство, първа регистраци и пр., и тъй като очевидно съм произведен след 1998 г. включително, рекоха че съм 6, снимаха си книжата и това е.

Засега не са ме крали и не мога да споделя повече подробности :)

Колкото до фабрично монтираната, никак не е тиха. Първият път, когато я активирах без да искам, освен че ме заключи и всички крушки започнаха да мигат, се включи и клаксона...Срам :lol: , на сред КАТ.


VALKOV
Мнения: 264
Регистриран на: Чет 06 сеп 2007 12:00
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: Плевен

Мнениеот VALKOV » Чет 03 апр 2008 18:35


Абе всичко е заради монтажа на аларма/нова/ т.е. за пари. На мен не ми признаха и искаха да ми сложат те за 250л.в. Отидох на друго място и за 100 сложих. След това ми писаха в застраховката че има аларма, иначе не. Слагай, да нямаш проблеми.


meder_92
Мнения: 2
Регистриран на: Чет 04 окт 2007 20:57
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: Рудозем

Мнениеот meder_92 » Съб 05 апр 2008 21:55


ха моя пассат б5 е без аларма завотско .. централно само а имам желание да сложа аларма аре някой да ми каже + - и каде мога да сложа и цена да пише плссс Л.С. мс



Върни се в “Passat”

Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 129 госта