ЗК Армеец - негативно мнение

Взаимопомощ, полезна информация и всичко, извън темата на останалите секции
Потребителски аватар
niviat
Мнения: 332
Регистриран на: Чет 10 авг 2006 13:26
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: София

Re: ЗК Армеец - негативно мнение

Мнениеот niviat » Вто 07 юли 2015 12:25


DaDiablo написа:Когато си го видял това е трябвало да звъннеш на колцентъра на Армеец. От там са щели да ти кажат, че ти е нужен въпросния документ от районното, който удостоверява наличието на злоумишлени действия. Същото е и за 112. Щели са да ти кажат да ходиш в районното. За съжаление не знам дали сега може да се направи нещо, за да си получиш обезщетението.
Застраховката чрез брокер ли е правена или директно в ЗК?
Благодаря за информацията , ще я имам в предвид за в бъдеще дано не ми се налага. За следващата застраховка ще ползвам услугите на брокер.




Потребителски аватар
AmW
Мнения: 3550
Регистриран на: Пон 23 апр 2007 14:39
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: София
Контакти:

Re: ЗК Армеец - негативно мнение

Мнениеот AmW » Вто 07 юли 2015 16:15


santo_trafficante написа:
AmW написа:
niviat написа:...


Компетентните органи в случая са районното по место живеене, а документа който трябва да ти издадат е протокол за вандализъм който струва 2.30лв ако не се лъжа.

На теб защо ти изплатиха щетата тея "нещастници" от Армеец :mhihi


Те и я оправиха тия мръсници :mhihi, и то доста добре при това...
Ама на мене брокера ми е стабилен :th_up


Потребителски аватар
Golf_Gogo
Мнения: 147
Регистриран на: Съб 05 юли 2014 14:41
Автомобил: Passat Alltrack B8 + Golf 4
Двигател: 2_0 TDI DFCA + 1_6 16V BCB
Местоположение: гр. София

Re: ЗК Армеец - негативно мнение

Мнениеот Golf_Gogo » Сря 08 юли 2015 8:59


siso_k написа:
Golf_Gogo написа: Все пак срока в който мога да заведа дело е пет години, така че имам още време да помисля.


"Срокът", ако се касае за застраховка Каско, е ТРИ години. За спечелването на такова дело, трябва да се установи по безспорен начин кога са надтъпили вредите и по какъв начин. Ако не може да се установят тези факти, по-добре е да не се води дело, тъй като, ако се загуби, се дължат разноски на другата страна.


Не споря за срока - информацията ми е от Добрин. Но и три години са предостатъчно време - заведох щетата преди около два месеца. И именно факта, че трябва да докажа кога и как са настъпили щетите ме спира, т.к. и аз не знам, само мога да предполагам ... За разноските при евентуална загуба ги докарахме до около 2000 лв. тотал при положение, че се мине и през втора инстанция (Апелативен съд). За трета е ясно, че няма как да се случат нещата предвид материалният интерес (13 детайла за боя по експертна оценка).
Яд ме е че само си хвърлих парите на вятъра - застраховах автомобил без нито една драскотинка и забележка, а при настъпването на застрахователно събитие ми е отказано изплащането на обезщетение, т.к. не мога да посоча точна дата, час и евентуален извършител, което само по себе си е абсурдно - аз да не спя в автомобила?!?



Върни се в “ОФФ-Топик - други”

Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 53 госта