Как изглеждат задните ми амортисьори

Техническа и сервизна информация за Passat
Потребителски аватар
mely
Мнения: 2728
Регистриран на: Пет 26 авг 2005 10:28
Автомобил: Citroen C crosser
Двигател:
Местоположение: Стара Загора

Как изглеждат задните ми амортисьори

Мнениеот mely » Вто 15 апр 2008 17:44


Как трябва да изглеждат новите които поръчах защото ми казват че са пълнители и ми показцват нещо такова или по точно подобно на това http://drive.bg/product_info.php?cPath= ... s_id=12513а тук излиза че са http://drive.bg/index.php?ModelId=9725&cPath=90_79 Утре имам час в сервиз и незнам сутринта ккакво ще митръснат и дали няма да ми отиде часа по дяволите Давайте докато е време да се обаждам в магазина ако не са тези




Потребителски аватар
Danny boy
Мнения: 1932
Регистриран на: Сря 10 яну 2007 18:28
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: Пловдив

Мнениеот Danny boy » Вто 15 апр 2008 17:50


Амортисьори се купуват само като се свали стария и се ходи с него в магазина,ти незнам що не поразпита малко преди да решиш да копуваш,че аз минах вече по твоя път и мамата...
Ако утре не станат ходиш със стария и да ти ги сменят с които трябва.По-добре да беше казал на сервиза каква марка искаш и те щяха сами да ти ги намерят хората.Утре ще се разбере при всички случаи а тази вечер спи с кръстосано пръсти за късмет.


Потребителски аватар
theerazor
Мнения: 186
Регистриран на: Вто 25 мар 2008 16:13
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: София

Мнениеот theerazor » Вто 15 апр 2008 17:51


Колега по-принцип първия линк който си дал са задните амортисьори. А на втория линк снимката е от преден амортисьор но си е заден. Явно не са намерили снимки на заден и са сложили от преден :lol: . И аз скоро трябва да сменя предните ,но първо един друг проблем има за оправяне :) .


Потребителски аватар
mely
Мнения: 2728
Регистриран на: Пет 26 авг 2005 10:28
Автомобил: Citroen C crosser
Двигател:
Местоположение: Стара Загора

Мнениеот mely » Вто 15 апр 2008 18:04


theerazor написа:Колега по-принцип първия линк който си дал са задните амортисьори. А на втория линк снимката е от преден амортисьор но си е заден. Явно не са намерили снимки на заден и са сложили от преден :lol: . И аз скоро трябва да сменя предните ,но първо един друг проблем има за оправяне :) .


Бе и аз така си мислих ама знам ли Мерси че ме пооспокои.Утре като се изтрещя в сервиза с некви пръчки :twisted:
Danny boy написа:По-добре да беше казал на сервиза каква марка искаш и те щяха сами да ти ги намерят хората.

Да бе този номер гоиграх един път само че с на приятел колата и той реши да се прави на баровец "сервиза ще си го намерят няма аз да се занимавам"и после водна помпа за 95лв струваше 180 без труда
Не казвам ,че всички сервизи са така В моя случай магазина с който работеше сервиза нямаха MONROE


Потребителски аватар
jetttlii
Мнения: 1198
Регистриран на: Сря 30 май 2007 23:28
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: София

Мнениеот jetttlii » Сря 16 апр 2008 8:16


Споко прав е колегата, на снимките са преден и заден :wink:

Аз си купих пълнителите, разглобиха ми ги и ги смениха без никакъв проблем. :wink:


Потребителски аватар
mely
Мнения: 2728
Регистриран на: Пет 26 авг 2005 10:28
Автомобил: Citroen C crosser
Двигател:
Местоположение: Стара Загора

Мнениеот mely » Сря 16 апр 2008 12:09


Да ама не :D Оказа се този http://drive.bg/index.php?ModelId=9725&cPath=90_79
само че отдоло без тази планка ами с ухо като на първия



Върни се в “Passat”

Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 42 госта