За некоректността на 1 колега...!

Взаимопомощ, полезна информация и всичко, извън темата на останалите секции
Потребителски аватар
GTIteam
Мнения: 410
Регистриран на: Нед 19 дек 2004 23:50
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: Пловдив

За некоректността на 1 колега...!

Мнениеот GTIteam » Съб 24 фев 2007 16:44


Не видях да има отделна секция за това както в някои други форуми затова реших да го драсна тук... :wink:

Та става въпрос за колегата GTI-ABF - въпросния човек ми се обажда няколко пъти за информация за джантите които продавам - аз правя нови снимки, давам му това което пита и той ми казва "сваляй ги от гумите, 99% идвам да ги взема" . Аз му казвам 1во ги виж и ако е ок отиваме и да ги свалямев но той не та не да съм ги свалял. Не е казал и гък за цената. Аз отивам, излизам от работа, губя си времето по гумаджии да чакам, и т.н. Идва човека, гледа ги уж ги харесва и почва да се пазари за цената за която преди не е ставало въпрос. Аз свалям до съответана цена и се спазаряваме. След това изцепва че отива да гледа други джанти. И тръгва и повече не се обажда. Звъня аз поради липса той да се обади а уж каза че ще звънне и той ми споделя че се е отказал с мотива че били 6.5Ж а тази информация му е вече известна 1 ден преди това още преди да ги гледа.

Просто си правете сметка ако купувате/продавате...с този индивид! Само дето се занимавах да ги свалям и не знам си какво...




stilko
Мнения: 604
Регистриран на: Пон 28 мар 2005 0:26
Автомобил:
Двигател:

Мнениеот stilko » Съб 24 фев 2007 16:55


Мога да ти кажа само добре дошъл в клуба! И на мен ми направиха подобен номер преди време и което е по гадно, човек от форума. Просто за смотаняците почивен ден няма!

П.С. Колкото и лошо да звучи за форума май е време за раздел НЕКОРЕКТНИ!


Потребителски аватар
Ludia
Most Wanted
Мнения: 7924
Регистриран на: Пон 09 яну 2006 16:57
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: София

Мнениеот Ludia » Съб 24 фев 2007 17:02


stilko написа:Мога да ти кажа само добре дошъл в клуба! И на мен ми направиха подобен номер преди време и което е по гадно, човек от форума. Просто за смотаняците почивен ден няма!

П.С. Колкото и лошо да звучи за форума май е време за раздел НЕКОРЕКТНИ!

ами то си има: hall of shame


Потребителски аватар
didkoltd
Мнения: 1410
Регистриран на: Нед 29 яну 2006 22:58
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: Казанлък/Ст.Загора

Мнениеот didkoltd » Съб 24 фев 2007 18:23


Тва не е нищо аз ходих до София щях да си бартеросвам стария ББС с един колега от форума,бих 450 км и оня пич ми каза,че се откавал!Ама то пък стана по-добре защото после тук в Казанлък ги размених за 200 пъти по хубави джанти и то 16-ки с добри гуми !Не се ядосвай колега за добро е,просто не е трябвало да ги даваш на него ! :wink:



Върни се в “ОФФ-Топик - други”

Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 242 госта