Къде мога да намеря едни лепенки - 'Паркирал си като Идиот'

Взаимопомощ, полезна информация и всичко, извън темата на останалите секции
Потребителски аватар
Ljubon
Мнения: 3327
Регистриран на: Съб 15 авг 2009 10:54
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: Sofia

Re: Къде мога да намеря едни лепенки - 'Паркирал си като Идиот'

Мнениеот Ljubon » Чет 21 окт 2010 16:37


One написа:няма ефект от тия лепенки - не се лъжете
по добре тормозете инспектората да си върши работата - затова 400 човека там получават заплати от нашите данъци !!!!!

Не върши работа инспектората. Проверено. Хем бяха на мястото, където трябваше да се намесят случайно. Вдигат рамене, нямали паяци.




Потребителски аватар
rosy
Вечен БАН
Мнения: 2055
Регистриран на: Пет 15 юни 2007 15:42
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: София

Re: Къде мога да намеря едни лепенки - 'Паркирал си като Идиот'

Мнениеот rosy » Чет 21 окт 2010 16:37


One написа: по добре тормозете инспектората да си върши работата - затова 400 човека там получават заплати от нашите данъци !!!!!

Аз мисля да ги лепя на колите пред блока. Някои мои комшии паркират по начин по който заемат между още 2 и 3 паркоместа. Някакси не върви на инспектора да му звъня за това :roll:


Потребителски аватар
drago_tr
Мнения: 2528
Регистриран на: Сря 09 мар 2005 13:28
Автомобил: Passat B5 Audi A4B6
Двигател: AFN AVB
Местоположение: Пловдив, Враца

Re: Къде мога да намеря едни лепенки - 'Паркирал си като Идиот'

Мнениеот drago_tr » Чет 21 окт 2010 18:46


Взимаш една кофичка кисело мляко ,разбиваш я за да стане на течна маса и я изсипваш там от където му смуче парното. Ефекта е доста продължителен....смърди на кравеферма та се нетрае mhihi


Потребителски аватар
Tyan
Ън Мън
Мнения: 7957
Регистриран на: Вто 14 дек 2004 21:31
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: София
Контакти:

Re: Къде мога да намеря едни лепенки - 'Паркирал си като Идиот'

Мнениеот Tyan » Чет 21 окт 2010 18:50


купих си такива преди повече от две години ..... няма ефект ..... винаги идва нов :)


Потребителски аватар
Golfer_pz
Мнения: 741
Регистриран на: Чет 15 май 2008 14:47
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: Chicago, Illinois

Re: Къде мога да намеря едни лепенки - 'Паркирал си като Идиот'

Мнениеот Golfer_pz » Чет 21 окт 2010 20:24


Значи до ден днешен, само един път дадох излишни 2лв за бурканче с лютеница и го изпрасках на предния капак на едно ши**но пишлайме с БМВ от 3тия етаж, след което цяли 7 месеца не смееше да паркира пред входа на моята кооперация и случайно онзи ден видях колата, и на предния капак му се беше е*ало майката от ръжда и кит на мястото където беше лютеницата :mrgreen: Така че ако много мразите човека, действайте така


Потребителски аватар
batmilko
Мнения: 8856
Регистриран на: Чет 22 юли 2004 10:19
Автомобил: Opel Zafira
Двигател: 1900 CDTI
Местоположение: София
Контакти:

Re: Къде мога да намеря едни лепенки - 'Паркирал си като Идиот'

Мнениеот batmilko » Чет 21 окт 2010 20:25


Golfer_pz написа:Значи до ден днешен, само един път дадох излишни 2лв за бурканче с лютеница и го изпрасках на предния капак на едно ши**но пишлайме с БМВ от 3тия етаж, след което цяли 7 месеца не смееше да паркира пред входа на моята кооперация и случайно онзи ден видях колата, и на предния капак му се беше е*ало майката от ръжда и кит на мястото където беше лютеницата :mrgreen: Така че ако много мразите човека, действайте така
гордееш ли се??? леле сега пишлемето ако прочете :beer :063:


Потребителски аватар
ivkata
Мнения: 1146
Регистриран на: Пет 17 мар 2006 19:08
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: Нови Искър

Re: Къде мога да намеря едни лепенки - 'Паркирал си като Идиот'

Мнениеот ivkata » Чет 21 окт 2010 20:35


drago_tr написа:Взимаш една кофичка кисело мляко ,разбиваш я за да стане на течна маса и я изсипваш там от където му смуче парното. Ефекта е доста продължителен....смърди на кравеферма та се нетрае mhihi

Golfer_pz написа:Значи до ден днешен, само един път дадох излишни 2лв за бурканче с лютеница и го изпрасках на предния капак на едно ши**но пишлайме с БМВ от 3тия етаж, след което цяли 7 месеца не смееше да паркира пред входа на моята кооперация и случайно онзи ден видях колата, и на предния капак му се беше е*ало майката от ръжда и кит на мястото където беше лютеницата :mrgreen: Така че ако много мразите човека, действайте така

Колеги не ви познавам ,и вие мене не! :roll:
Два пъти съм намирал колата си за една седмица ,облята и с двата вида които сте описали! :evil: Слава богу ,трайни последици нямаше ,така и не разбрах кой толко нервирах(не беше за неправилно паркиране),но повярвайте чувството да видиш омазаната си кола не e приятно! :(
Вземете пример от руснаците(и те го ядат като нас),лепят лепенки,даже побийват неправилно паркирали баровци! :twisted: За справки Fishki.net! mhihi

Последна промяна от ivkata на Чет 21 окт 2010 22:05, променено общо 1 път.


Потребителски аватар
maxpayne
Мнения: 2808
Регистриран на: Нед 28 сеп 2008 12:56
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: София

Re: Къде мога да намеря едни лепенки - 'Паркирал си като Идиот'

Мнениеот maxpayne » Чет 21 окт 2010 21:34


Golfer_pz написа:Значи до ден днешен, само един път дадох излишни 2лв за бурканче с лютеница и го изпрасках на предния капак на едно ши**но пишлайме с БМВ от 3тия етаж, след което цяли 7 месеца не смееше да паркира пред входа на моята кооперация и случайно онзи ден видях колата, и на предния капак му се беше е*ало майката от ръжда и кит на мястото където беше лютеницата :mrgreen: Така че ако много мразите човека, действайте така

И какво беше провинението на пишлемето?


Потребителски аватар
Golfer_pz
Мнения: 741
Регистриран на: Чет 15 май 2008 14:47
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: Chicago, Illinois

Re: Къде мога да намеря едни лепенки - 'Паркирал си като Идиот'

Мнениеот Golfer_pz » Чет 21 окт 2010 23:07


maxpayne написа:
Golfer_pz написа:Значи до ден днешен, само един път дадох излишни 2лв за бурканче с лютеница и го изпрасках на предния капак на едно ши**но пишлайме с БМВ от 3тия етаж, след което цяли 7 месеца не смееше да паркира пред входа на моята кооперация и случайно онзи ден видях колата, и на предния капак му се беше е*ало майката от ръжда и кит на мястото където беше лютеницата :mrgreen: Така че ако много мразите човека, действайте така

И какво беше провинението на пишлемето?

Ами цели 3 дни на ебем страна пред входа, без да мърда и цели 3 дни колата ми стоя навън в леда и снега( по принцип си държа колата в гараж - Винаги без изключения)! И на мен са ми правили злини за такива паркирания и за това почнах и аз, но първи път предопреждавам, след това действам без да ми пука!


Потребителски аватар
Golfer_pz
Мнения: 741
Регистриран на: Чет 15 май 2008 14:47
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: Chicago, Illinois

Re: Къде мога да намеря едни лепенки - 'Паркирал си като Идиот'

Мнениеот Golfer_pz » Чет 21 окт 2010 23:13


batmilko написа:
Golfer_pz написа:Значи до ден днешен, само един път дадох излишни 2лв за бурканче с лютеница и го изпрасках на предния капак на едно ши**но пишлайме с БМВ от 3тия етаж, след което цяли 7 месеца не смееше да паркира пред входа на моята кооперация и случайно онзи ден видях колата, и на предния капак му се беше е*ало майката от ръжда и кит на мястото където беше лютеницата :mrgreen: Така че ако много мразите човека, действайте така
гордееш ли се??? леле сега пишлемето ако прочете :beer :063:

Нека чете де :) с удоволствие нека дойде да си поговирме :) Не, несе гордея с такива постъпки, но както никой не го интересува за мен, така и мен не ме интересува! Платили сме 3ма човека по 4500лв за гаражи и няма да си го ползвам ли?Първата вечер от както беше спряна колата на половина в входа където е входната врата и на половина на пътя, нищо не направихме с комшията и колите ни спаха вън на - 12градува. Втора вечер комшията му направи забележка, и колата пак не се подмести и с 1см, пак оставихме колите отвън, и на третата вечер превъртях и не издържах... На другата сутрин само се чуваше горе в нас(3ти етаж): "олеле майко, какво стана, олеле"?!?

Хич не ме интересува вече, та даже и надпис имаме на вратата, ГАРАЖ НЕ ПАРКИРАЙ - Пукаме гуми! :wink:

Последна промяна от Golfer_pz на Чет 21 окт 2010 23:19, променено общо 1 път.


Потребителски аватар
Golfer_pz
Мнения: 741
Регистриран на: Чет 15 май 2008 14:47
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: Chicago, Illinois

Re: Къде мога да намеря едни лепенки - 'Паркирал си като Идиот'

Мнениеот Golfer_pz » Чет 21 окт 2010 23:15


ivkata написа:
drago_tr написа:Взимаш една кофичка кисело мляко ,разбиваш я за да стане на течна маса и я изсипваш там от където му смуче парното. Ефекта е доста продължителен....смърди на кравеферма та се нетрае mhihi

Golfer_pz написа:Значи до ден днешен, само един път дадох излишни 2лв за бурканче с лютеница и го изпрасках на предния капак на едно ши**но пишлайме с БМВ от 3тия етаж, след което цяли 7 месеца не смееше да паркира пред входа на моята кооперация и случайно онзи ден видях колата, и на предния капак му се беше е*ало майката от ръжда и кит на мястото където беше лютеницата :mrgreen: Така че ако много мразите човека, действайте така

Колеги не ви познавам ,и вие мене не! :roll:
Два пъти съм намирал колата си за една седмица ,облята и с двата вида които сте описали! :evil: Слава богу ,трайни последици нямаше ,така и не разбрах кой толко нервирах(не беше за неправилно паркиране),но повярвайте чувството да видиш омазаната си кола не e приятно! :(
Вземете пример от руснаците(и те го ядат като нас),лепят лепенки,даже побийват неправилно паркирали баровци! :twisted: За справки Fishki.net! mhihi
Значи колега, както споменах горе, първи път си трая, втори път предупреждавам и на трети действам. Никога няма да посегна на човек за нема нищо... Първият ми път като спрях пред гараж си намерих колата с 2 огънати десни врати и от тогава си казах че няма прошка!


Потребителски аватар
hooligans
Мнения: 18718
Регистриран на: Пет 30 мар 2007 19:22
Автомобил: VW Polo Harlekin 1996
Двигател: 1.6 AEE
Местоположение: София

Re: Къде мога да намеря едни лепенки - 'Паркирал си като Идиот'

Мнениеот hooligans » Чет 21 окт 2010 23:30


Ето такива идиоти пипат колите, дерат с пирони, пукат гуми и тн и тн!
Да Ви се връща тъпкано "колеги"


Потребителски аватар
1,9TDI
Мнения: 316
Регистриран на: Пон 31 мар 2008 0:01
Автомобил: Passat B6
Двигател: BMP
Местоположение: Все некЪде

Re: Къде мога да намеря едни лепенки - 'Паркирал си като Идиот'

Мнениеот 1,9TDI » Чет 21 окт 2010 23:43


Аз не съм съгласен с тези крайни мерки. Няма смисъл в това да причиняваш на някого допълнителни проблеми и без това не са малко. На колко от вас им се е налагало понякога да спрат като идиоти за да могат да си свършат работата? Винаги ще има такива хора които да спират неправилно. Особено в големите градове където и без това нито улиците могат да поемат трафика нито има толкова парко места където да си спреш колата и не пречиш на никого. Представете си какво ще стане ако всеки почва да съсипва колите на хората защото не го кефи къде или как са паркирали. Наистина неприятно е но, каквото и да правиш резултат няма да има. Най-много да си докарате някай проблем. Пед вкъщи е авто парк. редовно има на улицата ни мин 5 коли и всеки спрял както иска. Дори съм се разправял с комшията резултат никакъв.

А по темата на мен ми подариха такава лепенка за да я залепя на някой ама още не съм я залепил. В някоя рекламна агенция може да отидеш и да си я изкараш. Утре ако я намеря ще я сканирам и ще я кача.


Потребителски аватар
Matematiks
Мнения: 3168
Регистриран на: Вто 27 ное 2007 17:29
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: София

Re: Къде мога да намеря едни лепенки - 'Паркирал си като Идиот'

Мнениеот Matematiks » Чет 21 окт 2010 23:57


Има едни лепенки с много здраво лепило и са нарязани на малки квадратчета-ебати нервите mhihi много са гадни

Иначе мен един път под балкона ми беше спрял някъв пич с Варненска регистрация,ама на тротоара и колата беше не наравно-следователно през 10 мин алармата свири цяла нощ :shock бех издивел,викам си на сутринта изтрая се mhihi
Обаче се въщам от работа и колата пак там :shock и продължава да свири през 10 мин :shock ,не съм му правил мизерий,слезнах,отворих му колата,отворих му предния капак,изскубах сирената със замах и нерви,затворих капака,заключих вратата и се прибрах в къщи спокоен и спах блаженно :Mr Green Fun


Потребителски аватар
ktamen
Мнения: 6154
Регистриран на: Вто 23 мар 2010 18:52
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: София - Ямбол

Re: Къде мога да намеря едни лепенки - 'Паркирал си като Идиот'

Мнениеот ktamen » Пет 22 окт 2010 0:06


Matematiks написа:Има едни лепенки с много здраво лепило и са нарязани на малки квадратчета-ебати нервите mhihi много са гадни

Иначе мен един път под балкона ми беше спрял някъв пич с Варненска регистрация,ама на тротоара и колата беше не наравно-следователно през 10 мин алармата свири цяла нощ :shock бех издивел,викам си на сутринта изтрая се mhihi
Обаче се въщам от работа и колата пак там :shock и продължава да свири през 10 мин :shock ,не съм му правил мизерий,слезнах,отворих му колата,отворих му предния капак,изскубах сирената със замах и нерви,затворих капака,заключих вратата и се прибрах в къщи спокоен и спах блаженно :Mr Green Fun

:applause: Е така се прави :да:



Върни се в “ОФФ-Топик - други”

Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 307 госта