Спират излъчването на БТВ по Булсатком

Взаимопомощ, полезна информация и всичко, извън темата на останалите секции
Потребителски аватар
groznika
Мнения: 4928
Регистриран на: Вто 16 яну 2007 11:23
Автомобил: Bora 1.8T
Двигател: AUM
Местоположение: София

Re: Спират излъчването на БТВ по Булсатком

Мнениеот groznika » Съб 22 дек 2012 9:58


nurv написа:Не знам какво сте се фокусирали върху турските сериали и пропускате факта, че спират bTV Comedy и всички други техни канали. Отделно, че подобни коментари са смешни.


Дори не знам какви неща точно се излъчват по другите им канали...
Вкъщи телевизора се гледа само от майка ми и от бтв хвърлям по едно ухо само на новините докато съм на компа.

В тази информационна ера в която живеем и при целия океан от информация свободно избираемо и достъпно съдържание е направо грехота да се тръшкате за такива като Бахур ТВ ;)




Потребителски аватар
RANOPILE
Мнения: 239
Регистриран на: Вто 27 окт 2009 14:45
Автомобил: VW Polo 2F
Двигател: AAU 1994
Местоположение: София, жк Лагера

Re: Спират излъчването на БТВ по Булсатком

Мнениеот RANOPILE » Съб 22 дек 2012 10:01


Това е шашма за преди празниците и искат да оронят престижа на Булсатком и да ги стреснат, та бързо да приемат офертата, но без БТВ(целия пакет) ще е много по-добре. При наличие на толкова много други канали кой би искал да гледа тая мизерна БТВ...


Потребителски аватар
lou
Мнения: 905
Регистриран на: Вто 23 сеп 2008 20:22
Автомобил: Passat Variant
Двигател: BMR TDI
Местоположение: Шумен

Re: Спират излъчването на БТВ по Булсатком

Мнениеот lou » Съб 22 дек 2012 10:04


Според мен БТВ каквито и да са няма какво да се лъжем - хората си я предпочитат тази телевизия.Колкото до Булсатком сигурно се опитват да правят революция ама сега ще има наплив от недоволни потребители и ще си платят пакета ;)


Потребителски аватар
stefan4o
Мнения: 19164
Регистриран на: Съб 16 юни 2007 6:07
Автомобил: VW Jetta
Двигател: PN 1990+KR 1987
Местоположение: Стара Загора
Контакти:

Re: Спират излъчването на БТВ по Булсатком

Мнениеот stefan4o » Съб 22 дек 2012 10:31


RANOPILE написа:Това е шашма за преди празниците и искат да оронят престижа на Булсатком и да ги стреснат, та бързо да приемат офертата, но без БТВ(целия пакет) ще е много по-добре. При наличие на толкова много други канали кой би искал да гледа тая мизерна БТВ...

Знаеш ли колко хиляди бабички има, дето само сериали гледат? Няма как да знаеш, защото на теб не са ти се провиквали през терасата "Алоооо, кога ще пуснете сигнала, че сериала ще изтърва?" :Mr Green Fun


Потребителски аватар
ping23
Мнения: 993
Регистриран на: Пет 27 мар 2009 17:17
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: София

Re: Спират излъчването на БТВ по Булсатком

Мнениеот ping23 » Съб 22 дек 2012 10:38


Според мене БТВ трябва да им плащат на булсат ама тва е друга тема.По интересно ми е колко рекламодатели ще писнат...Ще я пуснат до края на деня 100%


Потребителски аватар
ivo_555
Мнения: 1913
Регистриран на: Чет 21 яну 2010 11:16
Автомобил:
Двигател:

Re: Спират излъчването на БТВ по Булсатком

Мнениеот ivo_555 » Съб 22 дек 2012 11:17


stefan4o написа:
RANOPILE написа:Това е шашма за преди празниците и искат да оронят престижа на Булсатком и да ги стреснат, та бързо да приемат офертата, но без БТВ(целия пакет) ще е много по-добре. При наличие на толкова много други канали кой би искал да гледа тая мизерна БТВ...

Знаеш ли колко хиляди бабички има, дето само сериали гледат? Няма как да знаеш, защото на теб не са ти се провиквали през терасата "Алоооо, кога ще пуснете сигнала, че сериала ще изтърва?" :Mr Green Fun



Именно, това че тука сме се събрало повечето мъже, които не гледаме сериали, в частност въобще телевизия, това не значи че останалите не го правят, не се заблуждавайте, и БТВ е доста гледана телевизия, и Булсат е доста ползван оператор (казват 1/4 от населението го ползвало), така че е в техен взаимен интерес да се разберат, и съм убеден че ще го направят, в противен случай и двете ще имат загуби!


п.п. Незнайно защо, но явно оператора ми има нещо общо с Булсат, щото и аз намазах, нямам БТВ Екшън, Синема, и Рингбг, стои един надпис с извинение само, но стандартното Бтв и Комедито си ги има. Това пък своя страна означава, че "ощетените" не са само абонати на Булсат, и ще са повече отколкото се предполага, вероятно има и други оператори като моя ползващи сигнал от тях!

Лично аз оставам с впечатлението, че БТВ изнудва операторите!
Ще поживеем ще видим!


Потребителски аватар
stefan4o
Мнения: 19164
Регистриран на: Съб 16 юни 2007 6:07
Автомобил: VW Jetta
Двигател: PN 1990+KR 1987
Местоположение: Стара Загора
Контакти:

Re: Спират излъчването на БТВ по Булсатком

Мнениеот stefan4o » Съб 22 дек 2012 11:25


ivo_555 написа:
Лично аз оставам с впечатлението, че БТВ изнудва операторите!
Ще поживеем ще видим!

Колега,не заемам ничия страна, ама на какво се базират тия твои впечатления? На написаното в интернет ли? mhihi
В договорните отношения между оператори и телевизия предполагам изрично е упоменато за промяната в цената - възможна ли е и при какви условия. mhihi
И да има и да няма споразумение между две страни никой от нас няма да може да разбере със сигурност, а ще разчита на чуто и казано от познати или в нета. Тези договори предполагам не са достъпни за абсолютно всеки. Пък и не сме ние хората, които решаваме кой крив, кой прав и кой кого изнудва или не изнудва :012:


Потребителски аватар
ivo_555
Мнения: 1913
Регистриран на: Чет 21 яну 2010 11:16
Автомобил:
Двигател:

Re: Спират излъчването на БТВ по Булсатком

Мнениеот ivo_555 » Съб 22 дек 2012 11:35


Не само, ами примерно в момента на ТВ ми върви съобщение, че стандартното БТВ е с по висока цена от целия пакет, а програмите не могат да се договарят поотделно и си пробутват всичките канали наведнъж, искали са им 3 пъти по висока цена от миналата година, и че договора им е до 31.12 а те спират сигнала точно преди празниците, което е нарушение да договора, АКО всичко това е вярно, то тогава РЕДНО ли е това което прави БТВ?

Не казвам, че Булсат са цвете за мирисане, и те лъжели с броя на абонатите, ама от това редно ли е да страдат абонатите и зрителите им!

п.п. Ако ти имаш и други аргументи с които да ме убедиш, че това не е така, моля сподели ги! Аз също не заемам ничия страна, но след като съм си платил за тези канали искам да ги имам, независимо, че не ги гледам!


Потребителски аватар
stefan4o
Мнения: 19164
Регистриран на: Съб 16 юни 2007 6:07
Автомобил: VW Jetta
Двигател: PN 1990+KR 1987
Местоположение: Стара Загора
Контакти:

Re: Спират излъчването на БТВ по Булсатком

Мнениеот stefan4o » Съб 22 дек 2012 11:37


Ако аз ти напиша на екрана на телевизията, че си г@й ще го приемеш ли за истина? Стига с тая сляпа вяра на всичко, което виждате и четете. :shock Не отричам, че Булсат може и да говорят истината, само че нито ти, нито аз можем да сме 100% сигурни в това.
Ако утре да речем БТВ напишат, че Булсат са нередовни платци и затова им спират излъчването? Нали се сещаш, че монетата винаги има две страни. Лошото е, че потърпевшите са винаги най-дребните по веригата - в случая ползвателите. :012:


Потребителски аватар
ivo_555
Мнения: 1913
Регистриран на: Чет 21 яну 2010 11:16
Автомобил:
Двигател:

Re: Спират излъчването на БТВ по Булсатком

Мнениеот ivo_555 » Съб 22 дек 2012 11:40


Значи според теб БТВ са правите, аргументите нещо не ги разбрах само!

Спират сигнала точно преди празниците, що БТВ не се направят на голямата работа, и да кажат така и така, Булсат не плащат, спираме им сигнала, ама в името на Вас зрителите ще го направим след празниците, не знам за вас, ама именно спирането точно преди празниците на мен си ми прилича на извиване на ръце! Е точно това никак не прави чест на БТВ, ако само го бяха съобщили и бяха пуснали някой ден "гратис", много хора щяха да гледат с други очи на тях!

Последна промяна от ivo_555 на Съб 22 дек 2012 11:58, променено общо 1 път.


Потребителски аватар
stefan4o
Мнения: 19164
Регистриран на: Съб 16 юни 2007 6:07
Автомобил: VW Jetta
Двигател: PN 1990+KR 1987
Местоположение: Стара Загора
Контакти:

Re: Спират излъчването на БТВ по Булсатком

Мнениеот stefan4o » Съб 22 дек 2012 11:41


Вземи прочети хубаво и няколко пъти това, което съм написал. За да твърдиш, че някоя от страните е права или крива, значи само и единствено, че си хабя напразно клавиатурата maikomila
lou написа:
ivo_555 написа:Значи според теб БТВ са правите, аргументите нещо не ги разбрах само!

Аргумента ми е само един - Докато не видиш черно на бяло договорните отношения между Btv Media Group и Булсатком неможеш да виниш никоя от страните.Всичко друго е прах хвърлен в очите на хората с цел замазване на очите за да останат потребителите при дадения оператор/телевизия ;)

Абсолютно е така. Да не говорим, че дори и да ги видим, ние не сме юридически лица, за да кажем кой крив, кой прав. Има си хора за тая работа. :012:

Последна промяна от stefan4o на Съб 22 дек 2012 12:26, променено общо 1 път.


Потребителски аватар
lou
Мнения: 905
Регистриран на: Вто 23 сеп 2008 20:22
Автомобил: Passat Variant
Двигател: BMR TDI
Местоположение: Шумен

Re: Спират излъчването на БТВ по Булсатком

Мнениеот lou » Съб 22 дек 2012 11:57


ivo_555 написа:Значи според теб БТВ са правите, аргументите нещо не ги разбрах само!

Аргумента ми е само един - Докато не видиш черно на бяло договорните отношения между Btv Media Group и Булсатком неможеш да виниш никоя от страните.Всичко друго е прах хвърлен в очите на хората с цел замазване на очите за да останат потребителите при дадения оператор/телевизия ;)


Потребителски аватар
baracuda681
Мнения: 574
Регистриран на: Съб 27 дек 2008 0:28
Автомобил:
Двигател:

Re: Спират излъчването на БТВ по Булсатком

Мнениеот baracuda681 » Съб 22 дек 2012 12:19


Договорът сигурно изтича на 22.12.2012 в 03:00 :mrgreen: За неспазване на договорни отношения си има надлежен ред. Съд и спорът се решава.


Потребителски аватар
inzovo
Мнения: 1128
Регистриран на: Нед 25 май 2008 15:39
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: Ямбол

Re: Спират излъчването на БТВ по Булсатком

Мнениеот inzovo » Съб 22 дек 2012 12:47


Пак ще си гледаме БТВ по Булсата....скоро :да:


Потребителски аватар
PACH
Bus Master
Мнения: 3086
Регистриран на: Пон 25 окт 2004 16:54
Автомобил: VW Bus T3 Syncro
Двигател: 1.9 M-Tdi
Местоположение: Бургас
Контакти:

Re: Спират излъчването на БТВ по Булсатком

Мнениеот PACH » Съб 22 дек 2012 13:20


Малко повече инфо по темата:

http://offnews.bg/index.php/138778/abon ... ha-bez-btv



Върни се в “ОФФ-Топик - други”

Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: smurf и 36 госта