Някой взима ли Fat Burner

Взаимопомощ, полезна информация и всичко, извън темата на останалите секции
Потребителски аватар
Marto_cafeto
Мнения: 439
Регистриран на: Нед 06 ное 2011 21:14
Автомобил: Peugeot 307
Двигател:
Местоположение: София

Някой взима ли Fat Burner

Мнениеот Marto_cafeto » Сря 08 яну 2014 17:14


Здравейте колеги.Имам около една година опит в залата но никога не съм взимал добавки или други.Един приятел отскоро взима Fat Burner и за около месец и нещо свали кила и изчисти повечето мазнини от тялото си.

За това говорим : http://b2b.silabg.com/bg/376-UNIVERSAL-EasyToSwallow-Fat-Burners-55-Tabs-.html


Някой взима ли от тези ?




Потребителски аватар
Stoyanov_Vw
Мнения: 528
Регистриран на: Вто 06 дек 2011 1:31
Автомобил: Golf Mk4
Двигател: 1.9 TDI AHF
Местоположение: Bourgas

Re: Някой взима ли Fat Burner

Мнениеот Stoyanov_Vw » Сря 08 яну 2014 18:15


По принцип като марка Universal са качествени продукти. Имай в предвид, че това е малка опаковка и ще ти стигне за максимум 12 дена! Успех :th_up

ПС: Ако имаш още въпроси давай ги :beer


Потребителски аватар
Ivan_GT
Мнения: 765
Регистриран на: Съб 01 ное 2008 15:31
Автомобил: BMW E39
Двигател: M52B20 98

Re: Някой взима ли Fat Burner

Мнениеот Ivan_GT » Сря 08 яну 2014 18:34


Защо не пишеш във форума на bb-team ...там ще ти отговорят повече хора,все пак там са фитнес маняците :)


Потребителски аватар
Marto_cafeto
Мнения: 439
Регистриран на: Нед 06 ное 2011 21:14
Автомобил: Peugeot 307
Двигател:
Местоположение: София

Re: Някой взима ли Fat Burner

Мнениеот Marto_cafeto » Сря 08 яну 2014 21:50


Ivan_GT написа:Защо не пишеш във форума на bb-team ...там ще ти отговорят повече хора,все пак там са фитнес маняците :)


Здравей колега,в BB team имам регистрация.Пуснах въпросна тема за този продукт,никой не ми отговори. Казаха ми да ползвам търсачката.Прегледах всички теми и не открих нищо за въпросния продукт.

Stoyanov_Vw написа:По принцип като марка Universal са качествени продукти. Имай в предвид, че това е малка опаковка и ще ти стигне за максимум 12 дена! Успех :th_up

ПС: Ако имаш още въпроси давай ги :beer
Е колега аз мисля да си взема голямата опаковка която е 100 хапа и е 22 лева. 10 минути преди тренировка.Ходя целия месец,само всички четвъртъци ги пропускам.

Колега,предложи и нещо за захранване на мускулната маса,защото с кардио тренировките може да сваля и мускулна маса,което не искам да става. :drunk :love.vwclub


Потребителски аватар
Stivi
Мнения: 8303
Регистриран на: Пет 02 дек 2005 20:19
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: Правец-Поморие

Re: Някой взима ли Fat Burner

Мнениеот Stivi » Сря 08 яну 2014 21:56


Абе каквото и да си говорим всякаква подобна химия увеличаваща масата или намаляваща тлъстините по НЕестествен начин е пълен шит,ама тялото си е твое,с каквото искаш с това го трови :banghead


Потребителски аватар
malin.angelov
Мнения: 322
Регистриран на: Вто 19 юли 2011 23:33
Автомобил: vw passat
Двигател: BMP 07
Местоположение: Sofia

Re: Някой взима ли Fat Burner

Мнениеот malin.angelov » Сря 08 яну 2014 22:39


Здравей колега. Не е важно каква е добавката, а каква е тренировката, или колко е качествена и колко си постоянен!! :a045

Можеш да ползваш тази, както и почти всички други добавки за изгаряне на мазнини, но без редовно кардио, не очаквай резултати. Както не забравяй, че крайния резултат е съвкупност от тренировки и правилно хранене най-вече!! По това което прочетох, искаш да свалиш излишните мазнини и да не губиш мускулна маса. Тренираш от година - което значи, че си сериозен :th_up :bowdown Моят съвет е да не прекъсваш тренировките, да правиш кардио поне 3 пъти седмично ( внимавай, защото след 40 мин. започваш да губиш мускулна маса) и най вече наблегни на диетата. Добавката може да подейства като катализатор, но без правилно хранене няма да се получи 100 % успеваемост! Намали мазнините и въглехидратите за сметка на белтъците и давай в същия дух!!! Резултатите няма да закъснеят!! Ако искаш, може да дадеш малко повече инфо за теб ( години, килограми ), както и снимка и да кажеш, какво точно искаш да направиш и какво си постигнал досега. Така ще мога да ти дам по точни насоки. :th_up

А само с пиене на добавката - няма как да загубиш мускулна маса! :mhihi


Потребителски аватар
Muncho
Мнения: 2996
Регистриран на: Чет 07 юли 2005 15:29
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: София

Re: Някой взима ли Fat Burner

Мнениеот Muncho » Чет 09 яну 2014 2:21




Потребителски аватар
don DiabLo
Мнения: 1
Регистриран на: Чет 09 яну 2014 3:09
Автомобил: volkswagen passat b5 5
Двигател: 1-9 TDI 131hp
Местоположение: Плевен

Re: Някой взима ли Fat Burner

Мнениеот don DiabLo » Чет 09 яну 2014 3:23


здравей,колега
имам опит в залата от близо 5 години и да ти кажа добавки трябват!!! фат бърнърите са на осножата на аминокиселина л карнитин ,кофеин,таурин и различни добавки като антиоксиданти или термо продукти....нищо страшно не е :a045 . относно Universal това е много голяма фирма на пазара от много години насам и има само сполучливи добавки...вземи си една голяма опаковка такъв бърнър и давай смело..но не забравяй за диетата...мини на НВД(ниско въглехидартна диета),което ще рече яж предимно белтъци. :bbq прочети малко за нея
Поздрави


Bobi85
Мнения: 355
Регистриран на: Пет 28 ное 2008 3:08
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: София

Re: Някой взима ли Fat Burner

Мнениеот Bobi85 » Чет 09 яну 2014 3:30


Не поддържаш ли отрицателен калориен баланс няма да има ефект от какъвто и да е бърнър. Храненето е 60% (да не казвам повече) изграждането на хубаво тяло. Опиши какво ти е храненето.


Потребителски аватар
xploda
Мнения: 1644
Регистриран на: Нед 14 окт 2007 13:38
Автомобил: Civic
Двигател:
Местоположение: София

Re: Някой взима ли Fat Burner

Мнениеот xploda » Чет 09 яну 2014 10:46


Stivi написа:Абе каквото и да си говорим всякаква подобна химия увеличаваща масата или намаляваща тлъстините по НЕестествен начин е пълен шит


Разбрал си и ти от суплементи, че се изказваш :thumb_down

По темата. Бърнърите се делят на термогенни и липотропни. Внимавай с термогенните. По-ефективни са, но си имат доста странични ефекти. Разпознават се по по-високата си цена. Силно препоръчително е да ги взимаш, когато тренираш - тогава са ефективни. Ако не тренираш никакъв спорт не ти трябват. Липотропните в повечето случаи са само на билкова основа. Комбинация от различни екстракти. По-малко ефективни в сравнение с термогенните. Стават и за хора, които не тренират изобщо.

Animal Cut-а и Easy Swallow-a са термогенни.


Потребителски аватар
Marto_cafeto
Мнения: 439
Регистриран на: Нед 06 ное 2011 21:14
Автомобил: Peugeot 307
Двигател:
Местоположение: София

Re: Някой взима ли Fat Burner

Мнениеот Marto_cafeto » Чет 09 яну 2014 14:12


malin.angelov написа:Здравей колега. Не е важно каква е добавката, а каква е тренировката, или колко е качествена и колко си постоянен!! :a045

Можеш да ползваш тази, както и почти всички други добавки за изгаряне на мазнини, но без редовно кардио, не очаквай резултати. Както не забравяй, че крайния резултат е съвкупност от тренировки и правилно хранене най-вече!! По това което прочетох, искаш да свалиш излишните мазнини и да не губиш мускулна маса. Тренираш от година - което значи, че си сериозен :th_up :bowdown Моят съвет е да не прекъсваш тренировките, да правиш кардио поне 3 пъти седмично ( внимавай, защото след 40 мин. започваш да губиш мускулна маса) и най вече наблегни на диетата. Добавката може да подейства като катализатор, но без правилно хранене няма да се получи 100 % успеваемост! Намали мазнините и въглехидратите за сметка на белтъците и давай в същия дух!!! Резултатите няма да закъснеят!! Ако искаш, може да дадеш малко повече инфо за теб ( години, килограми ), както и снимка и да кажеш, какво точно искаш да направиш и какво си постигнал досега. Така ще мога да ти дам по точни насоки. :th_up

А само с пиене на добавката - няма как да загубиш мускулна маса! :mhihi
Колега сериозен съм.Само четвъртък пропускам.Правя кардио през ден,но мисля да правя всеки ден по 30 минутно кардио.Поръчал съм го фет бърнъра.След 4 часа ще е в мене. Почнал съм НВД.

don DiabLo написа:здравей,колега
имам опит в залата от близо 5 години и да ти кажа добавки трябват!!! фат бърнърите са на осножата на аминокиселина л карнитин ,кофеин,таурин и различни добавки като антиоксиданти или термо продукти....нищо страшно не е :a045 . относно Universal това е много голяма фирма на пазара от много години насам и има само сполучливи добавки...вземи си една голяма опаковка такъв бърнър и давай смело..но не забравяй за диетата...мини на НВД(ниско въглехидартна диета),което ще рече яж предимно белтъци. :bbq прочети малко за нея
Поздрави


От днес съм на НВД. Сериозен съм във фитнеса.


Потребителски аватар
vinixxx
Мнения: 1813
Регистриран на: Пет 31 юли 2009 11:52
Автомобил: Seat Altea
Двигател: BJB
Местоположение: Смолян

Re: Някой взима ли Fat Burner

Мнениеот vinixxx » Чет 09 яну 2014 14:46


Bobi85 написа:отрицателен калориен баланс


ето това е разковничето.....


bmwww
Мнения: 909
Регистриран на: Сря 05 сеп 2012 10:02
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: Враца

Re: Някой взима ли Fat Burner

Мнениеот bmwww » Чет 09 яну 2014 15:26


xploda написа:
Stivi написа:Абе каквото и да си говорим всякаква подобна химия увеличаваща масата или намаляваща тлъстините по НЕестествен начин е пълен шит


Разбрал си и ти от суплементи, че се изказваш :thumb_down


Що ли в природата не се срещат хапчета например по дърветата :mhihi Мой приятел за 1 година от 50 кила пред очите ми израстна и стана чудовище 115 кила мускули ! След това се отказа (кой знае какво беше пил) и за 1 месец си стопи "мускулите" и пак стана 50 кила ! Кой каквото ще да говори проучвал съм въпроса и нема шанс мускулите да се топят за 1 месец освен ако не яде човек 1 месец и пак неможе да се стопиш от 115 до 50 кила за толко време . Тия дето тренират защо си не признават ,че това в ръцете им е вода която се усвоява от организма ако не пиеш тия хапчета които я задържат в мускулите ?


Потребителски аватар
xploda
Мнения: 1644
Регистриран на: Нед 14 окт 2007 13:38
Автомобил: Civic
Двигател:
Местоположение: София

Re: Някой взима ли Fat Burner

Мнениеот xploda » Чет 09 яну 2014 15:30


bmwww написа:
xploda написа:
Stivi написа:Абе каквото и да си говорим всякаква подобна химия увеличаваща масата или намаляваща тлъстините по НЕестествен начин е пълен шит


Разбрал си и ти от суплементи, че се изказваш :thumb_down


Що ли в природата не се срещат хапчета например по дърветата :mhihi Мой приятел за 1 година от 50 кила пред очите ми израстна и стана чудовище 115 кила мускули ! След това се отказа (кой знае какво беше пил) и за 1 месец си стопи "мускулите" и пак стана 50 кила ! Кой каквото ще да говори проучвал съм въпроса и нема шанс мускулите да се топят за 1 месец освен ако не яде човек 1 месец и пак неможе да се стопиш от 115 до 50 кила за толко време . Тия дето тренират защо си не признават ,че това в ръцете им е вода която се усвоява от организма ако не пиеш тия хапчета които я задържат в мускулите ?


Аре още един разбирач, дето чул бил на дядо му на тъста жена му сина ѝ приятеля му дето бил взимал нещо си там навремето :mhihi


bmwww
Мнения: 909
Регистриран на: Сря 05 сеп 2012 10:02
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: Враца

Re: Някой взима ли Fat Burner

Мнениеот bmwww » Чет 09 яну 2014 15:41


:biggrin :biggrin :biggrin Забравих да кажа,че най-много топи мазнините карането на колело (истинско) например по 30-40 километра !



Върни се в “ОФФ-Топик - други”

Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 47 госта