Как се става полицай?!

Взаимопомощ, полезна информация и всичко, извън темата на останалите секции
Потребителски аватар
nigga
Мнения: 897
Регистриран на: Съб 16 дек 2006 13:22
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: Перник

Мнениеот nigga » Нед 05 окт 2008 13:46


pironski написа:Питай колегата ДАШО :cop




bak6i6a
Мнения: 144
Регистриран на: Вто 21 авг 2007 19:00
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: Варна

Мнениеот bak6i6a » Пон 06 окт 2008 8:35


Колега това,че си решил да кандидатсваш за полицай е много добре но ще минеш доста дълъг път докато те назначат.Първо трябва да отидеш в Областната дирекция на МВР и да провереш кога ще обевяват конкурс за набиране на сержанти,след това си подаваш документите и ако ти ги приемат започва проучване на тебе и цялата ти рода и успоредно с това три изпита:езикова култура-българси и литература,физически изпит,психо изпит и като последно е събеседване с началниците от дирекцията.След като те назначат караш 9 месеца школа в Варна или Казанлък след това си действаш полицай.Приятелкси съвет много добре си помисли дали искаш да си полицай защото нашата работа е да се занимаваме с проблемите на хората и с престъпниците който създават проблемите на мирните граждани :wink:


kick_boxing
Мнения: 2
Регистриран на: Съб 09 май 2009 14:51
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: bg

Re: Как се става полицай?!

Мнениеот kick_boxing » Съб 09 май 2009 15:13


Тука в тоя саит много хора не са в цхас с нещата единствено колегата bak6i6a е апсолиутно прав за всицхко. Не си мисли цхе да станеш полицаи е толкова лесно и просто, много е трудно както ти каза bak6i6a трябва да провериш кога щте набират хора горе доло набират през 6месеца зависи коя област си. Искам да им кажа на тези хора които ти обясняват 4е много лесно се става полицаи 4е когата обявят набиране на места по 300 4овека се борят за 25 места примерно и без вразки е много трудно според мен даже невазможно.Пожелавам ти успех ;)


Потребителски аватар
groznika
Мнения: 4928
Регистриран на: Вто 16 яну 2007 11:23
Автомобил: Bora 1.8T
Двигател: AUM
Местоположение: София

Re: Как се става полицай?!

Мнениеот groznika » Съб 09 май 2009 15:23


kick_boxing написа:Тука в тоя саит много хора не са в цхас с нещата единствено колегата bak6i6a е апсолиутно прав за всицхко. Не си мисли цхе да станеш полицаи е толкова лесно и просто, много е трудно както ти каза bak6i6a трябва да провериш кога щте набират хора горе доло набират през 6месеца зависи коя област си. Искам да им кажа на тези хора които ти обясняват 4е много лесно се става полицаи 4е когата обявят набиране на места по 300 4овека се борят за 25 места примерно и без вразки е много трудно според мен даже невазможно.Пожелавам ти успех ;)


А бе колега...
тая тема е от преди година... mhihi

ПП
Наблегни и на правописа, че чак мен ме досрамя да ти чета лафовете mhihi mhihi mhihi


Потребителски аватар
Supawiza
Мнения: 996
Регистриран на: Съб 17 юни 2006 8:25
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: Стара Загора

Re: Как се става полицай?!

Мнениеот Supawiza » Съб 09 май 2009 17:27


Аз бих казал че може да пита и колегата FreeSoul защото и той скоро ще е дипломиран полицай ако вече не е mhihi


Потребителски аватар
Ivailo
Мнения: 9497
Регистриран на: Пет 27 апр 2007 15:21
Автомобил: VW Golf mk3
Двигател: AAZ
Местоположение: София/Видин
Контакти:

Re: Как се става полицай?!

Мнениеот Ivailo » Съб 09 май 2009 17:31


kick_boxing написа:Тука в тоя саит много хора не са в цхас с нещата единствено колегата bak6i6a е апсолиутно прав за всицхко. Не си мисли цхе да станеш полицаи е толкова лесно и просто, много е трудно както ти каза bak6i6a трябва да провериш кога щте набират хора горе доло набират през 6месеца зависи коя област си. Искам да им кажа на тези хора които ти обясняват 4е много лесно се става полицаи 4е когата обявят набиране на места по 300 4овека се борят за 25 места примерно и без вразки е много трудно според мен даже невазможно.Пожелавам ти успех ;)

Регистрира се само да напишеш едно абсолютно неграмотно мнение в тема от преди 1 година при положение, че човека за това време най-вероятно или вече е започнал работа в полицията или си е ориентирал към друга област.
Това твоето си е талант!


kick_boxing
Мнения: 2
Регистриран на: Съб 09 май 2009 14:51
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: bg

Re: Как се става полицай?!

Мнениеот kick_boxing » Съб 09 май 2009 18:00


Хахахаха кво се запалихте бе,просто ми е интересно кво пи6ете и за това си казвам моето мнение всеки мисли по разли4ен на4ин. Апак за писането несам свикнал да пи6а на латиница sorry :D


Потребителски аватар
Bubetooo
Мнения: 1437
Регистриран на: Пон 20 окт 2008 23:42
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: София

Re: Как се става полицай?!

Мнениеот Bubetooo » Съб 09 май 2009 18:53


:screwy :screwy :screwy
:lock:



Върни се в “ОФФ-Топик - други”

Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 60 госта