russonera измамник?

Взаимопомощ, полезна информация и всичко, извън темата на останалите секции
Потребителски аватар
kaloqn_bachev
Мнения: 359
Регистриран на: Нед 21 яну 2007 15:16
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: София кв Враждебна

russonera измамник?

Мнениеот kaloqn_bachev » Пет 03 фев 2012 11:39


В понеделник пратих стоп на потребител с ник russonera и той трябваше да си го вземе вторник но не си го взе след като му се обадих в петък като чу че звъня за стопа направо ми затвори и после не ми вдигаше моля да даде публичнно обяснение защо не си взима пратката или да заминава в групата на измамниците.
Ето му го и профила на мишока .
memberlist.php?mode=viewprofile&u=111518

Последна промяна от IvanMan на Съб 04 фев 2012 19:11, променено общо 2 пъти.
Причина: Не трий заглавието!




Потребителски аватар
ChronoS
Мнения: 963
Регистриран на: Сря 21 мар 2007 20:52
Автомобил: VW Golf 2 Rallye и VW Golf
Двигател: 2_9 Syncro
Местоположение: мадан/Пловдив
Контакти:

Re: russonera измамник !!!

Мнениеот ChronoS » Пет 03 фев 2012 13:58


Колега стопа е взет вече.Момчето е объркало номера който ти е оставил.Така, че номера на който си звънял изобщо не е бил негов.Причината за забавянето е, че момчето няколко дни беше по работа извън Мадан.По-късно довечера се прибира и ще пише и той. :wink:


Потребителски аватар
kaloqn_bachev
Мнения: 359
Регистриран на: Нед 21 яну 2007 15:16
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: София кв Враждебна

Re: russonera измамник?

Мнениеот kaloqn_bachev » Пет 03 фев 2012 14:44


кво е объркал като му звънях на тоя номер в понеделник и каза да го пращам и като е объркал що затвори и не дигаше после и на личните не отговаря да не се прай на луд само и да се извини поне като е виновен :dummy:


Потребителски аватар
LILO&STICH
ябълката на раздора
Мнения: 13068
Регистриран на: Сря 17 авг 2005 15:15
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: София

Re: russonera измамник?

Мнениеот LILO&STICH » Пет 03 фев 2012 15:00


ха,аз бих ти го върнал за моя сметка :Mr Green Fun
Баси тона,баси чудото :shock


Потребителски аватар
ChronoS
Мнения: 963
Регистриран на: Сря 21 мар 2007 20:52
Автомобил: VW Golf 2 Rallye и VW Golf
Двигател: 2_9 Syncro
Местоположение: мадан/Пловдив
Контакти:

Re: russonera измамник?

Мнениеот ChronoS » Пет 03 фев 2012 15:56


kaloqn_bachev написа:кво е объркал като му звънях на тоя номер в понеделник и каза да го пращам и като е объркал що затвори и не дигаше после и на личните не отговаря да не се прай на луд само и да се извини поне като е виновен :dummy:


Колега не се газирай толкова.Стопа е взет и платен.Колегата още не се е прибрал.Казах ти, че няколко дни е по работа и е нямал възможност да го вземе.По-късно тази вечер като се прибере ще обясни момчето и ще се извини на когото е нужно.


Потребителски аватар
snupeca
Мнения: 11200
Регистриран на: Чет 03 юли 2008 8:26
Автомобил: Skoda Octavia
Двигател: ALH
Местоположение: Смолян
Контакти:

Re: russonera измамник?

Мнениеот snupeca » Пет 03 фев 2012 16:09


Познавам колегата лично, и мога да твърдя, че е много далеч от определението "измамник". Както е посочил и колегата ChronoS - щом има разминаване, вероятно има и причина, така че изчакай и отсрещната гледна точка, преди да определяш кой какъв е.
ПС: Аз бих се извинил на заблудения човечец на когото си звънял.. нормално да не ти вдига вече, ако питаш мен mhihi


Потребителски аватар
vladobo
Мнения: 474
Регистриран на: Съб 20 ное 2010 21:16
Автомобил: мерцедес
Двигател:
Местоположение: sofiq

Re: russonera измамник?

Мнениеот vladobo » Пет 03 фев 2012 16:28


kaloqn_bachev написа:кво е объркал като му звънях на тоя номер в понеделник и каза да го пращам и като е объркал що затвори и не дигаше после и на личните не отговаря да не се прай на луд само и да се извини поне като е виновен :dummy:

Тъй като гледам май ти трябва да му се извиниш публично. Доста неща съм вземал от форума и понякога се е случвало да се забавя ама ти го направи цирк - нито е отказано , нито ти е върнато. Веднага измамник изкара човека. Не познавам нито него , нито теб. Продавал съм и съм купувал ама ако бях попаднал на такъв като теб да съм го начупил в Еконт след плащане на таксата за да го видя пък ти се разправяй с тях после. :screwy


Потребителски аватар
Barboukov
Мнения: 6090
Регистриран на: Вто 21 апр 2009 21:35
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: Русе
Контакти:

Re: russonera измамник?

Мнениеот Barboukov » Пет 03 фев 2012 16:32


Бачев, проблема да не идва от там, че са ти трябвали спешно парите? И понеже не си свършил работа навреме си измамен... Следващия път драсни едно ЛС да ти дам назаем някой лев докато ти освободят пратката.

1 седмица е нормален срок за вземане. Случва се на всеки да се забави по една или друга причина. Докато колета не ти се върне, всичко е ОК.


Потребителски аватар
ktamen
Мнения: 6158
Регистриран на: Вто 23 мар 2010 18:52
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: София - Ямбол

Re: russonera измамник?

Мнениеот ktamen » Пет 03 фев 2012 16:35


vladobo написа:...

:да: +1
Точно, щом не са ти го върнали от еконт значи е твърде рано да пускаш подобна тема, а и да обиждаш колегата, може да си е забравил телефона в леля си примерно - има 100 разумни обяснения.


Потребителски аватар
kaloqn_bachev
Мнения: 359
Регистриран на: Нед 21 яну 2007 15:16
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: София кв Враждебна

Re: russonera измамник?

Мнениеот kaloqn_bachev » Пет 03 фев 2012 17:38


Vettel написа:Бачев, проблема да не идва от там, че са ти трябвали спешно парите? И понеже не си свършил работа навреме си измамен... Следващия път драсни едно ЛС да ти дам назаем някой лев докато ти освободят пратката.

1 седмица е нормален срок за вземане. Случва се на всеки да се забави по една или друга причина. Докато колета не ти се върне, всичко е ОК.

Да спешно ми требваха 15-те лева мойто момче аз се набутах 10 лева да му звъна и още 10 да отида до офиса да му го прата че да му е по ефтинко и тва е неговия телефон не е объркано нищо щото му звънях преди да го прата


Потребителски аватар
Barboukov
Мнения: 6090
Регистриран на: Вто 21 апр 2009 21:35
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: Русе
Контакти:

Re: russonera измамник?

Мнениеот Barboukov » Пет 03 фев 2012 17:45


Ако са ти трябвали спешно, влизам ти в положението, но това не прави получателя на пратката измамник. Да сте се разбрали предварително следващия ден да намери начин да я вземе. Няма нищо срамно да му обясниш, че спешно имаш нужда от сумата... Човека я е взел пратката в срок... За мен не е измамник.

Давайте го малко по-спокойно. Всичко се случва.

И един съвет: Докато не си получиш наложения платеж не си прави планове как да изхарчиш парите...


Потребителски аватар
predat0r
Мнения: 2810
Регистриран на: Чет 02 фев 2012 13:44
Автомобил: Mercedes-Benz W203
Двигател: C270CDI
Местоположение: АСЕНОВГРАД

Re: russonera измамник?

Мнениеот predat0r » Пет 03 фев 2012 17:46


Vettel написа:Ако са ти трябвали спешно, влизам ти в положението, но това не прави получателя на пратката измамник. Да сте се разбрали предварително следващия ден да намери начин да я вземе. Човека я е взел в срок преди да ти се върне...

Давайте го малко по-спокойно. Всичко се случва.

И един съвет: Докато не си получиш наложения платеж не си прави планове как да изхарчиш парите...


Напълно съм съгласен с теб :да:


Потребителски аватар
group®
Темерут
Мнения: 9875
Регистриран на: Вто 08 мар 2005 23:28
Автомобил: Passat B8 Alltrack
Двигател: DFCA
Местоположение: София

Re: russonera измамник?

Мнениеот group® » Пет 03 фев 2012 17:47


Повече коментари са излишни, предвид казаното, че ще се даде обяснение и е взета пратката :!:

kaloqn_bachev - спри да се излагаш с неграмотни постове :idea:


Потребителски аватар
kaloqn_bachev
Мнения: 359
Регистриран на: Нед 21 яну 2007 15:16
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: София кв Враждебна

Re: russonera измамник?

Мнениеот kaloqn_bachev » Пет 03 фев 2012 18:15


group® написа:Повече коментари са излишни, предвид казаното, че ще се даде обяснение и е взета пратката :!:

kaloqn_bachev - спри да се излагаш с неграмотни постове :idea:

Ок ще ме извинявате ама се ядосвам като знам че съм прав. Не пращам за първи път и не за първи път ми се бави пратка .Има доста колеги който са доволни от мен и няма да позволя някакво провинциално момче където се чуди какво да прави по цял ден да ме прави на луд.


Потребителски аватар
Barboukov
Мнения: 6090
Регистриран на: Вто 21 апр 2009 21:35
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: Русе
Контакти:

Re: russonera измамник?

Мнениеот Barboukov » Пет 03 фев 2012 18:18


kaloqn_bachev написа:и няма да позволя някакво провинциално момче където се чуди какво да прави по цял ден да ме прави на луд.

Не ти прави чест. Недей да съдиш за другите по себе си.
Хем ти обясниха, че човека е имал ангажименти и ти пак си знаеш твоето.



Върни се в “ОФФ-Топик - други”

Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: genevaboy2 и 42 госта