Включи се в кампанията на VWclub.bg "Да помогнем на Вальо - Snejoky"!
Фолксваген България - Volkswagen Bulgaria
Дата и час: Сря 23 Юли 2014 13:30

Часовете са според зоната UTC + 2 часа

Правила на форума

Натисни тук за да прочетеш Правилата на форума

Напиши нова тема Отговори на тема  [ 29 мнения ]  Отиди на страница 1, 2  Следваща
Автор Съобщение
POST Заглавие: Туристическа агенция "Бохемия" - идиоти! Публикувано на: Сря 16 Дек 2009 14:02 
Holy Diver
Аватар

Местожителство: София
Все съм виждал българска идиотия. Мислех че нищо не може да ме учуди вече.. Но се оказа, че съм грешал. Бохемия успяха да ме учудят...
За какво иде реч...
Видях че предлагат екскурзия до Армения. Винаги съм искал да закарам жена ми и децата до там. Да видят Родината на моите деди, да видят хилядолетна култура, да видят държавам която приема християнството първа в света..
И те така щастлив сядам да чета.. 7 дена.. ала-бала... хубав маршрут... хубав хотел...Обаче няма цена.. викам си "Ще звънна да попитам. Ама я преди да ставам за смях, че не съм прочел някъде, да взема да седна и да прочета всичко (даже онва с малките букви дето го пише) "
Сядам и почвам да чета...
И знаете ли до къде стигнах?
ДО ТУК:

ЦЕНАТА ВКЛЮЧВА:

7 нощувки в хотел *** със закуски и вечери;

транспорт с автобус според програмата;

входните такси опоменати в програмата;

екскурзоводско обслужване на английски език;

водач от агенцията.

Абе нещо ми липсва. Виза? Да. Визите се дават на летището в Ереван
Друго? Какво ми липсва?

ЕТО КАКВО:
ЦЕНАТА НЕ ВКЛЮЧВА:

самолетен билет София – Ереван – София;

туристическа виза (30 USD, издава се на летище Ереван);

застраховка „Медицински разходи и злополука“.

ЦЕНАТА НЕ ВКЛЮЧВА САМОЛЕТЕН БИЛЕТ!!!!
Верно. Плащаш си спане, автобус, ядене, гид... Но няма самолетен билет. До там стигай както си искаш - тва си твой проблем. Ние ти вземаме парите за "екстрите".
В задачата се пита:
Ако успея да стигна до Ереван сам, за чий чеп са ми Бохемия?
Също така се пита: АКО си платя екскурзията.. те кво правят? Седят всеки ден по цял ден на летището да ме чакат ли?

Та ей тва успя да ме учуди. За първи път виждам екскурзия в чужбина, която да не включва самолетен билет.
България. Кво друго да кажа. Почва да ме е срам, че ме вземат за идиот в собствената ми държава. Не съм пътувал с тази агенция никога. Но вече и не смятам някога да ги потърся. Агенция която се държи с мен като с идиот, не е в листата на агенциите с които смятам да пътувам

Върнете се в началото
 Профил  

POST Заглавие: Re: БОХЕМИЯ - тур. агенция - ИДИОТИ!!! Публикувано на: Сря 16 Дек 2009 14:08 
Аватар

Местожителство: South Of Heaven
И какъв е проблема,само една агенция ли има?Никой не ти е казал:Пътувай с тази агенция!

Върнете се в началото
 Профил  

POST Заглавие: Re: БОХЕМИЯ - тур. агенция - ИДИОТИ!!! Публикувано на: Сря 16 Дек 2009 14:10 
Holy Diver
Аватар

kaiser666 написа:
И какъв е проблема,само една агенция ли има?Никой не ти е казал:Пътувай с тази агенция!

Не намерих друга която да прави ексурзия до Армения. Все пак тва не е Египет или Франция и агенциите които могат да те закарат до там са малко

Върнете се в началото
 Профил  

POST Заглавие: Re: БОХЕМИЯ - тур. агенция - ИДИОТИ!!! Публикувано на: Сря 16 Дек 2009 14:13 
Аватар

Местожителство: Благоевград
Няма много мераклии и затова работят на парче като те поемат оттам, другия вариант е без агенция.
Като се замислиш не е чак толкова идиотско с тая нестандартна дестинация.

Върнете се в началото
 Профил  

POST Заглавие: Re: БОХЕМИЯ - тур. агенция - ИДИОТИ!!! Публикувано на: Сря 16 Дек 2009 14:19 
Holy Diver
Аватар

L&R написа:
..
Като се замислиш не е чак толкова идиотско с тая нестандартна дестинация.

Е как да не е? Някога да са ти предлагали екскурзия без самолетен билет?

Върнете се в началото
 Профил  

POST Заглавие: Re: БОХЕМИЯ - тур. агенция - ИДИОТИ!!! Публикувано на: Сря 16 Дек 2009 14:21 
Аватар

Скуба, струва ми се, че реагиращ малко емоционално. Според мен те ще ти уредят и билета, просто не е включен в цената. Говори ли с тях? Цена на билет до такава дестинация не е като до Виена или Прага.

Върнете се в началото
 Профил  

POST Заглавие: Re: БОХЕМИЯ - тур. агенция - ИДИОТИ!!! Публикувано на: Сря 16 Дек 2009 14:22 
Аватар

Местожителство: Варна VW Golf III 1.8 ABS GT
Обади им се. Кажи, че всичко друго те устройва, че имаш много голям интерес.
Помоли за цена на пътуването с включен самолетен билет София-Ереван-София. Никои няма да откаже да ти вземе повече пари :D . Ако те устройва новата цена с билета вътре - ОК, ако не, има и други агенции. Всичко е въпрос на договорка.

Върнете се в началото
 Профил  

POST Заглавие: Re: БОХЕМИЯ - тур. агенция - ИДИОТИ!!! Публикувано на: Сря 16 Дек 2009 14:23 
El Presidente
El Presidente
Аватар

абе Скоба, за беше казал че за Бохемия иде реч...бегай бърже-парил съм се чутовно с тези типове :horror:

Върнете се в началото
 Профил  

POST Заглавие: Re: БОХЕМИЯ - тур. агенция - ИДИОТИ!!! Публикувано на: Сря 16 Дек 2009 14:45 
Аватар

Автомобил: Golf IV 1.8T
Двигател: AGU
А за чий въобще ти е агенция?
Малък ли си? Език ли не знаеш? Резервации ли не можеш да си направиш или програма не можеш да си организираш?

Аз лично не бих се хванал с нито една агенция. Дигам си гащите, отивам си и си правя каквото преценя без да плащам на някой който уж да ми планира почивката...

Върнете се в началото
 Профил  

POST Заглавие: Re: БОХЕМИЯ - тур. агенция - ИДИОТИ!!! Публикувано на: Сря 16 Дек 2009 14:59 

ок де
ето други идиоти :)
http://bulway.net/?p=130
има включен даже и билет :)
само дето е от варна полета

Върнете се в началото
 Профил  

POST Заглавие: Re: БОХЕМИЯ - тур. агенция - ИДИОТИ!!! Публикувано на: Сря 16 Дек 2009 15:07 
Holy Diver
Аватар

One написа:
...

Цитат:
Минимален брой туристи за осъществяване на екскурзията: 120 човека!

:( :( :( :( :( :( :( :(

Върнете се в началото
 Профил  

POST Заглавие: Re: БОХЕМИЯ - тур. агенция - ИДИОТИ!!! Публикувано на: Сря 16 Дек 2009 15:09 
1/8 перничанин
1/8 перничанин
Аватар

groznika написа:
А за чий въобще ти е агенция?
Малък ли си? Език ли не знаеш? Резервации ли не можеш да си направиш или програма не можеш да си организираш?

Аз лично не бих се хванал с нито една агенция. Дигам си гащите, отивам си и си правя каквото преценя без да плащам на някой който уж да ми планира почивката...

явно не си ходил много по чужбина
намери каквато и да е екскурзия виж хотела
обади се да питаш за цени в самия хотел и после ги сравни с цената в екскурзията
и това е само 1 пример ;)

Върнете се в началото
 Профил  

POST Заглавие: Re: БОХЕМИЯ - тур. агенция - ИДИОТИ!!! Публикувано на: Сря 16 Дек 2009 15:13 
Аватар

Трудно ще намериш цени рецепция по ниски от тези на тур. агенциите.
Става въпрос за сериозните агенции де.

Върнете се в началото
 Профил  

POST Заглавие: Re: БОХЕМИЯ - тур. агенция - ИДИОТИ!!! Публикувано на: Сря 16 Дек 2009 15:25 
Аватар

scuba написа:
Верно. Плащаш си спане, автобус, ядене, гид... Но няма самолетен билет. До там стигай както си искаш - тва си твой проблем. Ние ти вземаме парите за "екстрите".
В задачата се пита:
Ако успея да стигна до Ереван сам, за чий чеп са ми Бохемия?

Естествено, че ще ти предложат самолетен билет. Най-вероятно причината да не го включат директно е в честота на полетите и варирането на цените. Просто предположение. Едва ли има и директни полети. Когато отидеш и кажеш "искам за тази и тази дата" ще ти кажат и цена. А за кой чеп са ти Бохемия? Ами има всякакви хора, за някои е много по-удобно всичко да им е планирано. Ако не желаеш да е планирано и искаш да си избереш сам хотел и сам да си обикаляш - тогава наистина не ти трябват. Та трудно ми е да видя коя е тази безумна българска идиотия в случая.

Егати темата!

Върнете се в началото
 Профил  

POST Заглавие: Re: БОХЕМИЯ - тур. агенция - ИДИОТИ!!! Публикувано на: Сря 16 Дек 2009 17:36 
Аватар

Щеше да е идиотско, ако беше разбрал, че не включва самолетен билет на летището. Ако туристическата агенция ти трябва само за де придвижи до Ереван, както си казал мисля, че по-скоро трябва да търсиш агенция за самолетни билети. Аз съм пътувал до Тбилиси с австрийците през Виена. Виж ги дали не летят и до Ереван. Да не говорим, че аерофлот със сърдитите тьотки за стюардеси 100% летят до там.

Върнете се в началото
 Профил  

Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Напиши нова тема Отговори на тема  [ 29 мнения ]  Отиди на страница 1, 2  Следваща

Часовете са според зоната UTC + 2 часа