Въпрос за СОТ и по-точно охрана на жилище ?

Взаимопомощ, полезна информация и всичко, извън темата на останалите секции
Потребителски аватар
rosy
Вечен БАН
Мнения: 2055
Регистриран на: Пет 15 юни 2007 15:42
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: София

Re: Въпрос за СОТ и по-точно охрана на жилище ?

Мнениеот rosy » Съб 30 май 2009 12:14


Сотове-мотове, има си каквато е нужна техника, заглушава сигнала и ако ще датчик на тоалетната чиния да имате все тая. Ако са решили да ви думкат, спокойно ще ви думнат. Отностно застраховката, ако ми изчезне нещо от апартамента първата мисъл да застрахователя ще е че аз съм си го гепил. Объркал си рейса пич, пари йок от застраховката.




vera_87
Мнения: 57
Регистриран на: Нед 15 мар 2009 15:24
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: sofiq Lulin

Re: Въпрос за СОТ и по-точно охрана на жилище ?

Мнениеот vera_87 » Съб 30 май 2009 12:15


Колега от моя опит мога да ти кажа имам магазин на доста централна улица и доста оживена от 28.08.2007г работи тогава сложих DSC сот и до 2008.02.02 ме обраха 7 пъти и сот все не може да ги хване и да види някой при ословие,че офиса им е на отсрешната улица.За това смених и сложих 161 от тогава на там нямам покушения.Такаче ти препоръчвам тях.И не е лошо да си сложиш видео наблюдение на мен ми излезна 400 лева с 4 камери.


Потребителски аватар
rokera
Мнения: 278
Регистриран на: Вто 28 окт 2008 14:16
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: София

Re: Въпрос за СОТ и по-точно охрана на жилище ?

Мнениеот rokera » Съб 30 май 2009 14:43


Ей сега се прибрах и щерката каза, че некви трима и звъняли уж търсили някоя си. Двама били при вратата а третия на площадката между етажите. Ех що не се прибрах час по рано аз да ги питам кой търсят друсльовците гадни. Твърдо ще се слага система а междувременно ще пробваме с някой приятел да им спретнем капанче, няма гаранция ма знае ли човек.


Потребителски аватар
hooligans
Мнения: 18715
Регистриран на: Пет 30 мар 2007 19:22
Автомобил: VW Polo Harlekin 1996
Двигател: 1.6 AEE
Местоположение: София

Re: Въпрос за СОТ и по-точно охрана на жилище ?

Мнениеот hooligans » Съб 30 май 2009 14:50


баце , другия вариант е едно питбулченце :Mr Green Fun


Потребителски аватар
nurv
Мнения: 1664
Регистриран на: Пон 04 фев 2008 10:13
Автомобил: Audi A6
Двигател: ALF
Местоположение: София, Младост 3

Re: Въпрос за СОТ и по-точно охрана на жилище ?

Мнениеот nurv » Съб 30 май 2009 17:15


И то да ти реформира апартамента, докато е малко ;) Стига с тия предложения, куче не се гледа само!


Потребителски аватар
Ronin
Мнения: 1025
Регистриран на: Съб 10 юни 2006 16:59
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: Пловдив Kia ceed 16V 109 к.с
Контакти:

Re: Въпрос за СОТ и по-точно охрана на жилище ?

Мнениеот Ronin » Вто 21 юли 2009 22:48


DSC е сот-а...това което го могат никой друг сот в България не го може...освен фирмите работещи с тях..!Защитата срещу заглушаване е на най-високо ниво !Разполагаш с безплатни паник бутон,медицински бутон,пожарен бутон,код за принуда...т.е Ако някой те заплаши да си влезнеш в обекта и да си изключиш сот-а можеш да набереш друг код който изключва сот-а но изпраща сигнал при тях и пристигат няколко коли....а и като ти сработи сот-а оператора им ти казва коя зона(кой датчик) е сработил преди да си стигнал до апартамента си....и много други екстри...


Потребителски аватар
Ivailo
Мнения: 9497
Регистриран на: Пет 27 апр 2007 15:21
Автомобил: VW Golf mk3
Двигател: AAZ
Местоположение: София/Видин
Контакти:

Re: Въпрос за СОТ и по-точно охрана на жилище ?

Мнениеот Ivailo » Сря 22 юли 2009 0:20


Ако решат да влязат - няма СОД, няма кучета, няма брави, няма резета, няма врати.. Нищо няма да ги спре! Някой каза за някакви патентовани брави.. Аз ако работя във фирмата-производител, дали няма да знам как да вляза в апартамент с такава брава?
Друг е въпроса, че колкото повече вложиш в охрана, толкова повече наркоманчета елиминираш... Обаче и толкова повече повдигаш въпроса "тоя щом толкова се крие, сигурно има нещо скъпо вътре"...
Та - застраховка + сод според мен... Колегата Ronin дето писа с тия екстри.. Доста готино ми се струва :)


Потребителски аватар
LiRiX
Мнения: 523
Регистриран на: Пет 02 май 2008 21:10
Автомобил: SEAT LEON
Двигател: AUS 2001
Местоположение: Търговище

Re: Въпрос за СОТ и по-точно охрана на жилище ?

Мнениеот LiRiX » Сря 22 юли 2009 18:19


Не съм много в час, но когато нямащ сот офиса ти има ли /паник бутон/ ?

А това с кучето си е добра идея според мен, подкрепям с две ръце. Само да не е някое мишле де :mrgreen:


Потребителски аватар
Ronin
Мнения: 1025
Регистриран на: Съб 10 юни 2006 16:59
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: Пловдив Kia ceed 16V 109 к.с
Контакти:

Re: Въпрос за СОТ и по-точно охрана на жилище ?

Мнениеот Ronin » Сря 22 юли 2009 19:26


LiRiX написа:Не съм много в час, но когато нямащ сот офиса ти има ли /паник бутон/ ?



Може да няма охрана на вътрешните помещения но да имаш само паник бутон....такива са обикновено разните нон стоп кафета ,цигари,алкохол...и др...там има хора постоянно и не се налага да има охрана на помещенията но имат 24 часа паник бутон в случай на проблем с клиенти,збивания,опити за нападение върху персонала и др.подобни... :D


vasko01
Мнения: 169
Регистриран на: Съб 09 май 2009 13:58
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: софия

Re: Въпрос за СОТ и по-точно охрана на жилище ?

Мнениеот vasko01 » Сря 22 юли 2009 22:43


Ronin написа:DSC е сот-а...това което го могат никой друг сот в България не го може...освен фирмите работещи с тях..!Защитата срещу заглушаване е на най-високо ниво !Разполагаш с безплатни паник бутон,медицински бутон,пожарен бутон,код за принуда...т.е Ако някой те заплаши да си влезнеш в обекта и да си изключиш сот-а можеш да набереш друг код който изключва сот-а но изпраща сигнал при тях и пристигат няколко коли....а и като ти сработи сот-а оператора им ти казва коя зона(кой датчик) е сработил преди да си стигнал до апартамента си....и много други екстри...


:lol: :lol: :lol: :lol: Много хубаво само дето миналата седмица мой приятал от Лозенец го ушушкаха и бяха заглушили системата, знам го със сигурност защото бях с него когато се обади в DSC да им каже ,че апартамента е разбит.Момчетата дойдоха хънкаха мънкаха писаха и си заминаха.За сведение системата беше от най-висок клас на DSC с всички екстри която уш охранявала по три канала(GSM ,телефон и чрез трансмитер)а в дежурния център дори сигнал за повреда не получили.Извода е че какъвто и СОТ да избереш се тая.


П.С. Мойта аларма в офиса е PARADOX и ги има всичките тия опций + възможност да се активира и деактивира с дистанционно като тези на колите,на това дистанционно е и паникбутона.


Потребителски аватар
Ronin
Мнения: 1025
Регистриран на: Съб 10 юни 2006 16:59
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: Пловдив Kia ceed 16V 109 к.с
Контакти:

Re: Въпрос за СОТ и по-точно охрана на жилище ?

Мнениеот Ronin » Чет 23 юли 2009 21:59


Сигорен съм че бъркаш Сот-а :D И с тоя първи пост...сигорно работиш при някой от тяхната конкуренция....
А и освен дистанционното всичко друго си го измисляш....няма парадокс на тоя свят който да го може горенаписаното...........Аз си залагам колата....а ти ? Ха познай що съм толкоз сигорен !! :screwy

Последна промяна от Ronin на Чет 23 юли 2009 22:14, променено общо 2 пъти.


Потребителски аватар
anger
Мнения: 787
Регистриран на: Пон 07 мар 2005 18:50
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: Пловдив

Re: Въпрос за СОТ и по-точно охрана на жилище ?

Мнениеот anger » Чет 23 юли 2009 22:07


П.С. Мойта аларма в офиса е PARADOX и ги има всичките тия опций + възможност да се активира и деактивира с дистанционно като тези на колите,на това дистанционно е и паникбутона.

Това може да се направи на всяка една централа, колега.
PARADOX е хубава техника, но дистанционното се слага допълнително.


Потребителски аватар
Ronin
Мнения: 1025
Регистриран на: Съб 10 юни 2006 16:59
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: Пловдив Kia ceed 16V 109 к.с
Контакти:

Re: Въпрос за СОТ и по-точно охрана на жилище ?

Мнениеот Ronin » Чет 23 юли 2009 22:12


anger написа:
П.С. Мойта аларма в офиса е PARADOX и ги има всичките тия опций + възможност да се активира и деактивира с дистанционно като тези на колите,на това дистанционно е и паникбутона.

Това може да се направи на всяка една централа, колега.
PARADOX е хубава техника, но дистанционното се слага допълнително.


На всяка една централа НЕ може да се направи колега....дори на всеки парадокс неможе да стане...модула за парадокс се казва магелан...и струва повече от колкото самата централа....айде с здраве ....ако има нещо питайте а не гадайте....по темата....


Потребителски аватар
KingoftheROAD
Мнения: 2486
Регистриран на: Чет 14 юни 2007 23:53
Автомобил: VW Transporter T4 1995
Двигател: ACU
Местоположение: Калояново
Контакти:

Re: Въпрос за СОТ и по-точно охрана на жилище ?

Мнениеот KingoftheROAD » Чет 23 юли 2009 22:17


hooligans написа:баце , другия вариант е едно питбулченце :Mr Green Fun

питбул-а не е куче пазач, аз залагам на кавказка овчарка


vasko01
Мнения: 169
Регистриран на: Съб 09 май 2009 13:58
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: софия

Re: Въпрос за СОТ и по-точно охрана на жилище ?

Мнениеот vasko01 » Пет 24 юли 2009 0:00


Ronin написа:Сигорен съм че бъркаш Сот-а :D И с тоя първи пост...сигорно работиш при някой от тяхната конкуренция....
А и освен дистанционното всичко друго си го измисляш....няма парадокс на тоя свят който да го може горенаписаното...........Аз си залагам колата....а ти ? Ха познай що съм толкоз сигорен !! :screwy



Не въобще не бъркам фирмата беше DSC , дали ми е първи или хиляда и първи поста няма значение нямам нищо общо с разни сотове освен че съм клиент.Написах този пост за да споделя опит макар и не пряк,но всепак видях с очите се как DSC се издъниха и никой не може да обясни на моя познат който е назат с няколко хиляди ,че DSC са най-великите.За Парадокса това не си го измислям а го ползвам,а колата няма нужда да си я залагам защото работата ми не зависи от това да рекламирам сотове и марки по форумите........а твоята????????

П.С. Колега знам че работиш в DSC и в това няма нищо лошо но е некоректно да плюеш по всички останали а твоята фирма да я изкарваш перфектна,а тя всъщтност е като всички останали.

ПП.С. Не знам как е в Пловдив но следкато проферихме се оказа ,че в София DSC е на трето място по брой коли след SECTRON и 3S ,изводите всеки сам може да си ги направи.



Върни се в “ОФФ-Топик - други”

Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Google [Bot] и 73 госта