капачка на разширителния съд

Техническа и сервизна информация за Passat
Rumen
Мнения: 884
Регистриран на: Пет 27 май 2005 21:51
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: София

Мнениеот Rumen » Сря 16 апр 2008 20:21


Има ли процедура за обезвъздушаване на охладителната система? Моля ако има такава и някой я знае да я опише step-by-step.




Потребителски аватар
Tinko
Мнения: 3262
Регистриран на: Пет 08 сеп 2006 10:47
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: София
Контакти:

Мнениеот Tinko » Сря 16 апр 2008 22:27


jagler написа:
Tinko написа:На мен сега ми излива оттам в по-високи обороти мислех, че имам теч, сега чакам да ми намерят оригинална. Нормално ли е при повече ряз да избликва водата от там? :roll: И ако е на какво се дължи? :idea:
Това е симптом на избила гарнитура колега ,ако я напънеш и ти избива вода т.е. изхвърля я през преливника на казанчето...бъди сигурен... :wink:


Колега прочети Това

Emo написа:
Tinko написа:На мен сега ми излива оттам в по-високи обороти мислех, че имам теч, сега чакам да ми намерят оригинална. Нормално ли е при повече ряз да избликва водата от там? :roll: И ако е на какво се дължи? :idea:


Тинко, охладителната система на твоя двигател под налягане ли работи или е атмносферна?


Колега явно да защото след тия процедури които дадох на колегата жаглер да ги прочете, а може и ти, ми губи вода. Никъде няма теч не ми надува маркучите меки са, капачката леко съска ( синиото менте е ). Единствено има около капачката вода кат дигна капака и явно кипи от там. И по пътя на логиката явно трябва да ми работи под налягане, има два вида капачки тези с голямата клапа само могат да смучат на вътре на вън не искат, които са на по новите. А моита оригиналната беше с 2 клапанчета и явно в момента не държат и си издиша..... :roll:



Върни се в “Passat”

Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Google [Bot] и 215 госта