Ето как хората протестират срещу високите цени на горивата.

Взаимопомощ, полезна информация и всичко, извън темата на останалите секции
black`
Мнения: 3377
Регистриран на: Сря 22 мар 2006 13:15
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: Global

Re: Ето как хората протестират срещу високите цени на горивата.

Мнениеот black` » Пон 28 фев 2011 16:34


Всичко е така както казваш само, че не далаверите на дребно са виновни. То си е от вереме оно, големите риби да дърпат конците и далаверите на дребния човек. После той само обира пердаха и негативите. mhihi Бедния човек дето е дал 10 лева подкуп, понеже няма 200 лева за акт и така е преценил, едва ли определя цените. Още повече, че в повечето случаи например няма и 10 лева да даде, а после си плаща акта. mhihi Това е само вярно дето всички сме си виновни, не действаме морално и съвестно. :да:
Аз лично си прибрах акумулатора и вече не карам. Това е моята форма на протест. Като ида да зареждам и да им пълня гушите не смятам, че се води протест макар и със стотинки. Вече го пробвах и това. mhihi




Потребителски аватар
apa6o
Мнения: 1101
Регистриран на: Пон 27 ное 2006 9:56
Автомобил: Skoda Octavia 1Z
Двигател: BKD
Местоположение: Перник

Re: Ето как хората протестират срещу високите цени на горивата.

Мнениеот apa6o » Пон 28 фев 2011 16:45


scuba написа:
Petrolhead написа:..

Важното е да се мрънка. Няма значение с/у какво.

Мрънкаме ли, не мрънкаме ли, ама това са факти. Не може в държава пълна с ла*нари и да не казвам какво още, че ще прозвучи дискриминационно, интелигентния и честен човек да има добра почва за развитие. Аз не мрънкам, а искам промяна, понеже ми е писнало да нямам перспективи и всичко около мен да е пълно с гадости :wink:

golf_td написа:

През живота си не съм дал стотинка подкуп на когото и да е, не съм измамил никого, пък образованието ми към момента е на много високо ниво и... Награда печеля ли :?:


KirilGeorgiev
Предупреждение за вечен БАН
Мнения: 2709
Регистриран на: Сря 18 мар 2009 13:50
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: Sofia

Re: Ето как хората протестират срещу високите цени на горивата.

Мнениеот KirilGeorgiev » Пон 28 фев 2011 16:45


scuba написа:
Petrolhead написа:..

Важното е да се мрънка. Няма значение с/у какво.

Никой не ви кара насила да протестирате Като ви харесват цените опъвайте каиша до скъсване Естествено че трябва да се мрънка Едно бебе ако не мрънка ще е вечно гладно :idea: На нас проблема ни е че само пред клавиатурата мрънкаме


golf_td
Мнения: 716
Регистриран на: Пон 27 дек 2010 13:25
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: Pomorie

Re: Ето как хората протестират срещу високите цени на горивата.

Мнениеот golf_td » Пон 28 фев 2011 16:46


бедния човек дето е дал 10 лв , за да не плаща 200 - да спазва правилата друг път или да кара кола ако има възможност за нейната поддръжка , в това число и за нейните документи.Защото дали е 10 лв или 100 лв - корупция ли е - корупция е. Мен лично би ми било неудобно, най-малкото е и въпрос на съвест! А ако все пак има и някое ченге (ако е останало такова) с чиста съвест и морал и дори стане още по-голям проблем че е даван подкуп, сигурно има и такива случаи. Освен това всеки ама всеки гледа да мине метър, тарикатите никак не са малко, има едно голямо надлъгване и като после почнат едни хвалби - ама аз взех това за 5 лв пък то е поне 10 лв, същото нещо като промоциите - не че пак не си плащаш всичко като поп, но просто за да ти погалят байганювщината, че уж си го взел кое да е нещо по-евтино си е чист маркетингов трик!Сега кво ако горивата станат от 2,60 на 2,30 да речем кво много ли ще се радваме ? Сигурно ще станем големи паралии и няма да слизаме от колите по цял ден нали ? Въпроса е доста по-сериозен и за тези,които биха казали, че това дето го приказвам няма нищо общо с темата - има, просто трябва да се гледат и от други позиции, а и всичко е толкова навързано като свински черва


black`
Мнения: 3377
Регистриран на: Сря 22 мар 2006 13:15
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: Global

Re: Ето как хората протестират срещу високите цени на горивата.

Мнениеот black` » Пон 28 фев 2011 16:51


Печелиш да. Дъвка с косАм и един по-гОлЕм. Остави телефон за връзка да си я получиш. :Mr Green Fun

На клавиатурите верно всички сме голями ама на действия сме кръгла 0. И не е от сега това. Даже не ми се коментира.
Вие като не ви харесват цените колега поне един път спряхте ли да напазарувате? Или да заредите бензин? В какво точно ви се изразява недоволството? Или само си седите и си чаткате тука? :roll:

Последна промяна от black` на Пон 28 фев 2011 16:53, променено общо 1 път.


golf_td
Мнения: 716
Регистриран на: Пон 27 дек 2010 13:25
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: Pomorie

Re: Ето как хората протестират срещу високите цени на горивата.

Мнениеот golf_td » Пон 28 фев 2011 16:53


аpa6o , за каква награда говориш - че си спазваш правилата и че се стремиш към образование ли.Ами наградата ти е в приятелите, които те оценяват като такъв човек, а образованието - наградата е че си по-начетен от други да речем и че знаеш повече неща , обща култура и т.н. Парите се печелят с труд! Естествено положението е нисък стандарт тук, но затова и казах, че и аз съм за ниските цени на горивата - те са определящи. Въпроса е,че народопсихологията ни е такава, влез във ви-бокс и виж коментарите под каквито и да е клипчета - пълна неграмотност , от такива ли ще се очаква нещо , това ли е бъдещето ?


black`
Мнения: 3377
Регистриран на: Сря 22 мар 2006 13:15
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: Global

Re: Ето как хората протестират срещу високите цени на горивата.

Мнениеот black` » Пон 28 фев 2011 16:55


Мисля, че си има начини за изразяване на недоволство от нещо. И те определено не са по форумите. mhihi
Нито ще станеш по-грамотен тука. Или ще оправиж положението на другите. mhihi

Последна промяна от black` на Пон 28 фев 2011 16:56, променено общо 1 път.


Потребителски аватар
Petrolhead
Мнения: 2125
Регистриран на: Сря 02 сеп 2009 9:52
Автомобил:
Двигател:

Re: Ето как хората протестират срещу високите цени на горивата.

Мнениеот Petrolhead » Пон 28 фев 2011 16:55


KirilGeorgiev написа:
scuba написа:
Petrolhead написа:..

Важното е да се мрънка. Няма значение с/у какво.

Никой не ви кара насила да протестирате Като ви харесват цените опъвайте каиша до скъсване Естествено че трябва да се мрънка Едно бебе ако не мрънка ще е вечно гладно :idea: На нас проблема ни е че само пред клавиатурата мрънкаме


как го каза само, ти мрънкай, аз ще работя.

това е порочно мислене, че с мрънкане се постига нещо. а мнението, че вижте ги гърците и французите колко са добре защото мрънкат е откровено детинско и наивно. защо не дадете пример с скандинавците или американците, не мрънкат, бачкат много, печелят много и живеят спокойни старини. дайте да станем като тях, а не като гърците.


black`
Мнения: 3377
Регистриран на: Сря 22 мар 2006 13:15
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: Global

Re: Ето как хората протестират срещу високите цени на горивата.

Мнениеот black` » Пон 28 фев 2011 16:57


Гърците освен да мрънкат и да лапат после друго не могат. За работа си имат будали българи и албанци при тях, дето вместо да работят тук на полето, ходят да работят там на полето за почти без пари. mhihi А ние тука само си мрънкаме ама никакви действия не предприемаме. Те поне запалиха нещо, макар че за работа не ги търси никой, а само да им дават помощи наготово. scare


golf_td
Мнения: 716
Регистриран на: Пон 27 дек 2010 13:25
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: Pomorie

Re: Ето как хората протестират срещу високите цени на горивата.

Мнениеот golf_td » Пон 28 фев 2011 17:03


Гърците са си много добре, с мрънкане или не - бохеми са, гледат да си живеят добре, усмихнати и весели. Ние сме начумерени, обезверени, оплакваме се по между си.Аз ли как протестирам - като не ми харесва една работа я сменям, това пак е вид протест. Защото има хора,които стоят и мълчат и се мазнят на шефовете само и само да са там, аз не търпя такива неща - гледам си задълженията, но и правата!Ако всички бяха така и техните дирибейства щяха да намалеят но уви - робско племе. За пазаруването в магазина - правя компромиси - искам много неща, но в крайна сметка си взимам само това , което преценя, но там е друго има конкуренция, има разнообразие , а горивата - един монополист и това е, няма алтернатива.


Потребителски аватар
scuba
R.I.P. Holy Diver
Мнения: 6971
Регистриран на: Вто 19 окт 2004 12:04
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: София
Контакти:

Re: Ето как хората протестират срещу високите цени на горивата.

Мнениеот scuba » Пон 28 фев 2011 17:04


Petrolhead написа:...

Mързела не мори, а мъчи :-)
Дет викат хората "Ако ме болеше толкос, колкото ме мързи, щях да умра от болка"


black`
Мнения: 3377
Регистриран на: Сря 22 мар 2006 13:15
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: Global

Re: Ето как хората протестират срещу високите цени на горивата.

Мнениеот black` » Пон 28 фев 2011 17:07


Ами аз скоро смятам и в магазин да не влизам. А пък колата ще я пълня с ракия 3на преварка. А ся да видим. За работодатели не говорим въобще щото от много време съм си сам работодател. Няма такова животно тук. Виж далавераджии на директорски места има колкото щеш. mhihi Ето ти един личен протест. Не пълним джобовете на никой новоизлюпен "работодател". mhihi Цената не ме устройва и не карам. Освен ако не трябва да превозя нещо спешно, чат пат. А има много много хора дето и било не било си обикалят безцелно даже. На тях цената не им е проблем и може спокойно още да си поскъпне. mhihi Естествено е и всичко друго да поскъпне. Разбира се. След като няма производство на местно ниво и всичко пътува от узбекистан. mhihi

Последна промяна от black` на Пон 28 фев 2011 17:22, променено общо 1 път.


One
Мнения: 3591
Регистриран на: Чет 10 юни 2004 9:18
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: София

Re: Ето как хората протестират срещу високите цени на горивата.

Мнениеот One » Пон 28 фев 2011 17:18


къде е държавата да защити интересите на своите граждани ???
къде са социалните функции на целия този апарат - защо ни е във вида в който е сега????

защо тази т.нар държава последните 20 години се държи като ООД с цел единствено печалба ?

айде за петрола няма как - внасяме го,
ама

пак питам, защо т.нар БЕК, НЕК и прочие продават ел. енергията на вътрешния пазар по международни цени и имат наглоста да ми говорят за световната икономика и прочие ....

С какво ЧЕЗ, ЕОН и т.н са допринесли за изграждането на енергийните мощности на тази държава, АЕЦ,ВЕЦ, ТЕЦ са строени с парите на дядо ми и баща ми - та сега лапундрят на нащ гръб и искат още и още ???

С какво ВиК дружествата са допринесли за изграждането на язовири и тръбопроводи, че сега лапундрят на наш гръб и все не им стига!!!!

Ей хора, давате ли си сметка, че тока и водата са определящите за огромната част от промищленото производство и селското стопанство, защо тези НАЦИОНАЛНИ ресурси, които сами си произвеждаме ще са ни по международни цени,все едно ги внасяме ние, та от там всичко ще ни е скъпо и прескъпо ???

Всичко е подарено на безценица на разни монополисти, които диктуват пазара, а ние търпим и си ги дундуркаме

Къде е държавата. как създава условия за развитие на бизнес, с какво да сме конкурентни на другите, къде е защитата и протекцията на държавата !!!

няма такава има едно ООД

така ще е
вместо да задаваме правилните въпроси и да искаме и търсим отговорите и решенията се занимаваме с простотии !!!


golf_td
Мнения: 716
Регистриран на: Пон 27 дек 2010 13:25
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: Pomorie

Re: Ето как хората протестират срещу високите цени на горивата.

Мнениеот golf_td » Пон 28 фев 2011 17:23


One - напълно съгласен съм , точно на място казано и като отговор на почти всичко написано от нас тук !!!


Потребителски аватар
emsku
Мнения: 22
Регистриран на: Сря 10 мар 2010 21:30
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: sofia

Re: Ето как хората протестират срещу високите цени на горивата.

Мнениеот emsku » Пон 28 фев 2011 17:24


Ето един материал,който гледах-също свързан с цените на петрола: http://www.zamunda.net/details.php?id=133971&hit=1



Върни се в “ОФФ-Топик - други”

Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 29 госта