Трениране на лостове

Взаимопомощ, полезна информация и всичко, извън темата на останалите секции
Потребителски аватар
Arr0w
Мнения: 288
Регистриран на: Сря 13 яну 2010 21:35
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: Видин и Кюстендил
Контакти:

Re: Трениране на лостове

Мнениеот Arr0w » Пон 03 яну 2011 15:11


Много ги уважавам лостовете, сериозно съм почнал да ходя. На пролет мисля един ден да си отделя за тичане по 6,7 км. Програмата е добра за сила и издражливост, но лошото е, че никакви кила няма да кача :| Лятото мисля и креатин да си купя. Някой от Видин, ако ходи на лостовете да драсне едно ЛС.




Потребителски аватар
kristianatanasov
Мнения: 1280
Регистриран на: Сря 14 мар 2007 20:28
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: София][Passat B3,ABS

Re: Трениране на лостове

Мнениеот kristianatanasov » Пон 03 яну 2011 18:27


Arr0w написа:но лошото е, че никакви кила няма да кача :| Лятото мисля и креатин да си купя.

Спокойно не бързай със заключенията ;) Арнолд е казал:"Най-красивия трицепс който съм виждал някога беше на едно момче което правеше единствено кофички за трицепса" :)
А за креатина:Като почнеш да го пиеш избягваи да пиеш кафе около времето когато приемаш креатина,кофеина намалява много ефекта на креатина,ако приемаш креатин преди тренировка е хубава да хапнеш да кежем и една вафла преди тренировка-това пък усилва ефекта ;)


Потребителски аватар
Night_elf
Рошаво мазало
Мнения: 3430
Регистриран на: Вто 05 фев 2008 14:59
Автомобил: Vw Golf V
Двигател: 1.9 TDI BKC
Местоположение: София

Re: Трениране на лостове

Мнениеот Night_elf » Пон 03 яну 2011 19:10


По-нагоре някой беше пуснал част от това -> http://zdravbadi.com/%D0%A2%D1%80%D0%B5 ... D1%82.html Според мен точно това търсиш :да:


Потребителски аватар
Arr0w
Мнения: 288
Регистриран на: Сря 13 яну 2010 21:35
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: Видин и Кюстендил
Контакти:

Re: Трениране на лостове

Мнениеот Arr0w » Вто 04 яну 2011 17:31


Преди ходих на фитнес :iak-ta-iak , но не тренирах добре рамо. Пробвах със супер серии, с дроб серии, с дроб сърма и не ставаше :cry: С кофичките ми се натоварва адски предното рамо, с набиране останалите две. Ако не го тренирате добре има едно адски добро упражнение. Изправяте се на ръце, ако не можете да пазите баланс леко си подпирате краката някъде и пускате на долу. Препоръчвам го с две ръце :да:


Потребителски аватар
Arr0w
Мнения: 288
Регистриран на: Сря 13 яну 2010 21:35
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: Видин и Кюстендил
Контакти:

Re: Трениране на лостове

Мнениеот Arr0w » Пет 09 дек 2011 18:13


Някой ВИП клиент в http://fitness1.bg ?


Потребителски аватар
Adnan
Мнения: 3535
Регистриран на: Чет 08 фев 2007 14:36
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: София
Контакти:

Re: Трениране на лостове

Мнениеот Adnan » Пет 09 дек 2011 19:28


Я да се включа и аз.
Набиранията са особенно полезни за хора страдащи от болки в кръста. Особенно за такива като мен с дискова херния.
Висенето всеки ден разпъва прешлените и дефакто се прави екстензията която я правят под вода в Павел баня.
Но слагам голямо ВНИМАНИЕ ако усетите болка в мястото където се съмнявате за херния или каквато и да е сериозна болест спрете незабавно!
Моята програма е всеки работен ден висене по 1 мин. на серия.
1. Гръб от 10 до колкото може;
- Висене
2. Гръб или Бицепс от 15 до колкото може в зависимост деня понеделник бицепс вторник гръб и т.н.;
- Висене
3. Бицепс от 10 до колкото може;
- Висене
4. Странични набирания до отказ;
- Без висене няма вече сили.

Без кофички или коремни защото това изисква усукване.
След упражнението трябва да се внимава особенно защото вече прешнелите са разтегнати и има реалната опастност отново от притискане на нерва (излизане на пихтиестето вещество).
Почивка събота и неделя.



Върни се в “ОФФ-Топик - други”

Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 32 госта