АААААААаа, крадци пожелавам ви да пукнете в мъки

Взаимопомощ, полезна информация и всичко, извън темата на останалите секции
Потребителски аватар
parno
Мнения: 7309
Регистриран на: Сря 19 сеп 2007 13:41
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: Бургас
Контакти:

Мнениеот parno » Чет 16 окт 2008 10:57


забии му един шиш в гъза и ако искаш го е*и...няма да мърда :)
колкото до СОТ-а не мисля че е безполезен...достатъчно е да дойдат 2ма 3ма горили с палки да ги разпъдят...ако беше безполезен нямаше сума хора да се ангажират с тях...




Потребителски аватар
rosen79
Мнения: 3203
Регистриран на: Чет 04 сеп 2008 8:54
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: София

Мнениеот rosen79 » Чет 16 окт 2008 11:03


dude написа:е кой ли не е влизал, в нов апартамент при обзавеждане поне 4-5 човека се сещам, които могат да са
кабелджии, душкабини,интернет компанията
ама ще фана някой аз
ма с голем кеф ще му се оттепам, само трябва да се осведомя къде да не го бия , че да не вземе да умре

Колега ако фанеш некой викай и аз ще бия ама много


Потребителски аватар
dude
Мнения: 1614
Регистриран на: Пет 27 май 2005 13:01
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: София
Контакти:

Мнениеот dude » Чет 16 окт 2008 11:10


доколкото знам, СОТ сами не могат да влизат дори при разбито
чакат полиция, което намалява шанса да ти гепят нещо


One
Мнения: 3591
Регистриран на: Чет 10 юни 2004 9:18
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: София

Мнениеот One » Чет 16 окт 2008 12:25


dude написа:доколкото знам, СОТ сами не могат да влизат дори при разбито
чакат полиция, което намалява шанса да ти гепят нещо


море
влизат си сотаджиите и те доограбват.....
мани мани


Потребителски аватар
kam_tod
Мнения: 1102
Регистриран на: Пон 05 мар 2007 23:59
Автомобил:
Двигател:

Мнениеот kam_tod » Чет 16 окт 2008 12:41


Наистина много гадно, деа...
Ма много се съмнявам, че ще ги "открият". В тая наша държавица корумпирана и полицията и СОТ-а са на едно дередже, мани бегай...
Трябва всеки да се спасява поединично както може...
Аз ги чакам да влезат у нас... нема и да излезат повече... па ако са още живи дорде се върна, ще им викна една линейка. Ама се съмнявам, че въобще ще се навият да влизат, от имам един ротьо вкъщи дет скучае по цял ден... а тия дет тарашат апартаментите, са пропаднали наркомани и тем подобни боклуци... ония дет обират банки са други.
Най-лошото е, че според мен се знаят кои са, ама пусти партийни свинщини...


Потребителски аватар
rosen79
Мнения: 3203
Регистриран на: Чет 04 сеп 2008 8:54
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: София

Мнениеот rosen79 » Чет 16 окт 2008 12:45


kam_tod написа:Наистина много гадно, деа...
Ма много се съмнявам, че ще ги "открият". В тая наша държавица корумпирана и полицията и СОТ-а са на едно дередже, мани бегай...
Трябва всеки да се спасява поединично както може...
Аз ги чакам да влезат у нас... нема и да излезат повече... па ако са още живи дорде се върна, ще им викна една линейка. Ама се съмнявам, че въобще ще се навият да влизат, от имам един ротьо вкъщи дет скучае по цял ден... а тия дет тарашат апартаментите, са пропаднали наркомани и тем подобни боклуци... ония дет обират банки са други.
Най-лошото е, че според мен се знаят кои са, ама пусти партийни свинщини...

Колега не се заблуждавай че каквото и да е куче ще ти помогне и аз имах куче и само някой да тропне щеше да излезне с вратата но и за тях си имат начин продават се едни ултра звуци и кучето се шашва и го обезвреждат на моето ише и следи от електрошок ти се моли да не жлизат пак другото е бошлав работа


Потребителски аватар
kam_tod
Мнения: 1102
Регистриран на: Пон 05 мар 2007 23:59
Автомобил:
Двигател:

Мнениеот kam_tod » Чет 16 окт 2008 12:54


rosen79 написа:....

Може и да си прав! :wink:
Само, че вервам повече на кварталния, га ми разправя, че в апартаменти с кучета почти няма обири, незавиаимо, че може да е само неква вреслива болонка... Щото га обираш апартамент в блок, дет на етажа има още 2 апартамента примерно, не ти се ще някоя баба-съседка да звънне в полицията и да те сгащят, нали?
За изолирана къща или вила са други нещата. :wink:


pakumba
Мнения: 1053
Регистриран на: Вто 01 фев 2005 17:25
Автомобил:
Двигател:

Мнениеот pakumba » Чет 16 окт 2008 13:15


kam_tod написа:
rosen79 написа:....

Може и да си прав! :wink:
Само, че вервам повече на кварталния, га ми разправя, че в апартаменти с кучета почти няма обири, незавиаимо, че може да е само неква вреслива болонка... Щото га обираш апартамент в блок, дет на етажа има още 2 апартамента примерно, не ти се ще някоя баба-съседка да звънне в полицията и да те сгащят, нали?
За изолирана къща или вила са други нещата. :wink:


така е за съжаление и аз имам рот и в голяма степен го взех първоначално с тази идея/освен, че много обичам кучета де/:) обаче откакто го имам не ми дреме за шибаните пласмаси в нас при обир, а искам да си опазя него, па телевизора компа и другите неща да ги правят квото искат. но определено помага, поне докато съм си вкъщи не могат да влязат- мисля, че една нощ ме спаси, защото няма навика да лае посред нощ, но един път към 12 скочи и отиде на входната врата и почна да лае и да се зъби, а ми се стори, че се рови в ключалката, но бях сънен и не съм сигурен. дано си прав деа :roll:


Потребителски аватар
kam_tod
Мнения: 1102
Регистриран на: Пон 05 мар 2007 23:59
Автомобил:
Двигател:

Мнениеот kam_tod » Чет 16 окт 2008 13:28


pakumba написа:...

Моя, га съм си вкъщи и чуе, че има някой на площадката пред вратата или пред асансьора, скача веднага и започва да ръмжи доста грозно, като ме поглежда от време на време... налага се да ходя да го успокоявам и да му отвличам вниманието с борбички... mhihi
Съседите ми казват, че га ме няма вкъщи и те като се прибират, Любчо ще избуши вратата...mhihi... и даже са ме питали дали може да я отвори отвътре... mhihi. Аз заради него я заключвам, га излизам, за да не излезе той, а не че някой ще влезе... mhihi
Всичките ми съседи ми имат телефона и знаят кога ме няма и то само по поведението на кучето... така че никой не може да ме убеди, че няма полза от куче, особено в блок със съседи. Но всеки си решава за него си. :wink:
П.С. А най-голямата смешка е, че даже не съм търсил куче за охрана... навремето, га беше бебе на 42 дни, едни приятели ми го натресоха уж временно, докато му намерят стопанин, а то накрая стана за постоянно... mhihi


Потребителски аватар
kam_tod
Мнения: 1102
Регистриран на: Пон 05 мар 2007 23:59
Автомобил:
Двигател:

Мнениеот kam_tod » Чет 16 окт 2008 13:37


Само ще разкажа една случка и спирам, че оспамихме темата на човека... mhihi

Преди няколко месеца, съседа отгоре над мене си правеше изолация... връщам се аз един ден и гледам там работниците сизолацията нещо се мотаят пред входа... като ме видяха викат: г-не ваше ли е кучето на Х етаж? викам: Да! А ония викат: много ви молим, приберете го поне за 10 минути, че не може да се работи така! Тоя пес, викат ни спре от движение, изяде ни мат'риала! Не можем да работим!
Качвам се аз у нас, излизам на терасата и кво да видя - имаше към 5 квадрата изолация сигурно... цялата на парчета...
Пичовете теглят с въжета изолацията нагоре към съседа, но... там се появява Любо на терасата и дръж! деа тая изолация! mhihi
Та така. :wink:


Потребителски аватар
kotse_botse
Спортист - антипияница
Мнения: 2123
Регистриран на: Сря 17 авг 2005 10:54
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: София
Контакти:

Мнениеот kotse_botse » Чет 16 окт 2008 15:22


dude написа:е кой ли не е влизал, в нов апартамент при обзавеждане поне 4-5 човека се сещам, които могат да са
кабелджии, душкабини,интернет компанията
ама ще фана някой аз
ма с голем кеф ще му се оттепам, само трябва да се осведомя къде да не го бия , че да не вземе да умре


Кои са ти кабелният оператор и интернет доставчика и в кой район си, ако не е тайна? Щото скоро и мен ме навестяваха... Може и на лично.


Потребителски аватар
emdless4
Мнения: 638
Регистриран на: Пон 25 юли 2005 23:09
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: диана

Мнениеот emdless4 » Чет 16 окт 2008 17:30


kotse_botse написа:
dude написа:е кой ли не е влизал, в нов апартамент при обзавеждане поне 4-5 човека се сещам, които могат да са
кабелджии, душкабини,интернет компанията
ама ще фана някой аз
ма с голем кеф ще му се оттепам, само трябва да се осведомя къде да не го бия , че да не вземе да умре


Кои са ти кабелният оператор и интернет доставчика и в кой район си, ако не е тайна? Щото скоро и мен ме навестяваха... Може и на лично.


да, споделяйте моля ви тези неща, да се подготвят колегите от същите квартали със сопите, гледам много зачестиха и темите за разбити и откраднати коли, хубаво е да се пише за кой квартал става въпрос :!:


Потребителски аватар
Ivailo
Мнения: 9497
Регистриран на: Пет 27 апр 2007 15:21
Автомобил: VW Golf mk3
Двигател: AAZ
Местоположение: София/Видин
Контакти:

Мнениеот Ivailo » Чет 16 окт 2008 19:33


Ъм.. Имаше още една тема с обран апартамент... Със СОТ! Пак така - влиза си после стопанина, пише си кода и гледа - апартамента обран. Има си машинки за всичко! Какви ли не GPS blocker-и съм виждал.. GSM blocker-и.. Те тея сотове не знам точно на какви вълни работят, но гаранция са измислили и за тях машинка!
За кучетата - отрови разни, пак някакви машинки дето издават звук с много висока честота, дето ги побъркват, спрейове... Абе всичко има!
Пак в оная тема пишеше как един стопанин се прибира вкъщи и намира кучето полу-умряло...
НЯМА спасение! Само застраховка, та евентуално после да ти възстановят щетите...


Потребителски аватар
racing_team_vidin
Мнения: 1840
Регистриран на: Съб 09 фев 2008 2:34
Автомобил: BMW E65 Sport Package
Двигател:
Местоположение: Видин

Мнениеот racing_team_vidin » Чет 16 окт 2008 19:56


Stefan написа:Чиста работа, обаче се чудя, колко случая ли има на крадци хванати и пребити от СОТаджий :roll:

има, има, но след това са едни разправии, писане на обяснения и най- често загуба на работата. Затова повечето избягват само разправата, само задържане, до идването на патрул.
На колегата мога да кажа СЪЖАЛЯВАМ, знам какво ти е, преживял съм го, преди доста години, бях доста малък и копелетата ми бяха взели и новогодишните подаръци (това се случи на 01.01), вкъщи имаше само мебели и пердета всичко друго беше изнесено включително и стенния часовник :shock .


Потребителски аватар
rosen79
Мнения: 3203
Регистриран на: Чет 04 сеп 2008 8:54
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: София

Мнениеот rosen79 » Чет 16 окт 2008 20:03


ISRalien написа:Ъм.. Имаше още една тема с обран апартамент... Със СОТ! Пак така - влиза си после стопанина, пише си кода и гледа - апартамента обран. Има си машинки за всичко! Какви ли не GPS blocker-и съм виждал.. GSM blocker-и.. Те тея сотове не знам точно на какви вълни работят, но гаранция са измислили и за тях машинка!
За кучетата - отрови разни, пак някакви машинки дето издават звук с много висока честота, дето ги побъркват, спрейове... Абе всичко има!
Пак в оная тема пишеше как един стопанин се прибира вкъщи и намира кучето полу-умряло...
НЯМА спасение! Само застраховка, та евентуално после да ти възстановят щетите...

Напално съм съгласен с колегата много рядко се влиза в случен апартамент всичко е по предварителна информация и са подготвени за всичко. И нищо неможе да те спаси нито куче нито сот кучето ултразвук (с очите си сам виждал как действа) и си правят с него каквото поискат и за сота си имат начин.И да допълня за кучетата особено ако кучето е мъжко е най-лесно едно разгонено женско и мъжкаря просто забравя за кво е там та ако ще и питбул да е.Ако на някой не му се вярва мога да му покава нагледно как действа ултра звука и разгонената кучка



Върни се в “ОФФ-Топик - други”

Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 48 госта