Дали мога да съдя застрахователите?

Взаимопомощ, полезна информация и всичко, извън темата на останалите секции
Потребителски аватар
scuba
R.I.P. Holy Diver
Мнения: 6971
Регистриран на: Вто 19 окт 2004 12:04
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: София
Контакти:

Дали мога да съдя застрахователите?

Мнениеот scuba » Пон 28 дек 2009 20:42


Има предвид ВСИЧКИ застрахователи?
Да ги съдя за ДИСКРИМИНАЦИЯ?
Тва че карам кола в София, дали ме прави по-лош шофьор от някой от Айтос?
Нямам ПТП вече 6 години и пак ми нахакват най-високата ГО? ЗАЩО питам аз? ЗАЩО на пикльото от Айтос дето е взел книжка преди 5 години ГО му е по-ниска от моята? Тва не е ли дискриманиця?
Дискриминация по местоживеене?
Ще кажете "В София риска е по-голям"
Да. По-голям е. По-голям е МЕН да ме ударят. И защо хора, които си правят ГО в Айтос си позволяват да карат в София?
АКО ГО е направена за Айтос (винаги давам този град като пример, нищо против момчетата от там нямам) - нека си кара в Айтос. Ама да си прави застраховка в Айтос и да дойде да ми кара тука - некси не ми се връзва. Хем плащам по-висока ГО, хем плащам данък пътища, хем не мога да си стигна до работа от коли, които не са С или СА или СО? Тъпо е некси.
Та за дискримонацията ми беше върпоса




Потребителски аватар
StS
Мнения: 2394
Регистриран на: Нед 02 юли 2006 1:02
Автомобил: Golf VI
Двигател:
Местоположение: София
Контакти:

Re: Дали мога да съдя застрахователите?

Мнениеот StS » Пон 28 дек 2009 20:46


Не не мое, ще ти кажат така е в някой части на Европа и се приема за нормално, пък и там с малките букви нали знаеш..

Иначе какво да кажат "колегите от Перник и Враца" дето ги пържат с повечко :Mr Green Fun


Потребителски аватар
scuba
R.I.P. Holy Diver
Мнения: 6971
Регистриран на: Вто 19 окт 2004 12:04
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: София
Контакти:

Re: Дали мога да съдя застрахователите?

Мнениеот scuba » Пон 28 дек 2009 20:48


StS написа:..
Иначе какво да кажат "колегите от Перник и Враца" дето ги пържат с повечко :Mr Green Fun

Няма повечко бате. Днес си правих ГО - в София са най-високи


Потребителски аватар
Теодор
Мнения: 4928
Регистриран на: Вто 21 ное 2006 16:27
Автомобил: Ford Fiesta 6 BMW 325XI
Двигател:
Местоположение: София

Re: Дали мога да съдя застрахователите?

Мнениеот Теодор » Пон 28 дек 2009 20:50


Тъпо е прав си :twisted: Но сега господата модове ще ти заключат темата защото обиждаш гражданите от селски произход във форума :Mr Green Fun Нищо че се хвалят че плащат малки данъци понеже колите им са регистрирани в Крива бара а си ги карат в градо mhihi :beer


Потребителски аватар
The Red Guy
Мнения: 2402
Регистриран на: Чет 19 апр 2007 17:35
Автомобил:
Двигател:

Re: Дали мога да съдя застрахователите?

Мнениеот The Red Guy » Пон 28 дек 2009 20:52


Дискриминация лъха яко от твоя пост

АКО ГО е направена за Айтос (винаги давам този град като пример, нищо против момчетата от там нямам) - нека си кара в Айтос. Ама да си прави застраховка в Айтос и да дойде да ми кара тука - некси не ми се връзва. Хем плащам по-висока ГО, хем плащам данък пътища, хем не мога да си стигна до работа от коли, които не са С или СА или СО? Тъпо е некси.


Стигаме до момента, в който питам - всички ли сте правени на жълтите павета? С, СА, СО.....


Потребителски аватар
scuba
R.I.P. Holy Diver
Мнения: 6971
Регистриран на: Вто 19 окт 2004 12:04
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: София
Контакти:

Re: Дали мога да съдя застрахователите?

Мнениеот scuba » Пон 28 дек 2009 20:56


Теодор написа:Тъпо е прав си :twisted: Но сега господата модове ще ти заключат темата защото обиждаш гражданите от селски произход във форума :Mr Green Fun Нищо че се хвалят че плащат малки данъци понеже колите им са регистрирани в Крива бара а си ги карат в градо mhihi :beer

Найш ли колко ми пука от модовете? През оная работа са ми. Те си знаят от къде са. А тва че се правят на софиянци си е техен пробелм.
Не обиждам хората дето не живетя в София!!! Интересно ми е ЗАЩО на мен ми е по-висока ГО, отколкото на модовете дето си ги правят другаде а си карат колите в София?

Охоооо.. червения ***.. сега ти видях поста... Не сме правени всички на паветата. Някой сме правени в легла. За теб не знам. Но питам ЗАЩО моята ГО трябва да е по-висока от твоята? Акъла ли ти е повече? Маниера на каране ли ти е по-добър от моя? Кое е разилката?


Потребителски аватар
Теодор
Мнения: 4928
Регистриран на: Вто 21 ное 2006 16:27
Автомобил: Ford Fiesta 6 BMW 325XI
Двигател:
Местоположение: София

Re: Дали мога да съдя застрахователите?

Мнениеот Теодор » Пон 28 дек 2009 20:58


The Red Guy написа:Дискриминация лъха яко от твоя пост

АКО ГО е направена за Айтос (винаги давам този град като пример, нищо против момчетата от там нямам) - нека си кара в Айтос. Ама да си прави застраховка в Айтос и да дойде да ми кара тука - некси не ми се връзва. Хем плащам по-висока ГО, хем плащам данък пътища, хем не мога да си стигна до работа от коли, които не са С или СА или СО? Тъпо е некси.


Стигаме до момента, в който питам - всички ли сте правени на жълтите павета? С, СА, СО.....

    Някой сме правени тука :idea: но даже и да не сме си плащаме данъците където живеем, а не да серем тук а да плащаме където ни е най изгодно. Но дайте да не си разваляме празниците с безмислени спорове и дрязги :idea: Наздраве и весели празници на всички :beer


    jordanpar
    Мнения: 840
    Регистриран на: Вто 20 фев 2007 15:01
    Автомобил:
    Двигател:

    Re: Дали мога да съдя застрахователите?

    Мнениеот jordanpar » Пон 28 дек 2009 20:59


    Мдамм,и това си е навсякъде така,просто тепърва навлизат евронормите и при БГ застрахователите.Досега се застраховаше малко на принципа ´´колкото си ми симпатичен´´,от другата година нещата ще почнат да влизат в релси.
    Който иска да се вози,ще плаща,който не--обществения транспорт крие необятни възможности.
    П.С. С,СА,СО,ТХ,А,ВР..........--какво общо има принадлежността на табелата,за да се окачествяват хората от съответните населени места?????????И модовете са точно затова-да ни пука от тях :deal


    Потребителски аватар
    scuba
    R.I.P. Holy Diver
    Мнения: 6971
    Регистриран на: Вто 19 окт 2004 12:04
    Автомобил:
    Двигател:
    Местоположение: София
    Контакти:

    Re: Дали мога да съдя застрахователите?

    Мнениеот scuba » Пон 28 дек 2009 21:01


    jordanpar написа:.
    П.С. С,СА,СО,ТХ,А,ВР..........--какво общо има принадлежността на табелата,за да се окачествяват хората от съответните населени места?????????.

    Хубу де. Ако сме еднакви, защо плащаме различни ГО? Тва питам аз


    Потребителски аватар
    The Red Guy
    Мнения: 2402
    Регистриран на: Чет 19 апр 2007 17:35
    Автомобил:
    Двигател:

    Re: Дали мога да съдя застрахователите?

    Мнениеот The Red Guy » Пон 28 дек 2009 21:03


    Съди, друже, тогава, ние сме с тебе! Весело посрещане! :lock: А плащаме различно, за да ни е гадно :)!


    Потребителски аватар
    rosy
    Вечен БАН
    Мнения: 2055
    Регистриран на: Пет 15 юни 2007 15:42
    Автомобил:
    Двигател:
    Местоположение: София

    Re: Дали мога да съдя застрахователите?

    Мнениеот rosy » Пон 28 дек 2009 21:03


    Ми то баце и данък смет е различен за различните градове и данък сгради и жените са различни и така нататък. Не се впрягай толкова :P

    Червен, не мога да разбера каква е тази мания да раздавате катинари. Като не ти харесва някоя тема не чети :roll:

    Последна промяна от rosy на Пон 28 дек 2009 21:05, променено общо 1 път.


    Потребителски аватар
    emohrisstov
    Мнения: 1487
    Регистриран на: Съб 18 мар 2006 14:08
    Автомобил:
    Двигател:
    Местоположение: Село София
    Контакти:

    Re: Дали мога да съдя застрахователите?

    Мнениеот emohrisstov » Пон 28 дек 2009 21:04


    Щото според застрахователите в нашия град е най-голяма вероятността да стане катастрофа, щото вече сме над 2 милиона тука. За това. Пълно безумие :screwy


    KirilGeorgiev
    Предупреждение за вечен БАН
    Мнения: 2709
    Регистриран на: Сря 18 мар 2009 13:50
    Автомобил:
    Двигател:
    Местоположение: Sofia

    Re: Дали мога да съдя застрахователите?

    Мнениеот KirilGeorgiev » Пон 28 дек 2009 21:09


    scuba написа:
    jordanpar написа:.
    П.С. С,СА,СО,ТХ,А,ВР..........--какво общо има принадлежността на табелата,за да се окачествяват хората от съответните населени места?????????.

    Хубу де. Ако сме еднакви, защо плащаме различни ГО? Тва питам аз

    Защото сме в България и всеки гледа да изскара максимум пари с минимум усилие.Задай си въпроса колко коли са регистрирани в София и колко в Айтос и ще си отговориш на въпроса защо плащаш повече.За 13 години нямам птп но и аз плащам колкото някой с по две на месец.


    Потребителски аватар
    groznika
    Мнения: 4928
    Регистриран на: Вто 16 яну 2007 11:23
    Автомобил: Bora 1.8T
    Двигател: AUM
    Местоположение: София

    Re: Дали мога да съдя застрахователите?

    Мнениеот groznika » Пон 28 дек 2009 21:10


    С теб съм скубич heavy metal zork
    На столичани последните години всичко ни е НАЙ!
    Най-мръсен ни е града, с най-разбити улици, най-пренаселен, с най-големи задръствания, с най-високи цени, с най-много боклук и въобще в софето си е най-най :)
    Ако ще ги съдиш идвам с теб ;)


    jordanpar
    Мнения: 840
    Регистриран на: Вто 20 фев 2007 15:01
    Автомобил:
    Двигател:

    Re: Дали мога да съдя застрахователите?

    Мнениеот jordanpar » Пон 28 дек 2009 21:12


    Колегата по-горе е прав,ама никой не го отбелязва.И данъците са различни в различните градове,и бирата е на други цени,и на едно кафе да седнеш ти излиза различно.На село е най-евтинко,ако се познаваш с местния полицифай може и без ГО да караш,и ичкийката е по 70 стинки малкото,не ти трябват и лъскави чепици за да излизаш.Винаги има алтернативни варианти.Стига реване,файда йок.
    Даваш ги на съд,печелиш и с теб печели цял народ,губиш-губиш само ти.Звучи познато,нали.



    Върни се в “ОФФ-Топик - други”

    Кой е на линия

    Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 42 госта