Доставка на стока от amazon.co.uk?

Взаимопомощ, полезна информация и всичко, извън темата на останалите секции
Потребителски аватар
chinadracon
Мнения: 494
Регистриран на: Сря 12 юли 2006 14:10
Автомобил: VW Golf MK4
Двигател: AKL 1999
Местоположение: София
Контакти:

Доставка на стока от amazon.co.uk?

Мнениеот chinadracon » Пон 18 май 2015 9:40


Колеги, позволявам си да пусна нова тема, понеже по резултати от търсенето не намерих отговор на това, което ме интересува конкретно. Искам да поръчам стока от британския сайт на amazon, като цяло всичко ми е ясно, освен как физически става доставката. Като адрес посочвам домашния, само ме притеснява това, че обикновено в работно време не съм си вкъщи, а служебен адрес да посоча не ми е опция. В някакви произволни теми и блогове в нета четох, че стоката се доставя до пощата и оттам се взема...Така ли стоят нещата? В смисъл физически какви са ми опциите да си получа стоката?
Извинявам се, ако се получава повтаряне с други теми, но ако някой може да ми поясни, ще съм благодарен. :beer




Потребителски аватар
radi_nrj
Мнения: 9331
Регистриран на: Вто 20 ное 2007 16:06
Автомобил: Audi A6 C4 Quattro Golf 4 TDI
Двигател: AEL ALH
Местоположение: София

Re: Доставка на стока от amazon.co.uk?

Мнениеот radi_nrj » Пон 18 май 2015 10:26


Независимо дали е поща или куриер ако те няма на адреса ти оставят бележка. Ако е поща с тая бележка си го взимаш от пощенския клон. Ако е куриер звъниш на оставения телефон и се разбирате дали от офис ще го вземеш или ще носят пак в удобно за теб време.


Потребителски аватар
georgebonev
Мнения: 3102
Регистриран на: Пет 10 май 2013 10:04
Автомобил: Golf 3 Variant
Двигател: 1.9 TD AAZ 1994
Местоположение: Търговище
Контакти:

Re: Доставка на стока от amazon.co.uk?

Мнениеот georgebonev » Пон 18 май 2015 10:39


Преди няколко години поръчвах от същото място и накрая в БГ го доставиха с БГ пощи. Имах оставена бележка от пощальона, че трябва да посетя офиса/пощ.клон и да си получа колетната пратка...

Между другото, според мен, ако това, което се търси в централния amazon.com го има в amazon.co.uk, то по-добре е да се поръча от английския.


Потребителски аватар
777
Предупреждение за вечен БАН
Мнения: 2789
Регистриран на: Пон 24 фев 2014 21:26
Автомобил:
Двигател:

Re: Доставка на стока от amazon.co.uk?

Мнениеот 777 » Пон 18 май 2015 10:56


Аз поръчвах от американския, бях си написал телефона и го имаше отпечатан на етикета. Съответно местният куриер ми се обади по тел и ходих да взема пратката. Дори да не ти оставят бележка, може след 2-та седмица да ходиш веднъж седмично до пощата да питаш дали не виси нещо за теб.


Потребителски аватар
chinadracon
Мнения: 494
Регистриран на: Сря 12 юли 2006 14:10
Автомобил: VW Golf MK4
Двигател: AKL 1999
Местоположение: София
Контакти:

Re: Доставка на стока от amazon.co.uk?

Мнениеот chinadracon » Пон 18 май 2015 15:43


ОК, много ви благодаря за информацията! :love.vwclub



Върни се в “ОФФ-Топик - други”

Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 30 госта