кви са тия

Взаимопомощ, полезна информация и всичко, извън темата на останалите секции
Потребителски аватар
koko jumbo
Мнения: 246
Регистриран на: Пон 15 авг 2005 15:30
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: София

кви са тия

Мнениеот koko jumbo » Съб 21 окт 2006 15:41


днеска се качвам по детелината от гм димитров към окръжно болница по локалното на цариградско и некви полицаи но не кат - палка. Аз без колан но с телефон в ръка и оня добър ден тва онова дай документи, отври багажника носиш ли оръжение и тн ????
аз му викам нема такова нешто бате- нема оръжие наркотици или тн
и оня ми вика знаеш ли защоте спираме викам идея немам, оня ми с телефон в ръка без колан и тн викам му ок
оня вика 20 точки и 100 лв
аз го питам акт ли е това оня вика не ние сега те пищем в една тетрадка и я даваме на незнам кой си и те ти пишат акт, викам кога излиза те викат ми може сега може след месец не знаем - ше получиш известие и тн
през цялото време обаче стоят като на тръни така ми се стори...
въпроса ми е кви са тия палячовчи, ще имам ли акт с точки и тн ...




Потребителски аватар
Birdie
Мнения: 798
Регистриран на: Съб 24 юли 2004 15:03
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: СОФИЯ, Младост-1
Контакти:

Мнениеот Birdie » Съб 21 окт 2006 16:29


На това място, от кръговото - до кръстовището на Окръжна ВИНАГИ има подобни екземпляри - на 7 районно просяците......
Аз живея там и си ги знам, то си е закон божи да стоят там куки, не и КАТ (най-често на разклонението вдясно след тази голяма бизнес сграда там - Глобул и прочие).....Винаги карам бавно-бавно, едно време ме бяха спирали с една шкодичка с несофийска регистрация и като наближавам гледам - един съученик ме спира точно....просят яко...това е...


Потребителски аватар
Bob.Baev
Мнения: 1150
Регистриран на: Чет 23 фев 2006 18:15
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: София

Мнениеот Bob.Baev » Съб 21 окт 2006 16:58


Така е, просят си. НО и ти можеше да си с колан и без телефон в ръката, а с хендсфри. :idea:
недейте кара без колан хора, моля ви се!


pipi_to
Мнения: 316
Регистриран на: Съб 04 сеп 2004 23:24
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: София
Контакти:

Мнениеот pipi_to » Съб 21 окт 2006 17:17


Нищо не могат да ти направят, искали са ти пари. Кой ще подпише акта, като ти такъв не си видял?

П.С. Мен снощи ме спряха на Г.М. Димитров, защото направих обратен, където е в ремонт и ми взеха документите, писаха ме в някаква тетрадка, говори глупости и накрая вика - връщам ти документите, но да не се повтаря.


Потребителски аватар
koko jumbo
Мнения: 246
Регистриран на: Пон 15 авг 2005 15:30
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: София

Мнениеот koko jumbo » Съб 21 окт 2006 18:52


искате да кажете че ще се размина без нищо така ли брей ...


Потребителски аватар
chefito
Мнения: 9527
Регистриран на: Сря 02 фев 2005 12:41
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: Пловдив

Мнениеот chefito » Съб 21 окт 2006 20:01


koko jumbo написа:искате да кажете че ще се размина без нищо така ли брей ...


наистина имат тетрадка, писали са ме в нея...ЕГН ми взеха, но така и не получих нищо....УСПЕХ и на теб!


Потребителски аватар
svetlin
Мнения: 743
Регистриран на: Съб 23 сеп 2006 21:03
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: На Софията
Контакти:

Мнениеот svetlin » Съб 21 окт 2006 20:16


Мен така веднъж ме спряха със служебна кола и искаха да ми пишат акт че карам без пълномощно. Очевидно искаха да почерпя но аз им казах че в делничен ден съм на работа и не мога да отида до районното за да ми връчат акта и че искам да изчакам колегите им от КАТ които били на ПТП и щели да се забавят доста :wink: Казах им че нощта е пред нас и не ми пречи да им правя компания :) Накрая се наложи да ме изгонят записвайки ме в една тетрадка а може и книгата за проверени да е било и ми казаха да чакам призовка която така и не дойде :roll:


Потребителски аватар
Muncho
Мнения: 2996
Регистриран на: Чет 07 юли 2005 15:29
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: София

Мнениеот Muncho » Съб 21 окт 2006 22:06


Тия са ми любимци :).. или висят там в уличката до газостанцията или точно от среща.
А по някога кесят 50-100 метра на Йерусалим след кръстовището с локалното посока Сахаров :).
Не веднъж съм пращал разни натегачи да си говорят с куките - тамън тоя си помисли че нарочно му се дърпам и в следващият момент натисна спирачката и оня направо с газ налита на куките :).. а аз минавам бавно покрай него ( с ляв мигач даже ;)).

Също така имам едни любимци ама с радар дето висят на пътя между люлин и обеля... а пък миналата нощ гадовете застанали на светофара за отбивката към била :).. та там когато съм в настроение дори карам и с 30 :)...


Потребителски аватар
klisurov
Мнения: 159
Регистриран на: Пон 14 авг 2006 15:34
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: София
Контакти:

Мнениеот klisurov » Нед 22 окт 2006 9:10


Абе хора, че карате без да се пазите е ясно, ама поне онази част от правилника, която я има във всяка пета тема научете ... акт могат да ви пишат само КАТ - със светоотразителните жилетки, бели фуражки и служебна кола или мотор ... не виждам без да ме арестуват и конвоират как ще ме закарат до незнам-си-къде да ми пишат акт ... документите не могат да ми задържат като гаранция ... трябва да викнат КАТ ... акт без моя подпис е невалиден ... ай стига с тези просяци ...


Потребителски аватар
Pichaga
Антиспамър №1
Антиспамър №1
Мнения: 16283
Регистриран на: Вто 08 юни 2004 16:57
Автомобил: Opel Zafira B
Двигател: Z19DT
Местоположение: София
Контакти:

Мнениеот Pichaga » Пон 23 окт 2006 15:49


и мен са ме спирали за влизане в забранена улица, вече 1 година си чакам наказателното постановление :twisted:
споко, демонстрират дейност


Потребителски аватар
koko jumbo
Мнения: 246
Регистриран на: Пон 15 авг 2005 15:30
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: София

Мнениеот koko jumbo » Пон 23 окт 2006 17:38


Pichaga написа:и мен са ме спирали за влизане в забранена улица, вече 1 година си чакам наказателното постановление :twisted:
споко, демонстрират дейност

е поуспокоих се значи просто са ме действали като просяци - ясно!


Потребителски аватар
Дон Хуан Голфа
Мнения: 1000
Регистриран на: Съб 05 ное 2005 20:25
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: София
Контакти:

СПОКО

Мнениеот Дон Хуан Голфа » Вто 24 окт 2006 18:54


Браточка спокойно има заповед от доста години балаците дето са от районните при проверка да записват кой са спирали и с каква машина...така че спокич аз на такива не им спирам вечер...не че съм много отворен ама дизелака многа върви :twisted:


Потребителски аватар
4oroi4o
Мнения: 1502
Регистриран на: Чет 16 фев 2006 9:19
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: София
Контакти:

Мнениеот 4oroi4o » Сря 25 окт 2006 8:13


bbaev написа:Така е, просят си. НО и ти можеше да си с колан и без телефон в ръката, а с хендсфри. :idea:
недейте кара без колан хора, моля ви се!
:kef:


Потребителски аватар
Birdie
Мнения: 798
Регистриран на: Съб 24 юли 2004 15:03
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: СОФИЯ, Младост-1
Контакти:

Мнениеот Birdie » Чет 26 окт 2006 22:40


Хе-хе- тия същите на същото место тая вечер в 21.10 ми размахаха палката - а аз вече писах тук, че винаги оттам си карам бааавно, щото знам че са си там......колан си имам, всичко си ми свети..
....двама цървули, пеша, точно на баирчето след кръговото посока Окръжна....преди отбивката вдясно......
спирам аз, пускам аварийните, намалям си музиката и в тоя момент гледам хоооооп - пред мене един Вартбург спира и той по същия начин.....отварям джама и куката вика - "бегай, бегай" и отидоха при тоя с Вартбурга...... :shock :?:

Speak of the devil.....а? :wink:
Тъкмо щях да си помисля, че куките са почнали да четат форумите в интернет.... :lol: :lol: :lol:


Потребителски аватар
koko jumbo
Мнения: 246
Регистриран на: Пон 15 авг 2005 15:30
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: София

Мнениеот koko jumbo » Пет 27 окт 2006 18:33


Birdie написа:Хе-хе- тия същите на същото место тая вечер в 21.10 ми размахаха палката - а аз вече писах тук, че винаги оттам си карам бааавно, щото знам че са си там......колан си имам, всичко си ми свети..
....двама цървули, пеша, точно на баирчето след кръговото посока Окръжна....преди отбивката вдясно......
спирам аз, пускам аварийните, намалям си музиката и в тоя момент гледам хоооооп - пред мене един Вартбург спира и той по същия начин.....отварям джама и куката вика - "бегай, бегай" и отидоха при тоя с Вартбурга...... :shock :?:

Speak of the devil.....а? :wink:
Тъкмо щях да си помисля, че куките са почнали да четат форумите в интернет.... :lol: :lol: :lol:

Дааааа бе, те могат ли да четат бе ?



Върни се в “ОФФ-Топик - други”

Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 49 госта