Какъв ужас преживях туко що :( (с хубаво начало :) :) )

Взаимопомощ, полезна информация и всичко, извън темата на останалите секции
Потребителски аватар
Vizor
Изгубена душа
Мнения: 12508
Регистриран на: Съб 04 мар 2006 16:01
Автомобил: Subaru Forester XT
Двигател:
Местоположение: София
Контакти:

Какъв ужас преживях туко що :( (с хубаво начало :) :) )

Мнениеот Vizor » Нед 05 ное 2006 4:44


Ако това момчета не е ада.. незнам по нататъка къде отиваме..
Аз съм на 21 години (и някой друг месец отгоре) .. живея от 7-8 години сам.. сам се издържам сам се оправям .. и както всички на този свят съм имал своите неволи ... просто по това време на нощта няма с кой да споделя.. нямам човек до себе си и повечето хора като им кажа че найстина не съм добре не ми вярват защото аз съм весел човек и почти никога не говоря сериозно и доста често това ми изиграва лоша шега.. Наскоро се разделих с човека до себе си .. живях един вид с нея около година и +++.. незнам колко точно.. с нея си взехме да гледаме едно коте.. (Тодор, Лъки, Лъчо и в последствие Лъчезар). Котето остана при мен аз да го гледам .. привързах се адски много към него.. пък и как да не се привържа :)

Изображение



Изображение


Изображение


Отвреме на време ме избиват лудите и го пошляпвам малко като прави бели иначе адски много го обичам.. той ми остана само..

Днес цял ден нещо скимтеше .. но той обикновено така ми се моли за хапване и аз като ми се моли нали съм добра душа и му давам.. но пусти мозак не разбирам от такива работи и вижте до къде доведе това... напипах че нещо му е подуто коремчето .. и видях че не е ходил до тоалетна цял ден.. не ядеше и продължаваше да скимти .. доста се оплаших и се обадих на приятел като си помислих че нещо му има в коремчето и му казах да вземе някакъв вид разхлабително .. защото той почна да неможе да ходи и да пада докато върви .. което адски много ме притесни.. нямам ветеринар и няма на кой да се обадя :( дадох му хапчето и го оставих в банята.. след около 2 часа се прибрах и го намерих почти безжизнен... докато бях на събирането на компанията ми пича който донесе хапчето каза че майка му преди имала котки и му била казала че трябвало да отиде по малка нужда а не по голяма защото за котките нямало там някакъв вид значение вече дори немога да се изкажа като хората :cry: и трябвало да го държа на топло да можело да се изходи.. след към 2 часа пред печката и леки масажчета котето продължава да се чувства все по зле и по зле.. което вече ме побърка напълно.... почнах да напипвам какво ПОДЯВОЛИТЕ СТАВА В КОРЕМЧЕТО МУ и напипах нещо твърдо малко след пикучния му мехур .. след около още един час успях да го изкарам лека по лека и почна да тече адски много кръв. До сега такъв ужас не съм изпитвал.. всичко стана в кръв.. сега като че ли е по добре.. гушнал съм го тук.. но незнам дали ще преживее до сутринта.. мамка му само това ми остана.. :(

Изображение

И утре ако ми останат само снимките вече направо незнам.. какво му е направило това коте на Господ че го наказва така.. кой го заслужава мамка му това ако е живота неискам да си представям какво е в ада.. надявам се някаде да бъркам.. защото ако не е така.. Ще стане както пее моята приятелка rihanna

i might as well take a gun and put it to his head get it over with

ако иска някой от модовете да ми изтрие темата.. ама просто това ми беше на душичката а пък нямах с кой да споделя.. а съм виждал много по безсмислени теми от тази.. но в 5 без 15 не ми се вярва някой да измисли нещо по умно.. особено като сме 2-ма узъра онлаин :( дано само утре всичко е наред.. защото такова животно повече няма да намеря :(

Последна промяна от Vizor на Съб 04 юни 2011 20:34, променено общо 2 пъти.




Потребителски аватар
vwtuner
Мнения: 409
Регистриран на: Чет 23 дек 2004 23:11
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: София
Контакти:

Мнениеот vwtuner » Нед 05 ное 2006 6:32


дано да се оправи КОТЮ... пич може да е супер излагация ама се разревах заради котката ти... дано да се оправи... виж некви денонощни ветеринари се има...
стискам палци!


Потребителски аватар
vwtuner
Мнения: 409
Регистриран на: Чет 23 дек 2004 23:11
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: София
Контакти:

Мнениеот vwtuner » Нед 05 ное 2006 6:34


ебати дано се оправи дано дано дано!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!


Потребителски аватар
Goti4eskiq
Мнения: 77
Регистриран на: Сря 25 окт 2006 11:21
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: Пловдив

Мнениеот Goti4eskiq » Нед 05 ное 2006 6:56


Какво стана с котака?Оправи ли се?


Потребителски аватар
vit_autosofia
Мнения: 2544
Регистриран на: Нед 20 фев 2005 8:13
Автомобил: Мерцедес W210 2002г
Двигател: 2700CDI
Местоположение: Орланденбург
Контакти:

Мнениеот vit_autosofia » Нед 05 ное 2006 7:16


Колега напълно ти съчуствам :cry: дано се оправи животинчето


Потребителски аватар
Vizor
Изгубена душа
Мнения: 12508
Регистриран на: Съб 04 мар 2006 16:01
Автомобил: Subaru Forester XT
Двигател:
Местоположение: София
Контакти:

Мнениеот Vizor » Нед 05 ное 2006 8:57


загубил е много кръв .. а тука ваобще нямам представа къде има ветеринари .. дори няма от къде да се обадя... ще изчакам още малко и го емвам някъде.. неможе да пази равновесие .. но това е от загубата на кръв.. все още не се е изпикало надявам се да се оправи


Потребителски аватар
веселин
Мнения: 8226
Регистриран на: Пет 20 май 2005 18:36
Автомобил: SkodaFabia 1 sedan
Двигател: BNM 1.4 TDI-PD 2007
Местоположение: София
Контакти:

Мнениеот веселин » Нед 05 ное 2006 8:59


Има един колега/само,че си е баш доктор,а аз само вет.техник/помня,че кабинета му беше някъде втората пряка в ляво преди да стигнеш до "баба Ганка" площадчето,там го закарай.....ама и ти ... :( трябвало е да звъннеш на някой доктор - ходят и на адреси денонощно :( Дано да се оправи....... :037:


Потребителски аватар
Vizor
Изгубена душа
Мнения: 12508
Регистриран на: Съб 04 мар 2006 16:01
Автомобил: Subaru Forester XT
Двигател:
Местоположение: София
Контакти:

Мнениеот Vizor » Нед 05 ное 2006 9:04


Туко що се обадих на един приятел след 10 минути идва да ме вземе.. ще пиша после какво е станало


Svetlix
Мнения: 1195
Регистриран на: Вто 08 авг 2006 19:30
Автомобил: Passat B5 1999
Двигател: 1.9 TDI AFN
Местоположение: Плевен

Мнениеот Svetlix » Нед 05 ное 2006 9:15


Кофти наистина ... напълно те разбирам защото и аз самия доста лесно се привързвам към животинки. Понякога човек съвсем на майтап си взима домашен любимец и после се оплаква, че това му прави, онова му прави ... а като го загуби тъгува за него. Просто в един момент животинката става част от семейството и като го няма липсата му няма как да не се усеща. Дано се оправи искрено ти го пожелавам!


Потребителски аватар
teo_ss
Мнения: 477
Регистриран на: Съб 31 дек 2005 21:23
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: Силистра
Контакти:

Мнениеот teo_ss » Нед 05 ное 2006 9:29


котенцето ще се оправи - 100% и колега за напред - НИКАКВИ ГРАНУЛИРАНИ ХРАНИ ЗА КОТЕТО


Потребителски аватар
Exell
Мнения: 2232
Регистриран на: Пет 29 апр 2005 17:00
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: Все НякъДе

Мнениеот Exell » Нед 05 ное 2006 9:34


Стискам ти палци да се оправи котето. Имах куче около 11 години и не ме питай как се чувствах след като се наложи да го приспим с инжекция в нас , след като му поставиха диагноза рак на костите и горкото вече не можеше да ходи от болка и падаше на земята , но искрено се надявам да се оправи животинчето ти


Потребителски аватар
Vizor
Изгубена душа
Мнения: 12508
Регистриран на: Съб 04 мар 2006 16:01
Автомобил: Subaru Forester XT
Двигател:
Местоположение: София
Контакти:

Мнениеот Vizor » Нед 05 ное 2006 10:30


Svetlix написа:Кофти наистина ... напълно те разбирам защото и аз самия доста лесно се привързвам към животинки. Понякога човек съвсем на майтап си взима домашен любимец и после се оплаква, че това му прави, онова му прави ... а като го загуби тъгува за него. Просто в един момент животинката става част от семейството и като го няма липсата му няма как да не се усеща. Дано се оправи искрено ти го пожелавам!


Да ти кажа.. той не е част от семейството защото то липсва... той е част от мен..


Туко що се връщам от доктора.. източиха всичко де що имаше в пикучния мехур и му биха 98347823 инжекции .. казаха никакви такива храни повече .. казаха че има вариянт да се оправи.. надявам се поне да съм отишъл на време

Edit: В момента спи в мене .. няма как да си помръдна раката да си пусна друго освен браузъра защото ме е страх да не го събудя и за това ще си гледам форума цял ден .. поне докато не се наспи...


edit: и все пак съм се ориентирал точно за какво става реч.. гуугъл рулира ако не беше той...


Потребителски аватар
POLOver
Мнения: 228
Регистриран на: Чет 25 авг 2005 21:32
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: София

Мнениеот POLOver » Нед 05 ное 2006 11:12


Дано се оправи животинката. И вкъщи има един такъв котарак с проблеми. Не можеше да пишка, или имаше кръв. Водихме го на доктор няколко пъти. Сега яде някаква специална храна за котки с болни бъбреци и е по-добре. Стискам палци за Лъчко :)


Потребителски аватар
teo_ss
Мнения: 477
Регистриран на: Съб 31 дек 2005 21:23
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: Силистра
Контакти:

Мнениеот teo_ss » Нед 05 ное 2006 11:31


Колега, сложи котето да спи някъде, че ако ще го даржиш в теб докато се наспи ще има да чакаш. Сега е замаяно от лекарствата. Пак ти казвам 100% ще се оправи. Доколкото разброх от придните ти постове си отишал общо взето навреме. Ако продължи да има проблем с оринирането ще се наложи да му сложат катетар и да стой с него няколко дни и след това всичко ще е ОК.


didoriginal
Фотограф на VWClubFest
Мнения: 2271
Регистриран на: Нед 23 яну 2005 16:44
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: София
Контакти:

Мнениеот didoriginal » Нед 05 ное 2006 11:37


:cry: Дано да се оправи! :cry:



Върни се в “ОФФ-Топик - други”

Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 39 госта