Да се запознаем с новият ИЗМАМНИК - GURU

Взаимопомощ, полезна информация и всичко, извън темата на останалите секции
Потребителски аватар
N1P0
Мнения: 1228
Регистриран на: Нед 09 сеп 2007 0:46
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: | София | | 6N2 - 1.6 16V - GTi |
Контакти:

Да се запознаем с новият ИЗМАМНИК - GURU

Мнениеот N1P0 » Пет 06 сеп 2013 14:20


Здравейте,
Драги съфорумци мисля, че е време вече да Ви запозная с един скрит измамник подвизаващ се легално във форума и то с не малко име GURU. Човек познат на много хора в цяла България, а за тези които се чудят кой е той може да си припомнят тук Истински фенове в Auto Bild как е участвал в Auto Bild със синия си голф кабриолет.
За голямо съжаление обаче лицето което познават много хора не е това за което се представя.Историята е дълга и ще се опитам да я съкратя възмжоно най-добре.

Всичко започва от това когато реших да купя едни 18" 5х112 джанти от обява в АУДИ форума с ник "tipcheto". Джантите бяха с нова боя и с някакви гуми на снимката като обявата стоя доста месеци. Писахме си и се спазарихме да ги гледам за 800лв. Следващата стъпка беше да отида до Пловдив тъй като съм в София и да направим сделката. Дойде моментът в който се уговорихме и си направихме среща в Пловдив. Момчето пристигна със син бус МЕРЦЕДЕС ВИТО като се представи като Николай. Извадихме джантите и започнах да ги гледам. Пръскани с чисто нова боя като отвътре бяха в ужасно състояние на люспи целите и пръскани просто ей така отгоре със спрей колкото да има цвят без дори да е махана мръсотията преди това. Питах го да не са заварявани защото по същия номер съм ял дървото и той каза, че не са. Както и на чисто нови боядисани джанти за продажба са монтирани гуми галоши... леко притеснително. Огледах ги и ги взех тъй като не видях нищо нередно.
На въпроса защо ги продава отговорът беше, че са му ги донесли за него от Германия за голфа му с идеята да слага преходни фланци 5х120. Тъй като джантите дошли на ЕТ35 без да знае предварително на колко са, се оказало, че няма да влезнат с преходни фланци.. Та затова се продавали :mhihi Приказките ни продължиха 1 час очи в очи като ми се стори свястно момче. Последните ми думи към него бяха имаше ли още желаещи защот стояха толкова месеци и отговори, че имало още двама като питах "и защо не са ги купили" отговорът беше - нали знаеш лаладжии и мераклии много.

СЛУЧКАТА
След точно няколко дена вече имах налични гуми за монтаж и отидох при гумаджия да ги сложи. Монтираха ги като 2 от гумите директно изхвърлих другите 2 гуми ги пуснах за продажба. Колата беше в процес на ремонти и беше карана много малко. Вече след два месеца в един златен момент колата беше в сервиза вдигната отново и едното майсторче вика "тази джанта е заварявана". Гледам аз от вътрешната страна на борда от ръба започва 5-6мм отворена цепнатина както и се виждаше малко мазан кит.Пази боже можеше да стане сакатлък с тая цепната джанта ! След няколко дни беше занесена на ДАНИ от Казичене който и направи заварка.

РАЗВРЪЗКАТА
Писах на момчето и му "благодарих" как ме е преебал. Отговор никакъв.. Изнервих се от наглостта и реших да го проверя.
Тук вече подробностите са прекалено много за да мога да ги опиша всичките и процесът на развитие беше малко бавен, но основното:
По телефона му бързо излезна основния бизнес с джанти който сочеше и други телефони.http://djanta-maniaka.prodavalnik.com/
Тук вече от тези обяви цялото интернет пространство е залято от същите обяви мобилебг,карс,базарбг, форуми и тн... Дори с други телефони обявите напълно еднакви. Бързо намерих и 2-3 ника от АУДИ форума със същите обяви като единия беше активен с ник "vizuvi"
Написах в обявите му там "Към КУПУВАЧИТЕ да внимавате с въпросния човек. Купих един комплект боядисвани джанти впоследствие се оказа едната заварявана джанта ! има няколко регистрирани ника"
Момчето загрижено явно бързо ми се включи на Л.С с питанка "Това как го реши?" След още някой ред писане дава гениално изложение в което излиза, че аз съм виновен и опитвайки се да вметне случката на трето лице :icon_lol
VIZUVI
Разбрах кой и какво ти е продал, за твое голямо съжаление телефона е служебен и от време навреме мени собственика си. Човека от който си купил джантите бая се посмя като разбра и ми разказа на колко голям разбирач си се правил а не си видял нещо, което се вижда от самолет, ще ме извиниш ама общо взето сам си си виновен и може само на себе си да си се сърдиш.

След като му дадох отговор, че е фирмена картата и дали са 1 или 5 човека е абсолютно без значение защото идват пак от едно място отговорът му беше:

VIZUVI
razbiram che si afektiran, siguren sym che ne e stanalo kakto kazvash sys cepnatinata sled kato si gi pokaral, ot tova koeto znam za vyprosnite djanti, prosto e trabvalo da svalish gumite, koeto si napravil i si gi pusnal za prodavane i togava si vidial ochevadnoto. kakto i da misli si , govori si, tvoia si rabota az niamam namerenie da se bia s viatyrni melnici, ne sym don kihot

След поредната наглост от негова страна вече бях достатъчно мотивиран да докажа, че е същият човек и да му изложа схемите пред хората.

Първоначалните обяви и никове към които беше свързан той са със следните телефони (без да давам подробности за линкове към всички обяви защото са безброй много):
http://djanta-maniaka.prodavalnik.com/
Skype: mechootplovdiv
0892377662 от този купих джантите
0877 714960 продава пак същите неща http://bazar.bg/обява–5252918/джанти-за-bmw
0889 883 554 този е пак с джантите и фарове http://clubford.org/forum/viewtopic.php?f=86&t=44789

След малко време намерих и същите обяви на джанти в профила на GURU
0988 812717 - Николай
skype: best-boy69
Изображение

профила на ГУРУ в продавалник http://flyboy1.prodavalnik.com/
Шкода http://www.skodaclub-bg.org/forum/viewtopic.php?p=188726&sid=ac6a6cb3e4e623d5df0d822139f7ba99

0899 998233 отново Guru с поредния нов ник и нови телефони http://forums.hondabg.com/index.php?showtopic=41182
0895 795949 http://forums.hondabg.com/index.php?showtopic=83204&st=0&p=1057335181&#entry1057335181
0898 205455 http://forums.hondabg.com/index.php?showtopic=80419

0892377662 Телефонът от който купих джантите http://www.mercedes-club-bg.com/forums/index.php?showtopic=43350
0897977378 е отново на ГУРУ http://prodavalnik.com/dzhanti-18-team-dynamics-motorsport---pro-race-1-2---5h112-et45-8j-i23082113

Освен общите обяви най-смешно е на почти всички от тях си е писал Николай което е ясно, че е един и същ човек. Сега тънката линия да докажа е, че човекът от който купих джантите е същият ГУРУ е да го разпозная по снимка. След проверка се установи, че наистина изложените телефони са на една фирма както и на друго лице, но единият от тях е негов личен тел и тук идва топ попадението Николай Дуралийски :mrgreen ИзображениеЧисто и просто казано цъфва момчето което ми продаде джантите и се гледахме един час на приказки. Като жокер даже идва и снимката му от профила на която дойде със същият син мерцедес вито :h020 Изображение




Веднага след това му писах в АУДИ форума на "визуви" следното
Николайчо, разбрах кой си и вече съм наясно кой ми е продал джантите.Така, че ако има нещо да казваш казвай защото профилчето ти на ГУРУ във форума има вероятност да замине.
Когато пусна тема за теб се надявам да си подготвиш по-добри оправдания от тези обяснения дето ми писа защото ти си знаеш най-добре как ще афектират на "бизнеса" ти смехотворните ти оправдания. Честно казано по смешни опрадвания скоро не бях слушал и то прехвърляйки вината на клиента.И се водиш човек на който може да се разчита... за каква наивна простотия си преебаваш името, щом така си решил да си действаш нещата


Следва отговор от него с напълно очаквано за мен съдържание
Изпратено Вчера, 08:22

За пореден път и казвам че бъркаш човека, а аз нямам намерение да ти обяснявам повече.

0892 331 998 на този телефон отговаря човека който ти е продал джантите, ако благоволи да ти вдигне, разбирай си се с него.


В последни надежди на спасение се опитва да ми пробута телефон на някой за да говори с мен и да ме убеди, че не мога да разпозная човекът с който си говорих. След това реших, че е време да спре с двуличието и да му покажа.
Изпратено Вчера, 11:44

Това момче искаш да кажеш, че бъркам ?
https://www.facebook.com/duraliyski


И след това вече НАГЛОСТТА му взе безкрайни граници и сами ще си направите изводите за какъв човек говорим. Само част извадки след като му казах да ми покаже снимка на момчето уж което ми е продало джантите.
Моя профил е, но като като знаеш името и фамилията и ги напишеш в Google, излиза той, нормално е. И искаш да кажеш че аз съм ти продал джантите, виж сега работата и на мен започва да ми намирисва, първо можеш да кажеш че е всеки, много е лесно някой да ти покаже опрделен профил на въпросен човек в който ти се съмняваш и ти е като трън в очите и ти да кажеш ДА той е, това го казвам защото съм сигурен че някой ти го е дал, всеки знае името ми, фамилията ми я знаят малко хора и някой от малкото ти я е казал. Имаш моя телефон (от VWclub.bg), имаш и телефона на човека, но явно за теб е по-важно да пишеш и да осереш някой по форумите, в този форум го направи, сега се опитваш да го направиш и в другите. Влизам тук само за да ти чета умопомрачителните изводи и теории . Ситрунта чух със Стоил, който ти явно не си спомняш - и съм му казал че съм ти дал телефона му, той не вдига на непознати номера, а ти твоя не си го написал никъде по обявите си и по темите си, така че се съмнявам че ще ти вдигне. На него му беше любопитно защо си пуснал гумите от джантите за продаване веднага и си ги продал, и 2-3 месеца след това си се сетил че има проблем с джантите, и общо взето каза да те питам какво очакваш да стане сега, в смисъл какво точно искаш, при положение че си бил на място, огледал си ги и си ги купил след като са ти харесали и ти е бил направен сериозен коментар на цената.

още
Не намеквам - направо си ти го казвам - Бъркаш човека . И за пореден път се убеждавам че ти просто искаш да клепаш някой който си нарочил по собствени убеждения и заблуждения. каквато и снимка да ти пратя ти ще кажеш че не е това човека, а си сигурен че съм аз, т.е. човека от снимките на профила ми защото естествено така е по-лесно и има как да клепаш.


В момента вече си разкара обявите на джанти от тук както и смени снимката си на фейсбук корицата.
За заключение може да се види просто и ясно как някои хора все още си действат обичайната схема с чужди никове и различни телефони мислейки се за недосегаеми. Но вече е по-различно когато човек който продава официално платени обяви се занимава с това :stumm Аз лично съм потресен от случката за това какви хора са с такова лицемерие и двуличие са сред нас.

В темата няма да има нищо ново за мен, може би за него ще бъде ново това по какъв начин съм разбрал за заваряваната джанта защото тезата му за нея е далеч от действителността. И това, че съм имал гумаджийница. Странно, но тази гумаджийница явно не съм наясно къде я имам :h020 Така, че неговото включване в темата ще е скоро, но няма да има нищо различно от това, че НЕ Е ТОЙ :h020
В допълнение пускам и последното му собщение който той сам ще допълни което било опит "за рекет" xax

За каква наглост и двуличие продължаваш да говориш, ти си интересен човек. Купуваш си джанти, които оглеждаш, одобравяш и взимаш лично след като явно са ти харесали, това при положение че натъртваш че си гумаджия и много неща си виждал и разбираш много, сиреч имаш опит. Докато ги взимаш, започва лудо пазарене, при което ти се прави допълнителен сериозен коментар на цената, при положение че е била спазарена цената предварително по телефона (това до тук ми беше описано малко по-цветущо но няма да изпадам в подробностите за да не те засегна). След като ги купуваш, сваляш и продаваш гумите веднага за да избиеш част от парите. В момента в който сваляш гумите вече виждаш че едната джанта има една заварка, която се е виждала и с гума на джантата и заради която преди това 2-ма са се отказали да ги купят. 2 месеца след това откриваш, че човека който ти е продал джантите или по-скоро телефона който е бил в обявата съществува в още обяви и решаваш да избиеш малко комплекси като се направиш на интересен и се започва едно лудо заплашване и клепане в audibg.com, след като успешно си открил 2 профила които имат обяви със същия телефон, ти започваш да търсиш кой и къде продава нещата които са били в обявите на профилите, и стигаш до моя обява в vwclub.bg , в която ги има същите джанти, и тъй като вече си ме наклепал тук ама не си закачил нищо, а там виждаш ли се ползвам с някакво име, и ти е обяснено че държа на авторитета си, решаваш че там е мястото и започваш едно лудо изнудване и рекет. Оплакваш се на един-двама модератори, които имат повече информация за мен, която ти предоставят, ти намираш профила ми във facebook и Бинго, вече знаеш и как изглеждам, от тук нататък всичко ти в уредено, вече знаеш как изглеждам и си готов с 2 ръце да се кълнеш че аз съм човека, въпреки че не съм. И тъй като там това име го градя 6 години решаваш че ми е много ценно и можеш да се опиташ да ме изнудиш за пари или ще го наклепаш и него.

Както вече обясних на някои модератори там, в обявата ми имам неща които не са мои, преди имаше колектори, сега имаше джанти. Имам познати - хора които пътуват често до Италия, Германия и т.н. и имат възможност да докарват интересни неща които в България ги няма или се намират трудно, тези неща или по-скоро тези които си заслужават ги пускам в моите обяви (джантите които си взел ти никога не са били в моя обява, защото лично видях проблема когато ги донесоха и отказах да ги пусна, пускам само неща които си заслужават парите, другите си ги продават сами където и както искат). Когато някой ме попита давам техния телефон да си се разбира с тях. Не случайно в обявата във vwclub пишеше че относно запитванията за джанти само на Л.С. или skype , но не и по телефона. За мен естествено остава по нещо ако се продаде стоката.

След като стана проблема с теб, махнах всички обяви за джанти които бяха пуснати от мои профили по форумите, сами да си ги продават където искат, на мен лично не ми се занимава с разправии с такива като теб.

Сега можеш и това да го сложиш където си поискаш, ако не го направиш ти, и евентуално като започнеш да клепаш, ще го направя аз, но ще бъде и придружено с предишното ти съобщение в което се вижда много добре основната ти цел.

И след това обяснение, не смятам че имам какво повече да ти кажа.




Потребителски аватар
brabus
R-циклопедист на VW
R-циклопедист на VW
Мнения: 11160
Регистриран на: Вто 08 юни 2004 8:17
Автомобил: Golf II GTI PB A4 Avant 1.8 TQ
Двигател: 1991 2003
Местоположение: София
Контакти:

Re: Да се запознаем с новият ИЗМАМНИК - GURU

Мнениеот brabus » Пет 06 сеп 2013 15:15


До Guru
Ще те помоля да се включиш в тази тема с конкретни отговори, защото, четейки я, има доста неотговорени въпроси.


Потребителски аватар
williams_vn
Мнения: 722
Регистриран на: Сря 24 окт 2007 20:05
Автомобил: tuareg G-3 GTIedition
Двигател:
Местоположение: Варна

Re: Да се запознаем с новият ИЗМАМНИК - GURU

Мнениеот williams_vn » Пет 06 сеп 2013 15:21


по принцип си отишъл на място да гледаш не знам какво си видял но щом не си бил сигурен и 1 час си се чудил и гледал защо ги взе това са 800 лева да беше почакал за други джанти и ти си си виновен до някъде


Потребителски аватар
brabus
R-циклопедист на VW
R-циклопедист на VW
Мнения: 11160
Регистриран на: Вто 08 юни 2004 8:17
Автомобил: Golf II GTI PB A4 Avant 1.8 TQ
Двигател: 1991 2003
Местоположение: София
Контакти:

Re: Да се запознаем с новият ИЗМАМНИК - GURU

Мнениеот brabus » Пет 06 сеп 2013 15:38


williams_vn,
в този форум замаскирани проблеми на неща за продан не се толерират.
Какво означава: да си гледал!
Всеки, който продава нещо е длъжен да упомене за проблемите, за които знае!
Не вярвам продавачът да не е знаел, че джантата има заварка.


Потребителски аватар
N1P0
Мнения: 1228
Регистриран на: Нед 09 сеп 2007 0:46
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: | София | | 6N2 - 1.6 16V - GTi |
Контакти:

Re: Да се запознаем с новият ИЗМАМНИК - GURU

Мнениеот N1P0 » Пет 06 сеп 2013 15:40


williams_vn написа:по принцип си отишъл на място да гледаш не знам какво си видял но щом не си бил сигурен и 1 час си се чудил и гледал защо ги взе това са 800 лева да беше почакал за други джанти и ти си си виновен до някъде


Защото ги бях харесал доста, а и бяха с чисто нова боя отпред и изглеждаха като нови все пак. Проблемът в случая ми е не толкова, че съм се преебал защото вече са оправени и да чукна на дърво дано не се случи нещо. А проблемът повече ми е поведението на този конкретен тип и това, че продава постоянно някакви обяви и то платени.
От 1 месец си пишем и ми беше най-интересно до къде ще стигне с наглостта си. Уви неговото беше безкрайно.
Дори и да ги бях видял самият факт, че съм се разкарал до Пловдив и съм се върнал трябвало да е пълен дебил човек за да не му пука чак толкова, че е разкарал толкова хора ! Преди мен са ги гледали няколко човека както написа той и са видяли, че имало заварка. Още по фрапиращо...
И всъщност цялата полза в случая е, че ще има избегнати бъдещи случаи с него. Ще стане както при Доктора-ГТИ подобна случка, но доктора в момента е с други никове най-вероятно и пак си ги продава. И този няма да спре със сигурност.
Интересното е, че не малко хора го познават и всичките имат доста положителни отзиви. Човекът просто има раздвоение на личността и с едни е приятели с други бизнес.


Потребителски аватар
N1P0
Мнения: 1228
Регистриран на: Нед 09 сеп 2007 0:46
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: | София | | 6N2 - 1.6 16V - GTi |
Контакти:

Re: Да се запознаем с новият ИЗМАМНИК - GURU

Мнениеот N1P0 » Пет 06 сеп 2013 15:46


brabus написа:...
Не вярвам продавачът да не е знаел, че джантата има заварка.



Продавачът си призна, че му е пределно ясно за заварката. Имам го на съобщения също така и други неща черно на бяло. Ако се наложи още ще вадим ако има наглост да се оправдава пък сега, че не е знаел за заварката :mhihi


Потребителски аватар
Sashko_Trg
Мнения: 2756
Регистриран на: Вто 10 мар 2009 18:38
Автомобил: Audi A4 Avant
Двигател: 2 0 TDI
Местоположение: Търговище

Re: Да се запознаем с новият ИЗМАМНИК - GURU

Мнениеот Sashko_Trg » Пет 06 сеп 2013 16:42


Аз лично преди месец си купих фарове от него и не съм имал никакви проблеми, всичко беше ток и жица.


Потребителски аватар
H2O
Мнения: 1158
Регистриран на: Нед 15 апр 2007 20:42
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: Field of Dreams

Re: Да се запознаем с новият ИЗМАМНИК - GURU

Мнениеот H2O » Пет 06 сеп 2013 16:53


Не е коректно!Колкото и банално,ще прозвучи на някои хора!Още повече щях да се учудя,ако никой не беше написал"да си гледал"
Не знам,колко време съм прекарал,дали тук в БГ или западна посока,но подобни търговии няма как да станат там!И най малката повреда ти се казва!Затова драги ми колеги започнете да си променяте мисленето!Да знам,че ще е трудно,но поне само четете и помислете!


didoriginal
Фотограф на VWClubFest
Мнения: 2271
Регистриран на: Нед 23 яну 2005 16:44
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: София
Контакти:

Re: Да се запознаем с новият ИЗМАМНИК - GURU

Мнениеот didoriginal » Пет 06 сеп 2013 16:55


Аз също имам други впечатления от Ники - купувал съм няколко половинки широк нож за 3-ка, като едната дойде пукната. Обадих му се и ми изпрати нова безплатно, като той сам предложи. Искрено се надявам да е станало недоразумение.


Потребителски аватар
sportul
Мнения: 1218
Регистриран на: Съб 06 сеп 2008 22:12
Автомобил: Passat B5 Peugeot 407 RHR BVM6
Двигател: RHR Delphi DCM
Местоположение: Варна

Re: Да се запознаем с новият ИЗМАМНИК - GURU

Мнениеот sportul » Пет 06 сеп 2013 16:58


Той пък сам не можал да се сети че ако набута някой от форума ,то ще стане достояние на поне 50хил човека :)
казвайте като има такива хора да не се лкъжем .


Потребителски аватар
guru
!!!ИЗМАМНИК!!!
Мнения: 102
Регистриран на: Чет 10 май 2007 22:13
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: Пловдив

Re: Да се запознаем с новият ИЗМАМНИК - GURU

Мнениеот guru » Пет 06 сеп 2013 17:12


На колегата n1p0 , най-накрая вече знам какъв му е ника и в този форум, му беше обяснено всичко, неговата основна цел е рекет с подронване на авторитета, прилагам снимки , подчертавам снимки, а не copy-paste на диалога ни в audi форума, от където всичко се вижда много ясно.
Ето версията, неподправена във вид на снимки. Хронологията на номерата върви отзад-напред, но наблягам на съдържанието в снимка номер 1 и на текста, който той ествествено е пропуснал да спомене в темата си.

Не ми ли покажеш снимка тия дни ще ти организирам темичка във ФВ клуба и там ще можеш на воля да показваш доказателствата които тук не успя. Защото няма да си пишем едно и също още една седмица.

Когато се усереш по толкова аматьорски начин имайки предвид, че с това се занимаваш официално и си вадиш някакъв доход с търговия е непростимо от моя страна да те оставя. Кой знае още колко неща си продал по тоя начин, но това само ти си знаеш.

Вариантите да си оправиш грешката са два или ти пускам темичка или преценяваш каква сума може да отделиш да ми върнеш за допуснатото лекомислие от теб.
Прикачени файлове
0.jpg
1.jpg
2.jpg
3.jpg
4.jpg


Потребителски аватар
guru
!!!ИЗМАМНИК!!!
Мнения: 102
Регистриран на: Чет 10 май 2007 22:13
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: Пловдив

Re: Да се запознаем с новият ИЗМАМНИК - GURU

Мнениеот guru » Пет 06 сеп 2013 17:32


Става тенденция някой да те направи виновен без вина и да сере (извинявам се за израза), клевети и хули където и както може.
Преди месец-два друг колега, ме искара кожодер, измамник и какво ли още не защото съм му бил обявил цена с 10 лв. по-висока от някой друг (става дума за цена на нещо което е 400-450 лв. , а не 20-30 , където разлика от 10 лв. не е фрапиращо голяма). Въпросния ме изкара измамник при положение че не беше купил нищо от мен, при положение че през месец ме пита за цена на едно и също нещо, аз естествено след 2-рия път спрях да му давам цена, после не съм му бил отговарял на съобщенията и затова се оплака на модераторите.
Хора, всеки има право на избор, никой нищо не е каран да прави на сила, ама вземете се в ръце, не може всеки следващ да ви дава по-ниска цена от предишния и ако не го направи да се сърдите и да му лепкате определения и да го клевеите.
Докладвах му естествено мнението няколко пъти, но никой модератор не го махна от темата ми (обявата) в продължение на 5-6 дни. тогава ми се наложи и до администратор.
оговора на модератора гласеше: "разбирам те прекрасно...но...не знам какво е най добре да направя в тоя случай. ако изтрия мнението му-ставам пристрастен и необективен, което не мога да си позволя...бих те помолил да изпратиш това съобщение на администратор, който или да реши и да предприеме директни действия, или да го подложи на гласуване в екипа...
съжалявам, случая е странен-не мога да взема страна...
надявам се разбираш."
Е извинявам се но това значи че всеки може да каже всичко за теб и да се приеме за чиста монета, малко като прикаазката "като кажат веднъж че сестра ти е к..ва, върви обяснявай после че нямаш сестра"


Потребителски аватар
stoi4o.d
Мнения: 3332
Регистриран на: Съб 27 фев 2010 17:52
Автомобил:
Двигател:

Re: Да се запознаем с новият ИЗМАМНИК - GURU

Мнениеот stoi4o.d » Пет 06 сеп 2013 17:52


Питах го да не са заварявани защото по същия номер съм ял дървото и той каза, че не са

Толкова много писане,а не се отговори директно на въпроса с две думи :exclaim
Продавачът е знаел,че джантата има заварка.Скрил ли е това в момента на продажбата или не?


Потребителски аватар
push
Мнения: 780
Регистриран на: Чет 03 мар 2011 21:42
Автомобил: mk2
Двигател: 1.9 TD
Местоположение: София

Re: Да се запознаем с новият ИЗМАМНИК - GURU

Мнениеот push » Пет 06 сеп 2013 20:08


Джантата е имала цепнатина замазана с кит и след това заварка.. :horror

Аз поне така разбрах от първото мнение.


Потребителски аватар
Vlad777
King of the Road
King of the Road
Мнения: 19676
Регистриран на: Вто 08 юни 2004 16:34
Автомобил: Passat B8 BiTDI 4m CUAA
Двигател: MK2 RP+PG+PB Jetta Coupe+T-Roc
Местоположение: София
Контакти:

Re: Да се запознаем с новият ИЗМАМНИК - GURU

Мнениеот Vlad777 » Пет 06 сеп 2013 20:11


Премълчаването на подобни "подробности" не само е неморално, но и е нарушение на законите, независимо, че стоката е втора употреба.



Върни се в “ОФФ-Топик - други”

Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 59 госта