Космодиск ?Имате ли познати с него,отзиви ?

Взаимопомощ, полезна информация и всичко, извън темата на останалите секции
stil
Мнения: 534
Регистриран на: Вто 13 юли 2004 9:04
Автомобил: VW Polo 1991
Двигател: NZ
Местоположение: София

Мнениеот stil » Съб 19 яну 2008 1:25


Помага дръжки. Ако имате здравословен проблем - лекувайте го! Дали ще изберете традиционна или алтернативна медицина, всъщност не е толкова важно. Важното е да има положителен ефект от лечението и в крайна сметка оздравяване. Макар понякога да облекчава болката, този резултат е краткотраен, защото плацебото НЕ Е лечение. В доста ситуации дори може да навреди, като притъпи появата на определени симптоми, които в крайна сметка могат да се окажат решаващи за поставянето на точна диагноза.




Потребителски аватар
Ицку®
Мнения: 1112
Регистриран на: Пет 02 ное 2007 22:52
Автомобил: 2xTouran TDI
Двигател: CAYC 2014 и CFHF 2015
Местоположение: Поморие

Мнениеот Ицку® » Съб 19 яну 2008 1:53


Това дали помага или не помага е и до самия човек.На някои помага, на други не.Същото се отнася и за магнитните наколеници на др. Ливайн.Най добре, ако можеш вземи да го пробваш от някой познат или роднина който не го използвай и ако ти върши работа го купувай.


Потребителски аватар
musura
Сър
Мнения: 7129
Регистриран на: Пон 28 мар 2005 21:01
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: Голям Поровец
Контакти:

Мнениеот musura » Съб 19 яну 2008 2:04


мдаа... това е като едни магнитчета, които се поставят на бензинопровода и свалят разхода с 20% mhihi


XpacTa
Мнения: 424
Регистриран на: Сря 11 авг 2004 16:03
Автомобил:
Двигател:

Мнениеот XpacTa » Съб 19 яну 2008 12:38


Ама въпроса е че ако не струваше 150 лева нямаше да е толкова лесно да повярваш че помага. Примерно ако се продаваше на всяка сергия за 10 лева (колкото трябва да струва) - ми кой ще си го купи. А така пенсионера спестява левчета, лишава се, но се домогва до чудодейното лекарство и се оправя.


Потребителски аватар
веселин
Мнения: 8226
Регистриран на: Пет 20 май 2005 18:36
Автомобил: SkodaFabia 1 sedan
Двигател: BNM 1.4 TDI-PD 2007
Местоположение: София
Контакти:

Мнениеот веселин » Съб 19 яну 2008 12:44


musura написа:мдаа... това е като едни магнитчета, които се поставят на бензинопровода и свалят разхода с 20% mhihi

Магнитчетата ряпа да ядат - има едни мултивитамини за горивото - тия пък да знаеш колко са ефикасни - с две хапчета и забравяш що е то разход изобщо :D :wink:


Потребителски аватар
TURL
Мнения: 495
Регистриран на: Вто 20 фев 2007 22:05
Автомобил: Passat
Двигател: AFN
Местоположение: София
Контакти:

Re:

Мнениеот TURL » Пет 03 юни 2011 9:47


One написа:в края на ноември имах страхотни проблеми с кръста
ужасна чак парализираща болка, не знаех какво да правя лекарите викаха дископатия - трябват инжекции , и т.н.......
имах път към ст.загора, там се видях с моя колежка от университета, като ме видя как едва ходя , сядам и ставам предложи да ме заведе при човек , който на нея е помогнал с подобен проблем
заведе ме при косьо иванов- човека 35 години е бил спортен рехабилитатор, бащо му и дядо му са били т.нар чакръкчии....
човека още по телефо ме предупреди , че не експериментира, ако прецени , че не съм за него поне ще ми каже къде да отида
е видя ме - понатисна ме леко в кръста без болка без усилие, нещо изпука и ми каза да си ходя, от тоз ден нататък болката отшумя и изчезна, а се влачех като куче 3 седмици......
използвах момента и помолих да види и жена ми тя се оплкваше от болки в гърба м/у плешките и очевидно имаше разместен прешлен
човека пипна леко и и каза ,че е готова прешлена беша наместен, без болка , без сецане и дърпане....
е златни ръце има тоз човек.....
ако някой желае на л.с ще му дам контакт
Малко стара тема но да питам, дали някой може да ми даде телефон за връзка с Косьо Иванов


valkooooo
Мнения: 1
Регистриран на: Пет 29 яну 2010 22:24
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: Plovdiv

Re: Космодиск ?Имате ли познати с него,отзиви ?

Мнениеот valkooooo » Съб 29 окт 2011 21:15


Моля ако някой има координати на човека от Стара Загора нека пише ! Благодаря


Потребителски аватар
joker
Мнения: 5889
Регистриран на: Вто 21 ное 2006 10:38
Автомобил: Golf 3 Variant _Golf4 Variant
Двигател: 1800 ABS _1900 TDI AHF
Местоположение: Варна

Re:

Мнениеот joker » Съб 29 окт 2011 22:21


:mrgreen:
musura написа:мдаа... това е като едни магнитчета, които се поставят на бензинопровода и свалят разхода с 20% mhihi

:да: :да: :да: :applause: :applause: :applause: :applause: ...за повече информация питайте само доктор Ливайн!!! :mrgreen: :mrgreen:


Потребителски аватар
drago_tr
Мнения: 2528
Регистриран на: Сря 09 мар 2005 13:28
Автомобил: Passat B5 Audi A4B6
Двигател: AFN AVB
Местоположение: Пловдив, Враца

Re: Космодиск ?Имате ли познати с него,отзиви ?

Мнениеот drago_tr » Нед 30 окт 2011 15:28


Ще ми каже ли някой на лични.... адрес,телефон на Косьо Иванов (рехабилитатора) от Стара Загора да отида да ме погледне човека, че нещо и аз се движа като Робокоп особенно рано сутрин :banghead: :bowdown


Справих се....Намерих го в гуглето :да:

Последна промяна от drago_tr на Нед 30 окт 2011 15:45, променено общо 1 път.


Потребителски аватар
fantomasss
Мнения: 317
Регистриран на: Съб 21 мар 2009 20:56
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: Sofia

Re: Космодиск ?Имате ли познати с него,отзиви ?

Мнениеот fantomasss » Нед 30 окт 2011 15:43


Не ви трябва да се влачите до Стара Загора. Тук в София в Надежда 4 има една жена, прави магии по гръбнаците на хората. Тя е спортен рехабилитатор на националния отбор по баскетбол. Аз отидох при нея сгънат на две, като градински маркуч. Тръгнах си нормален човек. Е, сега от време на време пак ме наболява, но и влача доста тежки неща на работата... Казва се Емилия Георгиева и взема 50 кинта. За десетина минутки си готов и после забравяш да ходиш при нея.
Ето и координатите й: Емилия Георгиева, Надежда -блок 424, вх. В, ет. 1
Телефони: 0884285577
0898258084
0877080035
Успех на закъсалите.
:да:


Потребителски аватар
drago_tr
Мнения: 2528
Регистриран на: Сря 09 мар 2005 13:28
Автомобил: Passat B5 Audi A4B6
Двигател: AFN AVB
Местоположение: Пловдив, Враца

Re: Космодиск ?Имате ли познати с него,отзиви ?

Мнениеот drago_tr » Нед 30 окт 2011 15:51


Я за Пловдив да каже някой има ли такъв който оправя тия проблеми :roll:


Потребителски аватар
tuning7350
Мнения: 16
Регистриран на: Чет 13 сеп 2007 22:28
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: Пловдив

Re: Космодиск ?Имате ли познати с него,отзиви ?

Мнениеот tuning7350 » Съб 31 дек 2011 16:30


drago_tr написа:Я за Пловдив да каже някой има ли такъв който оправя тия проблеми :roll:

Само "Скенар" помага ефективно на 100%



Върни се в “ОФФ-Топик - други”

Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 30 госта