Тема за корона вирусa / Ковид 19 / Covid 19

Взаимопомощ, полезна информация и всичко, извън темата на останалите секции
JuStan
Мнения: 298
Регистриран на: Вто 20 дек 2011 14:05
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: Bulgaria

Re: Тема за корона вирусa / Ковид 19 / Covid 19

Мнениеот JuStan » Вто 17 ное 2020 15:46


YES !
ковида го сравняваме с катастрофа с кола, и война !

пропагандата си е свършила работата перфектно!!!!

утре, като ви посочат спасението под формата на т.нар ваксина ще се избиете, кой първи да си я набоде :)

но преди това имайте в предвид следното :

ДОПУСНЕМ ЛИ ТОВА, ПОСЛЕДСТВИЯТА ЩЕ СА НЕПРЕДВИДИМИ!
РОБЪРТ Ф. КЕНЕДИ младши
′′ Бих искал спешно да обърна вниманието ви към важни въпроси, свързани със следващата ваксинация срещу Covid-19 За първи път в историята на ваксинацията т. нар. МРНА ваксини от последно поколение се намесват директно в генетичния материал на пациента и следователно променят индивидуалния генетичен материал, който представлява генетичната манипулация, нещо което вече е било забранено и дотогава се има предвид Престъпни.
Тази интервенция може да се сравни с генетично манипулираната храна, която също е силно противоречива. Дори медиите и политиците в момента да тривиализират проблема и дори глупаво да призовават нов тип ваксина да се върне към нормалността, тази ваксинация е проблематична по отношение на здравето, морала и етиката, а също и по отношение на генетичните щети, които за разлика от щетите причинени от предишни ваксини, ще бъдат необратими и непоправими.
Уважаеми пациенти, след безпрецедентна ваксина MRNA, вече няма да можете да лекувате симптомите на ваксината по допълващ начин. Ще трябва да живеят с последствията, защото вече не могат да бъдат излекувани просто чрез премахване на токсините от човешкото тяло, точно като човек с генетичен дефект като синдром на Даун, синдром на Клайнфелтер, синдром на Търнър, генетичен сърдечен арест, хемофилия, кистичен кистик фиброза, синдром на рет и др. ), защото генетичният дефект е завинаги! Това означава ясно: ако симптом на ваксинация се развие след ваксинация MRNA, нито аз, нито някой друг терапевт може да ви помогне, защото увреждането, причинено от ваксинацията, ще бъде генетично необратимо.
Според мен тези нови ваксини представляват престъпление срещу човечеството, което никога не е било извършено по такъв голям начин в историята. Като д-р Wolfgang Wodarg, опитен лекар, каза: Всъщност тази ′′ обещаваща ваксина ′′ за огромното мнозинство от хората трябва да бъде ЗАБРАНЕНА, защото това е генетична манипулация! ′′ Ваксината, разработена и одобрена от Антъни Фаучи и финансирана от Бил Гейтс, използва експериментална mRNA технология. Три от 15-те човешки морски свинчета (20 %) са преживели ′′ сериозно неблагоприятно събитие "....
Забележка: messenger RNA или MRNA е рибонуклеиновата киселина, която прехвърля генетичния код на ДНК на клетъчното ядрено вещество в цитоплазмата, т.е. е. тази, която определя реда, в който аминокиселините на протеините се свързват и действат като мухъл или модел за синтеза на този протеин.
ВАКСИНА COVID = НЕВЪЗМОЖНИ ГЕНЕТИЧНИ ЩЕТИ - ПРЕСТЪПЛЕНИЕ СРЕЩУ ЧОВЕЧЕСТВОТО. УЧИЛИЩЕТО ЗА НАСЕЛЕНИЕТО ДА НЕ Е ПОВЕЧЕ СГОДЕНО:
СЪЩЕСТВУВА ЛИ КОРОНАВИРУС ИЛИ НЕ? - КЛАРИФИКАЦИЯ:
1. СЪЩЕСТВУВА ЛИ ВИРУСА? Да, като много други вируси.
2. ИМА ЛИ ЛЕК? Да, ако използвате правилните лекарства и не оставяте здравето си в ръцете на корумпирани и меркантилни здравни системи.
3. ИМА ЛИ ДОБРИ ЛЕКАРИ? Да и много, някои действат дискретно давайки подходящи процедури, други са били по-смели и има много видеоклипове в мрежите, които говорят за тези процедури, а много са били заплашвани, дисквалифицирани или заглушени.
4. РАЗСЛЕДВАТ ЛИ УЧЕНИЦИТЕ? Да, и има световен съюз, който призовава повече лекари и учени, наречени Лекари и Учени за истина, да изобличат фалшивостта на лечението, което са дали на проблема с бъг.
5. ПАНДЕМИЯ ЛИ Е? Не, не е. СЗО промени срока, който се отнася за пандемията, преди пускането на бъга, за да се сложи край на пандемията.
6. КОНТАГИОЗНО ЛИ Е? Да, като всички грипове.
7. АКО ХВАНА ВИРУСА, ЗНАЧИ ЛИ, ЧЕ ЩЕ УМРА? Не, не е. Ако имате симптоми, просто приемете подходящото лекарство от първия ден (укрепете имунната система, вземете противовъзпалително и противогрипно) и се излекувайте у дома
8. МОЖЕ ЛИ ДА СЕ ПРЕВЪЗХОДИ? Да, да бъдеш толкова чист, колкото трябва да бъдеш, и да поддържаш висока имунна система. А имате и: Озонова терапия, Хлорен диоксид с превантивен протокол.
9. СА БРОЙКИТЕ НА ЗАРАЗЕНИ И МЪРТВИ ОТ ВИРУСА? Не, не е. В САЩ се разбра, че всякакви данни, ще са всъщност 10 % от този брой, защото причините за смъртните случаи са други заболявания, а тестовете не са надеждни, дават фалшиви позитиви.
10. СА АСИМПТОМАТИЧНИ РЕАЛНИ СЛУЧАИ НА ПОЗИТИВИ? Човешкото същество има много микроорганизми и вируси в организма и това не означава, че сте болен или заразен човек, или че имате вируса, обаче вирусите, които уж са ′′ толкова агресивни ′′ показват някои симптоми при пациентите, защото тялото пуска аларми от нарушител (температура, главоболие, повръщане и т.н.) и според теорията на Кох отговорът е НЕ.
11. ВИРУСЪТ Е СЪЗДАДЕН? Да, в лаборатория.
13. С КАКВА ЦЕЛ? Да бъде оправданието за ограничаване на свободите, за промяна на настоящата икономическа система към по-потиснато / поробващо, страшно, сляпо ято подчинение.
14. МНОГО СТРАНИ ЛИ СА ЧАСТ ОТ ТОЗИ МАЛИЧЕН ПЛАН? Да, да. Да.
15. ЩЕ СЕ МАХНЕМ ЛИ ОТ ТОВА? Да, да. Да. И всички, които са допринесли за смъртта и плана, ще паднат, и ще си платят за стореното.
16. ТРЯБВА ЛИ ДА СЕ СТРАХУВАМ? Не, не е. Страхът намалява имунната ви система и ви прави психически контролируеми.
17. Е МЕДИЯТА ЧАСТ ОТ ПЛАНА? Да, да. Да. Собствениците на медиите са съучастници. Това се казва контрол на ума.
18. КАКВО ТРЯБВА ДА НАПРАВЯ? Защитавате се, а ако се разболеете вече знаете как да се излекувате у дома, или с доверения си лекар, който няма да се ангажира с протокола за изоставяне.
19. ТРЯБВА ЛИ ДА СЕ ВАКСИНИРАМ? Не, не е. Ако сте здрави, ваксините носят химикали, тежки метали и серия от ′′ бръмбари които само ще повлияят на здравето ви в средносрочен и дългосрочен план, както физически, така и психически. Това е твоето тяло и е твое право да решаваш за него и за физическото и психическото си здраве. Бихте ли се доверили на ваксина, след като е създаден вирус за изтребване на човечеството?
20. ТОВА ВОЙНА ЛИ Е?
Да! И ще бъдем победители. Просто трябва да бъдем.




Потребителски аватар
777
Предупреждение за вечен БАН
Мнения: 2789
Регистриран на: Пон 24 фев 2014 21:26
Автомобил:
Двигател:

Re: Тема за корона вирусa / Ковид 19 / Covid 19

Мнениеот 777 » Вто 17 ное 2020 16:10


Станчо, хапи ли те кучето? Защо не се напъна поне малко да поправиш глупавите грешки в текста. Или звучи по-интересно като писано от някой дрогиран.

"ИМА ЛИ ЛЕК? Да, ако използвате правилните лекарства и не оставяте здравето си в ръцете на корумпирани и меркантилни здравни системи." - напиши ги де. Тайна ли са или лекарството е прост чесън?


JuStan
Мнения: 298
Регистриран на: Вто 20 дек 2011 14:05
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: Bulgaria

Re: Тема за корона вирусa / Ковид 19 / Covid 19

Мнениеот JuStan » Вто 17 ное 2020 16:30


цифричке,
цитирал съм!
и
лек има - но не е за тефаломислещшите - за вас ваксина е предвидена по сценарий!

Последна промяна от Spas на Вто 17 ное 2020 16:40, променено общо 1 път.
Причина: Айде малко по-кротко, ако може...... и без епитети!


Потребителски аватар
Spas
Модератор
Модератор
Мнения: 3690
Регистриран на: Нед 09 сеп 2007 11:51
Автомобил: VW Golf 2
Двигател: 1800 RP
Местоположение: София

Re: Тема за корона вирусa / Ковид 19 / Covid 19

Мнениеот Spas » Вто 17 ное 2020 16:41


Отново призовавам, охладете страстите и без обидни думи и епитети!


Потребителски аватар
777
Предупреждение за вечен БАН
Мнения: 2789
Регистриран на: Пон 24 фев 2014 21:26
Автомобил:
Двигател:

Re: Тема за корона вирусa / Ковид 19 / Covid 19

Мнениеот 777 » Вто 17 ное 2020 16:44


JuStan написа:цифричке,
цитирал съм!
и
лек има - но не е за тефаломислещшите - за вас ваксина е предвидена по сценарий!

Добре де, като има лек напиши го. Голяма тайна. Или пари искаш? Или да ползвам търсачката, че вместо да напишеш 1 изречение е по-добре да копираш 30.


brum
Мнения: 3529
Регистриран на: Съб 07 май 2005 3:05
Автомобил: Golf Mk4
Двигател: AGU
Местоположение: София

Re: Тема за корона вирусa / Ковид 19 / Covid 19

Мнениеот brum » Вто 17 ное 2020 17:28


Не се хаби. Той е facebook философ :) .

Лекарствата още се обсъждат и се правят експерименти с различни комбинации. При икономическите последствия които носи тоя вирус предполагам ще инвестират много за да намерят еквивалент на противогрипните лекарства (Тамифлу е такова). Нещата няма да спрат след появата на ваксината, защото това няма да спре вируса. За пример - грипа (отново) и ваксините за него.

Като комбинация от лекарства в момента се ползват тези които са за всички вируси - комплекси витамини и микроелементи които да помогнат на организма да пребори вируса + препарати които се твърди, че забавяли множенето на вируса.

От витамините и микроелементите - D3, цинк, селен. Има нива които се приемат за нормални и за момента се смята, че ако си в горните граници на нормалните нива ще изкараш вируса по-леко. Една цифра която дава малко информация в тази посока е, че шанса да стигнеш до спешно ако имаш дефицит на D3 е 4 пъти по-голям (има доста медицински проучвания по този въпрос, но сега не ми се търси).

От препаратите дето забавят репликацията - твърди се, че Бромхексин-а имал ефект. Ей тук има препратка (медицинско проучване, не facebook) - https://www.ncbi.nlm.nih.gov/pmc/articles/PMC7502909/. Смята се, че забавя скоростта с която вируса се размонжава 2-3 пъти. За него научих от протоколите за лечение дето следват в Германия.

Другите неща които изписват по протоколите са витамин A+E (помага на имунната система) B1 комплекс (вируса засяга нервната система, а тоя витамин е важен за нея). Има още, ама за тях не съм се интересувал. Но нещата са доста специфични - трябва си консултация с адекватен лекар за да се знае кое кога се пие. Не засягам антибиотиците и кортикостероидите, щото туй не са захарни бонбончета да си ги пие всеки за щяло и нещяло.

Иначе с витамините и микроелементите се се подготвяме предварително в семейството, щото тоя вирус ще стигне и до нас в един момент. Другата седмица ще ходим на изследване за нивата на D3, цинк и селен.

Не съм лекар! Силно съветвам всеки да се консултира с лекар преди да предприеме каквато и да е терапия. Дори превантивната с витамините. Че ако се прекали и се прескочат горните граници считани за нормални се стига до токсични нива и има последствия. Информацията по-горе е полезна за да разбере човек тая терапия дето му е назначена с каква цел е.


Потребителски аватар
group®
Темерут
Мнения: 9886
Регистриран на: Вто 08 мар 2005 23:28
Автомобил: Passat B8 Alltrack
Двигател: DFCA
Местоположение: София

Re: Тема за корона вирусa / Ковид 19 / Covid 19

Мнениеот group® » Вто 17 ное 2020 21:50


VWGT написа:С известен коментар, при така зададени въпроси, аз бих посочил " Корона вирусът е опасен за определени групи хора, но в крайна сметка е просто един грип."

И на мен не ми харесва да се гледа на К19 като присъда и смъртна болест. Фактите са, че ако сега останат 100 болни в Бг (примерно), вероятно би умрял 1 човек.
Защото вече се знае малко повече (за справка поста на brum).
Защото биха им обърнали внимание правилните специалисти, на правилното място.
Така бих бил склонен да го поставя на ниво под грипа.

Но ето и основния проблем (не е един естествено). Кофти предаване на шиб@ния вирус. Кофти инкубационен период. И най-вече - хора 'бомби' (аз така им викам).
Споменаваха специалистите за безсимптомни, но някак остана на заден план.
Имаше едно изследване наскоро за жена с рак и срината имунна система. Остава заразена 3 месеца без симптоми. Имунитета и не реагира, а вируса не и прави нищо. Седи си, а тя го отделя.
Подобен случай имам и около мен.
Та допускам, че има едни такива хора, които реагират специфично и заразяват без да знаят.
Друг феномен са хората, които съжителстват с болен, но го нямат. Нямат и антитела. Познавам и такива. Но въпросът е дали в един момент не са били/няма да са заразни? Дали не се скрива вируса и да чака момент да се появи. Както е и туберколозата, някои бактерии и т.н. Живеят в нас и в някакъв подходящ за тях момент - воала.
Грипът не ги прави такива мизерии.

Та VWGT, съгласен съм да не се гледа на К19 като на чума, но да отчитаме фактите, че досега такъв блокаж на болници не е имало. И то просто защото някои числа са малко по-големи.

И това хората го знаят. Предвиждат го на база данни за самия вирус и какви числа на заразени могат да се очакват.
Числото на този вирус достига до 6.5 по света в момента. При все мерки. По назад дадох пример, а вярвам всеки може да степенува. А изчисления без мерки има много из нета и може да се види докъде би стигнало това число.


От началото на тази тема повтарям, като развален грамофон - учените ги е страх от нещата, които не знаят. Може да се окаже, че има просто обяснение и решение, след време, но към сегашния момент това е положението.
Някой коментира назад генерал майорът и как си променил мнението.
Много хора, в това число лекари и учени, айляци и всякакви си промениха мнението, когато видяха колко неща не знаят.
Аз лично не виждам нищо срамно и ненормално в това.
Притесняват ме повече хората, които не го правят!


Zdravko Zankov
VW експерт
VW експерт
Мнения: 12857
Регистриран на: Съб 07 мар 2009 13:41
Автомобил: Skoda Octavia
Двигател: AQY 2001
Местоположение: Враца

Re: Тема за корона вирусa / Ковид 19 / Covid 19

Мнениеот Zdravko Zankov » Вто 17 ное 2020 22:17


А, дървени философи има още от времето на Архимед.


Потребителски аватар
VWGT
Мнения: 6166
Регистриран на: Пет 09 дек 2005 10:09
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: София

Re: Тема за корона вирусa / Ковид 19 / Covid 19

Мнениеот VWGT » Вто 17 ное 2020 23:32


Да си промениш мнението поради убеждение или обектвини причини е нормално, аз самия съм го правил многократно. Всеки го е правил, никой не се е родил научен. Но да го правиш според интересите, не е ОК ... съжалявам, но това ми е мнението за Мутафчийски, просто така го видях тогава.

При целия страх и паника, които се втълпиха последните 6-7 месеца е очаквано болниците да са пълни. Всеки драпа да е вътре, или си вътре или си мъртъв. Ако така се подхождаше към всеки сезонен грип, всяка година щеше да е така. И това, което най-много ме притеснява, че от сега нататък всяка година може да бъде така ... което изобщо не ме радва като перспектива.

Според мен много от "знанието", което обменяме тук, го има още от април месец. Защото учени, доктори и тн, те са си свършили работата, направили са си анализите и констатациите. Рисковите групи немците ги бяха определили със сигурност още тогава. И това знание би трябвало да е в докторите и те да работят с него, не ни е работа нито на нас, нито на журналистите да го анализираме и интерпретираме, защото така се създава само страх и конспирации ... а както виждаме те нямат граници ... 20% не биха се ваксинирали, за да не ги чипира Бил Гейтс, а други 20% се насират от страх, ако някой кихне.


https://www.ploshtadslaveikov.com/iz-le ... 3T3Ow0E6fg
За този чували ли сте, на мен ми падна ченето ... това е професор в СУ, авторитет говорещ такива небивалици на студентите ... за 20те% е напълно прав обаче :)


Потребителски аватар
hooligans
Мнения: 18721
Регистриран на: Пет 30 мар 2007 19:22
Автомобил: VW Polo Harlekin 1996
Двигател: 1.6 AEE
Местоположение: София

Re: Тема за корона вирусa / Ковид 19 / Covid 19

Мнениеот hooligans » Сря 18 ное 2020 0:12


Тоя фейк гуру герой кога ще го озаптите? Нужно ли е във форума да се изявяват подобни мозъци, които да бълват фейк сайтчета, фейк новини и тн?
Има си тийнпроблем, нека отиде там да си пише и да спре да ни залива с простотията си.
Подобни простовати мозъци заливат facebook, а вече са и тук.
ЕСЕ.


Потребителски аватар
group®
Темерут
Мнения: 9886
Регистриран на: Вто 08 мар 2005 23:28
Автомобил: Passat B8 Alltrack
Двигател: DFCA
Местоположение: София

Re: Тема за корона вирусa / Ковид 19 / Covid 19

Мнениеот group® » Сря 18 ное 2020 0:45


VWGT само мернах набързо изказванията на този пореден человек, който те кара да се замислиш върху цената на всяка една научна степен.
И се сетих за филма Заразяване.
Ако не бяхме 21ви век, сценаристът, писателят на тази история щеше да бъде обявен за новия Нострадамус.
Просто защото добре познава човешката природа.

Образът на Джът Лоу във филма (ако си го гледал), е точно някакъв събирателен такъв на тези, които искат да ни отворят очите.
А всъщност ...
Който не е гледал филма, препоръчвам!
Макар да е за друга тема :biggrin

(Естествено, както всичко така и този филм ще има различен прочит)

П.с. Хули, нали помниш една камара подобни герои във форума. Е този е прероден icon_idea


Потребителски аватар
VWGT
Мнения: 6166
Регистриран на: Пет 09 дек 2005 10:09
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: София

Re: Тема за корона вирусa / Ковид 19 / Covid 19

Мнениеот VWGT » Сря 18 ное 2020 1:18


Гледал съм го два пъти, един път ПК (преди ковид) и един път СК (все едно беше друг филм).

Относно образа на Джъд Лоу, е именно ... и сега е пълно с такива :) Но трябва да се има предвид, че са и от двете страни на "барикадата".

Междудругото този филм, както и една книга 'The Eyes of Darkness' by Dean Koontz, са в основата на конспирацията "Ковид изкуствено създаден вирус ли е?!". Книгата не съм я чел, но в резюмето имаше попадения (да не кажа съвпадения).


JuStan
Мнения: 298
Регистриран на: Вто 20 дек 2011 14:05
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: Bulgaria

Re: Тема за корона вирусa / Ковид 19 / Covid 19

Мнениеот JuStan » Сря 18 ное 2020 8:39


group® написа:П.с. Хули, нали помниш една камара подобни герои във форума. Е този е прероден icon_idea


Галине, аз съм в този форум от основаването му!

на форумните срещи при нса, където имаше полигон се събирахме 10 човека в началото, но ти това не го знаеш защото те е нямало, както и плеяда днешни форумни нинджи!

датата на днешния ми ник, е заради липсващ с днешна дата и който, както ти каза "една камара подобни герои във форума. Е този е прероден" ...
със здраве!
аз не ви продаван нищо!
аз ви давам друга гледна точка, от тази на търговците на смърт в бели престилки и скъпи костюми!

Последна промяна от Spas на Сря 18 ное 2020 10:55, променено общо 1 път.
Причина: Хайде тези неща да си ги пишете на ЛС!


Потребителски аватар
milmar
Мнения: 4933
Регистриран на: Съб 22 мар 2008 2:57
Автомобил: Passat B4 and B6 Variant
Двигател: 1Z and CBDC
Местоположение: Русе

Re: Тема за корона вирусa / Ковид 19 / Covid 19

Мнениеот milmar » Сря 18 ное 2020 10:01


Една сентенция в вид на шега за ваксините (аз самият съм по-скоро против, особенно грипната примерно):
- Цял живот яде кренвирши, обаче ваксина не си слага, не знае какво има в нея :-) .

И друго, за чипирането. Аз мисля, че поне 80% от хората и в момента са или чипирани, или дебили. Всеки е на 100% сигурен, че е от останалите 20%, но самата идея за 100-те процента сигурност, по-скоро показва, че е от онези 80. Хората са "чипирани" с телевизия, фейс, "на една близка, нейна позната каза, че някой си бил видял ..." и дори няма нужда от физеческо поставяне на чип. От трета страна, аз се занимавам с електроника, не мисля че на този етап е възможно с чип да управляват човек, освен ако този чип не съдържа отрова и да ти кажат: "ако не на правиш X, ще ти се случи Y, а Y e неприятно нещо". Ето нова тема за обсъждане на чиповете, дано не съм дал идея на някоя фармац. фирма :-).


Потребителски аватар
group®
Темерут
Мнения: 9886
Регистриран на: Вто 08 мар 2005 23:28
Автомобил: Passat B8 Alltrack
Двигател: DFCA
Местоположение: София

Re: Тема за корона вирусa / Ковид 19 / Covid 19

Мнениеот group® » Сря 18 ное 2020 10:51


JuStan написа:на форумните срещи при нса, където имаше полигон се събирахме 10 човека в началото, но ти това не го знаеш защото те е нямало, както и плеяда днешни форумни нинджи!


Наистина започва да ми писва от подмятанията ти по мой адрес!
Виждал си ме всичко на всичко 2 пъти покрай работата ми, но скромен съм бил, не знам си какъв ...
Защо реши, че знаеш нещо за мен?
Отишъл си на подобен брой срещи и съосновател на форума се изкара.
Виж братовчед ти (ако правилно помня роднинската ви линия), по може да каже нещо такова. Поне идваше на срещите, а и мод беше.

Антивакърските ти излияния и отваряне на очи с вътрешна информация и в стария ти профил ги имаше.
Заливаш и тази тема с фейкове, които хора с всякаква позиция ти казаха, че е безумно да се вярва на всяка тъпотия, която нечий мозък роди.


И за не запознатите ще отбележа, че колегата One имаше вътрешна информация, че медиците в Либия са били виновни. :no

Последна промяна от Spas на Сря 18 ное 2020 10:55, променено общо 1 път.
Причина: Хайде тези неща да си ги пишете на ЛС!



Върни се в “ОФФ-Топик - други”

Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 25 госта