onlinesalarysolution.com или нова измама на българска почва

Взаимопомощ, полезна информация и всичко, извън темата на останалите секции
Потребителски аватар
Barboukov
Мнения: 6090
Регистриран на: Вто 21 апр 2009 21:35
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: Русе
Контакти:

Re: onlinesalarysolution.com или нова измама на българска по

Мнениеот Barboukov » Нед 21 апр 2013 23:46


:mhihi

Последна промяна от Barboukov на Пет 31 май 2013 16:31, променено общо 1 път.




Потребителски аватар
rainheart
Мнения: 627
Регистриран на: Нед 09 мар 2008 0:08
Автомобил: MK3
Двигател: 1.6 ABU
Местоположение: София

Re: onlinesalarysolution.com или нова измама на българска по

Мнениеот rainheart » Пет 26 апр 2013 16:28


Седмица изтече, честит ПЕТЪК :beer
ГДБОП за интернет престъпления приеха в онлайн форма в сайта им жалбата, но отговор или входящ номер няма.
Комисията за регулиране на съобщенията и те приеха мейла, но входящ номер казаха едва след като ги потърсих по телефона - неопределен срок за действие.
КЗП - входирана жалба 4 дни след подаването и!??? и 1 месец за проверка.
Институциите не си дават много зор, макар и да не става въпрос за източване на карти или нещо по-сериозно, но все пак. Да видим следващата седмица, какви новини ще донесе.

...а хората си купуват :death


Потребителски аватар
Barboukov
Мнения: 6090
Регистриран на: Вто 21 апр 2009 21:35
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: Русе
Контакти:

Re: onlinesalarysolution.com или нова измама на българска по

Мнениеот Barboukov » Пет 26 апр 2013 17:19


:a045

Последна промяна от Barboukov на Пет 31 май 2013 16:31, променено общо 1 път.


gamble
Мнения: 389
Регистриран на: Пон 26 ное 2012 13:43
Автомобил:
Двигател:

Re: onlinesalarysolution.com или нова измама на българска по

Мнениеот gamble » Съб 27 апр 2013 10:34


Аз също :mhihi


Потребителски аватар
digo_pl
Мнения: 1109
Регистриран на: Съб 18 юли 2009 10:17
Автомобил: omega V6
Двигател:
Местоположение: Варна/Плевен
Контакти:

Re: onlinesalarysolution.com или нова измама на българска по

Мнениеот digo_pl » Пон 29 апр 2013 13:26


Ама на мое име ли да си го поръчам, после ония от еконт да ме търсят да им плащам?!


Потребителски аватар
Nikkolay
Мнения: 1652
Регистриран на: Съб 18 авг 2007 10:19
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: София
Контакти:

Re: onlinesalarysolution.com или нова измама на българска по

Мнениеот Nikkolay » Пон 29 апр 2013 15:09


digo_pl написа:Ама на мое име ли да си го поръчам, после ония от еконт да ме търсят да им плащам?!

те не пращат с еконт, а с D&D, защото не им искат никакви данни за изпращач там.
Поръчвай си спокойно, просто няма да вземеш пратката и нищо няма да плащаш ;)


Потребителски аватар
sukito
Мнения: 400
Регистриран на: Пон 22 сеп 2008 17:00
Автомобил: Golf mk4
Двигател: AHF 2000
Местоположение: Пловдив

Re: onlinesalarysolution.com или нова измама на българска по

Мнениеот sukito » Пон 29 апр 2013 20:48


Аз поъчах 5-6 да има, може и да забогатея .... :mhihi


Plambis6583
Мнения: 2
Регистриран на: Сря 22 май 2013 17:53
Автомобил:
Двигател:

Re: onlinesalarysolution.com или нова измама на българска по

Мнениеот Plambis6583 » Сря 22 май 2013 18:14


rainheart какво стана с твоят случай?! И аз влизам в клуба на измамените и ми се ще да има възмездие за тези безскрупулни типове ! Пътувам често до София и съм готов с цената на всичко да спрем тези измами. Ако трябва да бъдем и крайни и да се нареждаме пред офиса на D&D Express с камерата на Господари на Ефира и да ги мятаме по ред на номерата :D :D :D


Потребителски аватар
diana01
Мнения: 17
Регистриран на: Съб 13 мар 2010 14:13
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: plovdiv

Re: onlinesalarysolution.com или нова измама на българска по

Мнениеот diana01 » Сря 22 май 2013 19:56


Аз също се набутах с тези ! Същата история поръчах го оказа се съвсем друго , когато го доставиха нямаше адрес звъннах да питам фирмата доставчик, те казаха че нямали адреса им ... писах на onlinesalarysolution и вече 1 месец ми пишат че са го пратили на някакъв отдел за преглед на искането ми да го върна и дали да ми върнат парите и така ме въртят, пълни измамници ! Писах в защита на потребители , но отказват да приемат молбата ми защото искат адрес на фирмата, а аз им обяснявам 100 пъти случката ама те... Ще пиша при развитие ! :th_up


kamelia183
Мнения: 1
Регистриран на: Сря 22 май 2013 22:42
Автомобил:
Двигател:

Re: onlinesalarysolution.com или нова измама на българска по

Мнениеот kamelia183 » Сря 22 май 2013 22:51


И АЗ СЕ ЗАБИХ:banghead С 67ЛВ МИНАХА 34 ДНИ И НИЩО НЯМА ВАРНАТА СУМА ПИСАХ НА КЗП И НА D&D ЩЕ ВИДИМ :scare3


Потребителски аватар
rainheart
Мнения: 627
Регистриран на: Нед 09 мар 2008 0:08
Автомобил: MK3
Двигател: 1.6 ABU
Местоположение: София

Re: onlinesalarysolution.com или нова измама на българска по

Мнениеот rainheart » Чет 23 май 2013 6:11


D&D Експрес ги боли К%!*^, нали си им е потенциален клиент и си взимат 3-те леФчета за транспорт.

КРС - все още нямат становище.

КЗП - подател е фирма регистрирана в САЩ и там нямат правомощия независимо, че си има българско лице, което ги пуска в софийския офис и си плаща с български лева транспорт.

ГДБОП - с тях изобщо нямам обратна връзка, нито са ни търсили.

Предложението за Господарите на ефира - жена ми им звъня безуспешно и им пусна мейл, но и те не са отговорили
Пишете им и вие на тези институции, за да видят, че е масова измамата, а не са единични случай.


Потребителски аватар
diana01
Мнения: 17
Регистриран на: Съб 13 мар 2010 14:13
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: plovdiv

Re: onlinesalarysolution.com или нова измама на българска по

Мнениеот diana01 » Чет 23 май 2013 16:21


И аз имах идея за Господари на ефира, но ще е много трудно тъй като постоянно ги търсят , а мой колега каза че ще чакаме много докато стигнат до нас, НО! Винаги има едно НО, ако сме много хора и пуснем оплакване в Господари на ефира и видят че сме доста хора може и да се задейства по бързо процедурата! А куриерската фирма наистина хич не им пука и отказват да дадат адреса, контактували по банков път ... а дисковете и тях ли !? Нямам думи .


Plambis6583
Мнения: 2
Регистриран на: Сря 22 май 2013 17:53
Автомобил:
Двигател:

Re: onlinesalarysolution.com или нова измама на българска по

Мнениеот Plambis6583 » Чет 23 май 2013 20:22


Здравейте приятели, аз вече писах до ГОСПОДАРИ НА ЕФИРА и ето какво :)

Здравейте, пиша Ви от Бургас, но това няма значение, тъй като измамени има в цялата страна да не кажа целият свят ! Накратко Оnlinesalarysolution.com е сайт от който можете да си закупите наръчник-диск на стойност 67лв. за лесно "припечелване на пари" от Интернет без да имате добри познания в тази сфера. Оnlinesalarysolution.com ни дава възможност да върнем въпросният наръчник в рамките на 60-дни и както можете да се досетите на никои от нас потърпевшите не са върнати парите. Имаме и куриерска фирма посредник D&D EXPRESS за България с която посредникът на Оnlinesalarysolution.com за България много добре се сработват. От D&D EXPRESS отказват да предоставят, каквато и да е информация за подателя на пратките. За нас той е цетирам: "АНОНИМЕН", можели да ни дадат, като контакт само електронна поща. В ОБЩИ УСЛОВИЯ на „D&D EXPRESS" за предоставяне на пощенски услуги пише друго: Приемане на пратките
Чл. 13. (1) Пратките се приемат от ОПЕРАТОРА (куриерската фирма) на адреса на Подателя или в някой от офисите на ОПЕРАТОРА. С приемането на Пратката ОПЕАРТОРЪТ се задължава да я предаде на посочения в товарителницата Получател.
(2) При предаване на Пратката от Подателя на ОПЕРАТОРА всички данни в товарителницата се попълват съгласно указанията на Подателя.
(3) Подателят задължително посочва верен и точен адрес (включващ наименование на населеното място, улица, номер, квартал, блок, вход, етаж, апартамент и др.) и телефон на Подателя и на Получателя.
(4) С полагането на подпис върху товарителницата Подателя удостоверява верността на попълнените данни, включително обявените от него условия за доставка и плащания, както и съдържанието на пратката.

Чл. 14. При предаване на Пратката Подателят гарантира, че:
1. Съдържанието на Пратката е описано правилно в товарителницата на ОПЕРАТОРА.
2.Адресът, включително пощенският код на Получателя са посочени в товарителницата вярно и точно.
3. Пратката е опакована в зависимост от нейното съдържание по начин, който позволява нейното безопасно пренасяне и доставяне. “***” *** предлага безплатни пликове формат А3 и А4. За всички останали пратки надеждната опаковка е ангажимент и за сметка на Подателя.
4. Пратката е опакована така, че е гарантирана срещу обичайните рискове при транспортиране;
5. Е посочил точното тегло на Пратката и ще осигури при необходимост, товаро-разтоварна техника и/или работна ръка за натоварване и/или разтоварване на Пратката, на или от превозни средства на ОПЕРАТОРА;
6. Не е поставил в Пратката предмети и вещества забранени от Закона за пощенските услуги (чл. 90 от Закона за пощенските услуги).

Предаване на пратките
Чл. 15. (1) Подателят на Пратката е неин разпоредител до момента на връчването й на Получателя.
(2) Пратките се предават на съответния Получател съгласно условията на товарителницата на адреса на Получателя или в съответния офис на ОПЕРАТОРА. Предаването се извършва срещу подпис.
(3) При получаване на Пратката Получателят удостоверява самоличността си с лична карта или шофьорска книжка.
(5) При невъзможност от страна на Получателя да приеме Пратката поради отсъствие или друга основателна причина, Пратката се предава на неговия законен представител или на пълнолетен член от семейството му (ако е физическо лице), или на лице, което писмено се е задължило пред ОПЕРАТОРА да предаде Пратката на Получателя.
(6) (6) При наличието на доставена пратка "до поискване" в офиса на ОПЕРАТОРА, последният следва предварително да уведоми Получателя й ( чрез телефонно обаждане). При получаването на пратката, Получателят следва да удостовери самоличността си като представи лична карта или шофьорска книжка.

Моля Ви за помощ, защото вярвам, че с ваша намеса и нашите общи усиля бихме разобличили много бързо и лесно тези измамници и да спестим ядове на много съграждани. Давам Ви и линк към форум ,където темата е коментирана по обстойно от много потърпевши, които са се сблъскали вече с това и са готови да съдействат за общото благо !!! :) http://www.vwclub.bg/forum/viewtopic.php?f=60&t=379118

Поздрави от Бургас,
Пламен Петков

Разбира се писмото ми е факт благодарение на всички тук и споделянията ни в този форум. Благодаря Ви !!! Пишете и вие и нека стане повече, за да ни обърнат внимание и да достигнем до АНОНИМНИЯТ и арогантните от D&D EXPRESS.

ПОЗДРАВИ от МЕН :) :) :)


Потребителски аватар
rainheart
Мнения: 627
Регистриран на: Нед 09 мар 2008 0:08
Автомобил: MK3
Двигател: 1.6 ABU
Местоположение: София

Re: onlinesalarysolution.com или нова измама на българска по

Мнениеот rainheart » Чет 23 май 2013 22:16


Обнови ли са си сайта :censored2
Докладвах ги скоро във фейса, че всеки ден им гледам рекламите, но нали си плащат и не ги закачат. Е&^н^ работа...


Потребителски аватар
maxpayne
Мнения: 2808
Регистриран на: Нед 28 сеп 2008 12:56
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: София

Re: onlinesalarysolution.com или нова измама на българска по

Мнениеот maxpayne » Чет 23 май 2013 22:59


Аз си поръчвам веднъж седмично от тях, като винаги се намирам в някой далечен край на София :mhihi
Негативите са само за куриерите, ама дано малко се светнат да не работят повече с тях или поне им искат пари за всеки курс



Върни се в “ОФФ-Топик - други”

Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: tyl и 51 госта