Идея за масова снимка...

Взаимопомощ, полезна информация и всичко, извън темата на останалите секции

Какви да са VW-тата в масовата снимка

Само от един модел /Голф, Поло, Пасат и т.н./
10
21%
Само от един тип /ГТИ, ТДИ и т.н./
8
17%
Няма значение, важното е да хващат окото, но все пак с някаква подредба
29
62%
 
Общо гласове: 47
Потребителски аватар
Kozunak
Мнения: 2105
Регистриран на: Сря 22 дек 2004 20:02
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: София

Идея за масова снимка...

Мнениеот Kozunak » Сря 22 фев 2006 19:28


идеята ми се роди в главата преди малко.на някои може да им се стори глуповато но все пак: искате ли да съберем колкото се може повече ГТИ-ки от форума без значение от модела 1-2-3-4-5(дай боже) да ги излъскаме като за снимка и да направим готини снимки за форума.на хубаво място и тн допълнителни уточнявания.разбира се идеята за ГТИ ми се роди щото самия аз притежавам такова иначе много бих се радвал и на други модели мотори и тн просто да ги подредим хронологически ли по мотори от най малък до най голям ли или там каквито комбинации се сетите или пък някой разхвърляня снимка ей така небрежно.какво ще кажете.приемат се идеи.

°niksi° Айде и анкетка има, ако са тъпи възможностите съжалявам ама това ми дойде като идея.




Потребителски аватар
vasstop
Гадфадъ'
Гадфадъ'
Мнения: 17178
Регистриран на: Сря 11 авг 2004 6:15
Автомобил: Golf 2 syncro
Двигател: 1P 1990
Местоположение: София
Контакти:

Мнениеот vasstop » Сря 22 фев 2006 19:29


Аз съм навит да снимам... :wink:


Потребителски аватар
Spectre™
Мнения: 1631
Регистриран на: Пет 02 дек 2005 20:51
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: село София
Контакти:

Мнениеот Spectre™ » Сря 22 фев 2006 19:34


Идеята е супер.. ама нали и аз ще мога да участвам със моята ламя.. :)


Потребителски аватар
Даскала™
Мнения: 5449
Регистриран на: Сря 16 мар 2005 23:41
Автомобил:
Двигател:

Мнениеот Даскала™ » Сря 22 фев 2006 19:37


Бе то ясно че искаш само GTI да снимаш,защото притежаваш такъв.И после направи календар на клуба само с GTI,а твоята кола за кой месец ще е?Братле,отдавна има тема пусната за най-красива снимка,така че недей да набутваш нови измишльотини.Няма кво по мотори да ги редиш,защото не им се снимат моторите,а външния вид на колата,сешсе?


Потребителски аватар
Kozunak
Мнения: 2105
Регистриран на: Сря 22 дек 2004 20:02
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: София

Мнениеот Kozunak » Чет 23 фев 2006 0:30


Даскала написа:Бе то ясно че искаш само GTI да снимаш,защото притежаваш такъв.И после направи календар на клуба само с GTI,а твоята кола за кой месец ще е?Братле,отдавна има тема пусната за най-красива снимка,така че недей да набутваш нови измишльотини.Няма кво по мотори да ги редиш,защото не им се снимат моторите,а външния вид на колата,сешсе?


идеята ми беше позитивна но се се намира някой да я онегативи...ок трийте темата....а ти Даскале първо не съм ти братле и второ аз ако исках мойта да е кола на месеца ше си я снимам ше си напиша дните месеците и датите и ще е кола на ГОДИНАТА!но не е в това замисъла СЕШ СЕ?!ударихме го на комплекси.ок да го формулирам така: искате ли да съберем колкото успееем коли от форума и да им щракнем няколко ХУБАВИ фотоса подчертавам ХУБАВИ и да ги качим под някаква форма във форума или календарче да си направим ли такова с една страница ли ба ли му майката.абе ако искате в крайна сметка.кво ли се хабим и аз на вятъра. :oops:


Потребителски аватар
niikoo_1
Мнения: 3308
Регистриран на: Вто 22 ное 2005 0:10
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: София
Контакти:

Мнениеот niikoo_1 » Чет 23 фев 2006 0:37


Идеята е хубава, няма смисъл да се карате.
Все пак ГТИ-та, ВР6 и V6 моделите се водят топ в гамата на ФВ, така че не виждам какво лошо има да се направят няколко фотоса само с ГТИ-та и отделно после ще направим и други снимки.

Аз лично ще си измия този път колата, а това дали ще я снима някой или не, няма толкова голямо значение. :wink:


Потребителски аватар
nero
Мнения: 3119
Регистриран на: Чет 19 май 2005 12:08
Автомобил:
Двигател:

Мнениеот nero » Чет 23 фев 2006 1:12


има ли място за GT :D :D :D шегувам се....
идеята е много добра, хайде Sofia GTI Club - дерзайте :wink:


Потребителски аватар
smg
Мнения: 414
Регистриран на: Вто 29 юни 2004 0:58
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: София
Контакти:

Мнениеот smg » Чет 23 фев 2006 1:27


Има голфове които не са Гти, но вадят много повече вид от някои Гти-та....
Така,че.....За снимката колите трябва прости да изглеждат добре 8)


Потребителски аватар
dready
Мнения: 1844
Регистриран на: Сря 25 май 2005 19:36
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: София

Мнениеот dready » Чет 23 фев 2006 8:05


smg написа:Има голфове които не са Гти, но вадят много повече вид от някои Гти-та....
Така,че.....За снимката колите трябва прости да изглеждат добре 8)

Да много си прав ,на последната среща имаше едно TDI (ако не се лъжа) което е супер.


Потребителски аватар
ickata
Мнения: 594
Регистриран на: Пон 08 ное 2004 9:34
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: София
Контакти:

Мнениеот ickata » Чет 23 фев 2006 10:16


Идеята на Козунака си е супер. И аз нямам ГТИ, но пък ГТИ си е ГТИ, икона така да се каже. Така че нека се съберат ГТИ-тата, аз лично много ще им се радвам.

П.С. може да се пробвам да набутам ГТ-то, може и да отнеса няколко снимки докато ме усетят хихи, нали си приличат :twisted:

След това може да се съберат и 1.3 LPG-тата да няма сърдити...


Потребителски аватар
Slayera
Мнения: 436
Регистриран на: Съб 10 дек 2005 0:48
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: София

Мнениеот Slayera » Чет 23 фев 2006 10:20


идеята е добра,но мисля че трябва да изчакаме докато изсъхнат улиците и преди да е дошла прахта :shock ,защото иначе трябва да се съберем на някоя автомивка и да се снимаме там :lol:


Потребителски аватар
Kozunak
Мнения: 2105
Регистриран на: Сря 22 дек 2004 20:02
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: София

Мнениеот Kozunak » Чет 23 фев 2006 11:56


хора казах ви...не е толкова зор да са гти само.знаех си че така ще стане като напиша гти.ще съм също толкова доволен от резултата и с други модели,мотори,хоум тунинг и квот се сетите.единствено условие да няма кич!искам много фау ве-та на едно място да си ги боцна на десктопа и да се радваме.плюс това мисля че никой форум още не е правил такова нещо!другия момент който се сетих е че трябва да има някво филтриране затова и почна идеята за ГТИ щото иначе на 100 коли къде ще им търсим място.другото нещо е че може да направим една снимка само на голф и тя да се сложи на техническия раздел на голф отгоре друга само на пасат и тя да се сложи на пасатовския технически раздел и тн и тн.би било готино според мен.и ще ни завидят да знаете!!! 8) желание да има само...

ПП аз не съм споменавал това мероприятие да е на сбирката....според мен не е подходящо.някой друг го пусна този слух. 8)


Потребителски аватар
smg
Мнения: 414
Регистриран на: Вто 29 юни 2004 0:58
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: София
Контакти:

Мнениеот smg » Чет 23 фев 2006 12:05


аз съм навит.....моето Гти не е за пред хора, но бих учасвал :lol: :lol: :lol:


Потребителски аватар
CCCP_FAN
Мнения: 916
Регистриран на: Вто 12 апр 2005 20:44
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: София

Мнениеот CCCP_FAN » Чет 23 фев 2006 12:21


идеята не е лоша никак, но ако се случи това нешто после може да се снимат сички коли от форума в сми на едно място 1000 vw-та :)



Върни се в “ОФФ-Топик - други”

Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 58 госта