икона върху колата ми ?

Взаимопомощ, полезна информация и всичко, извън темата на останалите секции
Потребителски аватар
velinsl
Мнения: 4208
Регистриран на: Нед 11 май 2008 12:59
Автомобил: B3 ---B4
Двигател: ABS --- 1Z

Re: икона върху колата ми ?

Мнениеот velinsl » Сря 14 ное 2012 18:45


milmar написа:Иконата си е икона, който и да я е сложил тя не може да носи нищо лошо.

+1




golf_td
Мнения: 716
Регистриран на: Пон 27 дек 2010 13:25
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: Pomorie

Re: икона върху колата ми ?

Мнениеот golf_td » Сря 14 ное 2012 18:53


Иконата я оставих в манастира , в колата си имам друга , който е искал да беше ми я подарил лично , не обичам такива мистериозни неща , към колегата , който попита как сме се обърнали : да колега , карах спокойно , беше в самото село , не бях пил, бях с колан , попаднах в 90 градусов завой , който обаче не можах да взема изобщо , попаднах в едно разширение към завоя , което беше непочистено , прах или сгур или както и да се казва там.. когато колата попадна там стана неуправляема , значи завоя го взех , но не можах да изляза от него , колата стана като шейна , а и валеже много леко (коварно , колкото да се хлъзга , а не обилно мокро) след като се завъртя и застана напречно на пътя , по инстинкт за самосъхранение дадох рязко десен след което попаднах в селския двор , на другия ден имаше катаджии , които ми съставиха акт за 100 лв , отделно и на собственика на къщата трябваше да му нося пари за нови колчета за оградата и торби с цимент , за да си оправи щетите!а голфа лебедка не можа да го измъкне, дойде боклукджийски камион (от старите газки) и като го закачи го остави на асфалта пак обърнат по врати , след това вече няколко човека го бутнахме да си легне на гумите и след това вече го качихме на лебедка - щетите бяха - счупено огледало , няколко лайстни паднали , леко калника огънат , на тавана една вдлъбнатина от едното колче , ново частично пребоядисване се наложи , но нямаше нито стъкла счупени , даже и носачите бяха здрави , все пак голф 2 8) , та това е !


golf_td
Мнения: 716
Регистриран на: Пон 27 дек 2010 13:25
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: Pomorie

Re: икона върху колата ми ?

Мнениеот golf_td » Сря 14 ное 2012 19:05


отделно от това пропуснах да кажа , че след като се обърнахме , дойде бащата на едно от момчетата , които бяха с мен с една жигула да ни вземе , но ние го излъгахме че сме леко закъсали , той беше взел въже , като дойде и видя каква е работата заключихме обърнатия голф и се качихме на жигулата 4 човека отзад! той беше пил и си беше взел "навигатор" - но също почерпен , като се прибирахме пак щяхме да се обърнем и с жигулата на един завой , поднесе яко , но извадихме късмет , големи патила бяха, ще помня тези премеждия цял живот, малко се отклонихме от темата , но .. поне да се изясни случката около птп-то .


KirilGeorgiev
Предупреждение за вечен БАН
Мнения: 2709
Регистриран на: Сря 18 мар 2009 13:50
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: Sofia

Re: икона върху колата ми ?

Мнениеот KirilGeorgiev » Сря 14 ное 2012 19:20


Ходи попа да ти прочете молитва :kissy:


Потребителски аватар
Re5Pec7
Мнения: 1290
Регистриран на: Чет 06 дек 2007 13:37
Автомобил: Passat B5 V6
Двигател: AQD
Местоположение: Варна

Re: икона върху колата ми ?

Мнениеот Re5Pec7 » Сря 14 ное 2012 20:06


Да не е да си правил някакви "рацерски" изпълнения и да са ти я сложили с послание "тоя господ да го пази"


Потребителски аватар
Vizor
Изгубена душа
Мнения: 12508
Регистриран на: Съб 04 мар 2006 16:01
Автомобил: Subaru Forester XT
Двигател:
Местоположение: София
Контакти:

Re: икона върху колата ми ?

Мнениеот Vizor » Чет 15 ное 2012 20:32


Икона за лошо няма ;) А това, че някога сте се правили на рейсъри според мен не значи нищо...


Потребителски аватар
I4o_naskov
Мнения: 665
Регистриран на: Пон 01 дек 2008 16:01
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: Бургас

Re: икона върху колата ми ?

Мнениеот I4o_naskov » Пет 16 ное 2012 19:51


Аз имам икона в колата на Свети Мина - пазител на пътника, взех си я от Рилския Манастир :beer


Потребителски аватар
nokiangage
Мнения: 3374
Регистриран на: Сря 03 фев 2010 12:40
Автомобил: Passat B3 - 35i
Двигател: 1.8 RP 1990 - 90 hp. LPG only
Местоположение: Плевен, Варна
Контакти:

Re: икона върху колата ми ?

Мнениеот nokiangage » Пон 03 дек 2012 17:57


И аз си имам икона в колата от ден първи с нея, но онзи ден намерих доста странно нещо на задния капак до спойлера, нещо като висулка за колие с надпис: "С най-искренни пожелания за приказно красива Коледа, за Теб и тези, които ОБИЧАШ". :shock А тръгвахме на почивка с приятелката, добре, че нямаше :motz: и въпроси де!

Изображение
:gruebel


Потребителски аватар
my heart iS iCe
Мнения: 5418
Регистриран на: Сря 11 мар 2009 20:29
Автомобил:
Двигател:

Re: икона върху колата ми ?

Мнениеот my heart iS iCe » Пон 03 дек 2012 18:00


Само не мога да разбера, защо обръщате внимание, на такива неща! И аз съм намирал различни неща върху колата. Не ги пипам, задължително! Качвам се в колата, и засилвам с висока скорост по някой улица, и от вятъра хвръкват по улицата и готово! Не знам защо го мислите толкова :roll:


Потребителски аватар
Даскала™
Мнения: 5449
Регистриран на: Сря 16 мар 2005 23:41
Автомобил:
Двигател:

Re: икона върху колата ми ?

Мнениеот Даскала™ » Пон 03 дек 2012 18:45


milmar написа: можеш да я оставиш в някоя църква

Най-добре :!:


Потребителски аватар
kacarov_dupnitsa
Мнения: 1649
Регистриран на: Сря 15 юли 2009 12:01
Автомобил: Ауди А6
Двигател:
Местоположение: Станке Димитров
Контакти:

Re: икона върху колата ми ?

Мнениеот kacarov_dupnitsa » Пон 03 дек 2012 18:48


След като не вярваш в тия щуротии не им обръщай внимание, суеверия, ако мислиш за това ще стане нещо, а ако стане нещо ще се притесниш още повече ще тръгнеш по гледарици и такива простотии, и от тук на татък ще вярваш на всики тяхни тъпотии.

п.п. Мое мнение


Потребителски аватар
FreezA
Мнения: 170
Регистриран на: Нед 07 мар 2010 1:19
Автомобил: Golf 3 GTi
Двигател: 2E
Местоположение: Г.Оряховица

Re: икона върху колата ми ?

Мнениеот FreezA » Пон 03 дек 2012 19:05


може и да съществуват магии,но всичко е до самовнушение :screwy него мисли и всичко ще е :да:


Bioside
Мнения: 597
Регистриран на: Чет 01 окт 2009 16:31
Автомобил:
Двигател:

Re: икона върху колата ми ?

Мнениеот Bioside » Пон 03 дек 2012 21:43


Доста вярващи има май в нашия форум.Да ама за какво.Предлагам да си отговорите на тези въпроси и пак да говорим за икони и за господ.
1.Защо хората които са създали мита за христоско,забележете че не го пиша дори с главна буква се кланят на други......
2.Защо има менте попове .Как може да проповядваш за вяра пост и молитви а да переш кебапчетата и да си караш .....
3.Защо не трябва да се вярва във Въргозуняци и тем подобни.Това в отговор на даскала дет са му толкоз скъпи иконите.
4.Кой е Тангра и дали не си заслужава над всеки Български дом да се вее конска опашка а не....
Поздрави и ако сте ме разбрали криво да знаете че не съм виновен аз а.... :drunk


Потребителски аватар
Jovany
Мнения: 479
Регистриран на: Вто 19 юли 2005 18:37
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: София
Контакти:

Re: икона върху колата ми ?

Мнениеот Jovany » Пон 03 дек 2012 21:51


Само не я изхвърляй на боклука, прибери си я някъде ако не искаш да я гледаш...


under
Мнения: 38
Регистриран на: Съб 09 яну 2010 0:04
Автомобил: Ford focus mk2
Двигател: 1600 hdi 2006
Местоположение: София

Re: икона върху колата ми ?

Мнениеот under » Вто 04 дек 2012 10:00


Изказването на колегата Bioside е меко казано несериозно... А иначе по темата колега, защо просто не я оставиш някъде тая икона и не спреш да се занимаваш с нея и точка по въпроса. Относно магиите, магии хващат тези които съзнателни(или подсъзнателно) вярват в тях и в лошото им действие.



Върни се в “ОФФ-Топик - други”

Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 59 госта