Проблем с психо тест

Взаимопомощ, полезна информация и всичко, извън темата на останалите секции
oregon
Мнения: 45
Регистриран на: Сря 19 мар 2008 19:23
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: Пловдив

Проблем с психо тест

Мнениеот oregon » Сря 10 фев 2010 18:27


Здравейте колеги .Наскоро ми изти4а наказанието по 4л.343 б и ми педстои психо тест на които днес при записването носих вси4ки докоменти но служителката от ДАЙ ми каза 4е протокольт от решението на сьда който адвоката ми изпрати с пе4ат от град Сливен е :невалиден: и иска препис от заповет за влязла в сила присьда.След като направихме споразумение сас сьда в сливен само това ми дадоха.Вапросьт ми е от каде се взима и как е то4ното наименование на този дyкомент.

:неграмотно




Потребителски аватар
Joro_Markov
Мнения: 107
Регистриран на: Сря 28 юли 2004 13:09
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: Пловдив
Контакти:

Re: Проблем с психо тест

Мнениеот Joro_Markov » Сря 10 фев 2010 19:16


Със споразумение (Протокол) ли мина делото в Сливен или с Присъда. На служителите от ДАИ им е необходимо копие съответно от Протокола или Присъдата, в който накрая е опоменат срока, за който е отнето свидетелството. Споразумението влиза сила от датата на подписването, докато при присъда има друг срок - 15 дни.
Този документ може да се извади от съответния Районен съд, в случая - град Сливен. Трябва да е подписан от съдията, който се е произнесъл по делото.Можеш предварително да се обадиш в РС - Сливен, за да попиташ и заявиш съответно документа, за да има време да се подпише от съответния съдия. В противен случай, може да не стане за един ден.
Споменаваш за адвокатка! Тя би следвало да е запозната с процедурата.


oregon
Мнения: 45
Регистриран на: Сря 19 мар 2008 19:23
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: Пловдив

Re: Проблем с психо тест

Мнениеот oregon » Чет 11 фев 2010 12:03


Колега минах сьс споразумение в сьда и след това адвоката ми даде копие от протокола(споразумението) сьс СИН пе4ат от сьда.Оба4е тая в дай ми вика ;кога ти е влязла в сила присьдата никаде не пише;защо не пише вярно с оргинала на протокола пак ще трябва да ходиш до Сливен.Вьпроса ми е след като има споразумение и имам протокол какьв е този документ за влязла в сила присьда(може ли да има присьда след като има споразумение). Мисля 4е тая се заяжда заради това 4е не пише -вярно с оргинала-.Все пак ми записа имената и егенето и ми даде дата за изпит.Каза оба4е трябва да ходиш до Сливен.КАКВО ДА ПРАВЯ вьобще не ми се разкарва.


oregon
Мнения: 45
Регистриран на: Сря 19 мар 2008 19:23
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: Пловдив

Re: Проблем с психо тест

Мнениеот oregon » Чет 11 фев 2010 12:09


Мисля да напиша на протокола-вярно с оргинала до печата и да се подпиша след това да се ява на психото.

Последна промяна от oregon на Чет 11 фев 2010 15:11, променено общо 2 пъти.


Потребителски аватар
Varbona
El Presidente
Мнения: 7655
Регистриран на: Пон 28 юни 2004 14:31
Автомобил:
Двигател:

Re: Проблем с психо тест

Мнениеот Varbona » Чет 11 фев 2010 13:39


oregon написа:Вапросьт ми е от каде се взима и как е то4ното наименование на този дyкомент.

Тук не е форум по правопис, но все пак опитай поне да пишеш с букви, колега, ако имаш трудности - ще помагаме.


oregon
Мнения: 45
Регистриран на: Сря 19 мар 2008 19:23
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: Пловдив

Re: Проблем с психо тест

Мнениеот oregon » Чет 11 фев 2010 14:51


Извинявам се колега от бързане съм сгрешил. :oops: :oops: :oops:


oregon
Мнения: 45
Регистриран на: Сря 19 мар 2008 19:23
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: Пловдив

Re: Проблем с психо тест

Мнениеот oregon » Чет 18 фев 2010 19:11


Моля някой да помогне по въпроса!!!


Потребителски аватар
///HAMANN///
Мнения: 214
Регистриран на: Вто 11 юли 2006 14:56
Автомобил:
Двигател: AFN
Местоположение: София

Re: Проблем с психо тест

Мнениеот ///HAMANN/// » Нед 21 фев 2010 22:02


Колега гледам че си от Пловдив :wink: Там живее братовчед ми , който 2 пъти късаха и на 3-тия последен в София изкара максимален брой точки :wink: На 2-рия път в Пловдив го е бил изкарал ама тия мастии там са му казали , че не е , а в София му казаха че още тогава го е изкарал и са му показали документа от там , който по незнайни причини е примерно (50 точки - изкарал - 49 точки скъсан ) имал е 55 ( да речем ) а пише че е скъсан :dummy: Има "шано" детектор и си плащаш за да се упражняваш там , както на него , така и на тестовете , мисля че беше 50-тина лв. 1 час :да:

п.п. Успех ти пожелавам и се поинтересувай как и къде можеш да се упражняваш , ако не стане в Пловдив в София ще го изкараш 100% ако поне малко си седнал да потренираш :да:



Върни се в “ОФФ-Топик - други”

Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 33 госта