гасне сам

Техническа и сервизна информация за Passat
Потребителски аватар
IVELINN
Мнения: 122
Регистриран на: Нед 21 окт 2007 10:50
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: Бургас

гасне сам

Мнениеот IVELINN » Пон 21 апр 2008 16:47


здравейте имам пасат в3 мотора е 2е когато го запаля работи 10 секунди няма значение дали е загрял или не и гасне сам а когато го форсирам не гасне почистих дроселовата клапа и степ мотора но без промяна може ли да е от компа

Последна промяна от IVELINN на Сря 06 мар 2019 16:38, променено общо 1 път.




Потребителски аватар
DimitarBT
Мнения: 744
Регистриран на: Съб 23 фев 2008 8:38
Автомобил: VW Passat B3
Двигател: 2E
Местоположение: Ловеч
Контакти:

Мнениеот DimitarBT » Пон 21 апр 2008 17:52


колега моя пасат е в сервиза точно заради тази работа,само че при мен гасне и няма никакво палене.явно токовете се гупят някаде.аз си мсиля и друго.колата има аларма която е спряна(изключена) и си мисля че тази аларма ми прави номера.ток има,бензин има,стартера върти като бесен а няма никво палене


Потребителски аватар
Бързият
Вечен БАН
Мнения: 1778
Регистриран на: Пет 12 яну 2007 16:57
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: Радомир

Мнениеот Бързият » Пон 21 апр 2008 18:09


Колеги вентото ми правеше същият номер. След смяна на температурен датчик се оправи. Направете си проба дали датчика работи - палите колата , откачате буксата на датчита и ако няма промяна в работата на двигателя тичате за нов . Смяната е елементарна работа за 5 минути а датчика за моя двигател струваше 38 лева.

едит: Може проблема да е на още хиляди места , но нищо не ви пречи да опитате и това .....


angel1223
Мнения: 368
Регистриран на: Пет 11 апр 2008 10:10
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: Бургас

Мнениеот angel1223 » Пон 21 апр 2008 18:32


отиваш зад х-л АКВА на стария полигон на КАТ и търсиш Янчев той ше ти реши проблема както направих аз вместо да гадаеш дали е това дали е онова човека това преподава във Автотранспорта моно и пълна инжекция моя проблем той ми го реши на студено пали и гасне 2път паля слагам крака на газта около 30сек и се оправяше и така 3 год мой колега ми го препоръча отидох при Янчев и след 15мин Пасата пееше друга песен беше степ мотора



Върни се в “Passat”

Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 236 госта