Включи се в кампанията на VWclub.bg "Да помогнем на Вальо - Snejoky"!
Фолксваген България - Volkswagen Bulgaria
Дата и час: Пет 24 Окт 2014 20:45

Часовете са според зоната UTC + 2 часа

Правила на форума

Натисни тук за да прочетеш Правилата на форума

Напиши нова тема Темата е заключена, не можете да променяте мнения.  [ 12 мнения ] 
Автор Съобщение
POST Заглавие: Печеливши стратегий и числа за Еврошанс и Лотомания ?!?! Публикувано на: Пон 13 Фев 2012 13:28 
Аватар

Местожителство: София
Малко помощ за печеливши стратегий и числа ?!!?
С какви числа играете ( гледате ли предишни тегления и има ли по печеливши числа и комбинации)
Каква е най голямата ви печалба?

Върнете се в началото
 Профил  

POST Заглавие: Re: Печеливши стратегий и числа за Еврошанс и Лотомания ?!?! Публикувано на: Пон 13 Фев 2012 13:37 
Аватар

Ако искаш да спечелиш, по добре не играй въобще.

Върнете се в началото
 Профил  

POST Заглавие: Re: Печеливши стратегий и числа за Еврошанс и Лотомания ?!?! Публикувано на: Пон 13 Фев 2012 15:08 
Аватар

Местожителство: Оряхово / Велико Търнуу
Автомобил: neko drugo
Двигател: vaprosche
Единствената по-"печеливша" е да пуснеш много тегелния на едни числа и тогава нищо не е сигурно. Онзи ден пуснах 20тегления на 4числа на по 20ст. ии до 8то теглене едно познато число нямах mhihi До късмет си е всичко :) Иначе любими са ми например 13,31,50,80 :mrgreen:

Върнете се в началото
 Профил  

POST Заглавие: Re: Печеливши стратегий и числа за Еврошанс и Лотомания ?!?! Публикувано на: Пон 13 Фев 2012 15:16 
Аватар

Автомобил: A4 Avant
Двигател: APT
Стратегий да не е някой древноримски тото маниак mhihi

ПП интересно как Комбинаций не е с него :shock

Върнете се в началото
 Профил  

POST Заглавие: Re: Печеливши стратегий и числа за Еврошанс и Лотомания ?!?! Публикувано на: Пон 13 Фев 2012 15:23 
Аватар

Автомобил: VW PASSAT B5
Двигател: 1.8T
Те, хората, са го казали "Играеш- печелиш, не играеш- не печелиш"... и по- добре да не печелиш бих добавил аз. Най- голямата печалба която съм имал беше 300лв.,"първо-краен" за три срещи в един фиш за 2лв. Чист късмет между другото щото не знаех дори и кои отбори играят. Просто заложих на майтап. Тази печалба обаче, въобще не покрива разходите ми по залагания, и това при положение, че нито съм редовен, нито маниакален играч. Отдавна не съм пускал фишове по простата причина, че загубих интерес, а и децата си искат своето(като време говоря) и няма кога да се занимавам да следя и други такива работи. А и познавам доста хора, които печелят и то добре, но пари все нямат. Между другото познавам и един дето три пъти печели джакпота на еврото и въпреки, че всеки път тръгваше за Куба на екскурзия- до Куба така и не стигна. След последното залагане остана да работи в пункта за да избива кинтите които беше заложил.
Както и да е.
Чувал съм за една система, или по- точно стратегия, при която избираш отбор среден или нисък клас, такъв който получава мин. коефициент 2 за мачовете си. И почваш да залагаш само за победа на него. Ако загуби- удвояваш залога. Така си гарантираш поне избиване на парата. И не трябва да пропускаш срещи. Няма такъв отбор- карък дето за цял сезон да не спечели поне един мач (мисля). Реално не съм пробвал, щото както казах загубих интерес, но при рулетка(игрички без реални залагания в нета) стратегията работи. На живо май бият за тая работа по казината.

Върнете се в началото
 Профил  

POST Заглавие: Re: Печеливши стратегий и числа за Еврошанс и Лотомания ?!?! Публикувано на: Пон 13 Фев 2012 15:25 
Аватар

Местожителство: Русе
Asen_D написа:
Стратегий да не е някой древноримски тото маниак mhihi

ПП интересно как Комбинаций не е с него :shock

mhihi facepalm

Върнете се в началото
 Профил  

POST Заглавие: Re: Печеливши стратегий и числа за Еврошанс и Лотомания ?!?! Публикувано на: Пон 13 Фев 2012 15:36 
Аватар

Местожителство: София/Stuttgart
calm написа:
Чувал съм за една система, или по- точно стратегия, при която избираш отбор среден или нисък клас, такъв който получава мин. коефициент 2 за мачовете си. И почваш да залагаш само за победа на него. Ако загуби- удвояваш залога. Така си гарантираш поне избиване на парата. И не трябва да пропускаш срещи. Няма такъв отбор- карък дето за цял сезон да не спечели поне един мач (мисля). Реално не съм пробвал, щото както казах загубих интерес, но при рулетка(игрички без реални залагания в нета) стратегията работи. На живо май бият за тая работа по казината.

Точно този древноримски пълководец Стратегий Мартингелий е оставил доста хора по долни гащи през последните стотина и повече години mhihi

Върнете се в началото
 Профил  

POST Заглавие: Re: Печеливши стратегий и числа за Еврошанс и Лотомания ?!?! Публикувано на: Пон 13 Фев 2012 15:40 
Аватар

Местожителство: Sofia
Игри,на които числата се избират чрез компютър са над 90% нагласени,колко мислиш ще отнеме на програмата да изчисли кои числа числа трябва да излезнат за да няма големи печалби.Как за 3 години никой не позна 12-те числа?Мизерия,точно еврошанс е по скоро за забавление.При лотоманията положението е подобно.За еврофутбол не питаш,но и там да ти кажа вече футбола в световен мащаб е черно тото,така че и от там файда няма,но въпреки това е за предпочитане пред горепосочените 2 игри.

Върнете се в началото
 Профил  

POST Заглавие: Re: Печеливши стратегий и числа за Еврошанс и Лотомания ?!?! Публикувано на: Пон 13 Фев 2012 16:15 

Местожителство: Русе
Пускал съм 3 пъти еврошанс.

Играх с това
Прикачени файлове:
06102011330.jpg

Спечелих това
Прикачени файлове:
06102011331 [].jpg

Печеливша стратегия няма. Компютъра избира числата така, че да е на максимална печалба.
С първото пускане не постигнах нищо. Това ми е второто, а с третото играх 100 тегления с по 0.20лв (2, 25, 28, 43, 72). Имаше 4 петтици и 7 четворки.
Забелязах, че в 99.9% се повтарят по 4-8 числа от предното теглене.

Върнете се в началото
 Профил  

POST Заглавие: Re: Печеливши стратегий и числа за Еврошанс и Лотомания ?!?! Публикувано на: Пон 13 Фев 2012 17:01 
Аватар

Layer написа:
Ако искаш да спечелиш, по добре не играй въобще.

+1 :да:

Върнете се в началото
 Профил  

POST Заглавие: Re: Печеливши стратегий и числа за Еврошанс и Лотомания ?!?! Публикувано на: Пон 13 Фев 2012 20:14 
Аватар

UP!

Върнете се в началото
 Профил  

POST Заглавие: Re: Печеливши стратегий и числа за Еврошанс и Лотомания ?!?! Публикувано на: Пон 13 Фев 2012 23:36 
The Мaster of PERNIK TUNING performancе
The Мaster of PERNIK TUNING performancе
Аватар

Местожителство: oberbayern
Автомобил: Gandalf the Grey
Двигател: 368kw LPG
DOWN!

Върнете се в началото
 Профил  

Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Напиши нова тема Темата е заключена, не можете да променяте мнения.  [ 12 мнения ] 

Часовете са според зоната UTC + 2 часа