Динамо-невероятни магии....

Взаимопомощ, полезна информация и всичко, извън темата на останалите секции
Потребителски аватар
kiko
Мнения: 799
Регистриран на: Чет 30 ное 2006 14:30
Автомобил:
Двигател:

Динамо-невероятни магии....

Мнениеот kiko » Нед 29 сеп 2013 21:37


Изгледах някои епизоди от поредицата и направо съм озадачен.Някои неща са просто необясними.Склонен съм да вярвам ,че тук играе роля монтажа и платената публика,но в изпълненията му участват хиляди хора,все някой щеше да го разкрие.В нета се шири мнението,че не е човек,от друго измерение е,владее непонятни за нас неща-но това ми звучи по-скоро невероятно...
Следя епизодите отскоро,тъй като в тях ще участва и мой съученик и много добър приятел,като публика -още не е излъчен епизода.Та съвсем случайно Динамо ги пресрещнал на улицата с екипа си и успял да познае на негов колега инициалите на двете му деца и да извади от джобовете му монети с въпросните инициали...Интересното следва по-нататък-след като спрели камерите,почнал да раздава автографи ,и когато нашето момче се вредило за снимка -той се обърнал към него и му подхвърлил-знаеш ли,че бях там ,когато го правеха конника,до твоя град,в твоята страна и си заминал... :eek -ЕЙ това му е била реакцията-щото майка му е от шуменско,и като малък е живял в този регион...Става въпрос за Мадарския конник...като го написа и моята реакция беше :eek ...Какви са тия работи?
ето и един странен клип




lion_heart002
Мнения: 2312
Регистриран на: Чет 18 фев 2010 13:45
Автомобил: Rio UB Corolla E110 GS450H
Двигател: D4FC 4ZZFE 2GR-FSE

Re: Динамо-невероятни магии....

Мнениеот lion_heart002 » Нед 29 сеп 2013 21:41


Сега,ако кажеш,че го е изтърсил на български и действително ще си е стряскащо!


Потребителски аватар
fox_vt
Мнения: 2788
Регистриран на: Съб 22 мар 2008 18:22
Автомобил: Seat Toledo
Двигател: AHU 97
Местоположение: Велико Търново

Re: Динамо-невероятни магии....

Мнениеот fox_vt » Нед 29 сеп 2013 21:44


На мене го кажи аз съм убеден че той не е от земята :biggrin Това за платената публика или разни други такива е възможно само при номера с хора.Но да сложи телефон във бутилка,пръстен на столчето на чашата,да си пъхне ръката през стъкло - и още много други ,това няма как да стане.А онова му ходене по вода или онова по стената на сграда,няма начин.


Потребителски аватар
kriso_g
Мнения: 1636
Регистриран на: Вто 09 юни 2009 13:03
Автомобил: MK4 1.8T
Двигател: AUM
Местоположение: Рудозем

Re: Динамо-невероятни магии....

Мнениеот kriso_g » Нед 29 сеп 2013 21:45


аз съм му голям фен..винаги съм се чудел как е възможно това...някъде бях чел,че си е просто магьосник,но по това което виждам с очите си не мога да кажа какво е .... :screwy :screwy :screwy :screwy
вчера гледах как преди да докосне едно портокалово дърво всички портокали бяха зелени....докосна само едно листо и всички портокали станаха оранжеви ? ? ? :banghead :banghead :banghead


Потребителски аватар
nokiangage
Мнения: 3374
Регистриран на: Сря 03 фев 2010 12:40
Автомобил: Passat B3 - 35i
Двигател: 1.8 RP 1990 - 90 hp. LPG only
Местоположение: Плевен, Варна
Контакти:

Re: Динамо-невероятни магии....

Мнениеот nokiangage » Нед 29 сеп 2013 21:46


Пича наистина не е от "тази планета" - и по Темза ходеше и купове други невъзможни неща е правил , аз лично с малкия ми капацитет си нямам и грам идея как се правят тези неща. Обаче това с конника озадъчава още повече... :eek


Потребителски аватар
kiko
Мнения: 799
Регистриран на: Чет 30 ное 2006 14:30
Автомобил:
Двигател:

Re: Динамо-невероятни магии....

Мнениеот kiko » Нед 29 сеп 2013 21:46


не е на български :icon_lol ,ама има логично обяснение,поне според мен с много голям и подготвен екип,добър монтаж и ефекти....и дали са му случайни срещите,колко му е да си набележи за жертва колегата му ,да го разучат,да разучат и моя познат...


Потребителски аватар
Anonymous88
Мнения: 316
Регистриран на: Съб 31 мар 2012 2:35
Автомобил: VW Vento - VW Golf IV- VW Golf IV
Двигател: 1z 1996 - AJM 2000 116++ - ALH
Местоположение: Враца

Re: Динамо-невероятни магии....

Мнениеот Anonymous88 » Нед 29 сеп 2013 21:54


За мен единственото логично обяснение за това СЪЗДНИЕ е че е ИЗВЪНЗЕМЕН!
Гледъл съм всички епизоди до сега и немога да си обясня по друг начин доста от нещата които прави. :aaaa010 :aaaa010 :aaaa010


Потребителски аватар
siso_k
Мнения: 1221
Регистриран на: Вто 10 авг 2010 9:29
Автомобил: 1999 VW Golf
Двигател: AKL
Местоположение: Ветровития град
Контакти:

Re: Динамо-невероятни магии....

Мнениеот siso_k » Нед 29 сеп 2013 23:02


Всичко е физика - като ходи по темза защо пази равновесие :a045 :mhihi



Потребителски аватар
tubleron
Мнения: 303
Регистриран на: Чет 03 фев 2011 10:34
Автомобил: Golf 3 1.8 75ks
Двигател: AAM 1992
Местоположение: Пловдив

Re: Динамо-невероятни магии....

Мнениеот tubleron » Нед 29 сеп 2013 23:20


А за Дейвид Блейн какво ще кажете? Пак същите магии + няколко дена в лед,няколко в гроб,вади си сърцето....абе..най-добре го вижте и преценете сами. Поздрави http://vbox7.com/play:41957eda


Потребителски аватар
velinsl
Мнения: 4208
Регистриран на: Нед 11 май 2008 12:59
Автомобил: B3 ---B4
Двигател: ABS --- 1Z

Re: Динамо-невероятни магии....

Мнениеот velinsl » Пон 30 сеп 2013 0:08


http://www.youtube.com/watch?v=o1x76Dp4QPw

Всичко е наука. Малко е тносително дали го е казал точно на твой приятел.Той пък от негова страна имал някаква рода дето, която имала нещо общо с шуменска област.
Може би не само Шумен има конник. Вярно Мадарския си е единствен, но не малко градове в световен мащаб имат нещо общо с конник, ездач и т.н. Общо взето Психология.
Малко е двусмесленно, както пророчествата на Нострадамус - написал е доста, но нищо конкретно пича и ние почваме да напасваме събитията по неговите писания и му се възхищаваме на пророчествата.


Потребителски аватар
k_garchev
Мнения: 2715
Регистриран на: Съб 08 мар 2008 13:12
Автомобил: VW Golf 4 2.3V5 4motion
Двигател: AGZ
Местоположение: Пирдоп
Контакти:

Re: Динамо-невероятни магии....

Мнениеот k_garchev » Пон 30 сеп 2013 1:57


Нечовек!Някои негови "трикове са просто необясними!А това за сърцето е пълен та'ак!Сърцето на човек не е толкова голям и всичко е илюзия и правилно разположени камери!


drmilendd
Мнения: 1115
Регистриран на: Вто 30 авг 2005 23:02
Автомобил: Opel Vectra
Двигател: 22ZE 2009
Местоположение: София
Контакти:

Re: Динамо-невероятни магии....

Мнениеот drmilendd » Пон 30 сеп 2013 6:15


Гледайте Now you see me, има го препоръчан и в темата за филмите. Хубаво е обяснена идеята за фокуса. А, че човека е истински талант, с много различен подход към фокусите и хората - това е сигурно.
Но истински магьосник.... :beer
П. С. И това е негов успех - възрастни (не че ви знам на колко години сте, дето пишете тук) да повярвате в магии, а не само да се чудите как стават фокуса. Да повярвате....е това е успех

Последна промяна от drmilendd на Пон 30 сеп 2013 9:01, променено общо 1 път.


Потребителски аватар
groznika
Мнения: 4928
Регистриран на: Вто 16 яну 2007 11:23
Автомобил: Bora 1.8T
Двигател: AUM
Местоположение: София

Re: Динамо-невероятни магии....

Мнениеот groznika » Пон 30 сеп 2013 6:26


Хората, които ме познават знаят какво работя и, че имам достъп до "зад кулисите" така да се каже. Разговарял съм с доста професионалисти по отношение на Динамо. Да, човекът е талантлив, но основната му хитрост е, че използва магия. Магията на киното. Всичко е режисирано, платена публика, малко монтаж, камери на правилното място и тн. Идеята е да се направи ТВ шоу. Този човек е извънземен точно колкото Иън Маккелън в ролята на Гандалф във властелина или Магнито в Х-мен :)

Важното всъщност е, че предаването му е сполучливо и печелившо. И аз го заглеждам чат-пат когато попадна на него :)


Потребителски аватар
Mario951
Мнения: 483
Регистриран на: Нед 30 дек 2012 21:50
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: Русе

Re: Динамо-невероятни магии....

Мнениеот Mario951 » Пон 30 сеп 2013 7:52


Такива "извънземни" се надяват на наивността на хората зад екрана :icon_lol То няма лошо да си гледа човек като го кефи де ама аз не обичам толкова очевидно да ме лъжат. То това далеч не е единственото нагласено шоу на Дискавъри. Ами онея дето купуват складове?! То така става, хората оставят неща за хиляди долари и не плащат наем от 100-200 долара да си задържат склада. Него го гледам само щото ми е интересно какво "намират".


Потребителски аватар
nasko1978
Мнения: 2183
Регистриран на: Сря 25 юли 2007 9:47
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: Nürnberg ,Перник

Re: Динамо-невероятни магии....

Мнениеот nasko1978 » Пон 30 сеп 2013 9:11


Невероятен е ,просто ме изумява всеки път!!! :eek
Развеселява ме всеки път като го гледам със сина ми,нека има и малко магия,защо не!!! :th_up



Върни се в “ОФФ-Топик - други”

Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 41 госта