Изгубен малък талон

Взаимопомощ, полезна информация и всичко, извън темата на останалите секции
nanobanano
Мнения: 367
Регистриран на: Нед 29 апр 2012 20:30
Автомобил: Vento 1.9TDI Smart 600cc 1999
Двигател: AHU 1997
Местоположение: Asenovgrad,Plovdiv

Re: Изгубен малък талон

Мнениеот nanobanano » Съб 21 дек 2013 19:13


И аз видях в КАТ Пловдив на 11то гише изложен един талон(виждал съм го и преди май),който явно е изгубен.Интересно ми е защо полицаите не го занесат на човека?Ако не специално за това има толкова патрули,които обикалят,все някой ще мине покрай дома на човека...
Към Полицаят по-горе:Явно талона е изгубен,няма ли някакъв канален ред,по който да се върне на човека или трябва да се ходи по гишетата и да се чакат опашки за нов талон?




Потребителски аватар
russonera
Мнения: 1121
Регистриран на: Пет 30 мар 2007 15:03
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: Пловдив

Re: Изгубен малък талон

Мнениеот russonera » Пон 23 дек 2013 21:51


Ще напиша инициалите на името на собственика на талона ...
Име: И.К.Ц
Кола БМВ 316и
Година на пройзводство:01.01.1995 черен металик.


Потребителски аватар
Pavcho2
Мнения: 2008
Регистриран на: Нед 11 юни 2006 15:11
Автомобил: Golf Mk4 GTI
Двигател: 1798 Т AGU custom intake
Местоположение: София
Контакти:

Re: Изгубен малък талон

Мнениеот Pavcho2 » Пон 23 дек 2013 22:16


zografski написа: Ако имаш всички документи от покупката на автомобила, мисля че няма да е проблем да отидеш и просто да си преиздадеш документите. Ако си се води на твое име и всичко е изрядно от към документи (нищо че си изгубил големия талон), мисля че няма да имаш проблем и няма да има смисъл да минаваш през каналите.


Ами имам всички документи и бележки включително и бележката за платена еко такса, но до колкото знам не преиздават голям талон без да минаваш през каналите, все пак съм първи собственик на тази кола в БГ.
Прегледите се минават лесно - така или иначе в моят талон си пишеше, че съм без номер на двигателя та проблеми нямам.
Но кой знае кога ще се наложи да го извадя задължително ... със сигурност знам, че недай си боже голфи да иде кандидат за тиган без голям талон няма да го вземат.



Върни се в “ОФФ-Топик - други”

Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 50 госта