проблем при ускорение

Техническа и сервизна информация за Passat
Потребителски аватар
joker
Мнения: 5889
Регистриран на: Вто 21 ное 2006 10:38
Автомобил: Golf 3 Variant _Golf4 Variant
Двигател: 1800 ABS _1900 TDI AHF
Местоположение: Варна

Мнениеот joker » Пон 21 апр 2008 14:34


fena_vd написа:
ivo123 написа:http://www.runel-tech.com/?p=productsMore&iProduct=4
или се свържи с колегата Qnis - той продава маркови нови и втора употреба.
Ходих при газаджии но ми казаха че това устройство се използва ако колата е на метан, а моята е на пропан бутан.А освен това старата нямаше подобни устройства но си вървеше перфектно,искам да уточня че настройките са правени от един майстор.

да бе......страшни майстори са били!Ако и този дето ти е правил настройките е майстор като тях......




myrshavija
Мнения: 5553
Регистриран на: Вто 05 апр 2005 6:45
Автомобил:
Двигател:

Мнениеот myrshavija » Пон 21 апр 2008 14:35


fena_vd написа:Ходих при газаджии но ми казаха че това устройство се използва ако колата е на метан, а моята е на пропан бутан.А освен това старата нямаше подобни устройства но си вървеше перфектно,искам да уточня че настройките са правени от един майстор.

Аз пък го ползвам и съм много доволен - карам на пропан-бутан. А твоя газаджия, ако прави колата да върви с въртене на делкото ...


Потребителски аватар
Tinko
Мнения: 3262
Регистриран на: Пет 08 сеп 2006 10:47
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: София
Контакти:

Мнениеот Tinko » Пон 21 апр 2008 14:47


fena_vd написа:
ivo123 написа:http://www.runel-tech.com/?p=productsMore&iProduct=4
или се свържи с колегата Qnis - той продава маркови нови и втора употреба.
Ходих при газаджии но ми казаха че това устройство се използва ако колата е на метан, а моята е на пропан бутан.А освен това старата нямаше подобни устройства но си вървеше перфектно,искам да уточня че настройките са правени от един майстор.


Идеята на това устройство е когато върнеш на бензин да ти свали 6°, докато при газ Пропан-Бутан се по-добе да е на 13-18° получава се по-добро изгаряне и разход. За метан си нямам идея какво се слага, като видях една глава на 40 хил км след метанов пробег и ми се отврати всичко към него. Не можах да позная къде са клапаните... А там където е цилиндъра по главата имаше удължение от нагар. :shock Естествено колата е бакшишка.



Върни се в “Passat”

Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 225 госта