Включи се в кампанията на VWclub.bg "Да помогнем на Вальо - Snejoky"!
Фолксваген България - Volkswagen Bulgaria
Дата и час: Пон 01 Сеп 2014 23:00

Часовете са според зоната UTC + 2 часа

Правила на форума

Натисни тук за да прочетеш Правилата на форума

Напиши нова тема Отговори на тема  [ 43 мнения ]  Отиди на страница 1, 2, 3  Следваща
Автор Съобщение
POST Заглавие: Необходими документи за работа в МВР? Публикувано на: Пон 28 Мар 2011 14:47 
Аватар

Местожителство: samokov
Автомобил: Audi A4 1.8 20V
Двигател: ADR 1996
Колеги преди да започнете да плюете по темата и по мен пускам темата защото не откривам нужната ми информация.
Значи искам да какндидатствам в полицейска школа (не Симеоново) за категория "Е",и ме интертесува точно какви документи са ми нужни,имам горе долу някаква информация за тях но не достатъчна,за физическият тест не се притеснявам няма да ме затрудни.
Ще помоля колегите запознати с това да кажат какво точно ми е нужно.Мерси предварително

Върнете се в началото
 Профил  

POST Заглавие: Re: Необходими документи за работа в МВР? Публикувано на: Пон 28 Мар 2011 14:58 

Местожителство: казанлък
Първо трябва да има обявен прием на сайта на МВР и после документите.

Върнете се в началото
 Профил  

POST Заглавие: Re: Необходими документи за работа в МВР? Публикувано на: Пон 28 Мар 2011 15:00 
Аватар

Христо Стайков написа:
Първо трябва да има обявен прием на сайта на МВР и после документите.

Сега това проверявам скоро има.аз затова гледам да си подготвям едно по едно :да:

Върнете се в началото
 Профил  

POST Заглавие: Re: Необходими документи за работа в МВР? Публикувано на: Пон 28 Мар 2011 15:07 

Местожителство: казанлък
Синът ми кандидатства ,но всичко продължава доста време.Приемът беше обявен Ноември 2009,изпитите продължиха от Януари до Април 2010,школата от Май до Декември и чак тогава започна редовна работа.Почти цяла година.Относно документите,може би в сайта ще са описани.

Върнете се в началото
 Профил  

POST Заглавие: Re: Необходими документи за работа в МВР? Публикувано на: Пон 28 Мар 2011 15:11 
Аватар

Христо Стайков написа:
Синът ми кандидатства ,но всичко продължава доста време.Приемът беше обявен Ноември 2009,изпитите продължиха от Януари до Април 2010,школата от Май до Декември и чак тогава започна редовна работа.Почти цяла година.Относно документите,може би в сайта ще са описани.

Това че се проточва доста време не е проблем,в сайта намерих но не пише точно какви документи ми трябват,аз днес си извадих свидетелстов за съдимост и декларация за притежание на гражданство утре отивам на София до Следствената служба за удостоверение че не съм подсъдим в момента.

Върнете се в началото
 Профил  

POST Заглавие: Re: Необходими документи за работа в МВР? Публикувано на: Пон 28 Мар 2011 15:17 
Аватар

Автомобил: VW Polo 6N1
Двигател: 1.9 SDI AGD 1997g.
напиши си и автобиография, саморъчно. Диплома за средно образование също

Върнете се в началото
 Профил  

POST Заглавие: Re: Необходими документи за работа в МВР? Публикувано на: Пон 28 Мар 2011 15:19 
Аватар

Местожителство: София
Виж тук:http://police.ba4ka.com/index.php

Върнете се в началото
 Профил  

POST Заглавие: Re: Необходими документи за работа в МВР? Публикувано на: Пон 28 Мар 2011 15:26 
Аватар

Местожителство: Монтана
Автомобил: AUDI
http://www.academy.mvr.bg/default.htm

Върнете се в началото
 Профил  

POST Заглавие: Re: Необходими документи за работа в МВР? Публикувано на: Пон 28 Мар 2011 16:21 
Аватар

Местожителство: София
http://www.dhr.mvr.bg/Competition/Entrance/default.htm

като цъкнеш на някои от вакантните места ти излиза doc-file с изискванията и какви документи ти трябват.

Върнете се в началото
 Профил  

POST Заглавие: Re: Необходими документи за работа в МВР? Публикувано на: Пон 28 Мар 2011 17:05 
Аватар

Още нещо за което се сетих 2006 година бях на пробация,ходих в пробационната служба и ми казаха че до 2009-та всичко ми се е изчистило,днес като си взех свидетелството за съдимост пише НЕ осъждан,но ми казаха че ако съм бил на пробация немога да започна държавна работа вярно ли е това?

Върнете се в началото
 Профил  

POST Заглавие: Re: Необходими документи за работа в МВР? Публикувано на: Пон 28 Мар 2011 17:26 
Аватар

Местожителство: Varna
Еми жалко само едно мога да ти кажа колега...
просто забрави за МВР с това осъждане .. нищо че си реабилитиран - ти имаш полицейска регистрация и дори да подадеш молба да бъде заличена - то пак няма да бъдеш допуснат нито до изпит, нито до конкурс..
мога да ти кажа какви документи ти трябват , но при положение че си бил осъждан , просто забрави... ще изгубиш и време и пари - мисля че няма смисъл..
Още повече ,че към свидетелството за съдимост има и бюлетин ,за което вероятно не знаеш , този бюлетни си пише всичко и това за 2006 и за реабилитацията ти също то си ходи служебно и когато го видят .. вече ти казах за какво иде реч.
опитай някъде другаде , но тук просто няма смисъл..

За друга дъжавна служба може би имаш шанс но в мвр - няма да стане казвам ти го 1:1 с истината.

Върнете се в началото
 Профил  

POST Заглавие: Re: Необходими документи за работа в МВР? Публикувано на: Пон 28 Мар 2011 17:34 
Аватар

Местожителство: Берковица
Автомобил: VW Passat 35i
Двигател: PF 1989
Speedy86 написа:
Още нещо за което се сетих 2006 година бях на пробация,ходих в пробационната служба и ми казаха че до 2009-та всичко ми се е изчистило,днес като си взех свидетелството за съдимост пише НЕ осъждан,но ми казаха че ако съм бил на пробация немога да започна държавна работа вярно ли е това?

Преди 3-4 години на жената брат и мина всички изпити, психото и отиде на комисия за назначаване. Не го назначиха, защото не можел да даде адекватно обяснение за 5 дадени му но не лежани денонощия арест по време на войнишката му служба през 1991 година!Иначе бяха 14 човека за 18 места, та в тоя ред на мисли с тая пробация едва ли!

Върнете се в началото
 Профил  

POST Заглавие: Re: Необходими документи за работа в МВР? Публикувано на: Пон 28 Мар 2011 18:01 
Аватар

Автомобил: AUDI
А според мен е до....корабното въже!!!..надявам се ме разбираш!!! имам пример даже....но си остава за мен(примера)!!!...опитай стига да имаш излишни кинти понеже ..дори пътуването до изпита е с пари!!!(и за въжето помисли...достатъчно ли е дебело) :да:

Върнете се в началото
 Профил  

POST Заглавие: Re: Необходими документи за работа в МВР? Публикувано на: Пон 28 Мар 2011 18:04 
Аватар

turrisi написа:
А според мен е до....корабното въже!!!..надявам се ме разбираш!!! имам пример даже....но си остава за мен(примера)!!!...опитай стига да имаш излишни кинти понеже ..дори пътуването до изпита е с пари!!!(и за въжето помисли...достатъчно ли е дебело) :да:

На мой колега, искаха да го вкарат в МВР-то! Татко му беше полицай искаха и него да направят, но не го угря слънцето, шот имаше голяма сянка зад него! Беше правил яко ПТП- в града със скорост 140 км/ч и заради това имаше Досие, и не го взеха в МВР-то! Ако искаш и една Уазка пари изстури пред РПУ-то няма да те вземат! Щом си маркиран не се надявай! Но кво да се прай, таксират :| Но, както са казали, по-добре да пробваш отколкото да не пробваш и да се чудиш какво ли ще е станало :да:

Върнете се в началото
 Профил  

POST Заглавие: Re: Необходими документи за работа в МВР? Публикувано на: Пон 28 Мар 2011 18:13 
Аватар

Speedy86 написа:

Няма шанс,поне не законен :Mr Green Fun .8 години работех в системата и съм се нагледал на кво ли не в тази безправна ДЪРЖАВА.Съвсем приятелски те съветвам да се откажеш от това поприще.В тази работа няма развитие,не плащат справедливо спрямо умората и стреса и деградацията :screwy .По-добре се насочи към нещо по-платено и културно,както направих и аз :да:

Върнете се в началото
 Профил  

Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Напиши нова тема Отговори на тема  [ 43 мнения ]  Отиди на страница 1, 2, 3  Следваща

Часовете са според зоната UTC + 2 часа