Включи се в кампанията на VWclub.bg "Да помогнем на Вальо - Snejoky"!
Фолксваген България - Volkswagen Bulgaria
Дата и час: Вто 02 Сеп 2014 20:49

Часовете са според зоната UTC + 2 часа

Правила на форума

Натисни тук за да прочетеш Правилата на форума

Напиши нова тема Отговори на тема  [ 216 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1 ... 10, 11, 12, 13, 14, 15  Следваща
Автор Съобщение
POST Заглавие: Re: за тютюна и машинките за цигари Публикувано на: Сря 09 Май 2012 16:48 
Аватар

Местожителство: София
да възродя темата. От 1 месец си купувам тютюн и си свивам цигари.
Досега си купувах Golden Virgina, но ми е слаб и не ми харесва много, и George Karelias And Sons, който ми е добре и ми харесва, но ще опитам и други тютюни. днес си купих сънни - ванилия - НЕ СТРУВА! много сух, едро нарязан с много клечки и боклуци неудобен за свиване, но на вкус е горе/долу добре. Листчета си купувам червена риззла, те най ми харесват, пробвал съм и синйо оцб, но се къса, зелен маскотте и те не са зле, само не използвайте листчета тип оризова хартия, че не са за тези работи... Филтри - слим дълги. Цигарите си ги свивам само на ръка, не използвам машинка и нямам, свивам си ги доста добре и си изглеждат като цигари си.
Някой може ли да изкаже някакво мнение за тютюните на: Old Holborne , Ред Булл и Доминго, виждам че доста ги хвалят из интернет?

Върнете се в началото
 Профил  

POST Заглавие: Re: за тютюна и машинките за цигари Публикувано на: Сря 09 Май 2012 21:11 
Вечен БАН
Аватар

Местожителство: София (Волуяк/Бояна)
Като страстен тутунджия от 2,5 годин', да споделя:
Най-добрият тутун за момента, за мен лично е жълтия Golden...
Имаш цип, не съхне...
Най-добрата машинка-табакера е на OCB, най-добрите листчета са оризовитена OCB, сините OCB и червената RIZLA (поредени низходящо)
Най-добрите филтри са OCB!
Не мога да свивам на ръка!
Ред була е много добър, но закупуването му "от където и да е" е импосибъл!
Домингото ми е отврат!
Тоя Олд холбърн, даже и не съм го виждал...
Карелията е читав, но отново е слабо предлаган като Реб була ( не чак толкова)

Деба и буклуците, къде ги научих преди 14-15 години :banghead:

Върнете се в началото
 Профил  

POST Заглавие: Re: за тютюна и машинките за цигари Публикувано на: Сря 09 Май 2012 22:04 
Аватар

Местожителство: София
nosex написа:
...

Ред бул има на Jack Daniels-a в люлин и там има доста голям избор от тютюни. http://www.kartasofia.com/objects/my_place/13407

Върнете се в началото
 Профил  

POST Заглавие: Re: за тютюна и машинките за цигари Публикувано на: Сря 09 Май 2012 22:25 
Аватар

Местожителство: Шумен
Автомобил: Passat B4 Variant
Двигател: ABS
Я че готина тема.Аз свивах по-миналата година след скока,хубав тютюн от рода на Ред бул ли беше-10 лв 40 гр.Много ме кефеше отначало,череши,ванилия...После пак се върнах на синьото Виктори до преди 5 дни.Пуша от 24 години и знам,че не мога да ги спра.Ама пусто сега си правех рекапитулация и за по-евтино/щото пуша по 200 лв. на месец/ реших да пробвам електронна цигара.Пробвах една на познат и си поръчах.Вече 5 дни я смуча и не съм палил цигара/чудо/.По мои сметки ще ми излиза между 30-50 лв на месец,зависи от смукача.Взех си от най-тежки пълниятел и на този етап ме насища напълно.Това е от мен.Цигарата не е от евтините и сякаш има ефект...

Върнете се в началото
 Профил  

POST Заглавие: Re: за тютюна и машинките за цигари Публикувано на: Чет 10 Май 2012 9:01 
Аватар

Местожителство: Sofia
Автомобил: Golf 4 2.8 V6 4Motion
Двигател: AUE 2001
Ами аз вече пуша тутунец от 3 год + но пуша само ароматизиран тутун и мога да ви предпоръчам на Chois и Harvest. Много им е качествен тутуна :) Иначе машинки не ползвам, свивам ги по добре и по бързо от колкото с машинка, но на ръка :Mr Green Fun

Върнете се в началото
 Профил  

POST Заглавие: Re: за тютюна и машинките за цигари Публикувано на: Чет 10 Май 2012 10:31 
Аватар

Местожителство: Варна
zografski написа:
Ами аз вече пуша тутунец от 3 год + но пуша само ароматизиран тутун и мога да ви предпоръчам на Chois и Harvest. Много им е качествен тутуна :) Иначе машинки не ползвам, свивам ги по добре и по бързо от колкото с машинка, но на ръка :Mr Green Fun

1.Captain Black-best of the bests of the bests!!!!-ванилия,шоколад,чери и т.н
2.Амфора.
3.Редфорд.
4.Харвест-но само ванилия.
5.Клан.
6.Тилбъри.
7.Доминго-ванилия,кафе.-сравнително нискокачествен!
Никога Ред Бул! - боклук натъпкан с катран!

Върнете се в началото
 Профил  

POST Заглавие: Re: за тютюна и машинките за цигари Публикувано на: Чет 10 Май 2012 11:13 
Аватар

Харвест череша беше,спомних си.Ама им падна качеството за това ги спрях.Пушех и едни цигари като пурички,Томас Редфорд.Не стига че ги вдигнаха ами и ги развалиха,станаха леки като планински вятър..Абе никой ли не проявява интерес към електронните цигари?Щом аз заклетия пушач ги пуша,значи има надежда,а?

Върнете се в началото
 Профил  

POST Заглавие: Re: за тютюна и машинките за цигари Публикувано на: Чет 10 Май 2012 14:35 
Аватар

Местожителство: Варна/Плевен
Автомобил: opel omega 96
Дадох 140лв за комплект ел. цигари 2 бр и сумати пари за никотини... точно има нема 1 месец издържах и ся пак съм си на тютюнче. Няма как!

Върнете се в началото
 Профил  

POST Заглавие: Re: за тютюна и машинките за цигари Публикувано на: Чет 10 Май 2012 20:07 
Аватар

е па зависи от цигарката,па и цял месец си е постижение.

Върнете се в началото
 Профил  

POST Заглавие: Re: за тютюна и машинките за цигари Публикувано на: Чет 10 Май 2012 22:22 

Местожителство: Враца
Автомобил: Skoda Octavia
Двигател: AQY 2001
joker-Амфора,Редфор и Клан мисля,че са тютюн за лула!Почти на 100% съм сигурен.
Ако ще пушите,пушете цигари.Махнете тоя хоум мейд.Там са най-големите отрови.

Върнете се в началото
 Профил  

POST Заглавие: Re: за тютюна и машинките за цигари Публикувано на: Пет 11 Май 2012 20:44 
Аватар

Местожителство: Варна
Zdravko Zankov написа:
joker-Амфора,Редфор и Клан мисля,че са тютюн за лула!Почти на 100% съм сигурен.
Ако ще пушите,пушете цигари.Махнете тоя хоум мейд.Там са най-големите отрови.

Не е съвсем така....Клан има и за цигари!
И ако ще пушите-пушете лула или пури...там димът не се инхалира и не уврежда белия дроб,а никотинът,койтое нормален медиатор в организма се разтваря в слюнката и се всмуква от капилярите под езика-так хем усещате стимулиращото му действие ,хем не ви вреди!

Върнете се в началото
 Профил  

POST Заглавие: Re: за тютюна и машинките за цигари Публикувано на: Пет 18 Май 2012 17:40 
Аватар

Местожителство: Червен бряг
Сега пафкам жълта Жиргиниа но Олд холбърна по-ми допада.:)

Върнете се в началото
 Профил  

POST Заглавие: Re: за тютюна и машинките за цигари Публикувано на: Вто 22 Май 2012 9:44 
Аватар

Местожителство: Sofia
Автомобил: Golf 4 2.8 V6 4Motion
Двигател: AUE 2001
amigoto777 написа:
Сега пафкам жълта Жиргиниа но Олд холбърна по-ми допада.:)

Ако искаш да направа 1 клипче да видиш как се свива професионално mhihi и цигарата става като от машинка, натъпкана чудесно и само за 30сек mhihi За тия 4 год. на тутун така съм се осъвършенствал, че бих се явил на състезание по-най качествено и бързо свита цигара :063:

Върнете се в началото
 Профил  

POST Заглавие: Re: за тютюна и машинките за цигари Публикувано на: Сря 23 Май 2012 8:13 
Аватар

Местожителство: Червен бряг
Няма спор и аз съм задобрел но този клип ми е от преди 5 години като си дойдех от Гърция.Там ме прехвана от една румънка ,така я завъртя ,че ми потекоха лигите и от тогава съм на ръчни цигаретки.Правил съм и при много промила вкръвта когато съм на маса и стават добре ,но в началото бяха като на НУ ПАГАДИ.
ПОздрави на всички.

Върнете се в началото
 Профил  

POST Заглавие: Re: за тютюна и машинките за цигари Публикувано на: Съб 26 Май 2012 22:37 
Аватар

Местожителство: Plovdiv/Strasbourg-France
Здравейте колеги.И аз да изкажа мнение по темата за свитите цигари.Във Франция съм от 2 години почти и пуша само тютюн от както съм тук.Пуша предимно Winston.Купувал съм и известни марки като Marlboro, Palmal и някакви други, но са пълни с клечки и много бързо вървят.Свивам с машинка-сутрин за около 10 минути си правя 25-30 цигари и цял ден пушим двама души.Истината е обаче, че това е начин за спестяване на средства, отколкото за по-голям кеф от пушенето.Тук цигарите са 6 евро кутията, аз си взимам тютюн 110 грама плюс празни цигари - 200 броя за 15 евро и карам една седмица.Разликата в парите е доста.Не знаех, че в бг има толкова хора които свиват цигари, мислех си че само бедните студенти свиваме :Mr Green Fun .
Общо взето пак са цигари, пак се пушат, въпроса е, че даваш доста по малко пари :D

Върнете се в началото
 Профил  

Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Напиши нова тема Отговори на тема  [ 216 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1 ... 10, 11, 12, 13, 14, 15  Следваща

Часовете са според зоната UTC + 2 часа