Дайте съвет за интериор

Взаимопомощ, полезна информация и всичко, извън темата на останалите секции
Потребителски аватар
ReCaRo`
Мнения: 497
Регистриран на: Пет 17 авг 2007 11:55
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: Пловдив

Дайте съвет за интериор

Мнениеот ReCaRo` » Пет 01 фев 2008 18:47


слагам темата тук защото не е точно за направи си сам а и не мисля че е за тунинг раздела (ако греша моля да бъда поправе :oops: )
Реших да освежа интериора на голфчето, който изглежда г/д така тапицерията е в черно и червено за разлика от тази на снимката

Изображение
направих някой промени по пластмасите, но се нуждая от идей ако може някой да помогне ще съм му много благодарен

п.с. стремя се към това да изглежда добре да има промени, но да нее "циганска история"

за сега благодарение на Photo Shop направих тези промени

Изображение

ако някой мисли че трябва да променя нещо или да добавя много да не се стеснява с мненията :D

още един път мерси много :wink:




Потребителски аватар
Bahama man
Мнения: 1229
Регистриран на: Пет 06 апр 2007 13:39
Автомобил: VW Polo 1998
Двигател: AEF

Мнениеот Bahama man » Пет 01 фев 2008 19:36


Според мен ще е по-добре ако си беше оставил волана с AIRBAG-a или да сложиш трилъчовия волан от GTi :wink: Друго всичко ме кефи :да:


Потребителски аватар
ReCaRo`
Мнения: 497
Регистриран на: Пет 17 авг 2007 11:55
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: Пловдив

Мнениеот ReCaRo` » Пет 01 фев 2008 19:39


Bahama man написа:Според мен ще е по-добре ако си беше оставил волана с AIRBAG-a или да сложиш трилъчовия волан от GTi :wink: Друго всичко ме кефи :да:
волана на колата която ще правя (от гаража ) е victor celiq v 4erna koja


Потребителски аватар
ilia3
Мнения: 169
Регистриран на: Вто 04 дек 2007 16:10
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: София

Мнениеот ilia3 » Пет 01 фев 2008 19:40


И аз мисля така. :wink:


Потребителски аватар
chy
Мнения: 1585
Регистриран на: Пет 02 фев 2007 23:04
Автомобил:
Двигател:

Re: Дайте съвет за интериор

Мнениеот chy » Пет 01 фев 2008 20:00


ReCaRo` написа:п.с. стремя се към това да изглежда добре да има промени, но да нее "циганска история"

Колега,извинявай,но според мен(ЛИЧНО МНЕНИЕ-нали търсиш мнения :roll: ) точно така ще изглежда.....
Остава само един губер да сложиш на таблото,две карирани възглавнички на задната кора,кученце дет си мърда главата...или ръка на пружина с преобладаващ среден пръст,пластмасовата опаковка от шоколадово яйце ,с крушка,на антената...има и още-като бележника залепен на предния джам,изолирбанд от мигач до стоп,няколко антистатикленти....И задължително да смениш емблемата-от Голф на Москвич...и регистрацията също.....Точно ще заприлича колата ти на едни москвичи с регистрация от близък до София град,които помня от детството ми....
Твоя си работа...но за мен таблото на Г3 е СЪВЪРШЕНО,всяка намеса,кат изкл.километражите,ще е малко...в повече


Потребителски аватар
ReCaRo`
Мнения: 497
Регистриран на: Пет 17 авг 2007 11:55
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: Пловдив

Re: Дайте съвет за интериор

Мнениеот ReCaRo` » Пет 01 фев 2008 20:07


chy написа:
ReCaRo` написа:п.с. стремя се към това да изглежда добре да има промени, но да нее "циганска история"

Колега,извинявай,но според мен(ЛИЧНО МНЕНИЕ-нали търсиш мнения :roll: ) точно така ще изглежда.....
Остава само един губер да сложиш на таблото,две карирани възглавнички на задната кора,кученце дет си мърда главата...или ръка на пружина с преобладаващ среден пръст,пластмасовата опаковка от шоколадово яйце ,с крушка,на антената...има и още-като бележника залепен на предния джам,изолирбанд от мигач до стоп,няколко антистатикленти....И задължително да смениш емблемата-от Голф на Москвич...и регистрацията също.....Точно ще заприлича колата ти на едни москвичи с регистрация от близък до София град,които помня от детството ми....
Твоя си работа...но за мен таблото на Г3 е СЪВЪРШЕНО,всяка намеса,кат изкл.километражите,ще е малко...в повече

предполагам че за теб и това ще е циганско

Изображение

мерси за мнението (все пак всеки си има вкус) :wink:


Потребителски аватар
chy
Мнения: 1585
Регистриран на: Пет 02 фев 2007 23:04
Автомобил:
Двигател:

Мнениеот chy » Пет 01 фев 2008 20:25


Снимката не излиза при мен....
Колега,не искам да те засегна или нещо такова....
Лично за мен,щом трябва да е червено и черно,трябва да се наблегне на волан,тапицерия на врати,претапициране на седалките...кожата на ск.лост....но това с боядисването на тея "струйници" и на рамката на таблото идва повече...според мен :wink:
Колата си е твоя,ти си я караш-каквото и да направиш по нея-всичко е добре...щом ще се чувстваш добре :wink:

Не искам да се изявявам кат някакъв критикар....или да се заяждам...или нещо от сорта!


Потребителски аватар
BAHKATA_TDi
Мнения: 131
Регистриран на: Нед 15 окт 2006 23:03
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: София

Re: Дайте съвет за интериор

Мнениеот BAHKATA_TDi » Пет 01 фев 2008 20:37


chy написа:
ReCaRo` написа:п.с. стремя се към това да изглежда добре да има промени, но да нее "циганска история"

Колега,извинявай,но според мен(ЛИЧНО МНЕНИЕ-нали търсиш мнения :roll: ) точно така ще изглежда.....
Остава само един губер да сложиш на таблото,две карирани възглавнички на задната кора,кученце дет си мърда главата...или ръка на пружина с преобладаващ среден пръст,пластмасовата опаковка от шоколадово яйце ,с крушка,на антената...има и още-като бележника залепен на предния джам,изолирбанд от мигач до стоп,няколко антистатикленти....И задължително да смениш емблемата-от Голф на Москвич...и регистрацията също.....Точно ще заприлича колата ти на едни москвичи с регистрация от близък до София град,които помня от детството ми....
Твоя си работа...но за мен таблото на Г3 е СЪВЪРШЕНО,всяка намеса,кат изкл.километражите,ще е малко...в повече


напълно те подкрепям - абсолютна безвкусица...


Потребителски аватар
murder
Мнения: 1151
Регистриран на: Чет 16 авг 2007 12:30
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: Варна
Контакти:

Мнениеот murder » Пет 01 фев 2008 20:45


chy написа:Снимката не излиза при мен....
Колега,не искам да те засегна или нещо такова....
Лично за мен,щом трябва да е червено и черно,трябва да се наблегне на волан,тапицерия на врати,претапициране на седалките...кожата на ск.лост....но това с боядисването на тея "струйници" и на рамката на таблото идва повече...според мен :wink:
Колата си е твоя,ти си я караш-каквото и да направиш по нея-всичко е добре...щом ще се чувстваш добре :wink:

Не искам да се изявявам кат някакъв критикар....или да се заяждам...или нещо от сорта!


И аз мисля, че трябва да се наблегне на волан,тапицерия на врати,претапициране на седалките...кожата на ск.лост....но това с боядисването на тея "струйници" и на рамката на таблото идва в повече и според мен :wink: 8)


Потребителски аватар
Cyberloner
Мнения: 470
Регистриран на: Пон 17 апр 2006 16:40
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: София
Контакти:

Мнениеот Cyberloner » Пет 01 фев 2008 21:06


Това, което си сътворил до мента, с фотошопа е доста точно опрееление за циганската мечта(ако беше в лилаво особено) :wink: ако много държиш да са ти червени "струйниците" може къде къде по-ефектно да го направиш, само да свети в червено, вечер. Като съчетаеш това с цвета на светене на цялото табло, а ако си наситина мераклия да прокараш и още 1 схема, същата, само че със сини диоди, като превключвателя межди двете схеми да е вързан с врътката на парното/климатика и когато духа топло да свети в червено, а когато духа студено - синьо ;) така хем ти ще се радваш на шарено, хем ще избегнеш оправданата критика :wink: относно волата скоростите и т.н... Струва ми се, че в тая кола металните елементи са по-скоро нежелани, но нещо дървено би стояло добре, особено ако се съчетае с лаисни по вратите, жабкта и централната конзола + скоростен лост и волан, като волана примерно nardi голям не спортен но просто дървен. Замисли се какво може да се постигне, за да ти изглежда добре колата, без да се налага да се мажеш с вакса или да ходиш цяла година на солариум :D


Потребителски аватар
Plumber
Мнения: 1426
Регистриран на: Пет 29 сеп 2006 20:55
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: Варна / The Hague

Мнениеот Plumber » Пет 01 фев 2008 22:31


Мене ако питаш,ако махнеш спортния волан и сложиш нормален ще изглежда супер.Пък тая шарения дето я правиш...не знам ,мене не ми допада.Прилича ми на една 2-ка червена,имаше тука едни снимки във форума :) Голям смях падна :)Виж да ти светят разни лампички в червено вечер по ми харесва.Но пък ще ти се натоварват очите с тва червеното.


Потребителски аватар
quattro^^
Мнения: 1662
Регистриран на: Пет 05 окт 2007 20:52
Автомобил: audi a6 c5
Двигател: AJL
Местоположение: Пловдив

Мнениеот quattro^^ » Пет 01 фев 2008 23:10


Cyberloner написа:Това, което си сътворил до мента, с фотошопа е доста точно опрееление за циганската мечта(ако беше в лилаво особено) :wink: ако много държиш да са ти червени "струйниците" може къде къде по-ефектно да го направиш, само да свети в червено, вечер. Като съчетаеш това с цвета на светене на цялото табло, а ако си наситина мераклия да прокараш и още 1 схема, същата, само че със сини диоди, като превключвателя межди двете схеми да е вързан с врътката на парното/климатика и когато духа топло да свети в червено, а когато духа студено - синьо ;) така хем ти ще се радваш на шарено, хем ще избегнеш оправданата критика :wink: относно волата скоростите и т.н... Струва ми се, че в тая кола металните елементи са по-скоро нежелани, но нещо дървено би стояло добре, особено ако се съчетае с лаисни по вратите, жабкта и централната конзола + скоростен лост и волан, като волана примерно nardi голям не спортен но просто дървен. Замисли се какво може да се постигне, за да ти изглежда добре колата, без да се налага да се мажеш с вакса или да ходиш цяла година на солариум :D

Аз пък не сам съгласен за металните части че не отивали н авсяка кола отива метала особенно хромирано направо е супер,на спортните коли що не слагат зарчета и дискове заводско а?


Потребителски аватар
P4v3l
Мнения: 1297
Регистриран на: Пон 18 юни 2007 14:37
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: София_

Мнениеот P4v3l » Пет 01 фев 2008 23:33


Въй да не си посмял да я нашариш така :shock


Потребителски аватар
Volkov
Мнения: 1704
Регистриран на: Нед 19 ное 2006 16:53
Автомобил: Golf 3 20 Jahre
Двигател: 2.0 16V ABF
Местоположение: София

Мнениеот Volkov » Пет 01 фев 2008 23:33


Значи виж с'я, мен попринцип ми харесва както си е, дразни ми очите белия километраж, предпочитам черен с бели букви, но най-важното е да не дразни окото това около него, на мен лично това ми се струва прекалено ярко червено, пък и трябва да се съчетае интериора с екстериора - ако колата както гледам по веждичките доло на вратите е синя а вътре червено ми се струва малко неподходящо, но все пак колата си е твоя и е важното НА ТЕБ да ти харесва :)


Потребителски аватар
hooligans
Мнения: 18721
Регистриран на: Пет 30 мар 2007 19:22
Автомобил: VW Polo Harlekin 1996
Двигател: 1.6 AEE
Местоположение: София

Мнениеот hooligans » Пет 01 фев 2008 23:42


защо вместо с червено не ги направиш със синьо , цвета на колата , а и километража изпъква твърде много , послушай съвета на волков , само че със синьо :)



Върни се в “ОФФ-Топик - други”

Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 28 госта