Нов сервиз в центъра на Пловдив

Взаимопомощ, полезна информация и всичко, извън темата на останалите секции

Бихте ли ползвали клубен сервиз в посочения район на Пловдив

Анкетата завърши на Пет 12 апр 2013 22:59

Да, определено!
20
69%
Не.
6
21%
Не е удобно мястото.
3
10%
 
Общо гласове: 29
Потребителски аватар
ligustrum
Мнения: 510
Регистриран на: Пет 21 мар 2008 23:33
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: Пловдив

Re: Нов сервиз в центъра на Пловдив

Мнениеот ligustrum » Съб 16 мар 2013 1:06


Имам познат гумаджия в района-ул.Волга към В.Априлов.Мога да го поразпитам тези дни за посещаемост на сервизите в района/там е от доста време/.Като повечето колеги също мисля,че няма значение къде в пловдив ти се намира сервиза,ако спечелиш доверието на клиентите,но пък от друга страна трябва и да те намерят лесно.Района наистина е осеян с малки тясни улички и е трудно да се разширява.Не разбрах защо точно там-мястото е твое или,защото това е горе долу в центъра на града.Добра е идеята до теб да има и други автомайстори.Това е една малка автореклама.И така основното-не бих посещавал по две причини.Първо ходя при мой съученик от много години,но бих полюбопитствал и ако остана доволен знае ли човен... И второ-не карам автомобил от ВАГ групата вече :gruebel

Успех със сервиза! :k050 :mhihi




jijane
Мнения: 421
Регистриран на: Нед 08 юли 2007 23:14
Автомобил: Караше Honda Civic
Двигател: D14Z4 1998
Местоположение: Пловдив

Re: Нов сервиз в центъра на Пловдив

Мнениеот jijane » Съб 16 мар 2013 11:08


Аз живея в тоз район и като гледам ограденото местата за сервизи в него не са много. Какво имам предвид, Дерменка и Добрич са с наклон като писта за супер-гигантски слалом и не стават, Равногор е вътрешна уличка със вход само от единия край и пак не става, Поп Харитон е на тепето и е достъпна само от Дерменка, значи пак не става. Улица Пещера е вече не за гигантски слалом, ами за спускане направо - 25% наклон, там живеещите паркират със ръчна, на скорост и камъни пред гумите. Войнишка Слава и тя е с около 20% наклон и тя не става. Остават Никола Обретенов и Захари Стоянов, като за първата важи само равната и част(едно време имаше бояджия там и знам, че беше много добър, но се премести преди години) защото и тя има едно парче със 20% наклон. Най-добрата локация за сервиза ти си остава Захари Стоянов в оградената си част, там дето са гумаджията(2 броя), газаджията(малко имам резерви към него, та ако си кадърен можеш да му вземеш и на него хляба) и май има и един сервиз за общи ремонти, едно че ги знаят хората и има поток от коли,друго че е на равно място. Единия гумаджия е на Волга и като съм ходил там е мъка с паркирането.
По инфото което даваш предполагам локацията на сервиза ще е някъде около кръстовището на Захари Стоянов и Волга, а там място по улиците няма, така че си направи хубаво сметката.

Не знам колко ви е удобно да се разкарвате из града, но е хубаво и в центъра да има сервиз, а не само по кърищата. Ако момчето се докаже, какъв е проблема

Моя съвет е, ако е по баирите сервиза директно се отказвай.


Потребителски аватар
freestyler911
Мнения: 2609
Регистриран на: Съб 29 мар 2008 14:20
Автомобил: VW polo
Двигател: AEX 1996
Местоположение: София

Re: Нов сервиз в центъра на Пловдив

Мнениеот freestyler911 » Съб 16 мар 2013 13:30


Не искам да казвам за момента къде е точно, има ред причини, но е както ти се изрази, на най-хубавата улица Захари Стоянов. Гумаджията и газаджията дето са в една къща, не знам колко са читави, но хранят две семейства....

Нещата отиват към "Скачам с двата крака, пък каквото стане". Оборудвам докато съм на заплата и като съм готов се местя в Майна-таун. Останалото ... късмет,четене внимателно и "balls".


Потребителски аватар
nistel_87
Мнения: 197
Регистриран на: Сря 28 окт 2009 21:55
Автомобил: Honda Accord 2007
Двигател: i-ctdi
Местоположение: BG - UK

Re: Нов сервиз в центъра на Пловдив

Мнениеот nistel_87 » Съб 16 мар 2013 18:08


Здравей Колега,първо искам да ти пожелая успех в начинанието,което си захванал. Търсиш си партньор гледай-да намериш читав,защото заедно ще градите име а това е най-важното. Казва го човек,който редовно ходи на майстор в Пловдив а пътя в двете посоки ми е над 250 километра.. Затова споменах по-горе трябва да дадеш най-доброто от себе си. Има доволни клиенти,те от своя страна препоръчват на свои познати (рекламка). Това е нож с две остриета,защото може да се получи и обратния ефект, но всяко бизнес начинание крие своя риск,така че смело напред.. :th_up


Потребителски аватар
freestyler911
Мнения: 2609
Регистриран на: Съб 29 мар 2008 14:20
Автомобил: VW polo
Двигател: AEX 1996
Местоположение: София

Re: Нов сервиз в центъра на Пловдив

Мнениеот freestyler911 » Нед 17 мар 2013 19:17


Малко по малко и нещата си отиват към "бой" ... :mrgreen имам предвид, ще пристъпвам към действия. :th_up

Кога ще съм готов за действия ще пиша тук в тази тема.



Върни се в “ОФФ-Топик - други”

Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 39 госта