Полицаи-тарикати...

Взаимопомощ, полезна информация и всичко, извън темата на останалите секции
Потребителски аватар
refresh4o
!!!ИЗМАМНИК!!!
Мнения: 762
Регистриран на: Съб 09 апр 2011 20:59
Автомобил: VW POLO B5188PP
Двигател: AEX 1996
Местоположение: Варна

Полицаи-тарикати...

Мнениеот refresh4o » Пон 28 окт 2013 4:29


Прибирам се преди малко и като влизам в града(Варна) малко след табелата за начало на града и преди Аспарухов мост на обичайната ѝм поста седят... Пуска ми палка, спирам аз добър вечер - добър вечер, какъв е проблема питам аз, той не ти работи единия фар, аз вече ги бях изгасил... пускам ги, слизам гледаме ги с полицая работят бе, как да не работят?!?!?! я пусни дълги? и дългите работят... викам си тоя на тарикат ми се прави, извика ме до буса ѝм отидох и точно все едно слушам накои деца с номерата ѝм...
-Абе фаровете му работят...
-Така ли? Странно...
-Да бе тръгнаха...
тогава ми стана ясно номера ѝм... тъй като вече не могат да спират без причина се правят на чук, а аз от както съм с новите фарове и съм с лупи никакъв шанс да не разбера ако ми изгори единия фар...
Та измислиха умниците начин отново да ни спират без причина, нямам против, но тази наглост вече минава всякакви граници...

Последна промяна от refresh4o на Пон 28 окт 2013 16:14, променено общо 1 път.




Потребителски аватар
moimoimoi
Мнения: 2418
Регистриран на: Сря 21 мар 2007 21:05
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: В голф2 VR6 турбо

Re: Полицай-тарикати...

Мнениеот moimoimoi » Пон 28 окт 2013 7:24


на мен ако ми изгори крушка ми се включва зумер,и тоя номер няма да мине

а ако си пипнеш стъклото на "неработещия" фар няма ли да е еднакво топло с "работещия" фар?


Потребителски аватар
muns61
Мнения: 7965
Регистриран на: Чет 01 юли 2010 8:45
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: pleven

Re: Полицай-тарикати...

Мнениеот muns61 » Пон 28 окт 2013 8:30


Оправи си заглавието - "Полицай - тарикат", или "Полицаи - тарикати".
:banghead


Потребителски аватар
Layer
Мнения: 6405
Регистриран на: Пон 29 яну 2007 20:15
Автомобил:
Двигател:

Re: Полицай-тарикати...

Мнениеот Layer » Пон 28 окт 2013 10:20


Ако си с ксенон е възможно да не ти се е стартирал.
При мен постоянно се случва.
Чак пък тема да пускаш :bowdown :bowdown :bowdown


Потребителски аватар
zloby3400
Мнения: 810
Регистриран на: Сря 19 ное 2008 9:38
Автомобил: Golf III
Двигател: AEK 1996
Местоположение: София/Ямбол
Контакти:

Re: Полицай-тарикати...

Мнениеот zloby3400 » Пон 28 окт 2013 10:32


Преди две седмици същата случка на околовръстното на София. Спряха ме, проверка на документи, преглед,гражданска - всичко наред. Питат ме "Знаеш ли за какво те спряхме? Излез да си видиш фаровете." Само че при мен като изгася двигателя, гасне всичко без радиото. Паля аз колата, пускам фаровете излизам и гледам всичко е ОК и си мълча. Другарите гледаха една минута и единия вика давай къси,дълги,изключи включи - всичко е ОК. "Ама преди да те спрем, единия не светеше". Това става в 23:00 ч. и аз няма да забележа в тъмницата на околовръстното м/у Ботевградско шосе и Нови Искър че не ми свети фара....? :newsm66


myrshavija
Мнения: 5553
Регистриран на: Вто 05 апр 2005 6:45
Автомобил:
Двигател:

Re: Полицай-тарикати...

Мнениеот myrshavija » Пон 28 окт 2013 10:40


muns61 написа:Оправи си заглавието - "Полицай - тарикат", или "Полицаи - тарикати".
:banghead
Шшшш, тва да не ти е форум по български, я не се заяждай с момчето!
По темата - нощем на неосветен път да не забележиш, че не ти свети единият фар - няма как да стане, според мен.
Мен преди години са ме спирали с довода, че не ми светят светлините отзад - като слязох от колата не ги бях спирал и си светеха и двата габарита отзад ... Лъгали са ме за знак за забранено паркиране, а той беше ограничение 40, ама в гръб са еднакво кръгли, а, като се подпишеш на фиша, вече е късно ...
На милицьонер доверие нула ... или минус 2. :mhihi Покрай сухото гори и мокрото - за съжаление - и свестните им колеги са прекарани ... ама шитхапънс дет са вика.


Потребителски аватар
doaiena
Мнения: 1500
Регистриран на: Чет 05 фев 2009 17:51
Автомобил: Audi A3
Двигател:
Местоположение: София, Зоната на здрача
Контакти:

Re: Полицай-тарикати...

Мнениеот doaiena » Пон 28 окт 2013 11:25


Вълшебната пръчица трябва да снася парички по някакъв начин!
Сега ще се измислят какви ли не трикове и шменти за да те спрат и преджобят!!!!!


Потребителски аватар
refresh4o
!!!ИЗМАМНИК!!!
Мнения: 762
Регистриран на: Съб 09 апр 2011 20:59
Автомобил: VW POLO B5188PP
Двигател: AEX 1996
Местоположение: Варна

Re: Полицай-тарикати...

Мнениеот refresh4o » Пон 28 окт 2013 16:18


писах го рано сутринта и вече бях убит от път и съм объркал буквата, ще ме разстреляш ли?
да фара беше топъл и по същия начин като колегата по-горе ми вика къси, дълги, габарит... здраве да е, от мен пари няма да видят пък и съм си редовен отвсякъде!
Безаварийни колеги :)


Svetlix
Мнения: 1195
Регистриран на: Вто 08 авг 2006 19:30
Автомобил: Passat B5 1999
Двигател: 1.9 TDI AFN
Местоположение: Плевен

Re: Полицаи-тарикати...

Мнениеот Svetlix » Пон 28 окт 2013 16:22


Никой не е редовен абсолютно от всякъде. Реши ли да види какво имаш в аптечката или кога ти е заверен пожарогасителя и познай какво следва ... "А сега кво прайм?"

Винаги могат да се закачат за нещо.


Потребителски аватар
maxpayne
Мнения: 2808
Регистриран на: Нед 28 сеп 2008 12:56
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: София

Re: Полицаи-тарикати...

Мнениеот maxpayne » Пон 28 окт 2013 16:29


Svetlix написа:или кога ти е заверен пожарогасителя и познай какво следва ... "А сега кво прайм?"

По спомен глобата за незаверен пожарогасител беше 10лв. Ако наистина е така какво може да иска от теб да го "черпиш"? 5лв?
Аз пари на кат-аджия не давам, пък нека се заяжда за коквото иска.


myrshavija
Мнения: 5553
Регистриран на: Вто 05 апр 2005 6:45
Автомобил:
Двигател:

Re: Полицай-тарикати...

Мнениеот myrshavija » Пон 28 окт 2013 16:36


refresh4o написа:писах го рано сутринта и вече бях убит от път и съм объркал буквата, ще ме разстреляш ли?...
Аз няма. Но да си намираш оправдания за това, че пишеш неграмотно ... как беше рекламата на Мастъркард - безценно! :mhihi


Потребителски аватар
refresh4o
!!!ИЗМАМНИК!!!
Мнения: 762
Регистриран на: Съб 09 апр 2011 20:59
Автомобил: VW POLO B5188PP
Двигател: AEX 1996
Местоположение: Варна

Re: Полицаи-тарикати...

Мнениеот refresh4o » Пон 28 окт 2013 19:38


отнасяше се за muns61 :)


Потребителски аватар
my heart iS iCe
Мнения: 5418
Регистриран на: Сря 11 мар 2009 20:29
Автомобил:
Двигател:

Re: Полицаи-тарикати...

Мнениеот my heart iS iCe » Пон 28 окт 2013 19:48


Нищо ново под-слънцето! По принцип за да ви спре полицай през деня, определено това е номера, не светят фаровете (дори и да си ги забравил) това е причината да ви спре. Както стана при мен, спрях до магазина и тъкмо тръгнах, а те се бяха скрили на една пряка, и се гледаше само предния калник (само маската на патрулката) и докато загрея, че съм забравил фаровете, полицая направо тичаше пред мен с палката :mhihi Направо се шашнах колко бързо полицая прелетя от пряката пеша и ме спря! И направо се почна, знаеш ли за какво те спрях, заради фаровете, и се почна дай това даи другото, и нямаше за какво да се заядат, освен за старата винетка, която не съм махнал, но нали бях в града, и нямаше как да ми пишат фиш за нея, направо ме нашариха за без светлини, в което съм си виновен. А те, че се крият по улиците, това не е нарушение! :confused Няма какво да ви изненада, всеки гледа да прецака другия! Писаха ми АКТ и по-живо по-здраво, пожелах им лек ден и си тръгнах, нямах излишно губене на време!


IRRITATING
Мнения: 2102
Регистриран на: Чет 29 ное 2012 15:32
Автомобил: VW Passat
Двигател: AVF
Местоположение: София

Re: Полицаи-тарикати...

Мнениеот IRRITATING » Пон 28 окт 2013 20:35


Страшни гадове са това милицЬОнерите :mhihi


Потребителски аватар
fox_vt
Мнения: 2788
Регистриран на: Съб 22 мар 2008 18:22
Автомобил: Seat Toledo
Двигател: AHU 97
Местоположение: Велико Търново

Re: Полицаи-тарикати...

Мнениеот fox_vt » Пон 28 окт 2013 20:51


Аз последния и единствен път когато ме спряха заради забравени фарове се оказа впоследствие че ми е изтекла книжката :mhihi И нашия ми вика едно такова радостно "ти знайш ли че караш без книжка"И кво да се прави черпя аз и цял ден после загубих да се занимавам с книжката :neutral



Върни се в “ОФФ-Топик - други”

Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 36 госта