гумени ограничители за гараж

Взаимопомощ, полезна информация и всичко, извън темата на останалите секции
Потребителски аватар
dude
Мнения: 1614
Регистриран на: Пет 27 май 2005 13:01
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: София
Контакти:

Re: гумени ограничители за гараж

Мнениеот dude » Пон 14 сеп 2009 12:20


One написа:понеже гениалните архитекти и стиснатите инвеститори/строители са сътворили и при мен гараж с размери подходящи най-много за смарт, а аз се опитвам да вкарам вътре пасат - ето как си реших проблема.

Първо боядисах стените с бял латекс - така визуално гаража стана по просторен и светъл
после облепих отвсякъде стените на нивото на броните с 60см гумирана изолация K-flex - такава се използва за изолиране на големи диаметри тръби
сега спокойно плъзгам колата по стената за да мога да изляза от нея без да издрасквам вратите на колата и я опирам отпред пак в стената за да мога да затворя вратата на гаража :) :) :)
чудо просто :)


60 cm на височина ли? и тази гумирана изолация кви пари ти излезна? и реално колко е дебела, мисля ,че съм виждал подобна в един от другите гаражи
кефи ме идеята, че няма да се драска боята на брони, врати и т.н
а парктроникът пиши еднакво като останат към 15 см, аз искам на 5!




Потребителски аватар
parno
Мнения: 7309
Регистриран на: Сря 19 сеп 2007 13:41
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: Бургас
Контакти:

Re: гумени ограничители за гараж

Мнениеот parno » Пон 14 сеп 2009 12:40


транспортна лента ми се върти в главата


One
Мнения: 3591
Регистриран на: Чет 10 юни 2004 9:18
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: София

Re: гумени ограничители за гараж

Мнениеот One » Пон 14 сеп 2009 12:47


dude написа: 60 cm на височина ли? и тази гумирана изолация кви пари ти излезна? и реално колко е дебела, мисля ,че съм виждал подобна в един от другите гаражи
кефи ме идеята, че няма да се драска боята на брони, врати и т.н
а парктроникът пиши еднакво като останат към 15 см, аз искам на 5!

има различни ширини и дебелини. Специално тази се продава под формата на тръба -за обличане на тръби с макетен нож си е разцепваш. материала е мнго гъвкав и мек - чудесно пази лака и боята на колата дори при много силен допир и плъзгане на колата по стената - както на мен се налага да правя
не е никак евтина изолацията 20-30 лв за 2 метра може и да греша но е такъв порядъка
иначе моята е 3 см дебела
и като цяло по начина, по който аз си го направих (по цялата обиколка на гаража)върши повече от перфектна работа
даже съм тапицирал и част от общите части в подземието където маневрирам - за да мога да се подпирам по колони и стени - че си е ебало мамата и теснотия
ако те интересува провери в Ди-трейд те са вносителите на k-flex - имат различни размери и дебелини


Потребителски аватар
LILO&STICH
ябълката на раздора
Мнения: 13068
Регистриран на: Сря 17 авг 2005 15:15
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: София

Re: гумени ограничители за гараж

Мнениеот LILO&STICH » Пон 14 сеп 2009 13:25


One написа:
dude написа:....

е кажи ,че после имаше и още клетки със същият монтаж mhihi



Върни се в “ОФФ-Топик - други”

Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 47 госта