някой запален фитнес маняк във форума имаме ли ?

Взаимопомощ, полезна информация и всичко, извън темата на останалите секции
Потребителски аватар
The Red Guy
Мнения: 2402
Регистриран на: Чет 19 апр 2007 17:35
Автомобил:
Двигател:

Мнениеот The Red Guy » Чет 06 ное 2008 22:26


LILO&STICH написа:
The Red Guy написа:Без зоб растеж няма! Който квото иска да си говори!
знаеш ли какъв е ефекта след зобенето :roll: че го предлагаш :?:


Зависи за каква зоб ще си говорим, знам ефектът на зобта, която аз съм ползвал.




Потребителски аватар
jijibs
Мнения: 698
Регистриран на: Нед 27 апр 2008 10:58
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: Бургас, Golf 3, AEA

Мнениеот jijibs » Чет 06 ное 2008 22:33


Ефекта от "зобенето" е временен. Верно ако дам 1000 лв за месо и 1000 лв за хап за една година ще има огромна разлика, но след още една година без хап, отново ще има разлика, но в полза на другата страна.
забележка: под "хап" имам впредвид само синтетични хормони.


Потребителски аватар
The Red Guy
Мнения: 2402
Регистриран на: Чет 19 апр 2007 17:35
Автомобил:
Двигател:

Мнениеот The Red Guy » Чет 06 ное 2008 22:39


Спор няма, че от зобта ефектът не е перманентен, ама мускулът помнни и реално, ако си направил ръка 47-8 със зоб, след време можеш да я възстановиш не особено трудно и почти възможно е без зоб да го направиш, с храна - истинска, и тренировки.
А за ефектите - най-общо, ако е олееш много най-малкото е, че рязкото покачване на килограми ти натоварва сърцето и можеш да си преебеш кръвното. Тва като начало..... Може и да се отървеш и с нищо, всичко зависи от количеството и качеството.


Потребителски аватар
katcko
Мнения: 591
Регистриран на: Пон 31 мар 2008 23:15
Автомобил:
Двигател:

Мнениеот katcko » Чет 06 ное 2008 22:41


Кое е качествено за теб и какво вземаш ти?


Потребителски аватар
kaiser666
Мнения: 4670
Регистриран на: Вто 31 юли 2007 13:03
Автомобил: Bmw E34
Двигател: M20B20
Местоположение: South Of Heaven

Мнениеот kaiser666 » Чет 06 ное 2008 22:43


За какво беше темата,а на къде отиде...
Ето ако някой има мерак да знае какъв е ефекта от стероидите още доста неща за тях. Изображение

Аз не съм против тях,а против злоупотребата с тях. :!:


Потребителски аватар
ivankov
Мнения: 756
Регистриран на: Пон 23 юли 2007 11:08
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: София

здр

Мнениеот ivankov » Чет 06 ное 2008 22:45


katcko написа:аре да се вкюча и аз,че ми стана интересно :lol:
Качването и свалянето на килограми е строго определено за всеки човек,по скоро може всеки от нас да каже по какъв начин сваля и качва кила,просто като обмяна на опит отколкото да си правим програми он-лайн :D .На мен лично глюкозата ми е помагала за качване на килограми(а по-принцип трудно свалям или качвам),с хранене 3 пъти на ден,тренировки 4 пъти седмично и не по-малко от 7 часа сън!В момента съм 75кг. тренирам по 3-4 пъти в седмицата,единственото което ограничавам като ядене е хляба и пърженото,защото се старая това което ще качвам за в бъдеще да е по-чист мускул,пия креатин и глутамин,петък,събота и неделя само водка.Не изпадам в крайности,тренирам за тонус и добре изглеждащо тяло!
и като спреш глутамина и креатина и после какво става спукан балон :wink:


Потребителски аватар
The Red Guy
Мнения: 2402
Регистриран на: Чет 19 апр 2007 17:35
Автомобил:
Двигател:

Мнениеот The Red Guy » Чет 06 ное 2008 22:49


......

Последна промяна от The Red Guy на Чет 06 ное 2008 23:30, променено общо 1 път.


Потребителски аватар
jijibs
Мнения: 698
Регистриран на: Нед 27 апр 2008 10:58
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: Бургас, Golf 3, AEA

Мнениеот jijibs » Чет 06 ное 2008 22:53


Малко се поотклонихме от темата и затова ще препоръчам на колегата, след като не е тренирал скоро - 2 пъти седмично по едно базово многоставно упражнение за всички основни мускулни групи в три серии с по десетина повторения за една тренировка примерно. Диета: закусвай, обядвай, вечеряй по-малко и не след 19 часа (не яж колбаси!). И повече сън (да не стоиш като нас до 23 ;)


Потребителски аватар
AmW
Мнения: 3550
Регистриран на: Пон 23 апр 2007 14:39
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: София
Контакти:

Мнениеот AmW » Чет 06 ное 2008 22:55


jijibs написа:Колега, не вземай хапове, не се претоварвай и не слушай кой да е. С времето сам ще си отговориш на всички въпроси и ще знаеш най-добре какво да правиш! Натуралното си е най-качествено!!!



Колега отдели 5-10 мин и разгледай сайта който съм дал.Обърни внимание на клиентите, работил съм с човека който произвежда тези продукти, и мога да ти кажа, че щом Кирил Вълчев ползва тези добавки значи са читави.


От нашите продукти ползват още:
Световната шампионка Виктория Димитрова от националния отбор по гребане-жени, Ивет Лалова, златната лекоатлетка Ваня Стамболова с треньор Георги Димитров, джудо клуб “Илинден” с треньор Васил Вътов, джудо клуб “Ронин”, ”Арена Спорт”-Пловдив , многократния световен шампион по гребане Николай Бухалов, Националния отбор по плуване,БФ-Плувни спортове, Клуб плувни спортове “Олимпия” с президент Таня Богомилова-Дангалакова, Футболен клуб “Литекс”, както и самия собственик- Гриша Ганчев,СК “Класа”от Национална Спортна Академия,КХК “Академика”- Зимен Дворец на Спорта, ОСК-Сливен лека атлетика,ЦСКА-АД, както и Дичо от Д2 и много други.


Не мисля, че тези продукти се нареждат като "химия"


Потребителски аватар
katcko
Мнения: 591
Регистриран на: Пон 31 мар 2008 23:15
Автомобил:
Двигател:

Re: здр

Мнениеот katcko » Чет 06 ное 2008 23:05


ivankov написа:
katcko написа:аре да се вкюча и аз,че ми стана интересно :lol:
Качването и свалянето на килограми е строго определено за всеки човек,по скоро може всеки от нас да каже по какъв начин сваля и качва кила,просто като обмяна на опит отколкото да си правим програми он-лайн :D .На мен лично глюкозата ми е помагала за качване на килограми(а по-принцип трудно свалям или качвам),с хранене 3 пъти на ден,тренировки 4 пъти седмично и не по-малко от 7 часа сън!В момента съм 75кг. тренирам по 3-4 пъти в седмицата,единственото което ограничавам като ядене е хляба и пърженото,защото се старая това което ще качвам за в бъдеще да е по-чист мускул,пия креатин и глутамин,петък,събота и неделя само водка.Не изпадам в крайности,тренирам за тонус и добре изглеждащо тяло!
и като спреш глутамина и креатина и после какво става спукан балон :wink:

Дали ще приличаш на спукан балон,зависи само от теб!


Потребителски аватар
The Red Guy
Мнения: 2402
Регистриран на: Чет 19 апр 2007 17:35
Автомобил:
Двигател:

Мнениеот The Red Guy » Чет 06 ное 2008 23:09


Отговори си на тези ?:
1, Колко съм висок и колко килограма съм?
2. Как искам да изглеждам - голям и (дебел) - тва в скоби, щото професионалистите изглеждат добре на много кг, или с добре оформено тяло на нормални килограми.
3. Многото килограми няма ли да ми тежат? Лично на мен ми тежаха - аз съм 171 и 90 кила си бяха много.
От там вече моето виждане е, че не ти трябват по-специални диети, яж РЕДОВНО - 5-6 пъти на ден, това разпределение на времето, което си писал е много удачно, аз съм се придържал към подобно. Ако можеш да го спазваш си идеален. За храната - ако можеш да ограничиш тестеното и мазното - супер си! Повече пилешко, особено гърди, въпреки че не са особено евтина храна. Много мляко и млечни продукти, яйца тоже. Плодове и зеленчуци никога не са излишни, най-малкото заради витамините в тях. Забрави за алкохол и цигари , газирано абсурд. Ако имаш време бягай в края на тренировката редовно, ще растеж равномерно, лично аз съм така, гориш излишните мазнини и натрупването става равномерно. Това бягане ти помага в процеса на качване да не си омажеш корема, особено, ако той е от слабите ти мускулни групи, както е при мен - той заедно с гърдите ми вървят малко трудно и с много усилия.
И най-важното - не очаквай никакви резултати, така ще бъдеш много изненадан и доволен от постигнатото, прави го с кеф, не по задължение :). Успех!


Потребителски аватар
jijibs
Мнения: 698
Регистриран на: Нед 27 апр 2008 10:58
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: Бургас, Golf 3, AEA

Мнениеот jijibs » Чет 06 ное 2008 23:13


По отношение на една страна от темата, а именно за диетата може да се каже, че хранителните добавки (като продуктите в полезния сайт предложен от колегата canyoubounce), както и всички видове протеини са задължително препоръчителни при фитнес занимания, но те не са "химия" т.е. не са лабораторно създаден аналог на човешки хормони или препарати предназначени за животни с анаболно действие!!!
Една от целите на тренировката е да стимулира отделянето на тестостерон, хормон на растежа по естествен път, а не те да се внесат в някакви ненормални дози чрез инжектиране или по какъвто да е друг начин.


Потребителски аватар
jijibs
Мнения: 698
Регистриран на: Нед 27 апр 2008 10:58
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: Бургас, Golf 3, AEA

Мнениеот jijibs » Чет 06 ное 2008 23:17


С двете ръце подкрепям последния пост на The Red Guy! :beer (това не е бира, а суроватъчен шейк след тренировка) ;)


Потребителски аватар
nurv
Мнения: 1664
Регистриран на: Пон 04 фев 2008 10:13
Автомобил: Audi A6
Двигател: ALF
Местоположение: София, Младост 3

Мнениеот nurv » Чет 06 ное 2008 23:21


Аз предлагам да се намеси някой администратор или модератор, защото споменаването на Винстрол е крайно недопустимо. Именно и за това форума, който споменавате се разцепи на две. Фитнеса не включва всякакви забранени стимуланти на анаболна основа. Не знам защо и други хора споменават хранителни добавки и "хапове" заедно. Моля да се прави ясно разграничаване между анаболни стероиди, прохормони и хранителни добавки.
скоро,може да видят :lock: ,но сме търпеливи все пак :wink:
mod edit: LILO&STICH


Потребителски аватар
The Red Guy
Мнения: 2402
Регистриран на: Чет 19 апр 2007 17:35
Автомобил:
Двигател:

Мнениеот The Red Guy » Чет 06 ное 2008 23:31


nurv написа:Аз предлагам да се намеси някой администратор или модератор, защото споменаването на Винстрол е крайно недопустимо. Именно и за това форума, който споменавате се разцепи на две. Фитнеса не включва всякакви забранени стимуланти на анаболна основа. Не знам защо и други хора споменават хранителни добавки и "хапове" заедно. Моля да се прави ясно разграничаване между анаболни стероиди, прохормони и хранителни добавки.


Аз за тва съм съгласен... С оня пост отг. на колегата и го изтривам!



Върни се в “ОФФ-Топик - други”

Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 48 госта