Търся / Предлагам работа

Взаимопомощ, полезна информация и всичко, извън темата на останалите секции
Потребителски аватар
zloby3400
Мнения: 810
Регистриран на: Сря 19 ное 2008 9:38
Автомобил: Golf III
Двигател: AEK 1996
Местоположение: София/Ямбол
Контакти:

Re: Търся / Предлагам работа

Мнениеот zloby3400 » Сря 25 яну 2012 10:45


Търговец VW Леки автомобили
http://www.jobs.bg/f1339867




Потребителски аватар
DanailIvanov
Мнения: 10
Регистриран на: Вто 08 юни 2010 19:43
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: гр.Червен бряг
Контакти:

Re: Търся / Предлагам работа

Мнениеот DanailIvanov » Съб 04 фев 2012 9:58


Здравейте, колеги! Вече повече от половин година съм без работа, въпреки, че завърших.... Отново съм принуден да се обърна към Вас, защото знам, че вие сте едни много добри и стойностни хора.

Завърших гимназия по хранителни технологии "Юрий Гагарин" гр. Червен бряг, специалност "Кетъринг" с професия "Ресторантьор". Имам 3-та степен професионална квалификация. 1 месец работих в София, в една от големите вериги хранителни магазини, като "Аранжор-касиер" плодове и зеленчуци. Но поради високите наеми на квартири, бях принуден да напусна.
Търся си работа в сферата на хотелиерството, ресторантьорството, и други свързани с професията ми.
Готов съм да разгледам всякакви предложения, независимо от коя част да е на страната. Имам слабо говорим руски, и задоволителен английски. Прилагам снимка, ако е необходимо мога и CV да приложа.
Благодаря, и поздрави!

D-to.jpg


Потребителски аватар
Speedy86
Мнения: 1606
Регистриран на: Чет 17 сеп 2009 20:05
Автомобил: Audi A4 1.8 20V
Двигател: ADR 1996
Местоположение: samokov

Re: Търся / Предлагам работа

Мнениеот Speedy86 » Съб 04 фев 2012 17:54


Speedy86 написа:Нареждам се и аз като кандидат за работа на 25 години съм завършил съм "Електрообзавеждане на пормишелини предприятия",работил съм в цех за Алумуниева и PVC дограма,на автомивка,помощник в заваръчен цех,и полседните 3-4 години съм в строителна фирма занимаваща се със сторежи от основи до ключ,но миналата и тази зима си седя вкъщи защото фирмата замира малко по малко.Приемам предложения за почти всякава работа

:arrow: 0899575353-Пламен
:arrow: Имам книжка с кат A и B
:arrow: Личен автомобил


:banghead:


Потребителски аватар
pro
Мнения: 766
Регистриран на: Сря 12 дек 2007 14:34
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: Пловдив

Re: Търся / Предлагам работа

Мнениеот pro » Пет 10 фев 2012 11:58


И аз да напиша няколко реда след неуспешни опити да си намеря работа :) На 25 години съм с средно специално образование "Автомобили и кари" Работил съм 3 години в пункт за Годишни технически прегледи, 6 месеца шофьор на товарен автомобил (самосвал) и още много други странични работи.
Имам лечен автомобил,товарен бус 3.5тона VW LT35 (дълга база) и самосвал 3.5тона, челен товарач (топ BOBCAT)комбиниран + хидравличен чук
Шофьорска книжка категория А,B,C (до месец и категория C+E)
Телефон:0883 33 87 81

Последна промяна от pro на Чет 23 фев 2012 22:57, променено общо 2 пъти.


Потребителски аватар
eminem94
Мнения: 666
Регистриран на: Вто 20 юли 2010 18:51
Автомобил: Audi A4 B5 Avant
Двигател: AVG
Местоположение: София-град
Контакти:

Re: Търся / Предлагам работа

Мнениеот eminem94 » Нед 19 фев 2012 14:43


Тървя си работа с гъвкаво работно време през деня (по-възможност) .Не съм претенциозен,работил съм като складов работник във Фирмата ТОп Дринкс,работил съм във фирма за циклене на паркети,лакирания и тнт ,имам шофьорска книжка кат В ,скоро и С ,добро познаване на София .Може и нощни смени ! Без осигуровки !!!
тел:0877 935 046


JoJoooo
Мнения: 475
Регистриран на: Вто 03 авг 2010 12:17
Автомобил: Volkswagen Passat
Двигател: AJM
Местоположение: Карнобат - Ямбол

Re: Търся / Предлагам работа

Мнениеот JoJoooo » Пон 12 мар 2012 11:45


Нека и аз се запиша от Карнобат съм и си търся някаква работа без значение - 0896 20 50 67 - 0896 722 677


Потребителски аватар
Aneto
Мнения: 863
Регистриран на: Съб 04 авг 2007 9:33
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: София

Re: Търся / Предлагам работа

Мнениеот Aneto » Пон 12 мар 2012 21:20


Маркетингова агенция търси човек за участие в проучване тип таен клиент. Кандидата да отговаря на следните условия:
1. Да има личен автомобил
2. Добра езикова култура
3. Възраст 25 - 40г.
За връзка тел.0894304409 или тел. 024625123
Лице за контакт: Илияна Иванова

Работи се на граждански договор.
Става въпрос за посещения като таен клиент в клонове на банки в градове около София - максимум до 100 км около София. Заплаща се както траспорта, така и за самото посещение.
Таен клиент е човек, който по определен сценарии прави посещения в клоновете, като се представя за истински клиент и накрая попълва въпросник за наблюденията си по време на посещението. Посещенията се правят в удобно лично за вас време, в рамките на работното време на банката.
За повече подробности - моля звънете на посочените телефони, не ми пишете на лични.


boi4eto
Мнения: 1518
Регистриран на: Нед 11 мар 2007 12:54
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: Чипровци

Re: Търся / Предлагам работа

Мнениеот boi4eto » Чет 05 апр 2012 20:02


Колеги от Пловдив, помогнете ми синът ми да си намери работа!
Студент е 2 курс във факултета по информатика, само ще кажа , че го приеха чрез спечелена олимпиада и доста е на ти със ИТ и не знам си какво...Бачка и учи редовно във една нова фирма, но заплащането е унизително, понеже нямат работа. Фирмата основно се занимава със дистанционна подръжка на компютри, та ще бъда много благодарен, ако някой от вас помогне с нещо, пишете ми на лични. Пиша без негово знание, но искам да му помогна с ваша помощ, всичко добро ви желая!

Последна промяна от boi4eto на Вто 10 апр 2012 20:07, променено общо 3 пъти.


may_7
Мнения: 1
Регистриран на: Вто 28 фев 2012 11:44
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: lion

Re: Търся / Предлагам работа

Мнениеот may_7 » Съб 07 апр 2012 16:52


Автобиографията



Лична информация

Име Васил Александров Драгостинов
Адрес ул.Шосе Банкя 44 кв.Република 1331 София България
Телефон +35928279217
GSM +359878853852
E-mail vdragostinov@abv.bg

Националност Българска

Дата на раждане 24.10.1989



Образование и обучение

• Дати (от-до) 2005-2010
• Име и вид на обучаващата или образователната организация П.Г.Т "Макгахан"
13ти калас задочно 2009-2010
• Наименование на придобитата квалификация Експлотация на автомобилния транспорт


Лични умения и компетенции
Придобити в жизнения път или в професията, но не непременно удостоверени с официален документ или диплома. Бивши местоработи

Бул Лес Авто Автомивка
Мото Пфое Отдел продажби
БилдФайн ООД
Личен шофьор и Oхранител


Майчин език Български

Други езици

Англиски
• Четене основно
• Писане основно
• Разговор основно

Социални умения и компетенции
Съвместно съжителство с други хора в интеркултурно обкръжение, в ситуации, в които комуникацията и екипната работа са от съществено значение (например в културата и спорта) и др. Комуникативност,
Изграждане и работа в екип,
Тактичност,корекност,лоялност

Свидетелсто за управление на МПС Да,категория -B,А
ДРУГИ

Късо огнестрелно оръжие
Препоръки от работодател за Личен шофьор и Oхранител
Активен спортист


Потребителски аватар
calm
Мнения: 979
Регистриран на: Пет 28 дек 2007 0:17
Автомобил: VW PASSAT B5
Двигател: 1.8T
Местоположение: София
Контакти:

Re: Търся / Предлагам работа

Мнениеот calm » Съб 21 апр 2012 0:47


Занимавам се със строителство, фирмата ми е регистрирана в Камарата на строителите, което ми позволява да строя сгради с РЗП до 5000кв.м., както и да изпълнявам отделни видове СМР- ЗАКОННО.
Предлагам:
Намирате обект, давам оферта, подписвам договор, получавате 5% от постъпилите суми след авансовото плащане като комисионна, по банков път. 5-те % от авансовото плащане получавате след приключване на СМР и окончателно плащане от страна на клиента. Разбира се, подписваме комисионен договор, като остава ваше задължение декларирането на сумите и внасянето на данъци по него.

При интерес на Л.С. или 0897 975 405


Потребителски аватар
kakyra
Мнения: 244
Регистриран на: Вто 26 яну 2010 20:30
Автомобил: VW Passat B5
Двигател: 1.6
Местоположение: Пловдив

Re: Търся / Предлагам работа

Мнениеот kakyra » Вто 24 апр 2012 23:59


Колеги извинете ме за оффтопика, ама като човек който горе- долу се занимава с персонал, тоест за фирмата в която работя (не мога да предложа нищо), като гледам момчета на моята възраст и с 2-3 години по- големи от мен 22-25, в автобиографията им има поне 5 неща с които са се занимавали и то нищо общо едно с друго, смятате ли, че ще ви вземат на сериозно. И аз съм работил на 4 места до сега, но ви съветвам горещо, или си направете нова трудова книжка и се насочете в дадена сфера, или не споменавайте всички заемани длъжности, може да смятате, че ще е в плюс като видят, че разбирате от много неща, но си изглежда точно, на несериозност и безотговорност към работата. Знам, че не е така и че 90% от работодателите са пълен ***, но като подавате молби за работа, не си правете илюзията, че ако имаш 30 заемани позиции и то разнообразни, ще е във ваша полза. Не се обиждаите по никакъв начин, просто искам да ви улесня, макар че шанса е малък, пак е по- добре от нулев :) Успех на всички колеги и дано, да си намерите подходящото място, от което ще останете доволни :да:


Потребителски аватар
Milanski
Мнения: 422
Регистриран на: Пон 25 фев 2008 15:20
Автомобил: VW Golf 4 110
Двигател:
Местоположение: София

Re: Търся / Предлагам работа

Мнениеот Milanski » Вто 15 май 2012 20:31


Колеги и аз си търся работа за събота и неделя . От София съм на 28 години , мъж . Имам категория С , книжка за мотокар . Нямам претенции за работата , каквато има такава и общ работник бих работил . Телефона ми е 0888002673 Милан .


ivavas
Мнения: 1
Регистриран на: Сря 16 май 2012 10:27
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: софия

Re: Търся / Предлагам работа

Мнениеот ivavas » Сря 16 май 2012 11:03


здравейте,
аз предлагам работа на автомонтьори в новооткрит сервиз.оборудван е ,има всички удобства за работа,намира се на комуникативно място.
тези които проявяват интерес да си имат и собствена клиентела за съвместна дейност.
повече подробности на auto.service@mail.bg или на тел 0877 77 95 01 Васил Иванов


Потребителски аватар
qm_parket
Мнения: 406
Регистриран на: Пет 04 фев 2011 17:42
Автомобил: Nissan Navara 2.5Dci
Двигател: D40
Местоположение: Варна

Предлагам работа

Мнениеот qm_parket » Пон 18 юни 2012 16:14


Предлагам почасова работа на комуникативни хора от гр. Варна. Възможност за допълнителен доход до 300 лв месечно, обвързан изцяло с постигнатите резултати. Не става въпрос за лепене, досаждане, ровене в интернет, цъкане върху рекламни банери и всякакви други подобни лъжливи истории. Не е и нищо свързано със сивият сектор. Работи се с хора и документи. Ангажираността е максимум 24 часа/МЕСЕЧНО. За повече информация - на ЛС. На всеки кандидат ще му дам информация в какво точно се състои работата. Моля само за сериозни хора, които искат да изкарват нещо допълнително!


Потребителски аватар
wierdo
Мнения: 644
Регистриран на: Съб 13 яну 2007 19:17
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: Русе
Контакти:

Re: Търся / Предлагам работа

Мнениеот wierdo » Пон 25 юни 2012 14:00


Tърся да назначa Magento Developer!

Кандидатите трябва да имат опит в:
- Magento разработки
- Базови познания в Сървър администрацията
- PHP, MySQL;
- HTML, CSS;
- JavaScript, jQuery
- Английски език - добро ниво

Разработчикът ще бъде отговорен за създаването и модифицирането на plug-ins, както и темплейти/скинове.

Ако имате въпроси или искате да кандидатствате - моля свържете се с мен на : support@vox-connect.com

Ако кандидатствате по тази обява - моля прикачете Magento проекти, по които сте работили.

Срок за кандидатстване - 29.06.2012



Върни се в “ОФФ-Топик - други”

Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: vocil и 83 госта