Необходими документи за работа в МВР?

Взаимопомощ, полезна информация и всичко, извън темата на останалите секции
Потребителски аватар
velinsl
Мнения: 4208
Регистриран на: Нед 11 май 2008 12:59
Автомобил: B3 ---B4
Двигател: ABS --- 1Z

Re: Необходими документи за работа в МВР?

Мнениеот velinsl » Пон 28 мар 2011 18:25


Пробвай! Иначе гаранция, че няма да успееш. Надеждата умира последна. ЩОм ти харесва работата, тук да пишат каквото си искат не по темата.




Потребителски аватар
Slayera
Мнения: 436
Регистриран на: Съб 10 дек 2005 0:48
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: София

Re: Необходими документи за работа в МВР?

Мнениеот Slayera » Пон 28 мар 2011 18:28


ако не си осъждан за умишлено престъпление от общ характер, не би търябвало да ти откажат, поне според техните изисквания.


Потребителски аватар
Pichaga
Антиспамър №1
Антиспамър №1
Мнения: 16283
Регистриран на: Вто 08 юни 2004 16:57
Автомобил: Opel Zafira B
Двигател: Z19DT
Местоположение: София
Контакти:

Re: Необходими документи за работа в МВР?

Мнениеот Pichaga » Пон 28 мар 2011 19:52


наистина с тая пробация, въпреки реабилитацията... :?
ода, стига бе, аз също имам 3 дни арест за бягство..., апа не е като да не са ме проучвали...не за МВР де, ама....


Потребителски аватар
Marto_VN
Мнения: 517
Регистриран на: Вто 26 яну 2010 18:27
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: Varna

Re: Необходими документи за работа в МВР?

Мнениеот Marto_VN » Пон 28 мар 2011 21:07


emiltd написа:
Speedy86 написа:Още нещо за което се сетих 2006 година бях на пробация,ходих в пробационната служба и ми казаха че до 2009-та всичко ми се е изчистило,днес като си взех свидетелството за съдимост пише НЕ осъждан,но ми казаха че ако съм бил на пробация немога да започна държавна работа вярно ли е това?


Няма шанс,поне не законен :Mr Green Fun .8 години работех в системата и съм се нагледал на кво ли не в тази безправна ДЪРЖАВА.Съвсем приятелски те съветвам да се откажеш от това поприще.В тази работа няма развитие,не плащат справедливо спрямо умората и стреса и деградацията :screwy .По-добре се насочи към нещо по-платено и културно,както направих и аз :да:



Така е колега :) и аз бях там но само 2 години - дознател - стигна ми да се нагледам като теб , ама и ти бая си издържал на простотията ;)
А пък до питащия -- ето двама бивши ти казват ;).. просто няма смисъл.


Потребителски аватар
lub0o
Мнения: 550
Регистриран на: Пет 29 фев 2008 12:38
Автомобил: Subaru Outback 2.5-05
Двигател:
Местоположение: София

Re: Необходими документи за работа в МВР?

Мнениеот lub0o » Пон 28 мар 2011 21:25


emiltd написа:
Няма шанс,поне не законен :Mr Green Fun .8 години работех в системата и съм се нагледал на кво ли не в тази безправна ДЪРЖАВА.Съвсем приятелски те съветвам да се откажеш от това поприще.В тази работа няма развитие,не плащат справедливо спрямо умората и стреса и деградацията :screwy .По-добре се насочи към нещо по-платено и културно,както направих и аз :да:


към автора на темата,колега послушай emiltd-не говори празни приказки
преди 1година и аз бях там изкарах 7 месеца и се махнах,преди да влезна слушах много негативи за МВР,ноооооо аз си казвах е как да не е хубаво-държавна работа,ще мога да си тегла голям заем и т.н.(колко съм се лъгал)
знай едно каквато е държавата такава и полицията
вътре се влиза само ако мислиш да правиш шмекерии,ако си мислиш че влизаш да пазиш народа и да се бориш със курупцията и престъпноста-ще седиш пред РПУ-то доста време mhihi
много зависи за каде кандидастваш кое РПУ и т.н.,ако мислиш да седиш в Самоков сигурно щети хареса по-спокойно е
ако си за София недей :deal :drunk
простотията вървеше с мен само 7 месеца scare
не съжелявам,че се махнах
нети пиша ей така,бях много надъхан преди да влезна като теб :да:

Последна промяна от lub0o на Пон 28 мар 2011 21:32, променено общо 1 път.


Потребителски аватар
Marto_VN
Мнения: 517
Регистриран на: Вто 26 яну 2010 18:27
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: Varna

Re: Необходими документи за работа в МВР?

Мнениеот Marto_VN » Пон 28 мар 2011 21:28


lub0o написа:
emiltd написа:
Speedy86 написа:Няма шанс,поне не законен :Mr Green Fun .8 години работех в системата и съм се нагледал на кво ли не в тази безправна ДЪРЖАВА.Съвсем приятелски те съветвам да се откажеш от това поприще.В тази работа няма развитие,не плащат справедливо спрямо умората и стреса и деградацията :screwy .По-добре се насочи към нещо по-платено и културно,както направих и аз :да:

към автора на темата,колега послушай emiltd-не говори празни приказки
преди 1година и аз бях там изкарах 7 месеца и се махнах,преди да влезна слушах много негативи за МВР,ноооооо аз си казвах е как да не е хубаво-държавна работа,ще мога да си тегла голям заем и т.н.(колко съм се лъгал)
знай едно каквато е държавата такава и полицията
вътре се влиза само ако мислиш да правиш шмекерии,ако си мислиш че влизаш да пазиш народа и да се бориш със курупцията и престъпноста-ще седиш пред РПУ-то доста време mhihi
много зависи за каде кандидастваш кое РПУ и т.н.,ако мислиш да седиш в Самоков сигурно щети хареса по-спокойно е
ако си за София недей :deal :drunk



:mrgreen: В София няма да изкара и 2 месеца ;) , имам познати в 4-то знам за какво иде реч, прав си на 10000% , май бая "бивши" се събрахме :mrgreen: , ама няма лошо де :), то по принцип бивши няма ;) , дори е след това , хората пак те гледат като "ченге" ;)


Потребителски аватар
lub0o
Мнения: 550
Регистриран на: Пет 29 фев 2008 12:38
Автомобил: Subaru Outback 2.5-05
Двигател:
Местоположение: София

Re: Необходими документи за работа в МВР?

Мнениеот lub0o » Пон 28 мар 2011 21:36


чуствах се всеедно съм по-нисък от тревата scare mhihi
преди 20години е било друго сега е пародия
абе всички митове,вицове за полицаи са верни :063:


Потребителски аватар
emiltd
Мнения: 709
Регистриран на: Сря 13 фев 2008 16:58
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: Монтана

Re: Необходими документи за работа в МВР?

Мнениеот emiltd » Пон 28 мар 2011 22:24


lub0o написа:
emiltd написа:
Няма шанс,поне не законен :Mr Green Fun .8 години работех в системата и съм се нагледал на кво ли не в тази безправна ДЪРЖАВА.Съвсем приятелски те съветвам да се откажеш от това поприще.В тази работа няма развитие,не плащат справедливо спрямо умората и стреса и деградацията :screwy .По-добре се насочи към нещо по-платено и културно,както направих и аз :да:


към автора на темата,колега послушай emiltd-не говори празни приказки
преди 1година и аз бях там изкарах 7 месеца и се махнах,преди да влезна слушах много негативи за МВР,ноооооо аз си казвах е как да не е хубаво-държавна работа,ще мога да си тегла голям заем и т.н.(колко съм се лъгал)
знай едно каквато е държавата такава и полицията
вътре се влиза само ако мислиш да правиш шмекерии,ако си мислиш че влизаш да пазиш народа и да се бориш със курупцията и престъпноста-ще седиш пред РПУ-то доста време mhihi
много зависи за каде кандидастваш кое РПУ и т.н.,ако мислиш да седиш в Самоков сигурно щети хареса по-спокойно е
ако си за София недей :deal :drunk
простотията вървеше с мен само 7 месеца scare
не съжелявам,че се махнах
нети пиша ей така,бях много надъхан преди да влезна като теб :да:


За много кратко време си поумнял :beer Не желая да убивам мерака на човека,но съм длъжен да споделя,та да няма после...къде се забутах :Mr Green Fun


Потребителски аватар
Speedy86
Мнения: 1606
Регистриран на: Чет 17 сеп 2009 20:05
Автомобил: Audi A4 1.8 20V
Двигател: ADR 1996
Местоположение: samokov

Re: Необходими документи за работа в МВР?

Мнениеот Speedy86 » Пон 28 мар 2011 22:38


Значи колеги да споделя пс вас за какво бях на пробация,
две години преди да отида на пробация(2004) със аверчетата лятната ваканция на село решихме да се закачиме на телефона на общината поради единствената причина че някои от компанията ги нямаше и да ги чуеме какво прават,но го правехме късно вечерта когато нямаше никой който може да ни види.2006 двама тарикати по малки от нас разбрали за това и те се закачили но рано и ги видели,на единият вуйчо му следовател в полицията,накиснаха ни естествено и единственият ни изход беше да се признаеме за виновни за да няма дело срещу нас,и последва пробация и обществено полезен труд.


П.П:Колегите дето сте били в МВР-то и ме съветвате да се откажа,към какво ще ми препоръчате да се насоча? :beer


Потребителски аватар
emiltd
Мнения: 709
Регистриран на: Сря 13 фев 2008 16:58
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: Монтана

Re: Необходими документи за работа в МВР?

Мнениеот emiltd » Пон 28 мар 2011 22:44


Speedy86 написа:Значи колеги да споделя пс вас за какво бях на пробация,
две години преди да отида на пробация(2004) със аверчетата лятната ваканция на село решихме да се закачиме на телефона на общината поради единствената причина че някои от компанията ги нямаше и да ги чуеме какво прават,но го правехме късно вечерта когато нямаше никой който може да ни види.2006 двама тарикати по малки от нас разбрали за това и те се закачили но рано и ги видели,на единият вуйчо му следовател в полицията,накиснаха ни естествено и единственият ни изход беше да се признаеме за виновни за да няма дело срещу нас,и последва пробация и обществено полезен труд.


П.П:Колегите дето сте били в МВР-то и ме съветвате да се откажа,към какво ще ми препоръчате да се насоча? :beer


Прави това,което харесваш и умееш добре,само тогава успеха е гарантиран.Трудно се постига това,но не е невъзможно!Всеки с интерса си :Mr Green Fun Като цяло само собствения бизнес носи истински печалби,но си е риск няма как...направо се вкарах в ролята на бизнес консултант :o :D :Mr Green Fun


Потребителски аватар
milmar
Мнения: 4933
Регистриран на: Съб 22 мар 2008 2:57
Автомобил: Passat B4 and B6 Variant
Двигател: 1Z and CBDC
Местоположение: Русе

Re: Необходими документи за работа в МВР?

Мнениеот milmar » Пон 28 мар 2011 22:53


Всяка работа си има добри и лоши страни , не се вързвай .

Една и съща работа , за един е лесна , а за друг трудна и досадна . Зависи най-вече от самия човек как гледа на работата си , ако я работи с удоволствие , ако тя му е предопределена както се казва , винаги ще му бъде приятна . А ако е избрал работата си по x "прагматични" причини , ще я ненавижда до край . Има хора които "отбиват номера" , всяка работа е "подходяща" за тях , важното е работното време да минава бързо и заплатата "да си заслужава" .

Аз не съм полицай и никога няма да бъда mhihi , както се пееше в една древна песен от времето на промяната , но имам чувството че колегите с опит имат право !


Потребителски аватар
turrisi
Мнения: 448
Регистриран на: Сря 10 ное 2010 9:44
Автомобил: AUDI
Двигател:
Местоположение: Монтана

Re: Необходими документи за работа в МВР?

Мнениеот turrisi » Пон 28 мар 2011 22:54


ако си решил.....с главата напред....ако тука те раздумат....мммм..пак опитай пък после мисли....не знам обаче дали трябва да постъпиш в МВР и после да учиш....или да учиш и после да постъпиш....имам колеги дето са учили там...ще ги питам при тях как е било(дали първо са ги приели в МВР и после са учили или обратното)...просто незнам!!! А и никога не съм се интересувал...вътре бива да ти кажа...ако ти стигат 650-700 лева...и си МНОООГО навел главата...това за тея в калта...за началник незнам колко взима а и съм учен ...на началника в чинията да не гледам!!!


Потребителски аватар
hooligans
Мнения: 18715
Регистриран на: Пет 30 мар 2007 19:22
Автомобил: VW Polo Harlekin 1996
Двигател: 1.6 AEE
Местоположение: София

Re: Необходими документи за работа в МВР?

Мнениеот hooligans » Пон 28 мар 2011 23:01


Абе незнам, ама много хора, които са били "футболни хулигани" сега ги виждам с палка и щит на пистата...
Пробвай, ако е речено, ще станеш, ако не, ще си намириш твоята работа.
Ако наистина искаш да си в системата, няма да се повлияеш от по горните мнения!


Потребителски аватар
Speedy86
Мнения: 1606
Регистриран на: Чет 17 сеп 2009 20:05
Автомобил: Audi A4 1.8 20V
Двигател: ADR 1996
Местоположение: samokov

Re: Необходими документи за работа в МВР?

Мнениеот Speedy86 » Пон 28 мар 2011 23:06


hooligans написа:Абе незнам, ама много хора, които са били "футболни хулигани" сега ги виждам с палка и щит на пистата...
Пробвай, ако е речено, ще станеш, ако не, ще си намириш твоята работа.
Ако наистина искаш да си в системата, няма да се повлияеш от по горните мнения!


Искам го от много време но сега съм решен твърдо да пробвам пък каквото сабя покаже,имам и малко връзки и затова съм донякъде спокоен.

П.П:А вярно ли е това че имаш ли татуировки няма да те приемат?


Потребителски аватар
turrisi
Мнения: 448
Регистриран на: Сря 10 ное 2010 9:44
Автомобил: AUDI
Двигател:
Местоположение: Монтана

Re: Необходими документи за работа в МВР?

Мнениеот turrisi » Пон 28 мар 2011 23:11


нали няма да ходиш гол на изпит????....моля ти се...тогава и връзки не помагат!!!...виж ако си с обеца но ...психото :не: :не:



Върни се в “ОФФ-Топик - други”

Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 63 госта