Емил Захариев Самуилов - ММА състезател или ...

Взаимопомощ, полезна информация и всичко, извън темата на останалите секции
Потребителски аватар
dobrin
Чингис хан
Мнения: 30000
Регистриран на: Пет 03 юни 2005 20:05
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: София
Контакти:

Емил Захариев Самуилов - ММА състезател или ...

Мнениеот dobrin » Нед 10 мар 2013 16:06


И така, колеги, считам за нужно да споделя с вас това, което ми се случи, а вие сами можете да прецените какви хора се движат необезпокоявано по нашите родни пътища.

На 23.02.2013г., около 20.40 часа пътувах с Пасат-а от Мартен за Русе (бях на гости в родния си град). В автомобилът с мен пътуваха семейството ми – съпругата ми и двете ми деца. На излизане от разклона за Мартен на главния път за Русе, видях приближаващ се на около 300 метра автомобил и тъй като беше достатъчно далеч, се включих на главния път и постепенно ускорих до 80-90 км/ч. Тези които познават този участък знаят, че пътното платно за движение се състои от общо четири пътни ленти – две с посока на движение към град Русе и две с посока на движение от град Русе, разделени две по две с мантинела по средата. На споменатия разклон има уширение с размер на една пътна лента, което използвах, за да се включа в движението към град Русе. Заех и се движех в първата свободна дясна пътна лента за движение в посока към град Русе, като лявата лента беше и остана свободна.

С поглед в огледалата за обратно виждане установих, че посоченият по-горе автомобил продължава бързо да се приближава, очевидно движейки се с по-висока скорост едновременно в двете пътни ленти. Настигайки ме мина опасно близо, на не повече от 15 сантиметра, след което рязко ме засече, като сви в дясно. Виждайки това, рязко свих вдясно за да предотвратя евентуален сблъсък. Естествено подадох сигнал с дългите светлини, за да изразя недоволството си от подобно безразсъдно поведение на пътя. Точно в този момент, вече пред мен, водачът рязко наби спирачки. От своя страна намалих и минах в лявата лента, при което хубавецът също мина пред мен и при напълно натиснати спирачки, засичайки ме, почти спря до мантинелата. Свих в дясната лента и заобиколих почти спрелият в лявата Тойота Рав4. При това заобикаляне видях, че се отваря прозорецът от дясната му страна, като от вътре се показа млад мъж, подстриган 0 номер, който ръкомахаше и викаше (в последствие разбрах, че това е водачът, защото автомобилът е с десен волан). При разминаването, което стана при почти спряло положение, същият със сигурност видя, че возя на задната седалка две деца, или поне едното от тях, малката ми дъщеря, коята седеше в столчето си от лявата страна на автомобила ми.

При разминаването ми с него отворих на свой ред моя прозорец и вдигнах настрани лявата си ръка, изразявайки недоумение от това поведение. Ускорих отново. Тогава видях в огледалата за обратно виждане, че Тойотата ускорява зад мен като ми светка непрекъснато с дългите си светлини и се приближава опасно. Приближавайки на спускането по бул. Тутракан кръговото кръстовище за Безмитна зона и Гранична полиция, намалих скоростта, за да мога безпрепятствено да навляза в него. Именно там, малко преди самото кръстовище, бях застигнат и напълно умишлено ударен от автомобилът Тойота Рав4. :exclaim От удара автомобилите се отдалечиха един от друг. Тогава чух подаване на газ от намиращия се зад мен автомобил и бях отново, умишлено ударен за втори път. :exclaim :exclaim :exclaim След това, автомобилът Тойота Рав4 ме изпревари и при пресичане на кръговото кръстовище на Дунав мост ускори бързо по Околовръстното шосе на Русе (т.нар. Международно шосе).

Още при ударът съпругата ми позвъни на тел. 112, където съобщи за двата умишлени удара. Диспечерката попита за номера на автомобила, който ни е ударил, аз последвах нападателя за да мога да видя номера му, който не бях забелязал до този момент. Постепенно настигайки го видях регистрационния номер – Р 02 00 ВВ.

Междувременно малката ми дъщеря, която почти беше заспала, още при удара започна силно да плаче. Синът ми постоянно питаше с тревога в гласа си: „Тате, какво става?!” Съпругата ми също беше силно притеснена от нападението, което току що бяхме преживяли. Именно поради това ги откарах възможно най-бързо при майка ми, където отсядаме, когато се прибирам в град Русе. Именно там, около 10 минути след удара, дъщеря ми започна да повръща, да бъде дезориентирана, трудно да се концентрира. Силно притеснени за нейното здраве, съпругата ми отново звъня на 112, от където ни посъветваха да следим състоянието й, и ако искаме да изпратят линейка. Тогава пък се обадиха от КАТ и попитаха дали съм щял да отида!? :question Естествено, че ще отида.

Каква беше изненадата ми, когато там видях, че автомобилът, който ни удари, вече беше на паркинга на КАТ (както в последствие разбрах, явно някой му се е обадил). Поличаите бяха установили самоличността на водача – Емил Захариев Самуилов. Виждайки, че съм бесен, започнаха да ми обясняват, че бил ММА състезател и да съм се успокоял, защото се биел в клетки и т.н. Бил дошъл и казал, че съм напуснал местопроизшествието!!!

Естествено, на хубавецът беше съставен акт, а в последствие и предупредителен протокол във Второ РПУ за въздържане от противоправни действия.

След като се прибрах в къщи около 23.20 часа, заварих жена ми с дъщеря ми на ръце, която още не се беше успокоила – постоянно плачеше неутешимо. Отново позвънихме на 112, от където изпратиха лекар. По негова препоръка отидохме в спешно отделение, където след преглед беше поставена диагноза Повърхностна травма на главата и опасност от комоцио. Макар да настояваха за хоспитализация и наблюдение, ние отказахме и прибрахме детето в къщи, къде едва в 02.00 тя се успокои и заспа. И двете ми деца, както и съпругата ми, през следващите няколко дни бяха неспокойни и силно разстроени от случилото се. Не искаха да излизаме, а синът ми дори отказваше да се качи в колата.

Причината, поради която отидохме със семейството ми в Русе – да отпразнуваме седмия рожден ден на сина ми с близки и роднини в родния ми град, беше помрачена от безразсъдното, цинично и хулиганско поведение на един самозабравил се състезател по ММА, който счита, че може да прехвърля поведението си от ринга на улицата и безнаказано да върши подобни деяния.

Оставям на вас да прецените що за човек е Емил Захариев Самуилов. Това което знам за себе си със сигурност е, че ще предприема всички законови стъпки, за да го накарам да осмисля по-добре поведението си в обществото и да понесе предвидените за подобни деяния наказания. И ще направя всичко възможно максимален брой хора да разберат за случилото се.

Искам да използвам възможността да благодаря на znainainai, който дойде в КАТ веднага, след като разбра за случката. Петко, благодаря ти много! :bowdown




Потребителски аватар
Anonymous88
Мнения: 316
Регистриран на: Съб 31 мар 2012 2:35
Автомобил: VW Vento - VW Golf IV- VW Golf IV
Двигател: 1z 1996 - AJM 2000 116++ - ALH
Местоположение: Враца

Re: Емил Захариев Самуилов - ММА състезател или ...

Мнениеот Anonymous88 » Нед 10 мар 2013 16:24


Поредния мислещ се за Безсмъртен в Булгаристан!!!
и тъпите Куки да се успокоиш понеже бил ММА боец бил се в клетки А У.И кво тва сигурно му дава право да прави каквото си иска Заклевам се Б**и Тъпанарите има на тоя свят!!! :stumm :stumm :stumm


azrod
Мнения: 1178
Регистриран на: Сря 07 апр 2010 22:42
Автомобил: Passat B3 Variant
Двигател: 1.8mi AAM 1993
Местоположение: Асеновград/ Пловдив
Контакти:

Re: Емил Захариев Самуилов - ММА състезател или ...

Мнениеот azrod » Нед 10 мар 2013 16:25


Аман от изроди, за такива съвсем отговорно заявявам, че трябва да се върне смъртното наказание в наказателната ни система!
Колкото и общознаменателно да звучи - полицаите са много виновни за тия безредици, страх го било, че ония се биел в клетка... Чакай малко, ти орган на реда ли си или лице на държавна работа и заплата без значение от заработката ?!?! Още повече, че едно е да посегне на теб някой, друго е да посегне на служител на органите на реда, но явно ти имаш куража да му кажеш, че поведението му е като на лайно, а фуражките ги е страх и се правят, че всичко е наред :censored2


Потребителски аватар
feikot
Мнения: 3659
Регистриран на: Сря 25 фев 2009 16:37
Автомобил: Passat B5
Двигател: AFN AVG
Местоположение: Казанлък/София

Re: Емил Захариев Самуилов - ММА състезател или ...

Мнениеот feikot » Нед 10 мар 2013 16:31


Празня му един пълнител от Р30 ката и да се оплаче на арменеца.С децата вече е прекалено.Имаш ми съдействието за всичко,с каквото мога.


Потребителски аватар
Freakylol
Мнения: 927
Регистриран на: Нед 10 юли 2011 16:55
Автомобил:
Двигател: asz++
Местоположение: Русе

Re: Емил Захариев Самуилов - ММА състезател или ...

Мнениеот Freakylol » Нед 10 мар 2013 16:33


Те полицаите ги е повече страх отколкото теб. Ебати мизерната държава ще го оставят да си прави каквото иска..


Потребителски аватар
Anonymous88
Мнения: 316
Регистриран на: Съб 31 мар 2012 2:35
Автомобил: VW Vento - VW Golf IV- VW Golf IV
Двигател: 1z 1996 - AJM 2000 116++ - ALH
Местоположение: Враца

Re: Емил Захариев Самуилов - ММА състезател или ...

Мнениеот Anonymous88 » Нед 10 мар 2013 16:34


azrod написа: полицаите са много виновни за тия безредици, страх го било, че ония се биел в клетка... Чакай малко, ти орган на реда ли си или лице на държавна работа и заплата без значение от заработката?!?! :censored2

Колега най голяма вина имат съдии и прокурори защото има и ченгета който си вършат съвестно работата но нещастниците над тях не си я вършат!
Имам приятелчета ченгета които си вършат работата.Ловят такива "хора"(ако такъв може да се нарече човек) но прокорори и съдии ги пускат дори преди да лежът 24 часа в ареста?!?!Няма Законодателство в тая Държава(ако изобщо и държава може да се нарече Булгаристан)!


Калоян Крумов
Мнения: 2492
Регистриран на: Нед 13 апр 2008 22:18
Автомобил: vw mk2 Candy Blue
Двигател:

Re: Емил Захариев Самуилов - ММА състезател или ...

Мнениеот Калоян Крумов » Нед 10 мар 2013 16:39


Добри, ама ти сериозно ли? За това ли ти беше такава бронята,когато се видяхме?
ужас :thumb_down


Потребителски аватар
Bai Sando
Мнения: 8116
Регистриран на: Чет 27 мар 2008 22:28
Автомобил: Audi A 3
Двигател: 2000 TDI 2006г
Местоположение: Пазарджик

Re: Емил Захариев Самуилов - ММА състезател или ...

Мнениеот Bai Sando » Нед 10 мар 2013 16:49


Трябва да осъдиш тоя БОКЛУК :mad


Потребителски аватар
apa6o
Мнения: 1101
Регистриран на: Пон 27 ное 2006 9:56
Автомобил: Skoda Octavia 1Z
Двигател: BKD
Местоположение: Перник

Re: Емил Захариев Самуилов - ММА състезател или ...

Мнениеот apa6o » Нед 10 мар 2013 16:54


Този дебил не попада ли в графата - "избягал от ПТП с пострадал човек" ?
Все ми се струва, че може благодарение на това да яде голямата хурка...
Иначе личното ми мнение се свежда до - в милата ни родина трябва да има закони, които да осигуряват неприкосновеността на личното ни имущество и най-вече на самите нас, тоест - при неизбежна самоотбрана да е напълно допустимо да простреляш подобен самозабравил се тип, без да те съдят като убиец в последствие !!!


Потребителски аватар
vucata
Мнения: 3610
Регистриран на: Пон 28 сеп 2009 8:38
Автомобил: Ford Mondeo MK2
Двигател: 1.8TD 2000
Местоположение: Bulgaria- Sofia
Контакти:

Re: Емил Захариев Самуилов - ММА състезател или ...

Мнениеот vucata » Нед 10 мар 2013 16:56


АБСОЛЮТЕН ДЕБИЛ :thumb_down
Съди това нищожество


Потребителски аватар
hristodj
Мнения: 717
Регистриран на: Съб 19 фев 2011 18:24
Автомобил: golf 3 kombi
Двигател: AHU 97
Местоположение: Кърджали
Контакти:

Re: Емил Захариев Самуилов - ММА състезател или ...

Мнениеот hristodj » Нед 10 мар 2013 17:05


Пълно е с такива буклуци.
За поведението на куките нямам думи.Само в щатите и германия полицаите не им пука кое величие са спрели или арестували.


Потребителски аватар
my heart iS iCe
Мнения: 5418
Регистриран на: Сря 11 мар 2009 20:29
Автомобил:
Двигател:

Re: Емил Захариев Самуилов - ММА състезател или ...

Мнениеот my heart iS iCe » Нед 10 мар 2013 17:06


Колега, много съжалявам за случилото се, макър да не се познаваме, знам какво е да изпиташ такова чувство, да ти развалят деня и да нагрубят семейството! Лично аз имах такъв сблъсък с идиот който ме удари отзад и искам да бъде осъден! Знам че разправията е голяма, но не се предавай, осъди го и другия път да си избива комплексите на ринга а не на пътя! Дано децата да се оправят! Много жалки хора има на пътя заклевам се! :neutral


Потребителски аватар
AmW
Мнения: 3550
Регистриран на: Пон 23 апр 2007 14:39
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: София
Контакти:

Re: Емил Захариев Самуилов - ММА състезател или ...

Мнениеот AmW » Нед 10 мар 2013 17:09


Съжалявам за случилото се Добри...
Отвратен съм от всичките видове модерни бойци, ценностната им система и феновете им.
Надявам се ще предприемеш всички мерки за да има последствия за виновните...


Потребителски аватар
boyan.chav
Мнения: 847
Регистриран на: Съб 07 авг 2004 23:26
Автомобил: VW Golf IV 1998
Двигател: 1.4 16v 75hp AHW
Местоположение: Пловдив
Контакти:

Re: Емил Захариев Самуилов - ММА състезател или ...

Мнениеот boyan.chav » Нед 10 мар 2013 17:43


Правилно сте постъпили в тази ситуация. Интересно ми е дали полицаите му направиха тест за употреба на алкохол и тест за употреба на наркотици?


Потребителски аватар
parno
Мнения: 7309
Регистриран на: Сря 19 сеп 2007 13:41
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: Бургас
Контакти:

Re: Емил Захариев Самуилов - ММА състезател или ...

Мнениеот parno » Нед 10 мар 2013 17:46


Дано успееш да получиш възмездие по законови начини...ама надали :confused



Върни се в “ОФФ-Топик - други”

Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 35 госта