Включи се в кампанията на VWclub.bg "Да помогнем на Вальо - Snejoky"!
Фолксваген България - Volkswagen Bulgaria
Дата и час: Пет 31 Окт 2014 13:15

Часовете са според зоната UTC + 2 часа

Правила на форума

Натисни тук за да прочетеш Правилата на форума

Напиши нова тема Отговори на тема  [ 348 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1 ... 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9 ... 24  Следваща
Автор Съобщение
POST Заглавие: Re: Търся / Предлагам работа Публикувано на: Пет 12 Мар 2010 10:00 
Аватар

Местожителство: София
Автомобил: Audi A6 C4 Quattro
Двигател: AEL
Търсим хора за следните позиции:

Senior Web Application Integration & Support Expert

Main duties:
• Manage the technical integration process of company Web Application (J2EE) product at the clients infrastructure
• Manage the installation and support of company Web Application product - in-house and at the clients
• Mentor and conduct Junior Web Applicaiton support staff
• Work in a close collaboration with Extranet (Web Application) development

Requirements:
• Sound experience and expertise with J2EE Applications installation and administration - Apache TomCat and/or WebLogic and/or WebSphere
• Practical experience and expertise in configuration and maintenance of Apache HTTP server on production systems
• Good knowledge of network and security practices and concepts
• Very good Unix skills and experience (Linux), Windows servers would be a plus
• Strong willingness to work in the area of Web Applications Technical integration, Support and Administration to meet the client requirements and SLA
• Good team player
• Fluent in English

Data Warehouse Expert

Main duties:

• Analyze specific technical documentation and clients’ requirements
• Design and develop new data warehouse projects
• Support and test existing data warehouse developments
• Develop and support Oracle Discoverer EULs and reports
• Find, repair and remove defects and bugs in the software
• Support clients by mail, phone and/or on the spot
• Provide timely input into the technical documentation of the modifications brought about
• Assist in training new colleagues

Must have skills:

• Practical experience in programming - designing application software on Oracle RDBMS
• Practical experience with Oracle Discoverer and/or BI Publisher, Oracle Warehouse builder, Oracle Discover or other BI reporting tools
• Knowledge in SQL, PL/SQL
• Experience with Unix
• English and/or French Language
• Good communication skills
• Team player

Advantages:

• Knowledge in C / Pro C
• Dimensional Modeling
• Knowledge or experience in legal, finance or economic areas

Oracle Data Base Administrator

Main duties:

• Participate in the installation and set-up of the company software product
• Perform analyses of SQL code, propose and perform optimization changes
• Observe performance of data processing at physical/logical level and look for tuning possibilities
• Analyze and develop stored procedures (PL/SQL)
• Investigate and solve database problems
• Act as a member of the team for day-to-day maintenance of the company client environments
• Train clients and colleagues
• Generate innovative approaches
• Willingness to update its knowledge in new domains and Oracle products
• Search appropriate advice while encountering difficulties

Requirements:

• Good knowledge and experience in UNIX systems - AIX and/or HP-UX and/or Solaris - process management, resource management, performance tuning and problem solving
• Knowledge of Oracle RDBMS (8i/9i/10g)
• Understanding of Oracle Optimizer (RBO,CBO), SQL tuning and optimization, logical database tuning and optimization
• Comprehension of physical database tuning and optimization.
• Good problem resolution and analytical skills
• Ability to work under pressure
• Good level of French or willingness to learn it
• Fluency in English

C/ SQL Developer

Main duties:
• Read, understand and analyze specific technical documentation and/or client’s requirements
• Design and develop a Oracle data based software – new features according to detailed specifications
• Find, repair and remove defects and bugs in the software
• Support clients by mail, phone and/or on the spot
• Provide timely input into the technical documentation of the modifications brought about
• Promptly notify colleagues he/she functionally interacts with about these modifications
• Generate innovative approaches
• Assist in training new colleagues
• Search appropriate advice while encountering difficulties
• Take up other specific tasks as assigned, relevant to his/her position according to the team’s or company’s needs

Requirements :
• Fluent usage of C, ANSI C
• Conceptual knowledge of relational databases
• Good skills of SQL
• Knowledge of Oracle / Pro C / PL-SQL
• Studies –informatics, computer science and technologies, information and management engineering, mathematics.
• Practical experience as a Developer
• Good level of English and/or French
• Some knack at creating technical documentation

За контакти:

Радостин Велчев
GSM - 0889 218 018
e-mail - radi_nrj@abv.bg

Върнете се в началото
 Профил  

POST Заглавие: Re: Търся / Предлагам работа Публикувано на: Вто 16 Мар 2010 11:52 
Аватар

Местожителство: Русе
Търсим си спедитор с опит(авто).Желателно е да владее турски език.За повече инфо на Л.С. или по скайпа.

Офиса е в гр.Русе.

Върнете се в началото
 Профил  

POST Заглавие: Re: Търся / Предлагам работа Публикувано на: Пон 29 Мар 2010 19:20 
Аватар

Местожителство: Самоков
Здравейте. Поради намалял обем на работа съм си в къщи за неопределен период от време и не издържам без работа и парички.
Завършил съм строителен техникум в Благоевград през 2005г с отличен успех. След това бях студент в УАСГ, специалност ВИК, но като завърших първи курс се прехвърлих във ВСУ ,,Любен Каравелов", специалност ,,Строителство на сгради и съоръжения". В момента съм 2 курс задочно обучение.
Работил съм 2 години като Строителен надзор и инвеститорски контрол, и малко като технически ръководител.
Чета планове всякакви, отбирам от строителни конструкции, имам отлични познания относно актовете и протоколите които се изготвят по време на строителният процес.
Ако на някой му изникне нещо като за мен - да свирка.
Поздрави.

Върнете се в началото
 Профил  

POST Заглавие: Re: Търся / Предлагам работа Публикувано на: Вто 30 Мар 2010 15:04 
Аватар

Местожителство: Elena/Sofia/Bulgaria
Здравейте! На 20 години съм, със средно образование - профил "Предприемачество и бизнес". В момента съм студент в СУ специалност право (задочно). Владея писмено и говоримо английски език и говоримо руски език. Много добри познания по WORD, Exel, PowerPoint, Photoshop, Illustrator и въобще добра компютърна култура. Имам завършен 4-ти курс на Сиско мрежова академия (останал ми е само финалния изпит, но най-вече поради фактора липса на време не мога да седна и да се подготвя да го взема). Работил съм най-вече обща работа (в ученическите си години), известно време бях промоутър, а последното ми работно място беше като финансов посредник в компанията Глобъл маркетс. Конкретни предпочитания към работа нямам, това което може би единствено ме вълнува е да мога спокойно да съчетавам учението (пак подчертавам задочно обучение съм) с работата. За предпочитане е работата да е в София, но също така във Велико Търново и региона.
За контакти: 0887336831, skype: don_pan4o или на Л.С.

Върнете се в началото
 Профил  

POST Заглавие: Re: Търся / Предлагам работа Публикувано на: Чет 01 Апр 2010 20:42 
Аватар

Местожителство: Софията
Закъсвациятя е голяма и немога да намеря рябота 3 месеца вече :? Та нека да опитам и тук :)
Студент съм 3-ти курс(маркетинг и мениджмънт)Имам добри компютърни познания,англииския ми е на средно ниво.Работил съм 2 години като барман след това съм бил кобелен техник във фирма за интернет.Умея и ряботи които са свързани с пипкавост понеже съм доста сръчен :D
:arrow:

Върнете се в началото
 Профил  

POST Заглавие: Re: Търся / Предлагам работа Публикувано на: Сря 07 Апр 2010 10:31 
Незабравим член
Аватар

Местожителство: кръчмата
Автомобил: 2013 B7 Variant
Двигател: CTH 1.4 TSI
30-годишен човек, автомонтьор (коли камиони и т.н.), с опит на автокран си търси работа в софия или околностите (перник, радомир и региона). има C категория, както и ADR за опасни товари.

ако имате предложения - ЛС

Върнете се в началото
 Профил  

POST Заглавие: Re: Търся / Предлагам работа Публикувано на: Нед 11 Апр 2010 14:18 
Аватар

Местожителство: Видин и Кюстендил
На 17 съм и искам да изкарам някой лев за VW Golf 4. Поради това, че съм непълнолетен единствената възможност е раздаване на брошурки.Няма значение на каква фирма са : Kaufland, DM, Пикадили.
П.С. През учебната година съм във Видин, а през ваканцията Кюстендил.Ако има предложения пишете едно ЛС. :bounce

Върнете се в началото
 Профил  

POST Заглавие: Re: Търся / Предлагам работа Публикувано на: Пон 12 Апр 2010 18:57 
Аватар

Местожителство: Ловеч,жк.Червен бряг бл.113
Автомобил: VW Passat B5
Двигател: AFN 09.1998
И двамата с жената останахме без работа.Аз съм на 23 години с кат.В.Работил съм 3 години във фирма за производство на изкуствени скали за катерене (правех най-скъпата и модерна продукция).Занимавал съм се и със строителство,дърводелство и таксиметрови услуги-междуселищтни.
Булката е на 19 по образование художник.Работила е с мен във фирмата за катеречни съоражения и във фирма за производство на тръбна мебел.
И двамата сме компютърно грамотни.

Последна промяна от mafiota_a4 на Сря 05 Май 2010 20:14, променена общо 1 път

Върнете се в началото
 Профил  

POST Заглавие: Re: Търся / Предлагам работа Публикувано на: Вто 20 Апр 2010 20:19 

Местожителство: limassol
Здравейте.Аз съм на 26,работя в Кипър.В момента съм в БГ за отпуска по повод раждането на второто ми дете,и се замислям за завръщане в родината,но за годините навън съм загубил всички контакти за намиране на работа.Завършил съм мениджмънт,но от 2002 работя гипсокартон,шпакловам и боядисвам.Имам и диплом от KNAUF.През 2006-2007 началото бях технически ръководител в една от най-големите фирми в БГ,ОТ 3 години съм teamleader в една малка ,но стабилна фирма в Кипър.имаме работа,но сега когато съм с две деца,не искам да ги лишавам от присъствието си,а и аз не искам да пропусна израстването им.ако някой има инфо и може да помогне с нещо,аз съм човек които знае как да се отблагодарява.Може и аз да помогна на някой.0886379731.тук ще съм до 12 май,но и след това на телефона ще има човек на които да се остави инфо.Много благодаря на всички които са си направили труда да прочетат,и евентуално да помогнат с каквото и да е.

Върнете се в началото
 Профил  

POST Заглавие: Re: Търся / Предлагам работа Публикувано на: Пет 23 Апр 2010 9:33 
Аватар

Да се запиша и аз тук понеже ще ми е добре да изкарвам някакъв доход като за студент..

години: 19
Семейно положение: неженен/неомъжена
Шофьорска книжка: Да, В категория
Военна служба: не подлежи

Град: София

Предпочитания и цели

Предпочитан бизнес сектор:
интернет, е-търговия, информационни технологии, компютърна техника-софтуер, компютърен дизайн, изкуство, увеселителни дейности
Предпочитано местоположение: София
Предпочитан тип компания: малък сплотен екип
Предпочитан тип заетост: длъжност на непълно работно време, под-изпълнител, свободна практика, стаж на непълно работно време, нещо подходящо за студент, почасово
Неплатен стаж: Не
Възможност за преместване: Не

Образование

ВУЗ: Софийски университет
Период на обучение: 2009 - до момента
Степен: Бакалавър
Специалност: Информационни системи

Средно образование: Софийска Математическа Гимназия "Паисий Хилендарски"
Период на обучение: 2004 - 2009

Допълнителни умения

езици: Български - майчин, Английски - много добро владеене
Компютърни умения: Adobe Acrobat, C++, Computer graphics, CSS, Dreamweaver, HTML, Internet (e-mail www), MacOS, MS-DOS, Unix/Linux (user level), Web page design programs, Windows XP, Windows 7, Adobe Photoshop (digital drawing)
Допълнителни умения:
Рисуване (освен традиционно и дигитално рисуване), фотография (опит с професионална техника вкл. лентова фотография и средно-форматни фотоапарати)

Като опит бих отбелязал неколкократната ми работа с Gea Events в организирането и провеждането на различни teambuilding мероприятия за компании като VIVACOM, UnionBank, Mtel и др.

Върнете се в началото
 Профил  

POST Заглавие: Re: Търся / Предлагам работа Публикувано на: Пет 23 Апр 2010 9:38 
Гадфадъ'
Гадфадъ'
Аватар

Автомобил: Golf 2 syncro
Двигател: 1P 1990
Свободна позиция „младши сервизен инженер” в Сименс - Enterprise Communications Service Centre EOOD
2 Kukush Str.
1309 Sofia, Bulgaria

Точното описание на длъжността може да намерите в прикачения файл.

срок до 10.05.2010г.

Заплащане - около 1.3 бруто.
Може запитвания на ЛС.

Прикачени файлове:
se_20042010.doc [26 KiB]
124 пъти
Върнете се в началото
 Профил  

POST Заглавие: Re: Търся / Предлагам работа Публикувано на: Пет 23 Апр 2010 11:58 
форумно КГБ
Аватар

http://www.jobs.bg/f884809

Върнете се в началото
 Профил  

POST Заглавие: Re: Търся / Предлагам работа Публикувано на: Вто 27 Апр 2010 8:32 
Вечен БАН
Аватар

Здравейте, имам нужда от коректни момчета и момичета за разпространение на рекламен материал тип безплатен вестник.
Нужни са ми по двама човека от Варна, Бургас и Пловдив. Ангажимента ще бъде в рамките на няколко часа два или три пъти в месеца. Ако някой се интересува да пише лс.

Върнете се в началото
 Профил  

POST Заглавие: Re: Търся / Предлагам работа Публикувано на: Сря 28 Апр 2010 17:12 
Аватар

Местожителство: Варна
Автомобил: Vw Golf 4 TDI
Двигател: ARL 2000g
Да се запиша и аз тук за работа
години: 21
Семейно положение: неженен/неомъжена
Шофьорска книжка: Да, В категория 3 години активен шофьор
Военна служба: не подлежи

Град: Варна

Предпочитания и цели

Предпочитан бизнес сектор:
Транспорт-шофьори-куриери, ИТ-продажби и административна дейност
Предпочитано местоположение: Варна
Предпочитан тип компания: Няма значение
Предпочитан тип заетост: Пълно работно време, Постоянна работа
Неплатен стаж: Не
Възможност за преместване: Не

Образование

Соу- Стефан Караджа гр. Варна - Начално училище
Соу- Димчо Дебелянов Профил "природо математически" ( Силно изучаване математика, химия , информатика 2005-2008
Соу- Неофит Бозвлейли Не профилирана паралелка 2008-2009

езици: Български - майчин, Английски - много добро владеене
Компютърни умения: ,Mc Office, Internet, MS Outlook, Windows XP

Като опит В ученическите си години бях сервитьор, след това 3 месеца работих 3 месеца в "Складова база Болярка" Шофьор на техника

Върнете се в началото
 Профил  

POST Заглавие: Re: Търся / Предлагам работа Публикувано на: Сря 05 Май 2010 18:20 
Аватар

Местожителство: Sofia/London
На 21 съм от София . Опит като барман, иначе мога да работя като продавач-консултант,крупие или др зависи дали мога да го работя :) .
Имам Средно образование.
За контакт на Л.С.

Върнете се в началото
 Профил  

Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Напиши нова тема Отговори на тема  [ 348 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1 ... 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9 ... 24  Следваща

Часовете са според зоната UTC + 2 часа