Търся / Предлагам работа

Взаимопомощ, полезна информация и всичко, извън темата на останалите секции
Потребителски аватар
bnvp
Мнения: 112
Регистриран на: Сря 27 авг 2008 18:46
Автомобил: VW Passat B3
Двигател: 2E 1991
Местоположение: Варна

Re: Търся / Предлагам работа

Мнениеот bnvp » Сря 30 ное 2011 23:51


Тъй като вече станах инженер по автоматика (завърших специалност "Автоматика, информационна и управляваща техника", бакалавър в Технически университет - Варна) и след като вече над три месеца чакам да започна стаж по специалността си, по една европейска програма, (при положение че съм одобрен от предприятието, в което трябва да започна) вече "мааалко" се съмнявам, че това ще стане. Явно дойде времето и аз да се запиша в листа на търсещите работа и да помоля вас колеги за помощ. Става дума за град Варна и околността.
Имам изкаран един месец учебен стаж в "Солвей Соди" Девня, отдел "Автоматизация". Работил съм като куриер, продавач-консултант, сервитьор. Занимавал съм се и с ремонт на електроуреди, както и със строителство (основно хидро- и топлоизолации). Знам английски и френски език. Имам основни познания в програмирането на C/C++, Java, асемблер, html, php, sql; LOGO!; Matlab. Имам шофьорска книжка категория "В". В момента уча магистратура профил "Системи за автоматизация на сгради". Обучението е всеки петък и събота, като на практика само в събота преди обяд е задължително да ходя.
Приемам всякакви предложения за работа, като за предпочитане са такива свързани с образованието ми. За контакти Л.С. или GSM: 0878/852128 Николай Петков




Петър Петров
Мнения: 1139
Регистриран на: Вто 03 юли 2007 23:03
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: Нови Искър

Re: Търся / Предлагам работа

Мнениеот Петър Петров » Пет 02 дек 2011 23:20


BigTo написа:И отново, тъй като в началото бяхме решили, че студенти биха ни вършили работа, но уви не се получи.

Търсим да присъединим към нашия екип куриер за гр. София. Изискванията са добро познаване на София и шофьoрска книжка. За повече информация на Л.С.

Вече един колега от форума е наш служител.

Повече информация не ми беше дадена, особено по отношение на трудов договор и осигуровки :beat_butt2


Потребителски аватар
BigTo
Мнения: 576
Регистриран на: Пон 21 юли 2008 10:47
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: Пазарджик

Re: Търся / Предлагам работа

Мнениеот BigTo » Съб 03 дек 2011 21:42


Петър Петров написа:
BigTo написа:И отново, тъй като в началото бяхме решили, че студенти биха ни вършили работа, но уви не се получи.

Търсим да присъединим към нашия екип куриер за гр. София. Изискванията са добро познаване на София и шофьoрска книжка. За повече информация на Л.С.

Вече един колега от форума е наш служител.

Повече информация не ми беше дадена, особено по отношение на трудов договор и осигуровки :beat_butt2


С извинение, че цапам темата: Да ти мина през главата,че може би съм те изпуснал в навалицата от лични, които получавам или, че към момента съм си намерил нужния човек? Относно осигуровките и трудовия договор можеш да попиташ двамата колеги, които вече са наши служители или да направиш справка в НОИ. Има и трудов договор има и осигуровки, които са според закона. Мислиш ли, че мога да си позволя да назнача 140 човека без трудов договор и осигуровки и то в цялата страна?

Да не съм офф: Има пусната обява в jobs.bg за София, Габрово и Пловдив. В най-скоро време и за Варна.


Петър Петров
Мнения: 1139
Регистриран на: Вто 03 юли 2007 23:03
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: Нови Искър

Re: Търся / Предлагам работа

Мнениеот Петър Петров » Съб 03 дек 2011 22:37


BigTo написа:
Петър Петров написа:
BigTo написа:И отново, тъй като в началото бяхме решили, че студенти биха ни вършили работа, но уви не се получи.

Търсим да присъединим към нашия екип куриер за гр. София. Изискванията са добро познаване на София и шофьoрска книжка. За повече информация на Л.С.

Вече един колега от форума е наш служител.

Повече информация не ми беше дадена, особено по отношение на трудов договор и осигуровки :beat_butt2


С извинение, че цапам темата: Да ти мина през главата,че може би съм те изпуснал в навалицата от лични, които получавам или, че към момента съм си намерил нужния човек? Относно осигуровките и трудовия договор можеш да попиташ двамата колеги, които вече са наши служители или да направиш справка в НОИ. Има и трудов договор има и осигуровки, които са според закона. Мислиш ли, че мога да си позволя да назнача 140 човека без трудов договор и осигуровки и то в цялата страна?

Да не съм офф: Има пусната обява в jobs.bg за София, Габрово и Пловдив. В най-скоро време и за Варна.

Ако беше съвестен човек нямаше да го има моето мнение, оправданията ти не са нужни никому...


Потребителски аватар
qm_parket
Мнения: 406
Регистриран на: Пет 04 фев 2011 17:42
Автомобил: Nissan Navara 2.5Dci
Двигател: D40
Местоположение: Варна

Re: Търся / Предлагам работа

Мнениеот qm_parket » Вто 06 дек 2011 8:22


Хайде и аз: На 23 години съм, дипломиран бакалавър - специалност "Информатика и информационни технологии", която в последствие я преименуваха на "Компютърни науки". Поназнайвам от почти всеки език за програмиране по нещо. Правил съм сайтове на PHP, HTML & MySQL. Имам знания в SEO оптимизацията (правил съм няколко пъти такава оптимизация, както с мета тагове, така и чрез рекламиране и популяризиране на самия сайт. Имам 3 години доказан трудов стаж и още толкова недоказан. Имам преминат семинар на тема "Небанков финансов сектор" в гр. Банкя 2006г. Мога да се похваля и със сертификат за премината "Стрелкова подготовка" в МВР-Симеоново. Завършил съм гимназия със специалност "Икономист-посредник в митническата дейност", така че и икономиката и счетоводството не са ми чужди. Имам шофьорска книжка - В категория.
Търся си работа в сферата на софтуера - администриране на сайтове, SEO оптимизация, разработка и поддръжка на софтуер и т.н.
Ако някой има работа за мен - да пише.


Потребителски аватар
amikus
Мнения: 828
Регистриран на: Вто 10 юли 2007 10:11
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: София/Плевен
Контакти:

Re: Търся / Предлагам работа

Мнениеот amikus » Вто 06 дек 2011 14:21


Да се включа и аз понеже днес напуснах старата ми работа и ако излезе нещо ще е добре.На 29 години съм живея в София студент 3-и курс задочно по телекомуникации съм.Работил съм над четири години като лан техник, две като търговец на компютри, една като монтажник на врати, щори дограма, като охранител една година, имам книжка кат Б 7 години шоф. стаж.Сръчен съм и не ме плаши никаква работа.За контакти с мен 0887260621.


Потребителски аватар
banditko92
Мнения: 34
Регистриран на: Чет 03 фев 2011 10:19
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: София

Re: Търся / Предлагам работа

Мнениеот banditko92 » Чет 15 дек 2011 17:56


Здравейте!! Момче на 19 години съм и си търся работа като Шофьор кат. B ; Охрана ; куриер ..или нещо подобно!
С желание за работа съм,изпълнителен и сериозен. Имам средно образование в областа на туризма!!
Добре се похвалих :да:


Потребителски аватар
vladobo
Мнения: 474
Регистриран на: Съб 20 ное 2010 21:16
Автомобил: мерцедес
Двигател:
Местоположение: sofiq

Re: Търся / Предлагам работа

Мнениеот vladobo » Вто 03 яну 2012 11:18


Ами колеги да се запиша и аз тук. Работил съм в фурна, барман, шофиор, управител в строителна фирма, а от доста годинки вътрешни ремонти . От вчера съм без работа- работих в една фирма (строителство) но не се разбираме с шефа и сега си търся работа. Имам бусче и всякакви машинки за всякакви ремонти свързани с строителството с изключение на ел. инсталация. Търся си постоянна работа на нормално работно време. Няма значение дали е само в София или в друг град. Телефона ми е 0898350944. Не се плаша от работа- ако някои има нещо да казва- наема си тече на жилището. На 29 години съм с Б категория -книжка.Поздрави.


Потребителски аватар
Stoi
Вечен БАН
Мнения: 2115
Регистриран на: Пон 03 окт 2005 21:02
Автомобил: Golf2EJettaMk2coupeZZR600
Двигател:
Местоположение: Кричим
Контакти:

Re: Търся / Предлагам работа

Мнениеот Stoi » Вто 03 яну 2012 11:35


Stoi написа:Търся някой от Пловдив или региона с отлични познания по PHP, CSS , MySQL , HTML


:!: Up


Потребителски аватар
vanko_VW
Мнения: 2380
Регистриран на: Сря 03 окт 2007 11:36
Автомобил: Ford Focus
Двигател:
Местоположение: Враца/из България и чужбина

Re: Търся / Предлагам работа

Мнениеот vanko_VW » Сря 11 яну 2012 19:55


айде да се запиша и аз тук :)
Предлагам услугите си в строителството и по точно, ремонт на бани, теракот, фаянс и всичко свързано с вашата баня
Работим двама човека(не сме фирма), като колегата е в тази сфера от доста години, а аз му помагам и се уча mhihi
Цени няма да споменавам тук, при интерес на някой и след оглед на нещата който трябва да се свършат ще се договаря цената

за връзка на Л.С.


myrshavija
Мнения: 5553
Регистриран на: Вто 05 апр 2005 6:45
Автомобил:
Двигател:

Re: Търся / Предлагам работа

Мнениеот myrshavija » Чет 19 яну 2012 6:35


http://www.vedomost.info/novinite/40/29 ... erite.html
Jobs.bg - търсите си работа, но там няма да я намерите


Потребителски аватар
milmar
Мнения: 4933
Регистриран на: Съб 22 мар 2008 2:57
Автомобил: Passat B4 and B6 Variant
Двигател: 1Z and CBDC
Местоположение: Русе

Re: Търся / Предлагам работа

Мнениеот milmar » Чет 19 яну 2012 10:40


myrshavija написа:...
Jobs.bg - търсите си работа, но там няма да я намерите


Дрън-дрън , оплъняване на времето ...
Работодателите , ако са заинтересовани - няма да си отворят профила , хайде сега :) !


Потребителски аватар
skotis
Мнения: 1974
Регистриран на: Нед 09 сеп 2007 0:10
Автомобил: VW Golf IV 1.8T GTI
Двигател: AGU
Местоположение: София

Re: Търся / Предлагам работа

Мнениеот skotis » Чет 19 яну 2012 17:26


Брат ми и баща ми (заварчик 1-ва степен) си търсят работа свързана с гипскартон, ВиК, ОВИ, климатична техника - монтаж, подмяна на щрангове - вертикални и хоризонтални, етц. - добри са в тези неща.
От София са,
0878 302 945


Потребителски аватар
Speedy86
Мнения: 1606
Регистриран на: Чет 17 сеп 2009 20:05
Автомобил: Audi A4 1.8 20V
Двигател: ADR 1996
Местоположение: samokov

Re: Търся / Предлагам работа

Мнениеот Speedy86 » Нед 22 яну 2012 12:09


Нареждам се и аз като кандидат за работа на 25 години съм завършил съм "Електрообзавеждане на пормишелини предприятия",работил съм в цех за Алумуниева и PVC дограма,на автомивка,помощник в заваръчен цех,и полседните 3-4 години съм в строителна фирма занимаваща се със сторежи от основи до ключ,но миналата и тази зима си седя вкъщи защото фирмата замира малко по малко.Приемам предложения за почти всякава работа

:arrow: 0899575353-Пламен
:arrow: Имам книжка с кат A и B
:arrow: Личен автомобил


Потребителски аватар
vladobo
Мнения: 474
Регистриран на: Съб 20 ное 2010 21:16
Автомобил: мерцедес
Двигател:
Местоположение: sofiq

Re: Търся / Предлагам работа

Мнениеот vladobo » Пон 23 яну 2012 7:00


vladobo написа:Ами колеги да се запиша и аз тук. Работил съм в фурна, барман, шофиор, управител в строителна фирма, а от доста годинки вътрешни ремонти . От вчера съм без работа- работих в една фирма (строителство) но не се разбираме с шефа и сега си търся работа. Имам бусче и всякакви машинки за всякакви ремонти свързани с строителството с изключение на ел. инсталация. Търся си постоянна работа на нормално работно време. Няма значение дали е само в София или в друг град. Телефона ми е 0898350944. Не се плаша от работа- ако някои има нещо да казва- наема си тече на жилището. На 29 години съм с Б категория -книжка.Поздрави.

:arrow:



Върни се в “ОФФ-Топик - други”

Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 62 госта